BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)
BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Beşiktaş Forum|BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA) Maça gidecek ve gitmeyi düşünecekler bu başlık üstünden organize olabilirler.. BİLETİ almak için:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)  [Okunma sayısı 113165 defa] BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Çevrimdışı Anil.Cetin

öncelikle herkese merhaba forumdaki ilk mesajımı atıyorum. ankaradan 8 kişi maça geliyoruz, doğu üst tribünden bilet aldık, muhtemelen yazan olmuştur ama ben yine de şansımı deneyeyim, maça doğu üst tribünden bilet alıp da gidemeyecek olan arkadaşlar varsa biletini alabilirim.

Çevrimdışı siyah-1903

Alakası yok. Önümüzdeki maç normal bir maç değil.

Sosyal mesaj verme işi çok önemlidir hatta katıldığım bir kaç organizyonuda var. Engellilerle alakalı..

Ancak , iş artık BEŞİKTAŞLA ALAKASI OLMAYAYA başladı.. Neredeyse her hafta bir sosyal mesaj verme derdine girildi..

Eğer birileri Beşiktaşlı yapılacaksa zaten içeri girip bilgi alınabilir bu mantıkla

herkesin beşiktaş sevgisi kendisine..
insanların sevgilerini illa kendi sevginiz gibi göstermesini beklemek bence hayatın karmaşıklığını ve güzelliğini kavrayamamışlıktır..
o beşiktaş ki gözleri görmeyene, hayatında bir kere bile istanbul'a gitmeyene bile sevda olmuştur..
biz kimiz ki kişilerin veya gayriresmi oluşumların (bakın gayriresmi diyorum, bir vakıf, dernek vs gibi resmi olarak amacı belirlenmiş bir yapı değildir çarşı, tüzüğü yoktur, vicdan müessesesidir) yasadışı olmayan sosyal projelerinden beşiktaş sevgilerini sorguluyoruz..
belki de o tür bir beşiktaş sevgisidir ki gelecek nesillerde fikri hür vicdanı hür insanların kulübümüz çevresinde toplanmasına, bu kulübün değerlerine aşık olmasını sağlayacaktır.. bunu şimdiden bile görmekteyiz, ne kadar çirkef, makyevalist, pragmatist, lobici adam varsa fb ve gs haysiyetsiz kulüplerde kendilerini bulurken, biz şerefinle oyna hakkınla kazan şiarını inatla ve daha yüksek bir sesle savunan, ülkenin köşebaşlarını tutanlar tarafından sevilmemesine rağmen HALEN koskoca bir kulübüz..
"Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"

Çevrimdışı POSEİDON

gelmezsen gelme passonunda cokta tında sanki sen ben passo almayınca passonun umrunda mı degill sorun bu
Passonun umrunda mı bilmem ama klüplerin kesinlikle umrunda.
2015-2016 sezonunda bu şekilde bir passolig uygulamasının da olmayacağını düşünüyorum.
Asıl olan hayattır,
     Hayatta BEŞİKTAŞ....

Çevrimdışı Yakup

Fon ile ilgili sıkıntı nedir ya onu anlamadım .

Şimdi klasik cevap verecem ama fon herkeste var  :evillol: :evillol:

Ama ben ona hiç bakmıyorum bile.Kullabilir bakiyeden ziyade normal bakiye ye bakıyorum gerisi ilgilendirmiyor beni  :D

Siz aktifbank.com.tr den bireyselbankaılık kullanabiliyormusunuz?

Orada fon alma felan mevcut

herkesin evet fon hesabı var ama kimse bilmiyor istersen anket açalım siteye  :D

fon ile alakalı sorunum şu adınıza passolig hesabı açılırken aktifbank vadesiz ve b tipi likit fonda açılıyor. bak bunu da kimse bilmiyordur  :D sonra hesabınıza iade olunca gün içinde işlem yapmazsanız para anında b tipi likit fona geçiyor ve o para aktifbankta bozuluyor ama oradan satışı yapılamıyor. çünkü aktarılan para b tipi likit fonun passolig hesabında gözüküyor. onun için passoligi arıyorsun oda gün içinde bilgisi verilecek deniliyor ve paranız hesabınıza geçmiyor sonra işlem başa dönüyor. burada print screen olsa gösterirdim bu işlemleri ama en kısa zamanda onu da atacağım buraya.

evet aktifbank internet bankacılığına sahibim. ve herkesin olduğu gibi benimde 3 tane hesabım var. herkes sadece tek hesap bilse de. hepimiz şu 3 hesaba sahibiz.

1. passolig hesabımız

2. passolig b tipi likit fonumuz

3. passolig hesabına bağlı hatta aynı hesap nolu aktifbank hesabımız.

not: aktifbankı arayın passolig işlemi yapamıyorlar. tam tersi passoligi arayın aktifbank işlemi yapamıyorlar ama hesaplarım aynı. bu kadar kısa zamanda yapabilecekleri şeyde ancak bu kadar olabilirdi. notuma devam ederken şunu da belirteyim ne var ki b tipi likit fona sahipsin paran işliyor diyenlere benim ve benim gibi durumda olanların parasını aktifbank bana sormadan işletiyor ve kendine bir işlem hacmi oluşturuyor. benim param ile büyüyorlar hemde iznim olmadan. imza bile atılmadan bilgim olmadan adıma nasıl oluyorsa b tipi likit fon açıyorsun diyorum cevap yok. iptal için şubeye gidebilirsin diyorlar hangi şube diyorum cevap verecekler hatta bekleyin sistemde hata oluştu sonra tekrar dönün cevabı bu eylülden beri böyle @Volkan  umarım anlatabildim sana sorunumu.  :)
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı jepaq

2)Passolig kartlar tek bankaya peşkeş çekildi : Arkadaşlar bu iş ihale ile oluyor. en yüksek teklifi veren banka hangisi ise ihale ona veriliyor. Bende ilk başta hükümete yakın olduğu için aktifbank a kıyak geçildiğini düşünüyordum. ama biraz sorgulayınca tüm büyük bankaların bu ihaleye katıldığı ancak daha düşük ücretler önerdikleri, aktifbank ın zararı gözönüne alıp en yüksek teklifi verdiği görülüyor. Bu durumda ne yapılabilir? Aktif bank a ihaleyi vermemek asıl yolsuzluk olmazmı?

ne hikmetse internette ihaleye ilişkin bir bilgi yok..siz nerden okudunuz diğer bankaların katıldığını..bu sistemle ilgili en sakat durum bu zaten. tek bir banka ile çalışılması. bu devirde hükümetin istediği ihaleyi istediği firmaya verme gücü var. diğer firmalar vergi borcu, mali denetim gibi konularla tehdit edilerek başka şirketlerin otokontrol ile o ihaleye girmesi engelleniyor. yani kısacası başıma iş almayayım diye uzak duruyor diğerleri. 17 aralık ses kayıtlarında da bahsi geçmişti. neyse siyasi konulara girmeyelim..konumuz beşiktaş.

dediğim gibi benim garanti hesabım var örneğin sizin de akbank olabilir..ek bir kart çıkartarak maçlara girebilirdik üstelik maaş hesabımızdan maç kartımıza para aktarmak da kolay olurdu. kendi bankamız bize bunu bedava veya daha ucuz bir fiyata verirdi. çeşitli kampanyalar yapardı vs.. cüzdanda yer kalmadı..kredi kartı, banka kartı, ehliyet, otobüs kartı, kimlik vs..

herkes ihaleye girmiş aktifbank almış açıklaması bence hikaye..bu passolig ihalesi aktifbank'ın olacak o kadar ! denilmiş.. kısacası bu.
[ Son Düzenleme: 05 Aralık 2014, 15:02:36 jepaq ]

Çevrimdışı Serkan7738

Arkadaşlar maçla ilgili soru soran arkadaşların iletileri arada kaynıyor bu konuyu pasolig başlığında konuşsak yoksa öyle bir başlık açsak

Çevrimdışı Serkan7738

öncelikle herkese merhaba forumdaki ilk mesajımı atıyorum. ankaradan 8 kişi maça geliyoruz, doğu üst tribünden bilet aldık, muhtemelen yazan olmuştur ama ben yine de şansımı deneyeyim, maça doğu üst tribünden bilet alıp da gidemeyecek olan arkadaşlar varsa biletini alabilirim.

:hosgeldin @absolut bugün yada yarın belli olur biletini alıpta maça gidemeyecekler istersen diğer bjk forumlarınada bir yaz ama zor bir ihtimal herkes planlarını yaptı bi aksilik olması lazım ki biletini başkasına aktarsın

Çevrimdışı forzatunga

ne hikmetse internette ihaleye ilişkin bir bilgi yok..siz nerden okudunuz diğer bankaların katıldığını..bu sistemle ilgili en sakat durum bu zaten. tek bir banka ile çalışılması. bu devirde hükümetin istediği ihaleyi istediği firmaya verme gücü var. diğer firmalar vergi borcu, mali denetim gibi konularla tehdit edilerek başka şirketlerin otokontrol ile o ihaleye girmesi engelleniyor. yani kısacası başıma iş almayayım diye uzak duruyor diğerleri. 17 aralık ses kayıtlarında da bahsi geçmişti. neyse siyasi konulara girmeyelim..konumuz beşiktaş.

dediğim gibi benim garanti hesabım var örneğin sizin de akbank olabilir..ek bir kart çıkartarak maçlara girebilirdik üstelik maaş hesabımızdan maç kartımıza para aktarmak da kolay olurdu. kendi bankamız bize bunu bedava veya daha ucuz bir fiyata verirdi. çeşitli kampanyalar yapardı vs.. cüzdanda yer kalmadı..kredi kartı, banka kartı, ehliyet, otobüs kartı, kimlik vs..

herkes ihaleye girmiş aktifbank almış açıklaması bence hikaye..bu passolig ihalesi aktifbank'ın olacak o kadar ! denilmiş.. kısacası bu.

önümüzdeki yıllarda kullanılacak olan çipli kimlik kartlarına entegre edebilirler benim tahminim ama kenarından köşesinden yine aktif bank olacaktır işin içinde sadece passokart göndermeye gerek kalmayacak.altyapı bilet sistemi yine passo olacaktır.

Çevrimdışı Anil.Cetin

:hosgeldin @absolut bugün yada yarın belli olur biletini alıpta maça gidemeyecekler istersen diğer bjk forumlarınada bir yaz ama zor bir ihtimal herkes planlarını yaptı bi aksilik olması lazım ki biletini başkasına aktarsın
teşekkür ederim, hoşbulduk uzun zamandır inşaat kısmını takip ediyordum zaten, ilk mesajı bu konu ile ilgili atmış olduk. oralara da bakıyoruz, talep yoğun bilet yok, kısmet.

Çevrimdışı FARUK

@Volkan  abi 25630 olmuş öğleden sonra toparladı biraz sanki sabahki rakamlar çok iyi değildi

Çevrimdışı Volkan Başaran

@Volkan  abi 25630 olmuş öğleden sonra toparladı biraz sanki sabahki rakamlar çok iyi değildi

Evet adet düşüyor artık çünkü alacak passolular bitmek üzere bence..

İki günde 5000 satılır ama.. 30 binde kalırız diye tahmin ediyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı FARUK

Evet adet düşüyor artık çünkü alacak passolular bitmek üzere bence..

İki günde 5000 satılır ama.. 30 binde kalırız diye tahmin ediyorum..

30bin çok iyi bence yeterli

Çevrimdışı Volkan Başaran

@Yakup Boşver yahu işletsin

Bddk ya şikayet eebilirsin onların sitesine var bu olay

Ancak onlarında bildiğim kadarıyla yasalarında Bankalara "Müşteri Lehine" olabilecek işlemleri yapma yetkisi veriyor. Aktif Bank tan savunma isteyince Müşteri hiç bir şekilde mağdur değildir aksine fonda kazanç sağlamıştır diyecektir.. Ama yine de istersen genel müdürlüğe git. Alt katı şubesi. Büyükdere caddesinde..

---

Diğer konu için ihale yapıldı. 3 banka ile kalındı sona. Diğer Bankalar kar edemem diye çekildiler en son. Gerisini bilmem , bu memlekette herşey olabilir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı fore_kazık

güney kale arkası alt a blok son 10 koltuk e blok sok 20 koltuk kaldı. akşam güney alt tamamen tükenmiş olur.

görünen o ki maç gününde sadece kale arkası üst katlarda boşluklar kalacak. o da çok önemli değil. gayet yeterli bence.... bilet alıp giden tüm kartallara selam olsun....  :ok:

Çevrimdışı EmreTkgz42

güney kale arkası alt a blok son 10 koltuk e blok sok 20 koltuk kaldı. akşam güney alt tamamen tükenmiş olur.

görünen o ki maç gününde sadece kale arkası üst katlarda boşluklar kalacak. o da çok önemli değil. gayet yeterli bence.... bilet alıp giden tüm kartallara selam olsun....  :ok:
batı da bitti sayılır, kale arkaları üstler de maç saatine kadar ilgi görür çok büyük boşluklar görünmez gibi geliyor bana..

Çevrimdışı Deniz

@yigitcan1903 adamsın  :claps: .Benim yerime de bağır.Tottenham maçına geliyor musun?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı forzatunga

Bu arada 21 kasımda 89.423 olan  Beşiktaş passolig sayısı şu an itibariyle 96.706 olmuş durumda .Bu maçın da etkisi olsa gerek.

Çevrimdışı Deniz

Bugün 3000 de kalırız gibi..30 bin kişi olacaz muhtemelen..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Ozan E.

Çevrimdışı Deniz

Bu arada Çarşı Adana otobüs kaldırıyormuş maça 2 tane.Mersinden de katılım olacak  :ok:

Çevrimdışı EmreTkgz42

Yaptığın çalışma için çok teşekkürler, inşallah stad dolar.
Bilet sayılarını @Volkan abi yapıyor, onun emeğine sağlık..

Çevrimdışı FARUK

Bugün 3000 de kalırız gibi..30 bin kişi olacaz muhtemelen..

2992 oldu bile 17:18 itibari ile :)
@Volkan  abi sıklaştırdı güncellemeleri

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı fore_kazık

Güney kale arkası alt kat tamamen tükendiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :sevinc :ok:

Etiketler: