Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 105 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2675000 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Rasim

Rasim abi gormem mi sen dun de yazmisin zaten gormemle beraber androit tiviye kumanda siparisi vermem bir oldu hanim falan uyandi noluyoz diye

Gesendet von meinem BLA-L09 mit Tapatalk

Beşiktaş!

Çevrimiçi underworld

"müsaade ederlerse şampiyon olacaz."
Via Fikret Orman

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

zemini boşa bahane etmesin, orta sahada pas oyunu oynayacak adamları pasifize eden saçma sistemden vazgeçmediği sürece hava sıcaklığı da dahil bir çok bahane dinleriz.
Sen yönetim olarak hocaya ve takıma en iyisini sunmak zorundasın. Hoca hep memnuniyetsiz ve şikayetçi gibi görünüyor ama adam konuşmasa başka konuşan yok.. Hakemi VARı eleştiriyor yönetimden ses yok.. Fikstürü eleştiriyor yönetimden ses yok.. Bana zamanında futbolcu alın diyor yönetim tam tersini yapıyor.. Yahu bari sahamız patates tarlası olmasın diyor haksız mı? Sen adama imkan sun bahane üretemesin..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tolgay'ı saniye kaybetmeden U-21 e göndersinler. 1 bile haketmiyor.
Herif güneşlenmeye çıkmış sanki, 2. golde çıldırdım.

Çevrimdışı onurturan

Adam besiktas taraftarini tanimiyor yarin ona vip tiribunden hayatinda duymadigi bir sekilde hitap ederler. Benim kufur arsivim iyidir de vip tiribunde duyduklarimi hayal bile edememistim elimde not defteri oturup yaziyordum maci izleyemiyordum valla
Bi gs macinda ftye anam anam koca koca kalantor herifler yani simdi dusunurken utandim, hani istesen o pzosiyona giremezsin ahtopot gibi olman lazim
Yeni açık üstte değil miydin abi sen

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

maçtan iki gün önce beinsports haberi üzerinden layicin olmayacağı önbilgisi üzerine Şenol hoca gitsin şu bu gelsin muhabbeti yapanların da akılları başına gelmiştir umarım.
çabuk manipüle ediliyorsunuz
TFF top tüfekle üstünüze gelirken bir kısım oyuncuya bir kısım yönetime hatta  bir kısım yönetim diğer yönetime saldırtılıyor.
Ayık olun.
bir tane düşmanımız var
Yusuf namoğlu adı

:ok: :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

İnşallah Fenerbahçe deplasmanında Necip gibi bir hata yapılmaz ilk 11'de. Yoksa direk kafamıza sıkalım daha iyi
Neciple başlarsak daha ilk yarı bitmeden atılır

Birde Lensle başlamak lazım da Quaresma da Fener maçlarında bir başka oynuyor gaza gelip kırmızı görmese bari :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı kartal190321

gs maçında gördük  rakip  faul yapıyor  tüm futbolcular  rakibe saldırıyor  rakibi  hakemi  baskı altına  alıyor, kulübeleri  her  poziyonda  kulübede çıkıp itiraz ediyor  çok güzel  baskı kuruyor  yardımcı hocaları  bile   maçın içinde  devamlı  iletişim  içindeler   takımda  birlik  bütünlük  var,  bizde  eksik olan şey  bunlar işte , medele  kart çıktı  itiraz eden yok    medele  faul  yapıldı  itiraz edilmedi, hakemi  baskı  altına kesinlikle alamıyoruz, yardımcı  hocalar kulübeden çıkmıyor, bazı  futbolcularda  umursamazlık görülüyor, birlik bütünlük kaybolmuş  durumda, şampiyon olmak  istiyorlarsa  öncelikle  birliği  bütünlügü   saglamaları gerekiyor  hakemleri baskı altına almayı  ögrenmeleri gerekiyor, tosic  olcay hatta sosa  bu işi  çok iyi yapıyordu
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi levitate

Şenol Güneş: "Pas yapmaya müsait bir saha yoktu. Ljajic bir ara takıldı düştü. Zemin çok kötü. Deplasmana gelen takım için de bu bir avantaj. Oyun kurmak, hücum etmek, pasla atağa çıkmak zor oluyor. Bugün olumsuzluklara rağmen kazanmayı başardık. Bu çok önemliydi."
ljalic yerine mikaili alaydık o zaman
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Yeni açık üstte değil miydin abi sen
Yeni acik ust benim mekan davetle gidiyorduk deri koltuklara sevmiyom numaraliyi zaten simdi tayfa eski acik tarafindaymis biraz basimiz doner ama alisiriz ordan izlemeye. Kapaliyi da cok eskitmistik yariyari zamanlari. Yeni acik en ust en sevdigimdir geberirsem kendimi yaktirip yeni aciga kullerimi dokturecem
Necmi abinjn dedigine gore daha dikmis eski acik yeni aciktan ulan eski yeni de karisiyor. Deniz tarafina girecem yeni sitatta o eski acik yebi acikmis galiba simdi

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı Ömer Kaan

Sarpsborg mudur nedir en ucuz bilet 165 liraymış oha.

Çevrimdışı mrred

Ben dün oynanan oyunda bir gelişim çabası gördüm.
Kanatlar daha fazla içe kat ettiler özellikle ilk yarı bu baya belliydi. Asist öncesi kilit pasa dönüşmeyen bir sürü pas atıldı özellikle adem tarafından. Kanat oyuncularının ortalama pozisyonlarına baktım tahmin ettiğim gibi q7 taç çizgisine yapışık çıkmamış ama yine de oyunu yetersiz. Rolünü kabullenecek ya da yedek oturacak. Kimse onun kaprisini falan çekemez çünkü VERİMİ çok düşük. 50 orta yapıp 1 asist yapan kimsenin kaprisi falan çekilmez.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Ömer Kaan

Sarpsborg mudur nedir en ucuz bilet 165 liraymış oha.
Bu ayıptır ya. Şampiyonlar ligi yarı finalinde miyiz?

Çevrimdışı mrred

Vidanın pas haritasına baktım adam sadece 1 hatalı pas yapmış. Bunu savunmadan topla çıkma arzumuz olarak yorumlamak istiyorum.
http://www.mackolik.com/Mac-Plus/3088273/Besiktas-Yeni-Malatyaspor
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Pepede de gelişim var oyunu kurmaya çalışıyor fakat bu maçta 8 tane uzun top kullanarak pas hatası yapmış. Çok fazla bunu daha da azaltması gerekiyor. Maksimum 3 falan olmalı

The great gig in the sky

Çevrimdışı Ömer Kaan

Ben dün oynanan oyunda bir gelişim çabası gördüm.
Kanatlar daha fazla içe kat ettiler özellikle ilk yarı bu baya belliydi. Asist öncesi kilit pasa dönüşmeyen bir sürü pas atıldı özellikle adem tarafından. Kanat oyuncularının ortalama pozisyonlarına baktım tahmin ettiğim gibi q7 taç çizgisine yapışık çıkmamış ama yine de oyunu yetersiz. Rolünü kabullenecek ya da yedek oturacak. Kimse onun kaprisini falan çekemez çünkü VERİMİ çok düşük. 50 orta yapıp 1 asist yapan kimsenin kaprisi falan çekilmez.
Ben senenin basından beri oyunda bir iyiye gidiş düşüncesi olduğunu düşünüyorum ama sahada 7 numara olduğu sürece sadece düşünce olarak kalacaktır.

Çevrimdışı mrred

Bu da q7 nin pas haritası. Pas isabet oranı %53 ! şaka gibi inanılmaz kötü. Bu topları büyük bir kısmında atak sonlandırma aşamasında olduğumuz için kendi kalemizde pek pozisyon görmedik fakat orta yapma sayısında anlamlı bir düşüşü de gözden kaçırmamak gerek. Toplam 16 orta yapmış (ki bunlardan bazıları köşe vuruşu ve serbest atışlar) oyununda gelişim var.  Az ve öz olacak şekilde bunu 10 ve altına düşürmesi gerekiyor Canerle ikisi toplam 15 orta yapsınlar daha fazlası takım savunması zarar veriyor zira her isabetsiz orta bizim aleyhimize atak başlangıcı oluyor.

[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2018, 13:04:22 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bu da canerin pas haritası yine aynı durum söz konusu. Topu ne zaman uzun vurduysa hep kaybetmişiz. Fakat bunu diğer maçlara göre daha az yapmış. Top bizde bu maç daha fazla kaldığı için kalemizde fazla pozisyon görmedik.

The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ben senenin basından beri oyunda bir iyiye gidiş düşüncesi olduğunu düşünüyorum ama sahada 7 numara olduğu sürece sadece düşünce olarak kalacaktır.
Tamamen silmeyi yerine birini koymadıktan sonra uygun bulmuyorum fakat kesinlikle modern bir kanat oyuncusu değil. Rotasyonda 30 dakika kullanabiliriz özellikle sıkışan maçlarımızda oyunu çözebilir fakat ana hücum planı artık onun üzerinde olmamalı intihar etmiş oluruz.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bu orta istatistiklerinde sanırım serbest vuruşlar ve köşe vuruşları da var. Akan oyunda q7 ve caner geçen maçlara göre ortayı az yaptılar. Bu bir gelişme olarak algılanabilir fakat henüz erken
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Tamamen yerden ya da tamamen havadan oynamalıyız şeklinde bir çözüm bence yanlış. Maç içinde takım her iki durumu da kullanabilmeli ki daha durdurulamaz olalım yerden oyun kurmak ana plan olmalı diğeri alternatif fakat şu da bir gerçek bir takım savunmadan ne kadar az top kaybıyla hücuma çıkar ve atak sonlandırırsa o kadar az yorulur. Havadan oyun kurmaya çalışarak ya da havadan atak sonlandırmaya başladığınız zaman topun sahipsiz kalma olasılığını arttırıyoruz bir bakıma rulet oynuyoruz. O sahipsiz toplar bizim kalemize gelip gol de olabilir biz de atabiliriz.
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2018, 13:12:31 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı f_madida

Tüm Türk stadlarında salgın hastalık varmış,
keşke milli maç arası özel maç başka yerde oynansaydı
çimler dinlenipde kendine gelemiyor.
Ümit Güner Bol Nane Limon ve Tavuksuyu çorbayla çimleri sulattırsada çabucak iyileşsinler.

Saygılar

Ayni seyi dusundum, Altinordu macini baska bir yerde de oynayabilirdik.

Stad acilirken 2-3 haftada serme cimle acabilmistik - simdi tekrar baktim 23 Mart 2016'da Cim Serme islemi baslamis, 11 Nisan 2016'da Bursa'ya 3-2 koyarak acmisiz stadi.

Simdi bu cim hakkaten duzelemeyecek gibiyse, havalar daha da bozmadan degistirsinler, yeni cim sersinler oluyorsa. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Tamamen silmeyi yerine birini koymadıktan sonra uygun bulmuyorum fakat kesinlikle modern bir kanat oyuncusu değil. Rotasyonda 30 dakika kullanabiliriz özellikle sıkışan maçlarımızda oyunu çözebilir fakat ana hücum planı artık onun üzerinde olmamalı intihar etmiş oluruz.
Lens var. Hiç olmadı sedat sahinturk bile oynasa orda takım oyununa daha fazla katkı sağlar.

Çevrimdışı yoruk

Ben Atiba dönecek diye sevinsem de bana Tolgay Oğuzha Adem ile çıkacakmışız gibi geliyor ? Hoca direk derbi maçına Atiba'yı koymaz.Her ne kadar bahsi geçen oyuncu Atiba olsa da bana süpriz olur.

Perşembe günü kadroda olsa hazır olur falan derdim ama yok.Dün Şenol hoca bence Q7-Tolgay hamlesi ile doğru olanı yaptı.Bu orta alan oyuncuları alışmalı birbirine.5 dk olsa 10 dk da olsa Tolgay-Ozi-Medel-Adem bunların aynı anda sahada olmaları iyi.