1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş
1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor 3-0 Beşiktaş Tarih : 17.08.2019 Saat : 21:45 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadı Hakemler : Mustafa Öğretmenoğlu - Ali Saygın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 35403 defa] 1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bravo Medel maçın en iyisi sensin. Seni orada oynatan hocanın hiç suçu yok  :claps: :claps: :claps:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Medel 5 MİLYON YURO  daha azına vermeyizz  :claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı mrred

Medel git₁ ya
ilk yarı 0
ikinci yarı -10
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

bu adama 5 milyon isteyen yönetim iq 2000
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi blackeagle35

Bu Medelin geldiğinden beri saçma sapan koşmak hariç yaptığı ne var acaba

Çevrimdışı worns

Medel'den hiç bir şey olmaz. Takım tam ritm kazanacak mı derken anlamsız bir hata. İlk yarı sonunda da yazmıştım. Dahası bu Medel'den olmayacağını aylardır söylüyoruz. Bir de bu yanına zor pas veren adamdan oyun kurulumunda görev almasını bekliyoruz. Atiba kendine gelip bir anda sezonu götürecek kondisyonu bulmazsa, Ozi 6'ya adapte olmazsa vs bu orta sahayla geçmez bu sezon. Avcı'yı da yakar bu orta saha.

Çevrimdışı FedericoGiunti

Agalar bu sezon transferler yine geçikti. Olacağı buydu. Burdaki arkadaşlar kendilerini paraladı ilk maçta puan kaybetme ihtimali var diye transferler yetişsin diye ama nafile. Neyse bu sezonda sinir olmaya devam edecez anlaşıldı.
BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi ferdi1903

Ayaginin disini seveyim senin

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Medel de bombaladı. Avcı nın uzun oynamayın pasla çıkın anlayışı kaç hafta sürecek bakalım bu ayağı bozuk savunmacılarla... Geçmiş olsun fark yemezsek iyidir. Ulan 2 aydır Beşiktaş ın maçı olsun izleyelim diye bekliyoruz. Rezilliğe bak. Sivas eziyorsa bizi bitmişiz ağlayanımız yok.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı haluk.m

Çirkef Rıza > Abdullah hoca.

Aferim hoca  :claps: :claps:

Çevrimiçi yaço58

kendini yormaya değmez biz burda görüyoruz medel quaresma olmaz adam 2. yarıyada aynı kadro çıktı

Çevrimdışı Liquidator

Yahu al şu q7 yi artık

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi ferdi1903

3 4-0 olsun sayin baskan dahada transfer geciktirsin boyuna

Çevrimiçi yaço58

quaresma aldığı tüm topları ezdi istisnasız ve hala oyunda

Çevrimdışı FedericoGiunti

Orta saha
Leblebici
Sol kanat
Kaleci  olmazsa bu sene işimiz zor.  Ama daha erken aceleye gerek yok.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı savaş altay

3 4-0 olsun sayin baskan dahada transfer geciktirsin boyuna

En son paylasilan haber kupu baskan aciklamasi gozden kacti sanirim.

Takim yeterli diyorlar  :D

Çevrimdışı worns

2. yarıya Medel ve Quaresma'yı kenara alarak başlamalıydı. İlk yarı görüntümüz radikal bir değişikliğe ihtiyaç olduğunu bağırıyordu.

Çevrimiçi ferdi1903

Adem bugün napiyor böle ya

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

En son paylasilan haber kupu baskan aciklamasi gozden kacti sanirim.

Takim yeterli diyorlar  :D
Hahaha bu takim yeterliyse baskan buraksin bu isi

Çevrimdışı kyiv

Kurtarıcıya bak Umut Nayır!

Çevrimdışı savaş altay

2. yarıya Medel ve Quaresma'yı kenara alarak başlamalıydı. İlk yarı görüntümüz radikal bir değişikliğe ihtiyaç olduğunu bağırıyordu.
Elde pektemek olsa sokmadi diye yine avciya yazardi. Demin yazacaktim vazgectim ama senol hoca'dan

farkini nerede gorecegiz avcinin?

Çevrimdışı haluk.m

Quaresma'nın umurunda bile değil.  Porto'lu adamı bağırana basan Beşiktaş taraftarı  :s20:

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Adem bugün napiyor böle ya

Burak sız Ljacic geçen sene ilk devre 1 gol 2 asist yaptı 17 maçta. Ne bekleniyor ki o adamdan.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı savaş altay