Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Kapkarakartal, NioHH, sEuL, sozkul, sting1981, Sinan66, uğur07, yorgo_d(geodem) ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 301461 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Hiç kusura bakmasın onana konusunda özellikle hoca haksız. Oyuncudan bahsederken  "yahu transfer yapmasak kızıyorlar" gibi epic fail bi açıklama yapan kendisi. O açıklaması ile yönetimi korudu ama aslında ne alaka bu oyuncu gibi de konuştu. Ya sen bu takımın hocasısın, 4.2 milyon euro gibi bizim için ciddi bir bedel ödenmiş nasıl hiçbir beyanatından oyuncuyu isteyip istemediğin anlaşılmaz? Şimdi de kiralık postalayacaklarmış. Devre arası bilmem kaç milyon euro zaten amir'e bağlamışsın takımın bunca eksiği varken onana mı elzemdi diye ne bu kulübün hocası soruyor ne futbolu yönetmeye çalışanlar soruyor. Ha şu da var oyuncu net şekilde adaptasyon sorunu yaşıyor çünkü ya 75'den sonra merkez orta saha için oyuna alınıyor ya da kendi yerinde oynatılıp 45'de çıkarılıyor. Bu kadar kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum ben ama eminim ki geldiğinden o da pişmandır.
yapma kardeşim adam B17 den sonra ilk defa bir transferde futbolcu ismi verdi lyanco ve talisca diye.Demek ki daha önce söylemiş kabul ettirememiş bakyı olmuyor satır aralarında medyaya açtı ne yapacaktı sence bir tık ötesi istifa etmek

Çevrimiçi Talisca1903

Bu durumu biz hak ettik. En çokda sizin düşüncenizdeki taraftarlar yüzünden. Ahanda Şenol Güneş geldi. Daha neye tepki gösteriyorsunuz ki abi? Kurtarsın şimdi tek başına bizi bu bataklıktan.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben FOPN diyenlerden değilim diyenlere söyle FO sayesinde başımız dik gezdik biz Hocayı da ondan savunuyorum başarılı adamlara sallamam gaza da gelmem

hep yazdım yine yazayım Beşiktaşa yararlı hizmet edene destek vermek boynumuzun borcu milletin gazına gelip elimdeki assete gider yapamam

Talisca pas oyununu bozuyor Q7 şaklaban diyenlerden hep uzak olmak lazım sonra Diaby Boydları önüne koyarlar uğraşır durursun benim bakış açımda bu
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 11:38:01 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

Ben FOPN diyenlerden değilim diyenlere söyle
Onlar bilet derdinde. Onlar tribüne bile laylaylom yapmaya gelirler.

Geçen sene dilimizde tüy bitti. VI kalsın sene sonu yönetimle el ele gönderiririz dedik. Siz ne dediniz. Vasat severlik yapmayın. Şenol hoca gelirse bu sene bile şampiyon oluruz dediniz. Bu sene VI de olsa biz yine 3.olurduk. Hayır kızdığım nokta hoca CK'ya bile toz konduramıyordu. Biz bekliyoruz ki hoca bizim adımıza tff, yönetim v.s. herkesle savaşsın. Çok beklersiniz.

İnsafa kaldık. ANÇ bize insaf et. Durum tamamen bundan ibaret.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Onur Küçük

Onlar bilet derdinde. Onlar tribüne bile laylaylom yapmaya gelirler.

Geçen sene dilimizde tüy bitti. VI kalsın sene sonu yönetimle el ele gönderiririz dedik. Siz ne dediniz. Vasat severlik yapmayın. Şenol hoca gelirse bu sene bile şampiyon oluruz dediniz. Bu sene VI de olsa biz yine 3.olurduk. Hayır kızdığım nokta hoca CK'ya bile toz konduramıyordu. Biz bekliyoruz ki hoca bizim adımıza tff, yönetim v.s. herkesle savaşsın. Çok beklersiniz.

İnsafa kaldık. ANÇ bize insaf et. Durum tamamen bundan ibaret.

VI kalsaydı Avrupa kupalarına da katılamazdık. VI takımı 3. yapamazdı.

Çevrimiçi kartalizma190399

Senol Gunes'in de bu isler arasindan bu kadar kolay siyrilmamasi lazim.
Ne guzel memleket, transferde isim verme, etliye sutluye karisma. Kotu cikarsa yonetim getirdi olsun yukle sucu yonetime, iyi cikarsa Senol Gunes adam etti super hoca.
Bu takimim hocasiysan bir zahmet Onana yedek kalacak takimimda, 4 milyon euro vermeye gerek yok da diyebil.
Hoca'nin isim de vermesi lazim, transfere de karismasi lazim. Karismiyorsan sikayet etmeye hakkin da yok.
Hem ayranim dokulmesin hem notum verilmesin olmuyor.

Çevrimdışı beno1903

Bu durumu biz hak ettik. En çokda sizin düşüncenizdeki taraftarlar yüzünden. Ahanda Şenol Güneş geldi. Daha neye tepki gösteriyorsunuz ki abi? Kurtarsın şimdi tek başına bizi bu bataklıktan.

Senol ilüzyonuna fazla tutulmayin o kadro kimde olsa yürürdü. Abou tali q7 adriano fabri anasinin nikahi kadroyu kes

Çevrimdışı Onur Küçük

Senol Gunes'in de bu isler arasindan bu kadar kolay siyrilmamasi lazim.
Ne guzel memleket, transferde isim verme, etliye sutluye karisma. Kotu cikarsa yonetim getirdi olsun yukle sucu yonetime, iyi cikarsa Senol Gunes adam etti super hoca.
Bu takimim hocasiysan bir zahmet Onana yedek kalacak takimimda, 4 milyon euro vermeye gerek yok da diyebil.
Hoca'nin isim de vermesi lazim, transfere de karismasi lazim. Karismiyorsan sikayet etmeye hakkin da yok.
Hem ayranim dokulmesin hem notum verilmesin olmuyor.
Senin niyetin belli. Takımın başına Valerien Ismael gibi bir beden Hocası getirip feda döneminde olduğu gibi adsız yetersiz₁ geleceği olmayan gençleri at gibi sahada koşturup gs ile fener'in önünün açılmasını istiyorsun. Diyorsun bu Beşiktaş taraftarı zaten saf, kandırılabilir bir taraftar gurubu ben de şunlarla bir dalgamı geçeyim diye. Ceyhun Kazancı denilen kişinin bu misyonu yarım kalınca sen de karınca kararınca bu şekilde destek çıkmaya çalışıyorsun

Çevrimiçi Samet Demir

VI kalsaydı Avrupa kupalarına da katılamazdık. VI takımı 3. yapamazdı.
Beşiktaşın forması ilk 3.e oynar rahat olun. Mevzu burada VI değil. Yönetim.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

Dogrulari soylemektede fayda var. Kadro bazilari tarafindan bahsedildigi kadar kotu degil. Tam aksine, gecen sezon VI'nin elinde olan kadrodan cok daha guclu. Senin solbekin ligin en iyi solbeki, defansin gobeginde senelerdir PL ve Serie A gormus iki azman var. Orta sahanda istatistiksel olarak ligin en iyi orta sahalarindan biri oynuyor Amir isminde. Liverpool'un sampiyonluk sezonunda kilit isimlerinden biri var orta sahanda, keza sag kanatinda Gs'nin sampiyonlugunda kilit rol oynamis biri var.  Sol kanatinda Milan'dan gelmis, Hirvat milli takim oyuncusu var. Orta sahanda Gedson var.

Pendik'i yenmek icin Ramos ve Talisca gerekmiyor. Macta olanlardan ziyade burda elestiri oklari Senol Gunes'e de odaklanmali.

Çevrimdışı KartalınGücü

Dogrulari soylemektede fayda var. Kadro bazilari tarafindan bahsedildigi kadar kotu degil. Tam aksine, gecen sezon VI'nin elinde olan kadrodan cok daha guclu. Senin solbekin ligin en iyi solbeki, defansin gobeginde senelerdir PL ve Serie A gormus iki azman var. Orta sahanda istatistiksel olarak ligin en iyi orta sahalarindan biri oynuyor Amir isminde. Liverpool'un sampiyonluk sezonunda kilit isimlerinden biri var orta sahanda, keza sag kanatinda Gs'nin sampiyonlugunda kilit rol oynamis biri var.  Sol kanatinda Milan'dan gelmis, Hirvat milli takim oyuncusu var. Orta sahanda Gedson var.

Pendik'i yenmek icin Ramos ve Talisca gerekmiyor. Macta olanlardan ziyade burda elestiri oklari Senol Gunes'e de odaklanmali.

Hocaya ve yönetime. Pendik'i yine de yeniyorduk golümüz verilmedi. Renkliler de çok rahat geçirmediler ilk 2 maçlarını ama sonuca aleyhlerine etki edecek hakem hatası olmadı.

Çevrimdışı beno1903

Öyle bi saymissinki sanki hepsi prime. Nerde bitik varsa toplamissin bence 10 numaraya dele alliyi alsinlar oda zamaninda madride 150 ye gidiodu :D

Çevrimdışı Onur Küçük

Beşiktaşın forması ilk 3.e oynar rahat olun. Mevzu burada VI değil. Yönetim.

Beşiktaş'ın forması ilk 3'e oynar ama Valerien , gs lisesi çıkışlı Ceyhun oynatmaz. Ceyhun Kazancı'nın kulübe geliş amacı kulübe feda sezonu gibi bir sezon yaşatarak üstün scoutluk becerilerini ispat etmek ister gibi adı sanı olmayan futbolcularla doldurup CV yapmak bunun için de takımın başına Valerien gibi kolay yönetebileceği adamı getirmekti. Amaç ilk 3 ya da şampiyonluk değildi Beşiktaş'ı gs liseli Ceyhun'un emrine vererek ona CV yaptıracaktık. Tabii ki burada en başta sorumlu bu kişiyi o göreve getiren ona bu yetkileri veren yönetim. Nasıl ki son Pendik maçında asıl sorumlu o yan hakem değil de federasyonsa burada da asıl sorumlu Ceyhun Kazancı değil onu bu göreve getirip ona bu yetkileri veren

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'ın forması ilk 3'e oynar ama Valerien , gs lisesi çıkışlı Ceyhun oynatmaz. Ceyhun Kazancı'nın kulübe geliş amacı kulübe feda sezonu gibi bir sezon yaşatarak üstün scoutluk becerilerini ispat etmek ister gibi adı sanı olmayan futbolcularla doldurup CV yapmak bunun için de takımın başına Valerien gibi kolay yönetebileceği adamı getirmekti. Amaç ilk 3 ya da şampiyonluk değildi Beşiktaş'ı gs liseli Ceyhun'un emrine vererek ona CV yaptıracaktık. Tabii ki burada en başta sorumlu bu kişiyi o göreve getiren ona bu yetkileri veren yönetim. Nasıl ki son Pendik maçında asıl sorumlu o yan hakem değil de federasyonsa burada da asıl sorumlu Ceyhun Kazancı değil onu bu göreve getirip ona bu yetkileri veren
Yav abi Allahını seversen ben ne diyorum sen ne diyorsun. Bende VI ve Ck'dan memnun değilim zaten.

Ana problem yönetim. Siz hala alt sekmelerle uğraşıyorsunuz.

Çevrimiçi Talisca1903

iyi de kardeşim son 20 yılda 3 şampiyonluk var 2 si Şenol Güneş 1 Sergen hoca ile madem her sene şampiyon olsak ya başarılı adamı neden desteklemeyelim yapamazsa gönderirriz

Sergen ik gelip savaşağız dediğinde destek olalım kafaya koydu yapacak diyen de bizleriz 2. senesi bizde ne yapacağımız bilmiyoruz dediğinde futbolculuğundaki gibi salınca batırır diyende neyi anlatamıyorum acaba

Çevrimiçi Talisca1903

Ama Ox ve Rebicin acilen iyi bir şekilde sahaya inmesi gerek orta saha ve kanatlarımızın kreatifliğe ihtiyacı var ha bir de Mulekayı satmak lazım negatif etkiyi bünyeden atmak için Pektemek vardı çok çalışkan iyi niyrtli çocuktu ama vardı işte bir olumsuz tarafı o gitti takımdaki pozitif hava yükseldi

Çevrimiçi Mehmet57

Ama Ox ve Rebicin acilen iyi bir şekilde sahaya inmesi gerek orta saha ve kanatlarımızın kreatifliğe ihtiyacı var ha bir de Mulekayı satmak lazım negatif etkiyi bünyeden atmak için Pektemek vardı çok çalışkan iyi niyrtli çocuktu ama vardı işte bir olumsuz tarafı o gitti takımdaki pozitif hava yükseldi

Muleka'dan iyi topcuydu. Manisa'ya attigi golu Muleka kariyerinde atamaz.

