Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365445 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Ensar

ya yarın kazanamazsak  :bawling:
ıslak odunla antepten istanbula kovalamak lazım bütün hepsini :D
[ Son Düzenleme: 27 Mayıs 2017, 20:27:11 Ensar ]
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı cursedofdragon

ıslak odunla adanadan istanbula kovalamak lazım bütün hepsini :D

antep dicektin herhalde :D

Adana demişsin adana psikolojimizi bozdu :D

Çevrimdışı Ensar

antep dicektin herhalde :D

Adana demişsin adana psikolojimizi bozdu :D
he yav antep , sonradan farkettim düzeltene kadar yazdın :D iftar ettik çok şükür ama daha kendimize gelememisiz belli ki :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı abdusta

vazgeçildi.!!
Vadofon arenanın güvenlik kameralarının yüksek pixelli zoomlaması için
alınması düşünülen Hollandalı firmanın İngilterede ürettiği parçaların
alımından performansı düşük olması nedeniyle vazgeçilmiş.

saygılar

Çevrimdışı Ersoy

Sampiyonsun besiktas bas harfinden belli
Allah bağışlasın abi daha nice şampiyonluklar görecek :D

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı mylife1903

vazgeçildi.!!
Vadofon arenanın güvenlik kameralarının yüksek pixelli zoomlaması için
alınması düşünülen Hollandalı firmanın İngilterede ürettiği parçaların
alımından performansı düşük olması nedeniyle vazgeçilmiş.

saygılar
Abi kaynak sormuyorum ozelliklen, biliyorum basima gelecek resmi

Çevrimdışı El Nino

Bu ne biçim habercilik. Öyle bir yazmışlar ki sanki Beşiktaş Antep'le oynamışta puan kaybetmiş gibi. Nasıl son haftaya kaldı şampiyonluk anlamadım  :biggrinking:

Çevrimdışı mylife1903

Bu ne biçim habercilik. Öyle bir yazmışlar ki sanki Beşiktaş Antep'le oynamışta puan kaybetmiş gibi. Nasıl son haftaya kaldı şampiyonluk anlamadım  :biggrinking:
Umudunu demek istemis garip herhalde, yazik kimin gastesiyse
Fbye sapladilar da az keyfim yerine geldi

Çevrimdışı El Nino

Umudunu demek istemis garip herhalde, yazik kimin gastesiyse
Fbye sapladilar da az keyfim yerine geldi

Hayır umuduna yazmamış direk yani. haberler malum anladın :) Son cümleyi google yaz cıkar karşına :)

Çevrimdışı arda

Copy/Paste Yasağı gelmeden bu Türk Futbolu düzelmez!
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimiçi Kapkarakartal

Olcay'dan selam var  :lol:

"Şansal abi ile Tümer abi çizgilere bakıyordur şimdi. İlk gol kaç santim ofsayt ya da kaç metre. Üzgünüz, ancak belki başkaları 1 puan aldığı için mutludur."

Renklilerin futbolcularının bile gıpta ile baktığı bir takımdır Beşiktaş.  :tabe:

Salih Uçan: Beklenen patlamayı gerçekleştirememem sadece bireysel değil. Bakın Beşiktaş'a herkes değerlendi. Takım performansı da önemli.
[ Son Düzenleme: 27 Mayıs 2017, 22:09:48 Kapkarakartal ]

Çevrimdışı atakan eraslan

Vodafone İnönü Stadyumu benim önerim. Ayrıca adın da Atatürk olan stadların ismi de aynı şekilde geri dönerse ben bu arena olayının kaldırılmasına fitim.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

her türlü fitim

Çevrimdışı wbishop82

herkese hayırlı ramazanlar,hayırlı akşamlar.Umarım takım bu sezon 2.kez biz taraftarlar gibi ''şampiyon olduk'' psikolojisine girmemiştir.Başakşehir maçında ne kadar kötü oynadığımızı herkes hatırlasın.Yarın antep gel kaleye gol at demeyecek çünkü herkersin gözü bu maçta olacak ve oyuncular transfer kovalayacaklar.Sert oynayacaklar.Bülent uygun her türlü taş koymak isteyecek rakip küme de düşse çantada keklik maç yok.Ben temkinli insanım elimde değil.Kimse kızmasın bitti demeden bitmiyor.Yarın Allah korusun olası puan kaybında son maçı mutlak kazanmamız gerekecek.Taraftar olarak olumsuz bir durumda psikolojimiz 180 derece değişebiliyor.Bu akşam başak ın son dk golü atarak kazanması hiç iyi olmadı maalesef.Bence biraz daha temkinli olmak lazım.Bjk tv yi izliorum bülent ülgen vs bütün gazeteciler aşırı rahat ve şampiyon olmuşuz gibi yayın yapıyorlar.Beklentileri karşılanamazsa ne olacak.Hadi biz konuşuyoruz falan ama Bjk tv daha profesyonel yayın yapmalı.LİG BİTMEDİ çünkü
[ Son Düzenleme: 27 Mayıs 2017, 22:35:12 wbishop82 ]

Çevrimdışı Berat

TFF resmen " Vodafone Stadyumu " yaptı, büyük sabır her şey tam bu eksikti müthiş(!) ülkemizde.

kafalarına göre değiştirmiş TFF !

Belki biz Vodafone Park yapıcaz stadın adını bu nedir ?

Çevrimdışı bordele

selam, şampiyonluk kutlamasında forumca tekne organizasyonu yapılma ihtimali var mı?
Av zamanı

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

herkese hayırlı ramazanlar,hayırlı akşamlar.Umarım takım bu sezon 2.kez biz taraftarlar gibi ''şampiyon olduk'' psikolojisine girmemiştir.Başakşehir maçında ne kadar kötü oynadığımızı herkes hatırlasın.Yarın antep gel kaleye gol at demeyecek çünkü herkersin gözü bu maçta olacak ve oyuncular transfer kovalayacaklar.Sert oynayacaklar.Bülent uygun her türlü taş koymak isteyecek rakip küme de düşse çantada keklik maç yok.Ben temkinli insanım elimde değil.Kimse kızmasın bitti demeden bitmiyor.Yarın Allah korusun olası puan kaybında son maçı mutlak kazanmamız gerekecek.Taraftar olarak olumsuz bir durumda psikolojimiz 180 derece değişebiliyor.Bu akşam başak ın son dk golü atarak kazanması hiç iyi olmadı maalesef.Bence biraz daha temkinli olmak lazım.Bjk tv yi izliorum bülent ülgen vs bütün gazeteciler aşırı rahat ve şampiyon olmuşuz gibi yayın yapıyorlar.Beklentileri karşılanamazsa ne olacak.Hadi biz konuşuyoruz falan ama Bjk tv daha profesyonel yayın yapmalı.LİG BİTMEDİ çünkü
Kesinlikle katıliyorum.. beşiktaş kanseri diye bir şey var yani :D :D :D

Çevrimiçi Zafer55

Şampiyon; kendi kutlamanı kendin yap istedik 😇 @besiktas

Başakşehir böyle bir twit atmış.Sempatik bir rakip.

Çevrimdışı Anıl1903

Şampiyon; kendi kutlamanı kendin yap istedik 😇 @besiktas

Başakşehir böyle bir twit atmış.Sempatik bir rakip.

Tam da ben yazacaktım önce davranmışsınız.Başakşehir için ise diyeceğim böyle yola gelin işte!

Kesinlikle katıliyorum.. beşiktaş kanseri diye bir şey var yani :D :D :D

geçen sene de vardı bu muhabbet :)

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

geçen sene de vardı bu muhabbet :)
bundan sonra da olmaya devam edecek. (Hakaret Yasak)₂ döneminde artık nasıl işlemişse içimize bir türlü atamadık. :D :evillol:

bundan sonra da olmaya devam edecek. (Hakaret Yasak) döneminde artık nasıl işlemişse içimize bir türlü atamadık. :D :evillol:

valla siz ve bir kaç kişi hariç kimsede panik göremiyorum :D

Tabi ki maç oynanmadan kazanılmaz fakat buraya kadar bu oyuncular getirdi fişide çekiceklerdir inşallah :)

Çevrimdışı Anıl1903

Çevrimdışı cagdas44

Bu ülkenin futbolunu, kaybeden Altınordulu arkadaşını teselli eden bu . @besiktas lı çocuk kurtaracak... http://www.

Etiketler: