2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 530 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11335843 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

G.G - Adriano... İkisi de hücumda üçüncü bölgeye katılır, ön bölge oyuncularına 1v1 pozisyon hazırlarlar. İkisi de bağlantı oyunlarında ve oyun geçişlerinde çok işe yararlar. Final aksiyonlarında iyiler, orta alanda pas istasyonu aynı zamanda hücumun değerli birer parçası olurlar.

+Hücum setlerindeki başarılarını ve geriden oyun kurma becerilerini ekleyebiliriz. Adriano - Olcay & Oğuzhan'ın sol koridor oyunları dikkat çekebilir. GG ve Adriano konusundaki tek eleştirim; kontrat süreleri. Uzun vadede problem yaratabilir. 

Çevrimdışı mayguntr

tolga 32
gg 31
marcelo 29
x ?
adriano 31
ozi - 23
tolgay - 25
atiba - 33
aras/olcay 26/29
q7 - 32
cenk 25

28-29 yaş arası bir takım oluyoruz X yerine 25 Yaş ve altı bir transfer yapmamız lazım yoksa baya yaşlı bir kadromuz olacak .

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Oturmuş bir oyun pratiği varken elbette kötü oldu. Fakat mesele yenisini koyabilmek de, umarım öyle de yaparlar.
Sosa yerine kim gelcek ben orayı merak ediyorum gerçekten çok iyi katkı vermişti 3 4 tane maçı kafadan çevirdi 20 gole katkısı vardı sosa klasında adam bulmak kolay değil

Çevrimiçi Samet Ç

tolga 32
gg 31
marcelo 29
x ?
adriano 31
ozi - 23
tolgay - 25
atiba - 33
aras/olcay 26/29
q7 - 32
cenk 25

28-29 yaş arası bir takım oluyoruz X yerine 25 Yaş ve altı bir transfer yapmamız lazım yoksa baya yaşlı bir kadromuz olacak .
Seneye Atiba gider yerine bir tane genç alırız bir tane kanat forvet alırız genç Quaresma'yı yedeğe çekeriz orta saha genç ve dinamik oldu mu gerisi önemli değil defans ve forvet tecrübeli olması lazım zaten.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

+Hücum setlerindeki başarılarını ve geriden oyun kurma becerilerini ekleyebiliriz. Adriano - Olcay & Oğuzhan'ın sol koridor oyunları dikkat çekebilir. GG ve Adriano konusundaki tek eleştirim; kontrat süreleri. Uzun vadede problem yaratabilir.
Aras Q7 kanadı nasıl olur ?

Çevrimdışı atalay

Sosa yerine kim gelcek ben orayı merak ediyorum gerçekten çok iyi katkı vermişti 3 4 tane maçı kafadan çevirdi 20 gole katkısı vardı sosa klasında adam bulmak kolay değil

Muadilini ve oyun içi katkısını almak görünürde kolay değil. Farklı bi' profil, başka bir şablon ekstra bir performans da çıkarabilir.

Çevrimdışı saricasi

Sol bek adriano geliyor zaten fırtına gibi esecek inş. Ben luiz adrianoyu bekliyorum.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı 38life

Videolarda pek yok ama sanırım Adriano'nun defansif yönü de gayet iyi. Mesela Kolarovdan daha iyi galiba.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Doğukan E.

Videolarda pek yok ama sanırım Adriano'nun defansif yönü de gayet iyi. Mesela Kolarovdan daha iyi galiba.
City forumlarında Kolarov a baya ismail muamelesi yapıyordi savunma bakımından  :D :D

Çevrimdışı Berat

Martín Cáceres hala kendisine takım arıyormuş , sakatlığı uzun sürmeyecek olsa...

Çevrimiçi Samet Ç

Martín Cáceres hala kendisine takım arıyormuş , sakatlığı uzun sürmeyecek olsa...
İstanbul gece hayatına transfer edelim diyorsun herhalde.   :)

Çevrimdışı atalay

Aras Q7 kanadı nasıl olur ?

Aras şut üzerinden oyunlar kovaladığı için daha çok sağ kanatta rakip olurlar. Aras - Q7 özelinde değil de, 4 kenar oyuncusu da yüksek skorer değil. Asıl soru işareti bu.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Berat

Bonservisi giderek düşüyor heralde :D

Çevrimdışı atalay

Sosa'nın en önemli artıları; ön alan baskılarındaki doğru koşuları, hücumda aksiyon bölgelerini kullanma ve pas opsiyonu yaratma becerisi + oyunun her noktasından takım arkadaşlarını aksiyon bölgesinde topla direkt buluşturuyor olmasıydı. Bu profilde bir oyuncuyu şu saat itibari ile bulmak mümkün değil. Şart mıdır; değildir.
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2016, 00:23:48 atalay ]

Çevrimdışı Alper1903

Barcelona'dan aldığımız futbolcunun fiyatına bak şaka gibi  :icool:

Bonservisi giderek düşüyor heralde :D

galiba :D o değilde renkliler çıldırıyor iyi yorum yapanlarda var tabi :) Çok iyi oyuncu Beşiktaş'a hayırlı olsun diyenlerde var :D Dursun gör bak adamlar 600-700 bin €'ya barçadan adam alıyor diyenlerde :D

Çevrimdışı atalay

Mathieu, tam geçen sezon -özellikle ilk yarısındaki- oynadığımız oyunun stoperi.
[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 12:16:54 atalay ]

Barcelona'dan aldığımız futbolcunun fiyatına bak şaka gibi  :icool:

Çevrimdışı Berat

Mathieu, tam geçen sezon -özellikle ilk yarısındaki- oynadığımız oyunun stoperi. Beko & Bulut el ele...

3. gün nöbetteyim  :iblush:

Bir sürpriz bekliyorum derinlerden.

3. gün nöbetteyim  :iblush:

Bir sürpriz bekliyorum derinlerden.

inşallah o da olur :)

Çevrimdışı Ersoy

Adriano gerçekten 500k'ya alınırsa süper olur.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Mathieu, tam geçen sezon -özellikle ilk yarısındaki- oynadığımız oyunun stoperi. Beko & Bulut el ele...
Olmayacağını söylüyorlar da beni asıl şaşırtan valencia sempatimden dolayı takip ederdim sol bekte gayet iyiydi stoper'e devşirilmesi beni şaşırttı

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı Berat

Etiketler: