Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş Skor : Torku Konyaspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 03.03.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Torku Arena Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu Yayın : A Haber

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 102242 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Maçı / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağatay

Serdar-olcay degisikligi ile baslarsa en azindan bir kanat biraz işler.
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı b.damatoglu

Skorlar rahat olsa Şenol Hoca son 10-15 dakikalık bölümlerde Tolgay'ı oynatacak ama son maçlarımızın hepsi sıkıntılı geçince haliyle oynatamadı.
Skora ulaşmak için de tolgay a ihtyaç var. Paradoks çözülsün diye bekliyoruz.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

O şu bu değil bütün takım kötü. Oğuzhan Sosa quaresma Atiba gomez gökhan Alexis Tosic serdar boyko hepsi.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Onur Küçük

Oyuncular topsuz oyunda boş uygun alanlara kat edeceğine pasif kalıyorsa , direk , hızlı paslar , verkaçlar yerine kapalı alan savunması yapan, topun gerisinde oyunu kabul eden takıma birebirlerle sonuç almanın zor alacağını bile bile zorluyorsa , kapanan takımlara karşı set oyunları yapmakta zorlanıyorsan , kadronda bulunan oyuncuların da bunları düzgün yapabilecek seviyede değilse o zaman ilk yarıda böyle bir oyun oldukça normal. Oyuncuların motivasyon eksikliği başka bir neden.
Nerede yanlışlar yaptığımız , eksiklerimizin neler olduğu belli aslında .

[ Son Düzenleme: 03 Mart 2016, 21:41:03 Onur Küçük ]

Çevrimdışı Jukebox

45 dk uyuttular bizi.Turu nasil gecicez acaba.

TURKCELL T40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Mart 2016, 21:33:08
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Anlamadığım da şu. Sen koca sezon Tosic ve Serdar'ı zaten oynatmadın bu adamların maç eksiği neredeyse benim kadar.

O zaman kupada da oynatma artık zaten kaç kez 3 günde bir maça çıkacağız ne anlamı var bu adamları oynatmanın?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Koca ilk yarıyı tahmin ettiğim gibi boşa oynadık.
yıllardır 2.yarılarda formumuz düşüyor çok dar rotasyonlarla oynuyoruz boykoda hayal kırıklığı ospina ayarında biri gelseydi keşke

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı VodafoneBesiktas

bu stoperlerle sene sonunu çok zor getiririz. Rhodolfonun kurduğu oyun nerde bunların kurduğu oyun nerde. Bide defans yaparken hep ceza sahası çizgisinin oraya kadar kaçıyorlar. Bu kadar korkak olunmaz küme düşen takımların stoperlerini hangi akla hizmet aldılar? çıldırıyorum şuan  :s20:

Çevrimdışı Tolga

Skora ulaşmak için de tolgay a ihtyaç var. Paradoks çözülsün diye bekliyoruz.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tolgay bu haliyle direk skora etki edemez. Böyle birşey bekliyorsanız bence boşuna beklersiniz :)

Yavaş yavaş oynayacak ve ligin son 5-6 maçına hazır hale gelecek. Sakatlandığından bu yana hep bunu söyledim.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı tangaz

Hoca 45 dakikayı göz göre göre yedin.

hoca ciddi formsuz zaten B planı da yok
rakip analizi yaptığından da emin değilim...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Hasan Akten

Geçen seneyi hatırlatıyor her şey. Ligin sonlarında geldik yine bitik görünüyor takım. Kupaya gitti gözüyle bakıyorum, takım toparlanmazsa lig de gider.

Çevrimdışı harund1k3

B planımız var mı?

oguzhan tolgay veya atiba tolgay degisikligi gelmesi lazim. orta sahada ne adam eksiltiyoruz, ne oyun kuruyoruz.

Çevrimdışı mülkübey

Rhodolfo çok önemliymiş demek ki . Alan daraltamiyoruz.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı raichu

Çevrimdışı melyet

Bu takım ne turu geçer nede şampiyonluğa oynar yazık

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı DADAYKARTALI

bütün takımlar üçer ön libero ile oynarken bu ligde şenol hocanın iş bilmezliği yüzünden garibim atiba tek başına koşa kaşa aylardır heder oldu

Çevrimdışı MUTE

Transferler yapılırken Tolgay iyileşmeyecekse orta sahaya bir transfer şart demiştim. Sanırım şart oğlu şart olmuş. Şenol Hoca'ya 1-2 lafım var. Maçı izleyeceksen çık tribünden izle yedek kulübesinde ne diye duruyor anlamadım.

Çevrimdışı f_madida

Anlamadığım da şu. Sen koca sezon Tosic ve Serdar'ı zaten oynatmadın bu adamların maç eksiği neredeyse benim kadar.

O zaman kupada da oynatma artık zaten kaç kez 3 günde bir maça çıkacağız ne anlamı var bu adamları oynatmanın?

Dogru aslinda...Yani ya yedek takimla cik hicbir oyuncuyu riske etme, tur sansini da az tut ya da as takimla cik...Hic mantikli degil su durum.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı eniscan667

Çevrimdışı Hasan Akten

Şenol hoca son zamanlarda acayip işler yapıyor zaten. Bu şekilde giderse Bilic vol2 olacak sezon sonu.

Çevrimdışı OrhanAker

Ismail ve beck sakatlanır diye korkuyorsak gomez ozi ve atibanin hiç oynamamasi lazim.Garip

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Türkay

Tolgay olmazsa olmaz. Deniz tükendi sanırım klasik oyunumuz için
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı VodafoneBesiktas

Sorun hala Oğuzhaanda Quaresmada sanan var. Abi sorun bariz şekilde stoperlerde. Defans yaparken önde başlatmıyorlar savunmayı yani rakibi karşılama mesafesini ceza sahası çizgisine kadar kaçıyorlar. Yani Akhisar gibi savunma yapıyoruz. Büyük takım böyle oynamaz. Rhodolfo o kadar yavaş olmasına rağmen önde başlatıyodu savunmayı.

Etiketler: