Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 366 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1175347 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı tuncaboylu

ben bundan dolayı eleştiremem yönetimi açıkçası. planlama açısından bir dizi yanlış yaptıklarını düşünüyorum elbette o ayrı konu ama oyunculara opsiyon koydurma bizim inisiyatifimizde değil ki. montero ve mensah kulüplerinin satışına zaten yakın oldukları oyuncular olduğundan opsiyonları kabul etmişlerdir ki onlar bile zaten ederlerinin çok üstünde. rosier ve ghezzal, transferin son döneminde zor bela bitirilmiş transferler. kulüpleri potansiyel aralıklarının performanslarından yukarıda olduğunu biliyordur ve bizim için makul denebilecek seviyede opsiyonları kabul etmemişlerdir. bizim de hareket alanımız olan bir dönem değildi. alamayacaksak bile bu sene ihtiyacımız var demiş ve almışızdır.
Makul olmasa da opsiyon koydurmak lazımdı. Yoksa Montero ve Mensah'ın opsiyonları da, kariyerleri düşünüldüğünde, hiç makul değil.

Rosier'e 5, Ghezzal'a 7 milyon opsiyon koydurmak gayet mümkün olabilirdi.

Bu rakamlar, pazarlığın üst sınırını belirlemek için kullanılırdı.

Ben de eleştirmiyorum yönetimi, tecrübe oldu işte. Rosier'i yine kiralarsak, bu sefer opsiyon koydursunlar bari.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ljajic daha önce bir şeyler yaptığı için belki yapar diye umut ettik ama nafile. Mensah zaten tarz olarak kontra takımı oyuncusu. Dorukhan belki Fransa ligi asansör takımlarından, İspanya ikinci ligden falan teklif alabilir. Belki fm scouting yapan eften puften takımlar da ilgilenebilir kendisiyle. Benim tek arzum yönetimin bu arkadaşın önüne koyduğu 1,1M Euroluk uçuk teklifi geri çekmiş olması.

Ben 7 milyon lira teklif edildi diye biliyordum, o da 800 bin Euro falan.

Çevrimiçi murat

kesinlikle. beni sözleşme yenilemek çok üzer umarım böyle bi hata yapılmaz.
futbolculuğunu geçtim ikili ilişkilerdeki tavır ve konuşmaları da çok irrite edici.

Çevrimdışı worns

Makul olmasa da opsiyon koydurmak lazımdı. Yoksa Montero ve Mensah'ın opsiyonları da, kariyerleri düşünüldüğünde, hiç makul değil.

Rosier'e 5, Ghezzal'a 7 milyon opsiyon koydurmak gayet mümkün olabilirdi.

Bu rakamlar, pazarlığın üst sınırını belirlemek için kullanılırdı.

Ben de eleştirmiyorum yönetimi, tecrübe oldu işte. Rosier'i yine kiralarsak, bu sefer opsiyon koydursunlar bari.

bonservisi elinde olan takımlar da çakal, belki o seviyeleri bile uygun görmemiş olabilirler. sporting ve leicester, para da harcamışlar bu oyuncular için. birine 5 diğerine 15 bonservis verilmiş.

ha öte yandan bugün rosier için 5 ghezzal için 7 verelim desek o civarlara alınırlar zaten ama fazla paralar yine de, almamızı zor görüyorum. belki başka rakipler çıkmazsa şansımız olabilir.

rosier'i tekrar kiralama ihtimalimiz çok zayıf bence. 5-6 milyonu gözden çıkartacak takım bulabilirler ve satarlar gibime geliyor.

Çevrimdışı worns

futbolculuğunu geçtim ikili ilişkilerdeki tavır ve konuşmaları da çok irrite edici.

bence de abi. saha içinden önce saha dışında antipatimi kazandı zaten. iyi oynasaydı da pek ısınamayacaktım.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Özellikle youtube kanalımızda yaptıklarıyla bana da çok itici geliyor. Hal, hareket ve tavırları çok yapmacık ve itici geliyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

Güven ''kontrol edemedi'' Yalçın değil ama umut nayır 3. forvet olarak kalsaymış iyi olurmuş sanki. muhtemelen onun kiralandığı günlerde abou'nun yanı sıra bir santrafor daha alınacağı düşünülüyordu.

Çevrimdışı Erman1903

Ben 7 milyon lira teklif edildi diye biliyordum, o da 800 bin Euro falan.

Maç başı ve bonuslarla 10 civarına geliyordu diye duydum neyse artık, bence 800'de çok. Hakkı 500-600 ama ben vermem o paraları ona.

Çevrimiçi tolga1903

Şahsen montero'yu çok beğeniyorum. Avrupa'da böyle sakin kalabilen takımı atağa çıkarırken rahatlatan kısacası "ayağı düzgün" stoperin montero'dan daha iyi defansif meziyetlere sahip olanlarına 40 milyon eurolardan kapı açılıyor. Montero tabiki de bir laporte vvd diaz varane gimenez olmayacak ama bizim standartımız için gayet yeterli hale getirilebilir bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Ghezzal aboubakar atiba josef rosier hatta welinton nsakala gibi oyunculardan böylesine verim alabilen bir teknik direktör bence üstüne fazla eğilmediği için bugün hala 1.ci stoperimiz değil bu çocuk. Hazır avrupa şampiyonası varken vida'nın sözleşmesinden çıkıp o kaynağı montero'ya harcasak hayır demezdim.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Ticaret hayatının en basit kuralı riski paylaşmaktır. Mesela kiraladığın bir mala iştira hakkı ya da şufa hakkı koymak istersen doğal olarak kira bedeli de yükselir. Çünkü malı kiralamışsın ama kullanımdan dolayı bir eşya değer kaybedebilir ya da değer kazanabilir. Bu iki ihtimalin seyrini düşünen her basiretli iş adamı sözleşme şartlarını buna göre oluşturmak ister. İki tarafın şartları uyuşmazsa bir sözleşme olmaz.

Alınan iki oyuncu da kulüplerinin potansiyel gördüğü oyuncular. Beşiktaş'a kiralamak gibi bir dertlerinin olduğunu da zannetmiyorum. Transferin son güne kadar sürmesinden de anlaşılacağı üzere bir takım pazarlıklar sürdü ve opsiyon olmadan kiralama teklifimiz kendilerine gelen en cazip teklif olduğu için kabul ettiler. Olası bir sakatlık ve performans düşüklüğünün külfetini de onlar çekecekti, parlayıp yıldı olmalarının kaymağını da onlar yiyecekti. Gelinen noktada ikincisi oldu. Biz sezon içinde yararlanıp şampiyonluğa yürüdük onlar da oyuncularının değerini katladı. Burada yanlış olan nedir?

Ortada zaten iki taraf için de yeterince fayda sağlamış bir anlaşma var. Siz bir de bunun üstüne suyundan da olsun derseniz o adamlar da biz eşek değiliz der. En basitinden 7-8 opsiyon koymak istiyorsan 2-3 kiralama bedeli at bakalım der.

Hem riski paylaşmayacaksın, hem kira ödemeyeceksin, hem de üstüne makul opsiyon koyduracaksın.. kulübü de üstünüze yapsınlar tam olsun.

Fikret Orman'ın koydurduğu uçuk opsiyonlardan en uygunu Aboubakar'dı. Piyasası olmasına rağmen bonservisini alıp anında başka bir kulübe satma işini bile beceremedi sayın Orman. Bu da ilginç bir anektod olarak dursun burada.
[ Son Düzenleme: 12 Nisan 2021, 00:41:33 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı ozankarakoc

Sosyal medyada 10-12 yaşlarındaki minik renkliler 'Yedlin'e yapılan hareket kırmızı', 'Cenk eliyle aldı', 'Alanya Beşiktaş'a yattı' falan diye debelenirken, rakiplerin kendi hesaplarında kıyamet kopuyor. 100 mesajdan 95'ini atanlar şampiyonluktan ümidi çoktan kesmişler. Biri çıkıp 'hakem' dese, hemen altına yorumlar yağıyor 'bırak kardeşim hakemi falan, hiç top oynamıyoruz, Beşiktaş sonuna kadar hakediyor' diye... Bu önemli bir gösterge. Bizim görünmez silahımız. 8 hafta kala rakip taraftarları umutsuzluğa sürükleyip küstürmüş olmamız büyük avantaj.

İkinci büyük avantaj da önümüzdeki 4 maçlık fikstür:

Beşiktaş: Ankaragücü, Sivas (D), Kayseri, Rize (D)
Fenerbahçe: Başakşehir (D), BAY, Kasımpaşa, Alanya (D)
Galatasaray: Göztepe (D), Trabzon, Antalaya (D), Konya

4'te 4 yapmamamız için hiçbir sebep yok. Rakiplerin de bu virajı kayıpsız dönme ihtimali yok. 4 hafta kala 10 puan civarında fark yapmamız fazlasıyla mümkün. Haydi çocuklar...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Karabay

Rakiplerin son haftalarda hakem kararları üzerinden yoğun gündem oluşturma çabaları, şampiyonluğu kaybediyor olmalarından. Mesela birkaç hafta sonra bizim maçta rakip kaleye hakem kendisi gol atsa sesleri çıkmaz.

Çevrimiçi Samet Demir

Rakiplerin son haftalarda hakem kararları üzerinden yoğun gündem oluşturma çabaları, şampiyonluğu kaybediyor olmalarından. Mesela birkaç hafta sonra bizim maçta rakip kaleye hakem kendisi gol atsa sesleri çıkmaz.

Şampiyonluğu zaten kaybettiler. Hepsi bunun farkında. Şuan tek dertleri var çamur atmak, leke sürmek. Hazımsız çoğusu.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

38 yaşındaki orta saha oyuncumuz Atiba Hutchinson yaptığı 9 asistle asist krallığında 3.sıraya yükseldi

Rachid Ghezzal 14
Max Gradel 10
Atiba Hutchinson 9
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ONUR KOLCU

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Tamam her şeyi geçtim de Abdulkerim Durmaz'ın "Anadolu takımının hedefi neyse o kadar olur." lafına iyi bir güldüm. Herhalde FB dışında hiçbir takım Anadolu takımına yarışmacı olup şampiyonluk kaptırmamıştı. İşte buna gülerim. Anadolu takımlarına da haksızlık yapmasınlar. Biri Başakşehir diğeri Bursa'ya şampiyonluk kaybetti.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Nazım, Papiss Cisse, Thiam, Özil, İrfan falan öven adamlar bunlar mesela Montero'yu tukaka yapıp başka yerde Serdar Aziz övüyorlar ciddiye almaya gerek yokda malesef ciddiye alanı da çok birde bu işten ekmek kazanıp ekonomik olarak rahat rahat yaşıyorlar bu ülkede vallahi yazık. :)
[ Son Düzenleme: 12 Nisan 2021, 12:02:58 Samet Ç ]

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Nazım, Papiss Cisse, Thiam, Özil, İrfan falan öven adamlar bunlar mesela Montero'yu tukaka yapıp başka yerde Serdar Aziz övüyorlar ciddiye almaya gerek yokda malesef ciddiye alanı da çok birde bu işten ekmek kazanıp ekonomik olarak rahat rahat yaşıyorlar bu ülkede vallahi yazık. :)

Serdar Aziz tam bir karakter fukarası. Mesut Özil yakında Kuruluş Osman dizisinde konuk oyuncu olarak oynar. İrfan o paranın ederi asla değil altında ezilecek. Yeteneğine çok güvense avrupa yapardı, burdan 2.5 milyon Euro dan  4 yıllık sözleşme daha futbol oynamasına  gerek yok bile :)

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ya şu videoyu tüm Besiktaslilar yaysin, heryerde her platformda görsünler futbol yorumcusuyum diyen rezil herifler, Besiktas adami nasil g.t eder herkez görsün 😀😀
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

krallar gaza basmasa şampiyon olamıyorduk :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

krallar gaza basmasa şampiyon olamıyorduk :D
Yanliz biraz ayagmiz yere basmali, eger burdan samoiyonluk kaybedersek cok büyük travma olur, gelecek yillarimizi bile cok kötü etkiler.
Yani daha sampiyon olmuşlugumuz falan yok
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Yanliz biraz ayagmiz yere basmali, eger burdan samoiyonluk kaybedersek cok büyük travma olur, gelecek yillarimizi bile cok kötü etkiler.
Yani daha sampiyon olmuşlugumuz falan yok
o zaman "olası bir şampiyonluk" olarak düzeltelim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş yöneticisi, Beşiktaş üzerinden takipçi kasıyor. Bunlar Beşiktaş'ın yöneticisi olamazlar...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı murat baltacı

Ghezalin golünü tartışmalı hale getiren beinsport golden sonra cenkin el görüntüsünü verdi milletin aklını karıştırdı madem var karisamiyor neden görüntüyü verip sanki inceleniyormus gibi gösteriyorsun
BeŞiKtAşK