Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 139 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5091168 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Erdem Çözer

Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmetx

Hepsinin ucuna 4. bir parça (merdiven) yapılacak. Montajı dışardan olacak.
borda merdiveni diyorlar zannedersem
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

Membrancılar bu filenin üzerinde çalışacaklar
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2016, 11:29:27 ahmetx ]

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2016, 11:23:46
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Allah'ım sana geliyorum.. dünkü harika maçtan sonra haftaya müthiş bir başlangıç  :ishock:
membranın güvenlik için serilen filesi çıldırtıyor ise kendileri teşrif edip takılmaya başlanınca nolacak :super:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Burak Akay

İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı cursedofdragon

File germe işleminin başlangıç fotosunu atmakta bana nasipmiş hayırlı olsun :halay:

:ishock: :ishock:

Çevrimdışı Erdem Çözer

membranın güvenlik için serilen filesi çıldırtıyor ise kendileri teşrif edip takılmaya başlanınca nolacak :super:

valla ben takılmaya başlamış kadar sevindim   :lol:

Çevrimdışı ahmetx

emin ol koltuklarda onlara nizami bir şekilde denk gelecektir. Gayet güzel

şimdiye kadar yeni açık pikseller ve ortaklardan miray çınar haricinde koltuk işi gayet iyi gidiyor

Çevrimdışı idil

O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı denilanz

şimdiye kadar yeni açık pikseller ve ortaklardan miray çınar haricinde koltuk işi gayet iyi gidiyor
Çok ilginçtir, numaralı ve eski açığın piksel geçişi de yumuşak yapıldı. Neden yeni açık öyle oldu anlamadım. Düzeltebilirler aslında, çok fazla koltukla oynamaları da gerekmez. Deniz Bank yazısının "n" lerini düzeltmişler mesela. Demek ki ufak değişiklikler olabiliyor.

Çevrimdışı Erdem Çözer

sadece güvenlik değil membrancılar bu filenin üzerinde yürüyecekler

eyvallah  :ok:

Çevrimdışı ahmetx

Arefe bugün demek ki , vinçler çıkıp zemin Sis e kaldığı gün buralar bayram yeri olacak

Çevrimdışı martin40

Arkadaşlar ilettiğiniz emanetler arkadaşa teslim edilmiştir.
toplanan para 2510 lira özür diliyorum on lirayı veremedim cebimde kalmış :)
2500 lirayı teslim ettim en kısa zamanda onuda teslim edeceğim. Tüm katkı veren arkadaşlara çok
Teşekkür ederim. Beşiktaşlı olmakla bir kez daha gurur duydum.

@Necmi abi, o para ne için toplandi ? Kayip olan drone içinmi ? Eksikse bende katilayim

Çevrimdışı canergiray77

Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı ahmetx

@Necmi abi, o para ne için toplandi ? Kayip olan drone içinmi ? Eksikse bende katilayim
evet drone için toplandı ve teslim edildi problem yok herkese teşekkürler.

Çevrimdışı İhsan

Çok ilginçtir, numaralı ve eski açığın piksel geçişi de yumuşak yapıldı. Neden yeni açık öyle oldu anlamadım. Düzeltebilirler aslında, çok fazla koltukla oynamaları da gerekmez. Deniz Bank yazısının "n" lerini düzeltmişler mesela. Demek ki ufak değişiklikler olabiliyor.

Yeni açık daha uzun olduğu için öyle duruyor.
Tamamını görmek lazım. Ona göre pikseller daha uyumlu olacak
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı canergiray77

Arkadaşlar ilettiğiniz emanetler arkadaşa teslim edilmiştir.
toplanan para 2510 lira özür diliyorum on lirayı veremedim cebimde kalmış :)
2500 lirayı teslim ettim en kısa zamanda onuda teslim edeceğim. Tüm katkı veren arkadaşlara çok
Teşekkür ederim. Beşiktaşlı olmakla bir kez daha gurur duydum.

bu olaya katkıda bulunan abilerime, kardeşlerime Allah'ım herkesten razı olsun sanada hayırlı uğurlu olur inşallah @Popular Demand  :ishock: :lol:
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı ahmetx

tamamını gördük işte altlı üstlü bitti ve gerçekten çok kötü oldu sosyal medyadan yüklenmemiz lazım

Çevrimdışı cadavra

Acaba stadin onundeki tahta kolilerin içinde mebran mi var ?

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Efe

Efe abi saat 9 buçukta eski açık kapalı köşede son kedi yolu takılıyordu. :)
guzel oglen numarali tarafina gecerler
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

File germe işleminin başlangıç fotosunu atmakta bana nasipmiş hayırlı olsun :halay:
:ishock: mebranda basladi hadi bakalim :ishock:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı denilanz

Hayır abi, yüksekliğinden bahsetmiyoruz. Piksellerin bitiminde yoğunluk var. Biraz daha seyrekleşmesi lazımdı. Diğer tribünlerle karşılaştırırsan daha iyi göreceksin.

Çevrimdışı Sezer94

Deniz bank yazisinin harfleri sıkışmıs yarim kalmis ozellikle e ve z bu ne ya ?
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2016, 12:13:37 SDemirsoy ]
Her zaman her yerde en büyük kartal.