Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1762772 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi levitate

, nezaman bitiyor bunun sözlesmesi, biran kurtulmamiz lazim
2022...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bu maçtan Karagümrük puan dahi alamaz. Biraz sonra bir gol yerler sonra devamı gelir.
Banada öyle geliyor, şansa bala atacak gs birtane. Karagümrük ataklar hep sol kanattan lens ile yapmasi büyük hata tüm toplari ezdi, sag kanat ndao ile zorlamasi lazimlar, hic degilse az da olsa heyecan yapariz, lense gelince herkez o ataktan bir halt olmayacagini önceden biliyor, hicde yaniltmadi sagolsun
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AvrupaKartalı

iyice sacmalamaya basladi karagümrük

Çevrimiçi MUSTAFA_

Birazdan golü yer rahatlarlar. GS o kadar beceriksiz ki hala gol atmadı. Bu gidişle Karagümrük kendi kalesine atacak.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Birazdan golü yer rahatlarlar. GS o kadar beceriksiz ki hala gol atmadı. Bu gidişle Karagümrük kendi kalesine atacak.
size inat attılar :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Lens çıktı gol geldi :D adam ciddi kanser hücresi gibi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

GS bu maçı bir şekilde alacak gibi bir maç oluyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

şu ndao hiç fena değilmiş haa

Çevrimdışı Orhan_

Karagümrük değil Barcelona sanki. O baskı içinde pasla bir kaç kez çok güzel çıktılar ama bkunu da çıkarttılar işin.

Çevrimdışı can1903

gs alır maçı hakem de ittirmeye başlar birazdan
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı AigleBordeaux

GS bu maçı bir şekilde alacak gibi bir maç oluyor.
Arada bir iki maç zaten alırlar sezon sonuna kadar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

mohamed çok pasif, hani 250 milyondu

Çevrimdışı can1903

Topla çıkma sevdası olmasa golü hemen yemeseler puan bile alamazdı gs. Maça ortak ettiler adamları şaka gibi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı AvrupaKartalı

gs alır maçı hakem de ittirmeye başlar birazdan
Hakem iyi bence, gs'nin pisliklerine pek izin vermiyor.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Gol geliyorum diyor, yiyecekler ikiyi, aldiklari topu hemen kaybediyorlar karagümrüklüler

Çevrimdışı can1903

arkadaş bu dünyaya kaleyle pas yaparak çıkmayı getiren pepin ...  :evillol:

Anadolu takımları yapınca komik duruyor

Çevrimdışı Erman1903

mohamed çok pasif, hani 250 milyondu

Biz ona gol atarken de dedik C sınıfı santrafor diye. Oynekuru, Mohammed gibi adamlar normalde Avrupada forma bulamaz. Troll futbolcu bunlar, anca 3.dünya ülkelerinde ayrıcalıklı takımlarda iş yapabilirler. Onyekuru hacim olmayan, takım tarafından taşınması gereken futbolcu, gol atmadığı sürece katkı vermez. Öbürü de ceza sahasına giren takımda paldır küldür top oynayacak, hakemler bir şey demeyecek.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

sergen hoca itiraz edince çıldırıyorlar kendileri yapınca sıkıntı yok peeeh

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kırmızı.
Net kırmızıyı bile zorla, VAR'da bir saat inceledikten sonra verebildi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi kahyaoglueren

Dunyanin en kolay penaltisi
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2021, 20:49:46 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi kahyaoglueren

Dunyanin en kolay penaltisi
Duzeltildi. Mac sonu nasil aciklamalar gelir kim bilir?