2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 553 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11335496 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Kesinlikle katılıyorum Beşiktaşda yer almamalı. Kalitesi Beşiktaş için yetersiz olan gider
yerine daha iyisi gelir. Böylece takım kalitesi sürekli yükseltilir. Bunun için protestoda yapılabilinir.
bunlarda aynı düşünüyoruz ama bu forumunda prensipleri var protestonu bu prensiplere uyarak
yapman gerekiyor. Taviz veremeyiz bu konuda. @Serhat Akkaya  geçmişte bu avatar konusunda
ve imzalarda ne sıkıntılar yaşadık biliyorsundur. Hitleri avatar yapanlar oldu. Bizde kıstaslar koymak zorunda
kaldık.
Ahaha hitleri avatar yapan turk bu da iyiymis bir yasima daha girdim. Abi bu avatar konusunda bir kullanma kilavuzu olsa mikrodalga firin kilavuzundan kalin olur herhalde.

Çevrimdışı AmaralGürses

iyide ben bu konuya yönelik hiç mesaj silmedimki sadece hakaret içerirse sileriz
onun dışında özgürlüğünüzü kısıtlayan yok kardeşim. Hakaretinde özgürlüğü olmaz.
biz sadece hukukende suç olabilecek türde mesajları ve forum kurallarına uymayanları
siliyoruz. Demokrasi dediğin istediğini söyleyebilme hakkı değildirki. @AmaralGürses

pardon abi ama o zaman bu ana başlık altında henüz dün açtığım konumu kim sildi öğrenebilir miyim ?

Çevrimdışı TURKahvesi

Kesinlikle katılıyorum Beşiktaşda yer almamalı. Kalitesi Beşiktaş için yetersiz olan gider
yerine daha iyisi gelir. Böylece takım kalitesi sürekli yükseltilir. Bunun için protestoda yapılabilinir.
bunlarda aynı düşünüyoruz ama bu forumunda prensipleri var protestonu bu prensiplere uyarak
yapman gerekiyor. Taviz veremeyiz bu konuda. @Serhat Akkaya  geçmişte bu avatar konusunda
ve imzalarda ne sıkıntılar yaşadık biliyorsundur. Hitleri avatar yapanlar oldu. Bizde kıstaslar koymak zorunda
kaldık.
Hitler mi yok artık  :o_o:

Çevrimdışı AmaralGürses

pardon abi ama o zaman bu ana başlık altında henüz dün açtığım konumu kim sildi öğrenebilir miyim ?

Yoksa artık açıklamaya, mesaja, uyarıya dahi gerek duymadan yöneticiler kafalarına göre başlık mı siliyor? @Necmi

Üstelik de nizami olduğu halde?

Çevrimdışı mylife1903

iyide ben bu konuya yönelik hiç mesaj silmedimki sadece hakaret içerirse sileriz
onun dışında özgürlüğünüzü kısıtlayan yok kardeşim. Hakaretinde özgürlüğü olmaz.
biz sadece hukukende suç olabilecek türde mesajları ve forum kurallarına uymayanları
siliyoruz. Demokrasi dediğin istediğini söyleyebilme hakkı değildirki. @AmaralGürses
Madem konusu geldi son donemde bazi keyfi yaptirimlar var ben de rahatsizim. Gecen nedense moda alindim sonra mod kalkti. Neden verildi neden kalkti sipsak.
Bu silinen mesjalar ile ilgili sadece silmek cozum degil emek verip yazan insana sirf saygidan oturu aciklama yazilmali ozelden.
Ayrica mod verildigi zaman da aciklama yapilmiyor ve bence bu keyfi uygulamalara canak tutuyor.

Zaten son iki gundur kirmizi tabela sayisi da artti mesela ben suan tedirgin yaziyorum birileri yazdiklarimdan cimbizla cekip mod verir mi telasi icindeyim. Demoklesin kilici gibi gafamda. Halbuki fikri hur vicdani hur olmamiz lazim bu forumda ortak payda besiktas.

Neyse sikinti var, rahatsizliklarimis var muhatap yok

eppur si muove

Çevrimiçi Necmi

Yine katılmıyorum abi, bu yaklaşımın hiç bir sanal forumun yapısıyla uzaktan yakından bağdaşmadığını belirteyim.

Hiç bir forumda (Spor, teknoloji, geyik, siyaset vs.) bir mevzu hakkında sadece 1 başlık açılabilir gibi birşey söz konusu değil. Ortaya sürdüğünüz gerekçe maalesef buradan bakıldığında bir bahane olarak görünüyor. Bir oyuncunun performansını değerlendiren başlıkla, protestoya çağıran başlık neden aynı olsun? Bütün forum tartışmaları 1000 lerce sayfayı bulan birkaç başlık üzerinden yürüyor, okumak isteyen herşey tek başlığı tepiştirildiğinden nereden başlayacağını bilemiyor, asıl bu şekilde takip etmesi çok zor oluyor. Asıl farklı başlıkların olması insanların takip etmesini kolaylaştırır. Zaten ayda yılda bir yeni başlık açılan bir forumda bu kadarlık farkılığa bile bu kadar katı kural uygulanması anlaşılabilirin çok ötesinde.

İsterseniz @Tolga @Çağrı gibi daha yaşça genç arkadaşlarla istişare edin abi ancak bu öne sürdüğünüz şey forumların doğasına aykırı ve emsalsiz bir uygulamadır, bunu biliniz.
iyide burayı başka forumlarla karıştırmaman gerekiyor burası global konulara açık forum değilki
mesela hiç bir renkli başlığı açılmasınada izin verilmez burda renklileri konuşabileceğin tek başlık vardır.
Burası Beşiktaş forumudur. Biz daha önce senin dediğini uyguladık her başlık için yeni konu açılsın dedik
o şekilde uygulama başlattık ama bunu forum istemedi. Beşiktaşla ilgili her konuyu tek bir Beşiktaş başlığı altında konuşalım dedi
eski üyelere sorabilirsin
http://besiktasarena.com/besiktas-futbol-takimi-201617-sezonu/besiktas-futbol-takimi-201617-sezonu/
bizde genel konuların konuşulacağı yukardaki başlığı her sene açıyoruz. transfer sezonu bittiği anda o başlık
aktif oluyor. Beşiktaş futbol takımıyla ilgili her konu bu başlıkta konuşuluyor.
Aslında senin dediğin gibi olan uygulama bizim daha çok işimize geliyordu çünkü konu başlıklarının artması google endeksi açısındanda faydalı
ama forum istemedi bunu çok başlıkta aradıklarını bulamadıklarını söylediler çok karışıklık oluyormuş.
Bizde şimdiki forum düzenini bulduk bu düzenide beğenmeyen çıkmadı çünkü eleştiriler bitti. @AmaralGürses
eleştirinede saygı gösteririm ama bütünün talebi önemli bu konuda genel istek bu yönde olursa onada varım.
Geçmişde bu yönde değildi. Bu arada @Çağrı ve @Tolga  bu düzeni kurdu ben futbol başlığına bakmıyorum
işleyiş şekli tamamen onlarda :D

Çevrimdışı MrtBlgc

Şafak Malatya canlı radyo yayınında kartal yuvaları Samir Nasri t-shirtlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor gibi bir şey söyledi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Şafak Malatya canlı radyo yayınında kartal yuvaları Samir Nasri t-shirtlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor gibi bir şey söyledi.

Quaresma laylaylomu sanırım.

Çevrimdışı mylife1903

Fbnin forma isine benzemesin de
Medyaya yansima eyydi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Caner gelirse ısrarla uyarılması lazım el kol hareketleri sıkıntı yaşatır

Çevrimdışı Berat

Sadece koşsun sarı kartı garanti, bkz. Olcay Alanya maçı.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

üzerinde çarpı gördüğüm her avatarı moderasyona alacağım 3 gün bekleyeceğim
kaldırılmadığı taktirde kaldırana kadar hiç bir mesajları onaylanmayacak. Tolganın Beşiktaşın oyuncusu olduğunu unutuyorsunuz sanırım
eleştiriyi bile saygı çerçevesinde yapmak zorundasınız. Burasını başka yerlerle karıştırmayın
burda bu tür eylemlere izin verilmez

Kaldırıyorum simdi

Lakin hakaret veya küfür yok dogal bir protesto degil mi bu ? @Necmi abi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Onun cozumu var. Ilk kirmizi kartini gordugunde guzel algi yapmamiz lazim mesela ben yonetici olsam simdiye piar sirketleriyle anlasmistim.
Caner burada kirmizi olmayan kirmizilari goruyor ama fbde kirmizi olan kirmizilari bile gormuyordu, kollaniyordu algisi yaratmak lazim ve bu zor degil cunku gercek.
Ayrica caner de demecleriyle destek olmali. Ben gsde hem fbde oynadi ikisine de vurabiliriz tokadi surec dogru yonetilirse.
Canere kil olan hakemsiler kartlari gerekli gereksiz kullanacaklardir.

Çevrimiçi Necmi

Madem konusu geldi son donemde bazi keyfi yaptirimlar var ben de rahatsizim. Gecen nedense moda alindim sonra mod kalkti. Neden verildi neden kalkti sipsak.
Bu silinen mesjalar ile ilgili sadece silmek cozum degil emek verip yazan insana sirf saygidan oturu aciklama yazilmali ozelden.
Ayrica mod verildigi zaman da aciklama yapilmiyor ve bence bu keyfi uygulamalara canak tutuyor.

Zaten son iki gundur kirmizi tabela sayisi da artti mesela ben suan tedirgin yaziyorum birileri yazdiklarimdan cimbizla cekip mod verir mi telasi icindeyim. Demoklesin kilici gibi gafamda. Halbuki fikri hur vicdani hur olmamiz lazim bu forumda ortak payda besiktas.

Neyse sikinti var, rahatsizliklarimis var muhatap yok

eppur si muove
moderasyonunun yanlış olduğunu düşündüm ben kaldırdım.
silinen mesaj sayısını biliyormusun bunlara cevap yazmaya kalksak
buna zaman bulamayız. bazen günde 1000 mesajın silindiği oluyor
ve bunlar tek tek okunarak siliniyor sadece bu bir kişinin 4-5 saatini alıyor
birde cevap yazmaya kalkarsan tam gün mesai demektir burda profesyonel çalışan
insanlar yok herkes gönüllü yapıyor ve çok zamanlarını alıyor bu
birazda insanların burayı düşünerek yazması gerekiyor. mesela sen rusyada
yaşayabilirsin ama burda alkol reklamı yapmak suçtur özendirmek suçtur.
sen özgürce yazmaktan bahsedip burayı riske attığının farkındamısın
sadece o değilki cinsel içerikli yazı yazmanında burda bir anlamı yokki bazı şeyleri
görmezden geliyoruz ama sen burayı takip eden kaç kadın üyemiz olduğunu biliyormusun
ve artık tamamının burda paylaşım yapmadığınıda biliyormusun siz özgürlük diyeceksiniz ama
sizin özgürlüğünüz buraya zarar verecek doğrumu olacak göz yummamız. @mylife1903
eleştirin tabiki eleştirilerinizle yanlışlarımızı göreceğiz. ama eleştirirkende bağlı olduğumuz yasalarıda
göz önünde bulundurun. Burası abd nin koruma kalkanlarında olan bir site değil
norveç ten falanda yönetilmiyor. Bunlarıda boşver Beşiktaşlıyız biz bulunduğumuz yeri
kaliteli tutmak birinci görevimiz olmalı. İnsanlar okuduğunda fark görmeli biz buralarda Beşiktaş
taraftar kimliğini yansıtıyoruz.

Çevrimdışı Culpable

Yonetim  buranin besiktas resmi formu olmasi ve bu sekilde yonetilmesini istiyor

adamlarda cok baslik olsun cok indexlenelim cok kullanicimiz olsun  egosu yok
public bir forumun imza  yada avatar  kurallari  su sekildedir   foruma ve yonetime herhangi bir hukuki yonden sorun  getirmemesi gerekiyor

ama burasi bir camianin resmi bir forumu  gibi gorulup yonetildigi icin  carpi icine alinmis bir avatar i  kabul etmiyorlar  buda en dogal  haklari

forumda en dikkat edilmesi gereken sey sudur birine cevap verirke nyada yazdiklarini dikkate alirken   girdigi yas a degil yazdigi yazi yasina  bakilir

Çevrimiçi Necmi

Kaldırıyorum simdi

Lakin hakaret veya küfür yok dogal bir protesto degil mi bu ? @Necmi abi
forum kurallarına aykırı olduğunu en iyi senin bilmen gerekir hatırlarsan imzalardada izin vermedik geçmişte

Çevrimdışı Culpable

Bu baslik transfer  basligi  . daha once  kisa bir konus disi yapildiginda bazilari sistem etti ama   hergun at sut konusuyor  adamlar mesajlarinda

yapilmis bir moderasyonun   yada  silinmis bir mesajin sebebini sorma yeri burasi degil

forumda yonetim ile ilgili bolum var bunlari oraya yazarsaniz  bizlerde 100 lerce mesajin icinden cimbizla transfer haberi okumaya calismayiz

http://besiktasarena.com/oneri-istek-ve-forum-kullanimi-hakkinda/

Çevrimdışı cursedofdragon

forum kurallarına aykırı olduğunu en iyi senin bilmen gerekir hatırlarsan imzalardada izin vermedik geçmişte

benim imzam sıkıntı yaratırmı necmi abi ?

Sevgili arkadaşlar uzun zamandır formu takip ediyorum ve gördüğüm en düzeyli,sadece Beşiktaş a gönül vermiş kişilerden oluşan kaliteli bir forum. Arada vakit buldukça birşeyler paylaşmak için üye oldum. Herkese selamlar. Sayın Başkan ve yönetim kurulunun Beşiktaş sevgisinden,gece gündüz çalışmalarından ve iyi niyetlerinden zerre kadar şüphem yok.Ancak özellikle kale ve stoper sorunun çözülmemesi ve transferlerin (yönetim bu şartlarda kendince haklı) çok geç yapılması beni ürkütüyor.Ben geçen seneden daha zor bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum.İnşallah yanılırım.
:hosgeldin

Çevrimdışı talha

Şimdi fark ediyorum ki, tolga'nın performansına karşı tutum almaya davet eden mesajımı da silmişsiniz. Bu yazdığınız şu anki mesajınızla net bir şekilde çelişiyor kusura bakma Necmi Abi. Hem her türlü saygılı protestoya açığız diyecekseniz hem de tamamen lisanı münasiple yazılmış bir başlığa dah tahammül edemeyecek ve sileceksiniz. Üstelik de yıllardır bu forumda yer alan insanların yazdığı, destek verdiği bir başlığı.

Tepkisellikle söylemiyorum, bu zamana kadar forum yönetmiyle de en ufak bir tartışmam olmamıştır, fakat şu son başlık silme olayından sonra kendinizle bariz şekilde çelşitiniz ve bana kimse artık bu forumda saygı sınırları içerisinde düşünce özgürlüğü olduğundan bahsetmesin, kesinlikle buna inancımı yitirmiş bulunuyorum.
Olduğunu mu zannediyorsunuz bu işten en çok çeken benim derdimi anlatsam dağ olur

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Her oyuncu kiralanıyorken bide kaleci kiralasaydık olmazmıydı.. Bu sirugu kiralanamazdı sizce?? Ama bu tolga lobisi buna izin vermezdi.. Bu tolga ve şenol güneş gidene kadar üst düzey bi kaleci alınacagını düşünmüyorum. Seneye ffp de bitecek bakalım nasıl kaleci alınacak..
Geçen yıl takım şampiyonluğa gidiyor diye taraftar tolgaya stadta iki laf etmedi ama artık şampiyon olduk bitti.. Bu saatten sonra kimse şampiyonluğa gidiyoruz 3. Haftada laf söylenmez , yuhlanmaz demesin.. En ağır şekilde tepkiyi koyma zamanıdır yoksa 32 hafta bu adamı çekeceğiz.

Başkan , Guardiola nin istemedigi Joe Hart icin teklif yapmış diolar sanmıyorum ama Muazzam olur be Joe Hart..

Çevrimiçi Necmi

Yonetim  buranin besiktas resmi formu olmasi ve bu sekilde yonetilmesini istiyor

adamlarda cok baslik olsun cok indexlenelim cok kullanicimiz olsun  egosu yok
public bir forumun imza  yada avatar  kurallari  su sekildedir   foruma ve yonetime herhangi bir hukuki yonden sorun  getirmemesi gerekiyor

ama burasi bir camianin resmi bir forumu  gibi gorulup yonetildigi icin  carpi icine alinmis bir avatar i  kabul etmiyorlar  buda en dogal  haklari

forumda en dikkat edilmesi gereken sey sudur birine cevap verirke nyada yazdiklarini dikkate alirken   girdigi yas a degil yazdigi yazi yasina  bakilir

üstünde Beşiktaşın adı olan bir yer Beşiktaşın kimliğidir zaten bunda yanlış olamaz
Beşiktaş taraftarıyız Beşiktaşın adını taşıyorsak buna helak getiremeyiz.
Beşiktaş çatısı altında olan her şey burda korunur. Eleştiri yapılmaz anlamı taşımıyor bu
sadece seviye olmalı bu eleştirilerde. Bazen öyle mesajlar yazılıyorki renkli forumlarında
renkliler yazmaz böyle mesajları.

Çevrimdışı mrred

Beyler Gökhan Törenin maçı saat 18.00 de hatırlatayım dedim
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

okuduguna ancak böle şaçma cevap veren sensin bence yazımda tolgayı öven bişey görecek kadar önyargılısın demek ki önce okudugunu anla öle cevap ver..yere göge sıgdıramadıgın teknik direktöre güveniyorsan inanıyorsan tolga kararınada saygı duyacaksın
Espri anlayışın bu mu abi ?

Adam ironi yapmis ve sonuna Gülücük koymuş

Etiketler: