Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5008126 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

Helal başkana hatadan dönmesini bilmiş işte bu , lider gerektiğinde geri adım atmasını bilir.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı mustafa.kuru

[@Erdemm @Sedat.Y
1984-85 sezonunu da unutma...Averajla elimizden alınan şampiyonluk....Orduspor Beşiktaş'ı ağzından salyalar akarak 1-0 yeniyor...birkaç hafta sonra aynı orduspor deplasmanında fb güle oynaya 2-0 kazanıyor....o zamanki orduspor başkanı da fb kongre üyesi...tesadüf işte (!)....1996-97 de var yakın geçmiş....mehmet ağar-fatoş ikilisi.....saymakla bitmez.....eğer adil yönetilseydi futbol şu an 20-21 şampiyonluğumuz vardı....
[ Son Düzenleme: 29 Mart 2016, 08:14:59 mustafa.kuru ]
Bako Recep Gökhan Kadir Ulvi Rıza Şifo Zeki Metin Ali Feyyaz

Çevrimdışı tayfunyasar

Günaydın ahali. Benim naçizane bir tespitim var. Başkan son bir haftada o kadar çok medyaya çıktı ki, sosyal medyada "vodafone arena açılıyor" algısı, "başkan ne kadar çok konuşuyor"a dönüştü. renkliler vurucak yer bulamayınca Başkan'ın sözlerine sarmaya başladılar. Tekrar stadın açılışına hatta lig maçlarına döndürmek lazım.
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı Yasin A.

Çevrimdışı doctore

Günaydın Beşiktaş Arena. Günaydın güzide insanlar...
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı yigitcan1903

Günaydın :)
Mükemmel konuşmuş başkan,işte budur yahu  :claps: :claps: :claps:
Kucaklayacaksın tüm Beşiktaşlıları,çok mutlu oldum

Hakemler konusunda da bire bir fikirlerimi yansıtmış 

" Beşiktaş, hakemlerin kötü yönetimine hazır. Fenerbahçe, Braga maçında hakeme hazır olmadığı için elendi. "
Topunuzla tüfeğinizle gelin laaaaann demiş  :D
[ Son Düzenleme: 29 Mart 2016, 09:05:01 yigitcan1903 ]

Çevrimiçi murat

Güzel bir istanbul sabahından günaydın.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Serdar

Tüm Beşiktaş aşıklarına günaydın.

Çevrimdışı Serdar

Bu arada dün gece Fikret Başkan ın konuşması sanırım herkesi biraz rahatlatmıştır. Yanlışları görüp ona göre aksiyon almak önemli bir meziyettir. Ayrıca dün Başkan ın bu forumu okuduğuna %100 emin oldum.  :icool:

Çevrimdışı furkankaya1903

tapatalk dan konu başlığına giremiyorum  :s20: aynı sorunu yaşayan var mı ? yoksa bu sorunu nasıl çözebilirim ?
Bu arada tüm BEŞİKTAŞ sevdalılarına günaydın 

edit : sorun düzeldi  :)
[ Son Düzenleme: 29 Mart 2016, 09:22:37 furkankaya1903 ]

Çevrimdışı Mehmet92

Nostalji kuşağı :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı cursedofdragon

dün başkan hiçkimse küfür edemeyecek herkes yerine oturacak yanındaki'ni rahatsız edemeyecek uygulama yaptık 1.5 dakika içinde telefonuna mesaj gelicek dedi :D

Tamam başkanım bu kadar gelişmiş teknoloji yapmışken bu tel örgüler niye :D zaten kimse sahaya girmeye küfür etmeye (toplu şekilde) yerine oturmamaya göze alamayacak :D

Çevrimdışı Deadam

Günaydın Beşiktaş Ailesi

@eronimo18 eline emeğine sağlık, Serhat Ulueren elinden gelse sabaha kadar soru soracaktı. :D
Başkan hem stadın açılışı hemde sponsorların adını sıkça kullanmak suretiyle sempatiyi arttırmak adına sıklıkla çıkıyor artık açılışa kadar bu böyle gider yarın birgün acuna satılmazsa NTVye ve Lig tvyede çıkacaktır.

Ondan sonrada seçim için projelerini açıklamak adına yine ekranlarda olacaktır.

açıklamaları trtde yaptığı gibi gergin değildi muhtemelen sinameki çayı içiyordu program esnasında, :D daha oturaklı ve mantıklı açıklamalar yaptı.
Töre ye sopayı göstermişti trt de şimdi nedenini açıkladı sakin sakin.

Bende en az bir dönem daha seçilmeyi ziyadesiyle hakediyor.
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı ensdndr

dün başkan hiçkimse küfür edemeyecek herkes yerine oturacak yanındaki'ni rahatsız edemeyecek uygulama yaptık 1.5 dakika içinde telefonuna mesaj gelicek dedi :D

Tamam başkanım bu kadar gelişmiş teknoloji yapmışken bu tel örgüler niye :D zaten kimse sahaya girmeye küfür etmeye (toplu şekilde) yerine oturmamaya göze alamayacak :D

O nasıl bir teknolojiymiş yahu!! küfür edenin anında kameradan yerini tespit edip ilgili koltuğa ait kişinin telefonun kısa mesaj göndermek :))
Sen , ben yok BeşiktaŞ var !

Çevrimdışı mrtylvz

günaydın herkese Kasımpaşa maça inanılmaz bir önem kazandı bize hep ters gelmiştir zaten

maçı alırsak stadın açılışı ayrı bir çoşku içinde olur hele birde fener bu hafta osmanlıya puan kaybederse işte o zaman çifte bayram olur bizim için

hafta içi birçok yerde kasımpaşa nın bu sezon hakemlerden en çok canı yanan takım olduğu yazıyordu tamda bizim maçtan önce ne tesadüf ama

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Ensar

başkan herkesin gönlünü aldı , birçok konu da güzel konuştu , tüm Beşiktaş Arena ekibine günaydın :D inşallah bilet ayarlarsam bende açılış maçın da oradayım bir şekilde :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı SDemirsoy

başkan herkesin gönlünü aldı , birçok konu da güzel konuştu , tüm Beşiktaş Arena ekibine günaydın :D inşallah bilet ayarlarsam bende açılış maçın da oradayım bir şekilde :D
günaydın Kahire'den mi gelicen :D