Çevrimdışı Karabay

iyi de kardeşim son 20 yılda 3 şampiyonluk var
Geçenlerde 25 yıl yazmıştın bugün 20ye güncellemişsin ama sen onu 10 yap.

Çevrimiçi Talisca1903

Boş laflara takılmayın ne takım kötü ne hoca sadece transferlerin hazır olmaması eksi yazar o halde bile potadasın kimin ne söylediği yada ne istediği de umurumda değil bu takım yarışacak

Çevrimiçi Talisca1903

Etmez. 15 de kurtarmaz 2009 şampiyonluğu var.
Hoca istifa etse mesela bu seni mutlu eder mi? Sayılara takılma orada bir satır yazı daha var bu sorduğum soruyla ilintili bütünü oku

Çevrimdışı Karabay

Hoca istifa etse mesela bu seni mutlu eder mi? Sayılara takılma orada bir satır yazı daha var bu sorduğum soruyla ilintili bütünü oku
Haklısın da işte Beşiktaş mazisiyle ilgili böylesi bilgileri sanki rakip takım taraftarı gibi eksik yazınca geriye kalan yazdıklarını ciddiye alamıyorum.

Bu arada benim hocayla ilgili senin savunduğunun zıttı sayılacak derecede bir problemim yok.

Çevrimiçi Talisca1903

Muleka'dan iyi topcuydu. Manisa'ya attigi golu Muleka kariyerinde atamaz.
çok efendi topçuydu ama saktlık felan vardı bir şey çocukta ha birde Biliç denen loser Cenk yerine bunu oynatıp Şampiyonluğu kaptırmıştı

Çevrimiçi Talisca1903

Haklısın da işte Beşiktaş mazisiyle ilgili böylesi bilgileri sanki rakip takım taraftarı gibi eksik yazınca geriye kalan yazdıklarını ciddiye alamıyorum.

Bu arada benim hocayla ilgili senin savunduğunun zıttı sayılacak derecede bir problemim yok.
ciddiye alıp almaman senin sorunun sonuçta bu kişisel bir durum burada bir sorun yok

Ama rakip takım taraftarı gibi hakaret ederek yazarsan işte burada büyük bir sorun var  bu üslüpte konuşacaksak başka konuşalım ha küfür yazmışsın ha bunu üslubuna dikkat et

Çevrimiçi levitate

kulüp içi muhalefetin bir halt yapmaması da ayrı komedi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Karabay

ciddiye alıp almaman senin sorunun sonuçta bu kişisel bir durum burada bir sorun yok
Bir önceki mesajında beni ciddiye al dediğin için söyledim onu yoksa seni zaten ciddiye almıyorum

Ama rakip takım taraftarı gibi hakaret ederek yazarsan işte burada büyük bir sorun var  bu üslüpte konuşacaksak başka konuşalım ha küfür yazmışsın ha bunu üslubuna dikkat et
Dur yau celallenme. Sen değil misin Beşiktaş taraftarı şöyle olur böyle olur, aksi davrananlar Beşiktaş'lı olamaz diyen. Ona mahsuben dedim. Yoksa bilgisiz olman Beşiktaş taraftarı olmana tabi ki engel değil.
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 13:09:07 Karabay ]

Çevrimiçi Samet Demir

Ben de zaten dikkat edersen o mesajın sonuna şunu yazdım '' Tabii ki burada en başta sorumlu bu kişiyi o göreve getiren ona bu yetkileri veren yönetim. Nasıl ki son Pendik maçında asıl sorumlu o yan hakem değil de federasyonsa burada da asıl sorumlu Ceyhun Kazancı değil onu bu göreve getirip ona bu yetkileri veren ''
1 seneden beri sonunda o söylediklerini yazmanın zararını çekiyoruz. Yetmedi mi?

Etiketler: