Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1650905 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi MUSTAFA_

A takım hocası oynatmadıkdan sonra ?

O takımdan kim oynar diye sormaya bile gerek yok. Çünkü oynayabilecek kapasitede olsalardı isimlerini duyardık. Altyapıdan her sene oyuncu çıkarabiliyormuşuz gibi konuşulması garip. İşte en son düzenli oynayan oyuncumuz Necip Uysal. Bizim yetenekli çocukları altyapıya transfer etmemiz lazım. Altyapının seviyesi istediğimiz düzeyde değil. Bu sadece oyuncularla değil iyi antrenörlere de ihtiyacımız olduğunu gösteriyor. Bizim kaç tane lisanslı altyapı antrenörümüz var diye sorduğumuzda olmadığı gerçeği ile yüz yüze kalabiliriz  :tabe: Sonra bu öz kaynak düzeninden çıkan oyuncuları istediğin kadar oynat bir şey elde edemiyorsun. Çünkü bir çoğu temel şeyleri dahi A takıma çıkınca öğreniyor. Bize öz kaynak düzeninden A takıma alıp sahaya attığımızda sırıtmayacak futbolcular lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

O takımdan kim oynar diye sormaya bile gerek yok. Çünkü oynayabilecek kapasitede olsalardı isimlerini duyardık. Altyapıdan her sene oyuncu çıkarabiliyormuşuz gibi konuşulması garip. İşte en son düzenli oynayan oyuncumuz Necip Uysal. Bizim yetenekli çocukları altyapıya transfer etmemiz lazım. Altyapının seviyesi istediğimiz düzeyde değil. Bu sadece oyuncularla değil iyi antrenörlere de ihtiyacımız olduğunu gösteriyor. Bizim kaç tane lisanslı altyapı antrenörümüz var diye sorduğumuzda olmadığı gerçeği ile yüz yüze kalabiliriz  :tabe: Sonra bu öz kaynak düzeninden çıkan oyuncuları istediğin kadar oynat bir şey elde edemiyorsun. Çünkü bir çoğu temel şeyleri dahi A takıma çıkınca öğreniyor. Bize öz kaynak düzeninden A takıma alıp sahaya attığımızda sırıtmayacak futbolcular lazım  :tabe:
Siritmayacak oyuncu olsa senelerdir koyarlardi
A takimla falan mac yapiyorlar
Hocalarin gormemis olma ihtimali yok

Bi tane kalipli bi cocuk var macarmis galiba
O fiziken siritmaz gibi

Çevrimdışı Erman1903

Lucescu ne yapar tartışılır ama bir futbol aklına ihtiyacımız olduğu kesin. Yoksa iş yönetime kalırsa sıkıntı çıkacağı kesin  :tabe:

Beşiktaş'ta sportif direktör arayışı sürüyor

Futbol yapılanmasına profesyonelleşerek devam etmek isteyen Beşiktaş'ta sportif direktörlük için girişimler devam ediyor. Yönetimin 1 numaralı adayı Mircea Lucescu.

Takımı Sergen Yalçın'a emanet eden Beşiktaş yönetimi, sportif direktörlük için görüşmelerini sürdürüyor.

Beşiktaş yönetimin 100'üncü yılda Lucescu - Sergen ikilisinin önderliğinde gelen başarının yeniden yakalanabileceği görüşünde birleştiği öğrenildi.

Geçen hafta Romanya’da Mircea Lucescu ile bir araya gelen Beşiktaş yönetimin, ilk temasları olumlu geçti. Siyah beyazlılar, düşünmek için süre isteyen tecrübeli futbol adamıyla önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelecek.

Beşiktaş yönetimi, futbolla alakalı alınacak kararlardan, transferlere kadar bir çok konuda yetkiyi Lucescu’ya vermek istiyor. (TRT Spor)

Sergen'in Lucescu dışında anlaşabileceği bir yabancı sportif direktör bulabilir miyiz bilmiyorum, Türkler zaten mevzu dışı. Kaldı ki şu ana kadar Türkiye'de başarılı olmuş sportif direktör örneği yok.

Çok iyi anlaşacak bir ikili olamayacaklarsa sportif direktör hiç olmasın daha iyi, birbirlerinin başını yerler.

Lucescu olmuyorsa boşa macera aramayıp 2-3 tane spor istatistiğinden anlayan uzmanla anlaşsınlar.
[ Son Düzenleme: 05 Şubat 2020, 11:48:12 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

A takım hocası oynatmadıkdan sonra ?

fenerle maç yapıyorlar fener kırmızı görüp on kişi kalıyor diye kendi takımından bir oyuncuyu dışarı alıp
oyuna on kişi devam eden bir "ne dersen de" Beşiktaşda hocalık yapamaz. o yüzden yıllardır beşiktaşda sahada savaşan
rakibi parçalamak isteyen oyuncu değil hanımefendi yetişiyor daha gençken fairplay,
 kazanmaktan önemli diye oyuncu yetiştiren bu geri yüzünden
işde alt yapıdan gelen oyuncuların mücadele hırsının olmamasının en büyük nedenlerinden biridir
a takım hocasımı bunun yetişdirdiği oyuncuyu 3. lig hocası oynatmıyor ne a takımı

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı ERAY G

fenerle maç yapıyorlar fener kırmızı görüp on kişi kalıyor diye kendi takımından bir oyuncuyu dışarı alıp
oyuna on kişi devam eden bir "ne dersen de" Beşiktaşda hocalık yapamaz. o yüzden yıllardır beşiktaşda sahada savaşan
rakibi parçalamak isteyen oyuncu değil hanımefendi yetişiyor daha gençken fairplay,
işde alt yapıdan gelen oyuncuların mücadele hırsının olmamasının en büyük nedenlerinden biridir
a takım hocasımı bunun yetişdirdiği oyuncuyu 3. lig hocası oynatmıyor ne a takımı

U19 antrenörü yetiştirmez, o yaş gurubu yetişmiş olması gerekir zaten.

Fair play çerçevesinde yetişen birisi hırslı oynayamaz mı ? yani bu futbolcular ,futbolculuktan ziyade işin çakallığını pisliğini ni mi uygulasınlar.
Memleketin bu halde olma sebebi bu zaten.

Hadi yeni nesli anlarım da  ve bu yaşta birinden bu yorum... bilemedim...

Çevrimiçi yaço58

?s=19
Maç tekrarlanmayacak gibi adamlara birde ödül gibi maç vermişler

?s=19

Diğer hakemlere mesaj Beşiktaşı doğrayın ödülünüzü alın.

Beşiktaş kazanırsa ceza alırsınız mesaj net.

Çevrimdışı mylife1903

?s=19
Huso neyse
Bize alpermangoyu vermisler

Otosansur yuzunden a-mk gasetesinden link veremiyoz yahu
[ Son Düzenleme: 05 Şubat 2020, 13:14:49 mylife1903 ]

Çevrimiçi yaço58

Diğer hakemlere mesaj Beşiktaşı doğrayın ödülünüzü alın.

Beşiktaş kazanırsa ceza alırsınız mesaj net.
?s=19 şuradan da anlaşılacağı gibi böyle gelmiş böyle gider adam kunfu yapmış hakem aut vermiş komedi gibi bu hafta birde ümiti fb maçına vermişler gs için hazırlıyorlar ligin sonunda gs fedaisi yine görev başında olacak Bi şampiyonlık adamlara hediye etti Alanya maçında penaltı kırmızı vermeyip ofsayt kararı vererek sonraki maçta o moralsizlğk ve muslerasız gsyi arenaya gömerdşk

Çevrimdışı ERAY G

?s=19 şuradan da anlaşılacağı gibi böyle gelmiş böyle gider adam kunfu yapmış hakem aut vermiş komedi gibi bu hafta birde ümiti fb maçına vermişler gs için hazırlıyorlar ligin sonunda gs fedaisi yine görev başında olacak Bi şampiyonlık adamlara hediye etti Alanya maçında penaltı kırmızı vermeyip ofsayt kararı vererek sonraki maçta o moralsizlğk ve muslerasız gsyi arenaya gömerdşk

Erman Toroğlu bile taammüden cinayete teşebbüs yorumunda bulunmuştu.

Çevrimiçi yaço58

Erman Toroğlu bile taammüden cinayete teşebbüs yorumunda bulunmuştu.
Şu hareketi görmemek için ya kör olmak lazım yada haysiyetsiz onursuz olmak lazım

Derin gs dedikleri şey gs'li hakemler.

Bu yapılanma 70-80'lerden beri devam ediyor bunların amcası oğlu kuzeni yiğenini alt yapıdan hazırlıyorlar sonra süper lige cıkartıyorlar bu düzen o yüzden böyle devam ediyor o yüzden mhk başkanı kim olursa olsun bir şey farketmiyor.

Hepsi gs'li.
[ Son Düzenleme: 05 Şubat 2020, 14:01:15 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Samet Demir

Abi konuyu Yasin sülün özelinde söyledim ama onu destekledigimden değil. Alt yapıdan oyuncu çıkmamasının nedeni sadece alt yapı hocalarının yetersizliği değil. Bizim kulübün sistemi buna uygun değil.

Bir sürü etken var derkende; Ülke genelinden iyi genç oyunculari bulacaksın. Hocalarınız iyi olacak. Antrenman yaptığın çimlerin kalitesine kadar bir sürü... Bu kadar erken icinde cozum sadece hoca kovmak olmamalı diyorum ben. Umarim bu yapılanmanın ilk ayağıdır..

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mylife1903

Şu hareketi görmemek için ya kör olmak lazım yada haysiyetsiz onursuz olmak lazım
Kor degil o

Abi konuyu Yasin sülün özelinde söyledim ama onu destekledigimden değil. Alt yapıdan oyuncu çıkmamasının nedeni sadece alt yapı hocalarının yetersizliği değil. Bizim kulübün sistemi buna uygun değil.

Bir sürü etken var derkende; Ülke genelinden iyi genç oyunculari bulacaksın. Hocalarınız iyi olacak. Antrenman yaptığın çimlerin kalitesine kadar bir sürü... Bu kadar erken icinde cozum sadece hoca kovmak olmamalı diyorum ben. Umarim bu yapılanmanın ilk ayağıdır..

yasin sülünün gönderilmesi bence doğru karardı.

Çok efendi olmayacaksın bu devirde.

Fb 10 kişi kaldı diye bizi de gereksiz yere 10 kişi oynatması olsun penaltıyı haksız diye dısarı attırması filan.

Böyle olmayacaksın bu devirde.

+ olarak kaç zamandır A takıma oyuncu kazandıramamış olması da cabası.

Çevrimiçi Necmi

U19 antrenörü yetiştirmez, o yaş gurubu yetişmiş olması gerekir zaten.

Fair play çerçevesinde yetişen birisi hırslı oynayamaz mı ? yani bu futbolcular ,futbolculuktan ziyade işin çakallığını pisliğini ni mi uygulasınlar.
Memleketin bu halde olma sebebi bu zaten.

Hadi yeni nesli anlarım da  ve bu yaşta birinden bu yorum... bilemedim...
rakip üzülmesin diye oyun oynanmaz kazanmak için oynanır rakip on kişi kaldıysa tepelerine çöküp farka gideceksin
bir kişi çıkarıp eşit mücadele edelim demeyeceksin bu şekilde acımasız olma kazandırılır oyunculara bunu yaptığındada u19 hocası değildi küçük yaş gruplarını çalıştırıyordu
evet rakibin maduriyetini ön planda tutarsan rakip eksik kaldığında sende oyundan düşersin amaç fairplay değil kazanma alışkanlığı yaratmaktır
dikkatini çekerim rakip kırmızı görüp on kişi kalıyor sakatlık vs değil bir oyuncu neden kırmızı görür kartla on kişi kalan bir
takıma fairplaymi yapılır hadi oyuncu sakatlanır değiştirme hakı kalmaz yaparsın bir ölçü anlarım ama kırmızı görüp oyundan atılan bir oyuncu sana karşı zaten fairplay içinde olmadığı için kırmızı görür artistik yapmaya gerek yok. Bizim işimiz ülkeye ahlaklı insan yetiştirmek değil
sahaya çıktığında o maçı kazanacak hırsa sahip insan yetiştirmek. bak takımın en hırslıları mağlubiyet kabul etmeyenleri renkli
cenderesinden geçmiş oyuncular

Çevrimiçi Necmi

yasin sülünün gönderilmesi bence doğru karardı.

Çok efendi olmayacaksın bu devirde.

Fb 10 kişi kaldı diye bizi de gereksiz yere 10 kişi oynatması olsun penaltıyı haksız diye dısarı attırması filan.

Böyle olmayacaksın bu devirde.

+ olarak kaç zamandır A takıma oyuncu kazandıramamış olması da cabası.
kamyon dolusu saçmalıkları vardı. onun yönettiği takımlar hep bu sorunlarla anıldı
bir kere çocuklara kazanma hırsı aşılamıyordu. zaten hocalıkdan ne anlar servet harcadığın alt yapıyı kalkıp yasine teslim ediyorsun
bırak bizde oynamayı anadolu takımlarında bile oynayacak seviyede bir oyuncu veremedi. ikinci ligde kadroya giremiyor oyuncular
sahaya çıkan oyuncuda gram hırs yok yaptıkları tek şey en yakın oyuncuya topu atmak. mücadele yok
olmayıncada kadroya giremiyorlar tabi. rastlantımı bütün oyuncuların böyle olması.

kamyon dolusu saçmalıkları vardı. onun yönettiği takımlar hep bu sorunlarla anıldı
bir kere çocuklara kazanma hırsı aşılamıyordu. zaten hocalıkdan ne anlar servet harcadığın alt yapıyı kalkıp yasine teslim ediyorsun
bırak bizde oynamayı anadolu takımlarında bile oynayacak seviyede bir oyuncu veremedi. ikinci ligde kadroya giremiyor oyuncular
sahaya çıkan oyuncuda gram hırs yok yaptıkları tek şey en yakın oyuncuya topu atmak. mücadele yok
olmayıncada kadroya giremiyorlar tabi. rastlantımı bütün oyuncuların böyle olması.

İyisi oldu gittiği  :tabe:

Çevrimdışı solar

Penaltiyi düzgün kullandirmama olayi U19 takimi ile 2014 yilindan.
U21 takimi ile 3-0 önde iken rakip sakatlik nedeni ile 10 kisi kalinca oyuncu cikarma olayi da 2016 yilindan.
Yani kendisini savunacak degilim, takip etmiyorum ama sadece bu iki örnegin sürekli tekrar edilmesini de pek mantikli bulmuyorum.

U21 takimi ile 3-0 önde iken rakip sakatlik nedeni ile 10 kisi kalinca oyuncu cikarma olayi da 2016 yilindan.
Yani kendisini savunacak degilim, takip etmiyorum ama sadece bu iki örnegin sürekli tekrar edilmesini de pek mantikli bulmuyorum.

savunulacak bir yanı yok. :)

Yasin Sülün Beşiktaş'ın Başını Yelek Yüzünden Yaktı Malezya'da gerçekleştirilen U21 takımlar arası turnuvada turnuva şartları arasında olan yelek giymeyi kabul etmeyen Yasin Sülün sahadan çekilerek takımı diskalifiye ettirdi.
[ Son Düzenleme: 05 Şubat 2020, 14:12:09 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

sadece bu iki olay yokki her sene bir kaç vukuatı var. yurt dışında bile vukuatı var.
sorun kaç sıfır önde olduğun değil burda itersen mağlup ol önemli alan oyuncuya sahada rakibe karşı acımasız olmayı öğretememek
böyle yetişen oyuncu rakip eksik kaldığında psikolojik frene basar. benim dediğimde u19 değil fenerle oynadığımız genç takımlardan birinin maçıydı ve daha eski tarihdi
bu bize sebanın mirası neymiş rakip üzülürmüş sevinmeyelim uçakta ama o rakipler senin elinden şampiyonlukları şike yaparak aldılar
en ağır şikeleri yaşadığımız zamanlar sebanın son yıllarıydı.

Çevrimiçi Necmi

ben yasine uzun zamandır takığım
bu işi beceremiyordu nasıl bir torpili varsa kök salmışdı. alt yapı kötü olabilir ama bunca yıl bir yetenekdemi çıkmadı
yetenekli olanlarda körelip gitti. işine son verdilerse demek sorun olduğunu biliyorlardı. yoksa kimseyi laf olsun diye göndermezler.

Çevrimiçi mellfred

Huso neyse
Bize alpermangoyu vermisler

Otosansur yuzunden a-mk gasetesinden link veremiyoz yahu
Şu maçı hayatta unutmam
Fener maçı öncesi taliscayı cezalı duruma düşürmek için ayağına basılan oyuncumuza sarı çıkardı şeref eksiği
Ayağa basan elemanın sa sarısı vardı
Bunlar hala hakemlik yapıyorsa Fikret’in de emeği büyük