Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2713791 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Gstv ile sozlesme yapmistir o 1 milyona orda hakem yorumlar mis gibi emeklilik

çoluğundan çocuğundan çıksın.

Çevrimdışı mylife1903

Fikret Orman yine borç yükü ile geldi ama.Ben transfer istemiyorum zaten.Doğru adım sadece transfer değil ki ? Artık uzun süreli bir plan yapılanma altyapı lazım.Teknik adam konusunda mesela istikrarı gördük bunun devam etmesi lazım
Kuculerek bu borc bitmez falan soylemler vardi
Kendi taraftarina atip tutarken iyiydi
Kongrede besiktas uyesine ki besiktasli uye yani o digerleringibi renkli degil saldirip tokat atarken kufur edip ihrac ederken sahin gibiydi
Sonra gs baskani karsisinda kuzu gibi
Gucu bize yetti

Gucu bize yeten olmasin artik yeter

Çevrimdışı savaş altay

Bizim kurtuluşumuz klübü satmak daha önce de yazdım zengin bir iş adamı alması lazım.(Katarlı,Çinli)

Ben de satilsin istiyorum. Romantikler izlemez, bizde ama eski ama yeni yildizlar ile

sampiyon oluruz. Varini yogunu dokse 400.000 tl lik adamlar, borcu 3'e dayanmis klube ask besliyor;

Bu klup bizim diyor  :lol:  haftada bir, sansli isen iki.. daha balli isen platformu SL olacak konu bu!

Git evde karini, cocugunu sev. Karisma isimize  :D

Çevrimiçi levitate

Bizim kurtuluşumuz klübü satmak daha önce de yazdım zengin bir iş adamı alması lazım.(Katarlı,Çinli)
+1903

vodafone park oldu emirates park :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

çoluğundan çocuğundan çıksın.
Amin amin
Allah mubarek gunde gani gani belasini versin
Intihar etsin geberemesin sakat kalsin
Baskasinin cocuklarini buyutsun kendi cocugu sansin

Fikret Orman’ın yönetim listesine yazdığı Doğan Küçükemre’nin Twitter’dan beğendiği bir fotoğraf.

Çevrimdışı f_madida

Ben daha oncede acikladigim gibi herhangi bir baskan adayi

takim muhendisligi konusunda daha iyi bir plan sunsun oylar ona demistim.

Bu borc bitmez, bize futbol akli lazim. Ancak SL devamliligi ile duze cikabiliriz.

Bize muciz lazim mucize... Ne bileyim Rahmi Koc'un gelmesi, ben devraliyorum al Fikret evladim sana da senelik 500 euro maas mudurluk yap klube demesi gerek. Yoksa Fikret Orman'la flan bu is donmez.

Ali Koc bi taraflarini yirtti fener'in borcunu ceviremiyor, Fikret Orman-Serdal Adali neyi cevirecek. Kagawa'ya verdigi 250bin euroyu haber yaptiran adamlardan ne bekliyorsunuz.
The world is better in black and white, and red.

Bu sezon Süper Lig'de en fazla kart gören takım Beşiktaş: ‬

‪81 🔶‬
‪4 🔴‬

‪@OptaCan ‬

Çevrimdışı mylife1903

Bu sezon Süper Lig'de en fazla kart gören takım Beşiktaş: ‬

‪81 🔶‬
‪4 🔴‬

‪@OptaCan ‬
Yumusacik takim
Ensenine bas tokati agzini acmaz cocuklar
Tekmele yerdeyken kafasini cevap vermeyecek tertemiz cocuklar
Gordukleri kartlara bak

Eeee sen gecen sene canere karijmaya taliskaya cakarlarken cocuklari adliyede surundururlerken sabri abi yusuf abi cekersen boyle olur
Ya fikra gibi
Herifler sahaya picank atti biz ceza yedik falan
Konyasipor kadar agirligi yok bu yonetimin
Erzurum macinda ic sahada penaltin verilmiuor arkadas
Kayseri deplasmani falan demiyom yani

Çevrimiçi Akil Emre

Fikret Orman’ın yönetim listesine yazdığı Doğan Küçükemre’nin Twitter’dan beğendiği bir fotoğraf.

Artık şaşırmıyorum, yönetimde fb kombinesi olan bile var. Bunların derdi mevki içlerinde 1 gram takım sevgisi olduğuna inanmıyorum. Bunlar gidene kadar uzaktan takip edeceğim, kendimi yıprattığıma değmez.

Çevrimdışı mylife1903

Artık şaşırmıyorum, yönetimde fb kombinesi olan bile var. Bunların derdi mevki içlerinde 1 gram takım sevgisi olduğuna inanmıyorum. Bunlar gidene kadar uzaktan takip edeceğim, kendimi yıprattığıma değmez.

Yahu dedik zamaninda sabri celike sabri hoca diyen yusuf namogluna yusuf abi diyen
Hakemler pirlantadir diyen adam sonra cikip ben tiribunden geldim diyorsa orda ariza vardir
Hicasi fikstur sikisik derken ft ile fikstur yapan adamla ben sipere girmem
Giren olursa da bisi demem de celik yelek giysin tavsiye ederim

Çevrimdışı f_madida

Yahu dedik zamaninda sabri celike sabri hoca diyen yusuf namogluna yusuf abi diyen
Hakemler pirlantadir diyen adam sonra cikip ben tiribunden geldim diyorsa orda ariza vardir
Hicasi fikstur sikisik derken ft ile fikstur yapan adamla ben sipere girmem
Giren olursa da bisi demem de celik yelek giysin tavsiye ederim

Fikret Orman Besiktas'i iyi kullandi ama Allah var.. 5 kurus para vermeden dunyada yapamayacagi reklam, iliskiler, yurtici yurtdisi baglantilar. Bari TFFnin basina gecsin de oradan guzellemelerini yapsin kime yapiyorsa.

Çevrimdışı mylife1903

Fikret Orman Besiktas'i iyi kullandi ama Allah var.. 5 kurus para vermeden dunyada yapamayacagi reklam, iliskiler, yurtici yurtdisi baglantilar. Bari TFFnin basina gecsin de oradan guzellemelerini yapsin kime yapiyorsa.
Birilerinden bisiler bekliyor ya da bazi seyler ima edilerek pasifize edilmis olmali
Yoksa boyle sessiz olmasi mumkun degil
O koltuk yuksek ihtimal ona kalmaz
Seneye zaten fbyi sampiyon yaoar bu duzen nihat ozdemir de tff baskani olur gibi kokuyor ortalik
Simdi operasyonu yapan ben olsam fikret ormana, baskan sen sakin ol fazla ortaligi bulandirma sezon sonu halledecez herseyi falan derdim
Halledebilirsem baskan bak ne guzel kimse sampiyonluguna bisi diyemez, hakkini yedire yedire sampiyon oldun
Halledemezsem baskan iki tactan gol yiyorsunuz ben daha napam

Çevrimdışı savaş altay

Bize muciz lazim mucize... Ne bileyim Rahmi Koc'un gelmesi, ben devraliyorum al Fikret evladim sana da senelik 500 euro maas mudurluk yap klube demesi gerek. Yoksa Fikret Orman'la flan bu is donmez.

Ali Koc bi taraflarini yirtti fener'in borcunu ceviremiyor, Fikret Orman-Serdal Adali neyi cevirecek. Kagawa'ya verdigi 250bin euroyu haber yaptiran adamlardan ne bekliyorsunuz.

Dogru ama kimse yok abi.. Besiktasli olsa etrafta satis vb seyler konusurken 5 kere dusunmek icab eder..

Çevrimiçi levitate

Beşiktaşlı futbolcular, G.Saray - Beşiktaş derbisindeki hakem kararlarına tepki göstermek için Vodafone Park’ta oynanacak olan Alanyaspor maçının başlama düdüğünden sonra bir dakika hareketsiz kalacak. (Türkiye Gazetesi)

hmm
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kyiv

Tam bir hayalkırıklığı... Fikret Orman ve ekibini yetersiz, başarısız bulurken  Hürser Tekinoktayın listesini görünce seçime ne gerek vardı diyorum. Önümüzdeki 3 sene için özlediğimiz eski Beşiktaşa kavuşacağız buna eminim! Eski Beşiktaş dediğim yanlış anlaşılmasın; vur ensesine al lokmasını, yeteneksiz futbolcular, yetersiz₁ hocalar, yetersiz₁ ve reklam peşinde koşan yöneticiler...Özlemişiz beeee!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Listeler gercekden cok kötü. Allah sonumuzu hayır etsin
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AigleBordeaux

Fikret Orman Beşiktaş’ı araç olarak görüyor bunu görmemek için kör olmak lazım.
Geziyor geziyor ama Beşiktaş için değil yoksa bu durumda olmazdık.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

bugün yasaklı linkde bi hanımefendinin (nilay yılmaz) yeter orman yeter konulu yazısını okudum bir haber paylaşmış  18 haziran 2013de başkan akşam gazetesine verdiği roportajda kısa sürede çok güzel bi stad yapıcaz gelirleri 2ye katlıycaz 3 senede borcu bitiricez demiş

üşenmedim gazete arşivlerine baktım hakkaten böle demiş 3 senede borcu bitiricem demiş bu da mı beyaz yalandı sayın başkan?

sayın başkan bize kaç tane beyaz yalan söyledin???
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı f_madida

Tam bir hayalkırıklığı... Fikret Orman ve ekibini yetersiz, başarısız bulurken  Hürser Tekinoktayın listesini görünce seçime ne gerek vardı diyorum. Önümüzdeki 3 sene için özlediğimiz eski Beşiktaşa kavuşacağız buna eminim! Eski Beşiktaş dediğim yanlış anlaşılmasın; vur ensesine al lokmasını, yeteneksiz futbolcular, yetersiz₁ hocalar, yetersiz₁ ve reklam peşinde koşan yöneticiler...Özlemişiz beeee!

Hurser Tekinoktay'in ekibiyle hicbirsey olmaz. Fikret Orman yonetimi buyuk bir hayal kirikligi ama yonetim tecrubesi, bilgi ve beceri bakimindan Lebron James (Fikret Orman) vs omru hayatinda basket oynamamis gobekli eleman (Hurser Tekinoktay) gibi bir durum var.

Bundan 50 sene once olsa, 70lerin basi flan belki boyle yoneticilik bilmeyen, ufak esnaf, eski futbolcu, romantik kafa idare ederdi bugun ya profesyonel futbol yoneticisi olmali, ya is bilen/is bitiren baglantisi kuvvetli bir is adami veya yonetici konumunda tecrubelenmis hatalarini gormus biri olmali. Hurser Tekinoktay'in grubunda bunlarin hicbiri yok, Fikret Orman-Serdal Adali tecrubeliler, az-bucuk paralari da var ve daha onemlisi baglantilari da var. 

Fikret Orman'i tercih ederim bu kadrolari gordukten sonra. Hatasi cok, ideal kesinlikle degil, kadrosunu da begenmiyorum ama bu ikili icerisinde sorusu bile sorulmaz bence. Isi biliyor en azindan, klupler birligi vs baglantilari da var. Oteki gelse ne yapacagini anlayana kadar 1 sezon gecer, zaten direk enkaz edebiyatiyla baslar (aslinda borc 880 milyar avro!! gibi) sonra takimin yarisini satar altyapi romantizmine girer, firsatini bulan renkliler de bizi kumeye iterek tarihe gecirir boyle bir senaryo da mumkun. Ali Koc'un fenerini bile kumeye ittiriyorlar yani biraz gozumuzu acmak da fayda var.

Çevrimdışı f_madida

bugün yasaklı linkde bi hanımefendinin (nilay yılmaz) yeter orman yeter konulu yazısını okudum bir haber paylaşmış  18 haziran 2013de başkan akşam gazetesine verdiği roportajda kısa sürede çok güzel bi stad yapıcaz gelirleri 2ye katlıycaz 3 senede borcu bitiricez demiş

üşenmedim gazete arşivlerine baktım hakkaten böle demiş 3 senede borcu bitiricem demiş bu da mı beyaz yalandı sayın başkan?

borc bitmez, kim olursa olsun farketmez...borcu klubun mevcut geliriyle, bugunku kosullarda bitiririm diyen kimse yalan soyluyor.  Borclarin bitebilmesi icin oncelikle cok dusuk faizli ve en az 15 yil vadeli bir kredi bulmasi lazim klubun, sonra ayagini yorganina gore uzatarak bir 10 sene icerisinde borcun belki 60%ini odeyebilir. Ama sen klup olarak doviz bazli borcuna 8-10% faiz oduyorsan o borcun bitmesi imkansizdir zaten. 30 milyon Euro futboldan kar ediyorsun 35 milyon Euro sirf borcun faizine veriyorsun. 

Çevrimdışı mylife1903

Yahu lige ambargo koyacaz yuve olacaz bayern olacaz derken  insanlar hop demistim sen besiktassin. Yuve falan olamazsin, oldurmazlar demsitim
Hem iceriden besiktas boyle olsun benim olsun
Hem de disaridan bi de besiktasla mi ugrasacagiz

Bizi yapmiyorlar arkadas bu kabugu kirmamiz lazim bunun icin de birlik sart.
O rzalet gs macindan sonra hala yonetimden bir aciklama gelmemis falan bu insanlardan lider olmaz ancak besiktasa mudur olur ki o da olmaz.

Çevrimdışı mylife1903

Cok var abi cok
Ben baskan sampiyon olurken de vuruyordum elestiriyordum o gun yikama yaglama yapanlarin bugun elestiri hakki yoktur. Cunku baskan ilk geldigi gunden beri tutarlidir
Devamli beyaz yalan soyledi
Dava rakamlari ile oynadi once 40-50-60 spnra 150-200 400lere kadar geldinrakam
Negredonun menejeri konusunda nasi tepki vermistim, geldi mi o menejer
Unutuldu tabi.

Adam acik sacik yalan soyluyor ya da gucu olmadigi halde yapamayacagine yaparim der bir cahil cesareti var.
o gazeteciyi dava edeceklerdi, bild gazetesini dava edeceklerdi

Ilk geldiginden beri boyle fikret orman
Degisen fikret orman degil
Taraftar degisti

Çevrimdışı mylife1903

Hurser Tekinoktay'in ekibiyle hicbirsey olmaz. Fikret Orman yonetimi buyuk bir hayal kirikligi ama yonetim tecrubesi, bilgi ve beceri bakimindan Lebron James (Fikret Orman) vs omru hayatinda basket oynamamis gobekli eleman (Hurser Tekinoktay) gibi bir durum var.

Bundan 50 sene once olsa, 70lerin basi flan belki boyle yoneticilik bilmeyen, ufak esnaf, eski futbolcu, romantik kafa idare ederdi bugun ya profesyonel futbol yoneticisi olmali, ya is bilen/is bitiren baglantisi kuvvetli bir is adami veya yonetici konumunda tecrubelenmis hatalarini gormus biri olmali. Hurser Tekinoktay'in grubunda bunlarin hicbiri yok, Fikret Orman-Serdal Adali tecrubeliler, az-bucuk paralari da var ve daha onemlisi baglantilari da var. 

Fikret Orman'i tercih ederim bu kadrolari gordukten sonra. Hatasi cok, ideal kesinlikle degil, kadrosunu da begenmiyorum ama bu ikili icerisinde sorusu bile sorulmaz bence. Isi biliyor en azindan, klupler birligi vs baglantilari da var. Oteki gelse ne yapacagini anlayana kadar 1 sezon gecer, zaten direk enkaz edebiyatiyla baslar (aslinda borc 880 milyar avro!! gibi) sonra takimin yarisini satar altyapi romantizmine girer, firsatini bulan renkliler de bizi kumeye iterek tarihe gecirir boyle bir senaryo da mumkun. Ali Koc'un fenerini bile kumeye ittiriyorlar yani biraz gozumuzu acmak da fayda var.

Aynen bu sebeplerde bin oyum olsa bin tanesini de fikret ormana atacagim. Bu rezalet yonetimin karsisina duzgun yonetim kurulu c8karamayan camia utansin.
Ayrica fikret ormanin son donemini doldurmasi taraftariyim

Yalniz dikkat etsin, seneye senol gunes olmayacak
Taraftarla 1e1 kalacaklar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu yönetim kadrosu şaka gibi.
Güçlü isimler FO' nun altında çalışıp adının kirlenmesini ve yıpratılmasını istemiyor. Kimsenin camiayı düşündüğü yok.
Bu yönetim 2019 sonunu kesinlikle göremez.