32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor
32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor

Beşiktaş Forum|32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor Tarih : 13.04.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Direnç Tonusluoğlu - Süleyman Özay - Mehmet Akıncık - Murat Erdoğan

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor  [Okunma sayısı 1984 defa] 32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Ne sergeni ya bizim taraftar şaka gibi sergeni severim ama bırakın artık şu eskileri
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Başkan kupa elden gitmeden gönder şu hocayı. Serdar hoca olsa şuan 3. garantiydi. Böyle rezil değişiklikler olmaz. Olamaz

Bu takim ankara kuçularını maalesef eleyemez.

Çevrimdışı doganay

Bu musratiyi madem oynatmayacaksin ne diye 13m Euro veriyorsun. 
Son 5 maçını kazanamayan hoca gitmeli bir halt olmaz bununla

Çevrimiçi gokhans

Bu gedson tarihin en büyük kazığıymış onu anladım. Dk 95 maç bitiyor, Orta saha, forvet arası 10metre boşluk var, gedson oraya gidip pas almak yerine eliyle uzun pas at işareti yapıyor. Abo ve cenk’i oyuna almak 9 kişi oynamak demek zaten. Bukadar adamı affedip rosier’i yollamak en büyük aptallıktı. Affettiklerin takımı bitirdi, yolladığın rosierin oynamayan versiyonu şu takımda ilk yazılan isim olur. Allah belanısını versin şu kadroda, şu takımda emeği olanlara..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Bu musratiyi madem oynatmayacaksin ne diye 13m Euro veriyorsun. 
Son 5 maçını kazanamayan hoca gitmeli bir halt olmaz bununla
Amartey var çünkü
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Rahat olun santos hocam kendini turnuva sanıyor 2 beraberlik daha alırsa deplasman golüyle tur atlayacak
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı murat baltacı

Santos dalga geçiyor bitik sakatlıktan çıkan ox alıyor demirege musrati oynatmıyor Emrecan almıyor umut alıyor bitik cenk abou alıyor bitik ghezal oynuyor gitsin₁ bunak herif zaten takım çöp birde bunakla uğraşıyoruz
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı bjkozy

Galibiyetin ne oldugunu unuttuk.  Bide utanmadan kupa hayalleri yapiyoruz

Çevrimiçi Necmi

Cenk abu umut kurtarıcı olarak sahaya sürülüyor fıkra gibi takımız hiç değişiklik olmasa kazanma şansımız daha yüksekti

Çevrimdışı Zafer55

Santos : kovimisin agam
Başkan kovmiyrım ula kovmiyrım

Santos bi sonraki maç çıkarır işerse belki kovarlar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

As as as bayrakları as.

Ulan önce başımıza s.k yagdirip sonra kurtulduk diye seviniyoruz

Çevrimiçi levitate

As as as bayrakları as.

Ulan önce başımıza s.k yagdirip sonra kurtulduk diye seviniyoruz

daha güzel açıklanamazdı hahahaha
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: