2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 557 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11335403 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

Gs den bi cacik olmaz abi bunda hem fikiriz , Muslera tek basina ayakta tutuyor oda bi yere kadar tutabilir..

Maalesef bunu daha önce de dedik, sonuç kalitesiz futbolla 2 şampiyonluk.

Çevrimdışı MrtBlgc

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Kapkarakartal

WHU Zaza'yı 5 M € ile kiraladı, Töre'ye gelince ölücülük mod.

20M'de satın alma opsiyonu var..

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bugünüde saymıyorum kaldı 3 gün.

Pazartesi-Salı-Çarşamba.
hayırlısı  :bandit:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ulan iyi trolledi bizi :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Mevcut kadro ;

Kaleciler ;

71 - Denys Boyko
1 - Fabri
29 - Tolga Reis.
97 - Utku yuvakuran

Sağ bek ;

77 - Gökhan Gönül
32 - Andreas Beck

Sol bek ;

3 - Adriano
6 - Dusko Tosic

Stoperler ;

44 - Luiz Rhodolfo
30 - Marcelo

Ön Libero ;

13 - Atiba
20 - Necip Uysal
8 - Veli Kavlak

Orta Saha ;

18 - Tolgay Arslan
94 - Talisca

Forvet Arkası ;

15 - Oğuzhan Özyakup

Sol Kanat ;

10 - Olcay Şahan
21 - Kerim Frei

Sağ Kanat ;

7 - Ricardo Quaresma
22 - Aras Özbiliz
19 - Oğuzhan Aydogan

Forvet ;

x - Vincent Abubakar
23 - Cenk Tosun
17 - Ömer Şişmanoğlu

Bu oğuzhan aydoğan yabancı mı sayılıyor yerli mi ?

Çevrimiçi Samet Ç

Guardiola Mangala Nasri Hart ayrılacak mı sorusuna West Ham maçından sonra belli olacak dedi ayrılacak olanlar. Büyük ihtimal bugün deneyecek bu oyuncuları maç içerisinde.

Çevrimdışı Zafer55

Lig için yerli sayılıyor

Olmasını İstediğim Kadro ;

Kaleciler ;

x - Ali şaşal vural
1 - Fabri
29 - Tolga Reis
97 - Utku yuvakuran

Sağ bek ;

77 - Gökhan Gönül
32 - Andreas Beck

Sol bek ;

3 - Adriano
88 - Caner Erkin

Stoperler ;

44 - Luiz Rhodolfo
30 - Marcelo
6 - Dusko Tosic
24 - Kaan Ayhan
x - Eliaquim Mangala

Ön Libero ;

13 - Atiba
20 - Necip Uysal
x - Gökhan Inler

Orta Saha ;

18 - Tolgay Arslan
94 - Talisca

Forvet Arkası ;

15 - Oğuzhan Özyakup
8 - Samir Nasri

Sol Kanat ;

10 - Olcay Şahan
21 - Kerim Frei

Sağ Kanat ;

7 - Ricardo Quaresma
22 - Aras Özbiliz
19 - Oğuzhan Aydogan

Forvet ;

9 - Eto'o
x - Vincent Abubakar
23 - Cenk Tosun
17 - Ömer Şişmanoğlu

Kaleye joe hart'ıda isterimde yabancı sınırlamasına takılıyor :D

Çevrimdışı murat baltacı

Bugünüde saymıyorum kaldı 3 gün.

Pazartesi-Salı-Çarşamba.
Cener ve nasri ile anlaşıldı son nokta koyulacak üç gün içinde stoper ve eto bitirilirse sorunsuz lige başlarız. boyko,kerim,veli,ömerde kiralık falan bi şekilde gönderilirse iyi olur kadro baya şişecek oynamayan fazla oyuncu sorun çıkartır.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Zafer55

Guardiola Mangala Nasri Hart ayrılacak mı sorusuna West Ham maçından sonra belli olacak dedi ayrılacak olanlar. Büyük ihtimal bugün deneyecek bu oyuncuları maç içerisinde.
West Ham maçı sonunu beklemesini , ben maç öncesi transferi gündemden çıkarmak için yaptığını düşünüyorum.WH maçı hazırlık maçı değil neticde kimi nasıl denesin ki kaleci mi değiştirecek oyun içinde yada zaten takımında olan oyuncuyu maçta süre alacağı max 45 dakika ile mi değerlendirecek

Çevrimdışı Zafer55

Kaleciler ;

x - Ali şaşal vural
1 - Fabri
29 - Tolga Reis
97 - Utku yuvakuran

Sağ bek ;

77 - Gökhan Gönül
32 - Andreas Beck

Sol bek ;

3 - Adriano
88 - Caner Erkin

Stoperler ;

44 - Luiz Rhodolfo
30 - Marcelo
6 - Dusko Tosic
24 - Kaan Ayhan
x - Eliaquim Mangala

Ön Libero ;

13 - Atiba
20 - Necip Uysal
x - Gökhan Inler

Orta Saha ;

18 - Tolgay Arslan
94 - Talisca

Forvet Arkası ;

15 - Oğuzhan Özyakup
8 - Samir Nasri

Sol Kanat ;

10 - Olcay Şahan
21 - Kerim Frei

Sağ Kanat ;

7 - Ricardo Quaresma
22 - Aras Özbiliz
19 - Oğuzhan Aydogan

Forvet ;

9 - Eto'o
x - Vincent Abubakar
23 - Cenk Tosun
17 - Ömer Şişmanoğlu

Eee bu halide takılıyor zaten.

Eee bu halide takılıyor zaten.

anlamadım ?

sol bekte adriano sakatlandıgı zaman tosic yerine caner oynuyacak ?

Stoperde necip değil sakat daha iyileşmemiş rhodolfo yerine mangala oynuyacak ?

Atiba'ya birşey olursa gökhan inler olucak ?

Forvette eto atamazsa abubakar atıcak ?

Çevrimdışı abdusta

Çevrimdışı onder23

city 16 dk da 2-0 yaptı

Çevrimdışı murat baltacı

Gs den bi cacik olmaz abi bunda hem fikiriz , Muslera tek basina ayakta tutuyor oda bi yere kadar tutabilir..
Şampiyonluk yolunda gs ile son düzlüğe girersek bu kadroyla işimiz zor hem hakem hem şans faktörleri yanlarında kalecileri sağlam olduğu için gol yemeden geçen her dakika lehlerine geçiyo eren snajder bruma podolski falan bi şekilde skor yapacak adamlar ama kaleye fabri geçer ortalama bi performans sergilerse sağlam bi stoper ve etoyu alır nasri ve canerde sonlanırsa kafalarına vura vura şampiyon oluruz geçen sene fb ye yaptığımızı bu sene gs ye yaparız iki renkliyide batırır lige üç sene damga vuracaksak beş sene vururuz.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

anlamadım ?

15 yabancı koymuşsun kadroya :alala:

Çevrimdışı Zafer55

anlamadım ?

15 yabancı olmuş diyorum.Aras il G.İnler de yabancı statüsünde değilmi

Çevrimdışı Kalyoncu

15 yabancı olmuş diyorum.Aras il G.İnler de yabancı statüsünde değilmi
Evet 15 yabancı var

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı gaLaxyKartaLı

https://twitter.com/SafakSina1903

son zamanlarda uçak ile ilgili tüm dedikleri çıktı Adriano nun bilgilerini doğru vermişti.Aboubakarın uçak resmine kadar bilmişti. En son güncel bilgisi Nasrinin bu gece İst.da olacağı..

Şu an üst üste tweet atmakta güncel bililer veriyor.

22) ++gibi yaptın" diyen cehalet kokan yorumlar gördüm.

21) Emek hırsızlığı yaptıkları için, bu sefer (takip edenlerin önerisi üzerine) resime mühür vurdum. Bunu bile "abi neden resmi sen çekmiş

20) Gelelim neden mühür vurduğuma. Abi dediğiniz bir çok haberci ve Beşiktaş sayfası dün ki Aboubakar haberimi kaynak vermeden ćaldıkları++

19) Bu tescil ile bir basvuru yapıldı ben de paylaştım. Bu bir haberdir.

18) Teyid için tüm imkanlarınızı zorlayın.

16) için bugün başvuru yapılıp, yapılmadığı araştırılabilir. Haber de istihbarat bilgisi verilmez. Ama baktim ki sektörle alakası olmayan++

15) Sonuç ne olur ise olsun, kendisine güvenen, tanıdıģı olan araştırsın. J.S firması üzerinden Nasri'nin gelişi için TCKIP tescilli jet++

13) Ancak twtte de yazdığım gibi, 00:30 için başvuru yapıldı, ancak henüz onay verilmedi. Onay, Atatürk havalimanı hava trafiginin durumuna

12) Bu durumda Nasri'nin yetismemesi için bir sebep yok.

11)Nasri'nin maçı TSİ 19:45 de bitiyor. Uçağın Buraya planlandiğı şekilde inmesi için 22:00 da oradan kalkması gerekiyor.

10) Detay vermek zorunda değilim. Ama vereyim, cehalet içinde yorum yapanlar aydınlansın, rezil olmasın.

9) Benim halâ havacılik sektörü konusunda ne derece etkili ve bilgili olduğumu anlamadınız mı?

8) Ya da Aboubakar'ı Cuma günü THY na ait tarifeli sefer de 4 kişlik yer ayırtıldı dediklerinde,bu yalan ćıktığında aynı tepkiyi verdiniz mi

7) Aboubakar için Cuma akşamı istanbul da diye yazan ya da Trt de söyleyenlere de bu şekilde tepki verenildiniz mi?

6) Tarih ve uçakla gelmedi mi? Ya da Adriano da bu böyle olmadı mı?

5) Bugüne kadar benim havacılık ile alakalı, patladığımı gördünüz mü? Herkes Aboubakarı her gün getirirken, ben yalanladım ve benim dediğim+

4) Lütfen cehaletinizi belli etmeyin. Bilmediğiniz durumlarda susun ki, rezil olmayın.

3) Olduğu gibi, ućak Reg bilgisi gelir, Google dan ućak resmi aratılır verilir. Uçak zaten şu an Frankfurt da. Ben nasıl resmini ćekebilirim

2) Bu sebeple aklı evvel bir kaç kişi bu resmi ben çekmiş gibi düşünüp o sekilde yorum yapıyorlar bu yanlış. Adriano da ya da Aboubakar da++

1) Resim, benim çektiğim bir resim değil, eğer slot 00:30 a alırsa, Nasri'yi getirecek olan uçak TC-KIP registration'lı ućaktır.

00:30 saati için AHL otorite den onay henüz gelmedi. Ancak talep edilen saat bu. Uçak su an Nasri için Frankfurt'a gidiyor..

Büyük bombaya hazır mısınız.. !
Physical Education Teacher

Çevrimdışı Zafer55

Kaleciler ;

x - Ali şaşal vural
1 - Fabri
29 - Tolga Reis
97 - Utku yuvakuran

Sağ bek ;

77 - Gökhan Gönül
32 - Andreas Beck

Sol bek ;

3 - Adriano
88 - Caner Erkin

Stoperler ;

44 - Luiz Rhodolfo
30 - Marcelo
6 - Dusko Tosic
24 - Kaan Ayhan
x - Eliaquim Mangala

Ön Libero ;

13 - Atiba
20 - Necip Uysal
x - Gökhan Inler

Orta Saha ;

18 - Tolgay Arslan
94 - Talisca

Forvet Arkası ;

15 - Oğuzhan Özyakup
8 - Samir Nasri

Sol Kanat ;

10 - Olcay Şahan
21 - Kerim Frei

Sağ Kanat ;

7 - Ricardo Quaresma
22 - Aras Özbiliz
19 - Oğuzhan Aydogan

Forvet ;

9 - Eto'o
x - Vincent Abubakar
23 - Cenk Tosun
17 - Ömer Şişmanoğlu

Hazır Boykoyu göndermişsin boşver şaşalı etoyu inleri nasri&mangala&hart yapalım hem tek uçakta getiritiz.

Çevrimiçi Necmi

son zamanlarda uçak ile ilgili tüm dedikleri çıktı Adriano nun bilgilerini doğru vermişti.Aboubakarın uçak resmine kadar bilmişti. En son güncel bilgisi Nasrinin bu gece İst.da olacağı..

21) Emek hırsızlığı yaptıkları için, bu sefer (takip edenlerin önerisi üzerine) resime mühür vurdum. Bunu bile "abi neden resmi sen çekmiş

20) Gelelim neden mühür vurduğuma. Abi dediğiniz bir çok haberci ve Beşiktaş sayfası dün ki Aboubakar haberimi kaynak vermeden ćaldıkları++

16) için bugün başvuru yapılıp, yapılmadığı araştırılabilir. Haber de istihbarat bilgisi verilmez. Ama baktim ki sektörle alakası olmayan++

15) Sonuç ne olur ise olsun, kendisine güvenen, tanıdıģı olan araştırsın. J.S firması üzerinden Nasri'nin gelişi için TCKIP tescilli jet++

13) Ancak twtte de yazdığım gibi, 00:30 için başvuru yapıldı, ancak henüz onay verilmedi. Onay, Atatürk havalimanı hava trafiginin durumuna

11)Nasri'nin maçı TSİ 19:45 de bitiyor. Uçağın Buraya planlandiğı şekilde inmesi için 22:00 da oradan kalkması gerekiyor.

10) Detay vermek zorunda değilim. Ama vereyim, cehalet içinde yorum yapanlar aydınlansın, rezil olmasın.

9) Benim halâ havacılik sektörü konusunda ne derece etkili ve bilgili olduğumu anlamadınız mı?

8) Ya da Aboubakar'ı Cuma günü THY na ait tarifeli sefer de 4 kişlik yer ayırtıldı dediklerinde,bu yalan ćıktığında aynı tepkiyi verdiniz mi

7) Aboubakar için Cuma akşamı istanbul da diye yazan ya da Trt de söyleyenlere de bu şekilde tepki verenildiniz mi?

5) Bugüne kadar benim havacılık ile alakalı, patladığımı gördünüz mü? Herkes Aboubakarı her gün getirirken, ben yalanladım ve benim dediğim+

4) Lütfen cehaletinizi belli etmeyin. Bilmediğiniz durumlarda susun ki, rezil olmayın.

3) Olduğu gibi, ućak Reg bilgisi gelir, Google dan ućak resmi aratılır verilir. Uçak zaten şu an Frankfurt da. Ben nasıl resmini ćekebilirim

2) Bu sebeple aklı evvel bir kaç kişi bu resmi ben çekmiş gibi düşünüp o sekilde yorum yapıyorlar bu yanlış. Adriano da ya da Aboubakar da++

1) Resim, benim çektiğim bir resim değil, eğer slot 00:30 a alırsa, Nasri'yi getirecek olan uçak TC-KIP registration'lı ućaktır.

00:30 saati için AHL otorite den onay henüz gelmedi. Ancak talep edilen saat bu. Uçak su an Nasri için Frankfurt'a gidiyor..

19.45 de biten maçdan sonra manchesterden frankfurta 2 saat 15 dakikada nasıl gelecek birde neden frankfurta gidiyor
nasriyi almak için manchestere gitmesi gerekmiyormu :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Hazır Boykoyu göndermişsin boşver şaşalı etoyu inleri nasri&mangala&hart yapalım hem tek uçakta getiritiz.
nasri pepe hart yapsak :alala:
varsın iki uçakta gelsinler :D

Çevrimdışı MrtBlgc

50 tane şey yazdı ama hala uçağın niye frankfurt'a gideceğini söylemedi. yani frankfurt ne mana ?

Çevrimdışı Jukebox

nasri pepe hart yapsak :alala:
varsın iki uçakta gelsinler :D
O 3 ismi birden getirmek imkansız bence abi.
Üstelik transferin bitmesine 3 gün kaldı
[ Son Düzenleme: 28 Ağustos 2016, 18:47:41 Jukebox ]

Etiketler: