Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7392825 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Necmi

Sıkıcı bir pazartesi gününü şenlendirecek tek ileti geldi   :super:
başkalarınında gelmesini umutla bekliyoruz  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı mkandirmaz

Benim gibi İstanbul dışında olan tüm Beşiktaş lilara ilaç gibi geliyor senin fotograflar mustafa_(87) eline sağlık  kardeşim.
AdanaSpor

Çevrimdışı ozan062

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı smtcglr

Fotoların peşine belhanda gelir tadından yenmez  :D

Çevrimiçi Necmi

Necmi Abi bu yaşta bu tempo sana ağır gelmesin dans etmek falan  :D :D
yeni smileyleri deniyorum  :serefe:

Çevrimdışı Efe

numaralıda kolonlara 1 saati geçiktir beton dökülüyor
Şampiyon Beşiktaş JK

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

11.08.2014 19:03 - 20:00 arası çektiğim resimler.

Web site üzerinden albüm şeklinde bakmak isteyenler alttaki linkten bakabilirsiniz. Saygılarımla.

Çevrimdışı quentine83

resimler çok iyi geldi.ellerine sağlık musti.bugün daha bi ilerlemiş geldi gözüme.eski açık köşenin kalıbı sökmüşler.yeni açıkta ilk defa gözüme bitecekmiş gibi göründü...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı ozan062

Yasaklı Link.Yasaklı Link.com/wp-content/uploads/2014/08/vodafone-arena-11.08.2014-070.jpg[/url]

bu foto inanılmaz herseyi ozetliyor yeni acıgın devasa boyutta oldugunu ve zorlugunu ozetliyor zor iş zorrr
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Efe

eski açıkta numaralı birleşimi düzleniyor rampanın okla işaretlediğim tarafıda alınarak eski açığın arka tarafına yer açılacak rampa duvara iyice bitişmiş olacak :sevinc
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sallapati

bu fotoya bayıldım ben.. yeni açık balkon devasa olacak gibi.. 7-8 sıra balkonun altında kalıyor

Çevrimdışı Oktay

bu foto inanılmaz herseyi ozetliyor yeni acıgın devasa boyutta oldugunu ve zorlugunu ozetliyor zor iş zorrr
Sanki avm inşaat alanı gibi :evillol:

Çevrimdışı Efe

şaka maka kaba inşaat baya iyi düzeye geldi yeni açıkta 2. fışkırtıcı göründü şimdi kolonlara beton atacak heralde numaralıda kolon ve perdeye beton dökümü sürüyor gecede yeni açık temele geçerlerse bugün iyi betonlama olmuş olacak :)
Şampiyon Beşiktaş JK

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

şaka maka kaba inşaat baya iyi düzeye geldi yeni açıkta 2. fışkırtıcı göründü şimdi kolonlara beton atacak heralde numaralıda kolon ve perdeye beton dökümü sürüyor gecede yeni açık temele geçerlerse bugün iyi betonlama olmuş olacak :)

Yeni açık üst katta çok oyalandılar Efe sanki orası bizi baya zorlayacak gibi ne diyosun ?

Çevrimdışı Oktay

Yeni açık üst katta çok oyalandılar Efe sanki orası bizi baya zorlayacak gibi ne diyosun ?
Mabet geçenlerde ;bjk inşaat yeni açıkta dikine imalat istemiyo demişti şu anda yatay imalat yapılacak demişti

Çevrimdışı Furkan Sarper

abi ben yeni açıkta kayda değer bir ilerleme göremiyorum son zamanlarda

işçi girişi oldu dendi kalıpçı alındı denildi,

şurada bekleyen kolonlar hala kalıplanmadı
hemen üst tarafta tablanın demirleri duruyor
yeni atılan grobetonun büyük bölümüne daha bir demir bile koyulmadı,yeni açık nasıl biticek bilmiyorum

mesela numaralı uzun sürücek gibi gözüküyor neden daha yeni başlandı.ama ilerliyor,yeni açık ilerlemiy :(  :s20:

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Mabet geçenlerde ;bjk inşaat yeni açıkta dikine imalat istemiyo demişti şu anda yatay imalat yapılacak demişti

Bu ne demek? numaralıya doğru yayılcak anlamında mı? En son kapalının üstü yapılmıştı o şekildemi olacak?

Çevrimdışı Efe

evt ordaki çelikleri falan bilmeden hemen biter falan diyordum ben adamlarda alsana çelik dedi :icool: çok uğraştıracak üst kat obitaşı yapacak bişey yok en az 3 ay üst katla uğraşırlar yıl sonuna bitirseler iyi yeni açığı :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

tam tersi değilmiydi o abi o yüzden grobeton atmıyorlar falan demişti benmi yanlış hatırlıyorum :alala:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

abi ben yeni açıkta kayda değer bir ilerleme göremiyorum son zamanlarda

işçi girişi oldu dendi kalıpçı alındı denildi,

şurada bekleyen kolonlar hala kalıplanmadı
hemen üst tarafta tablanın demirleri duruyor
yeni atılan grobetonun büyük bölümüne daha bir demir bile koyulmadı,yeni açık nasıl biticek bilmiyorum

mesela numaralı uzun sürücek gibi gözüküyor neden daha yeni başlandı.ama ilerliyor,yeni açık ilerlemiy :(  :s20:

alan çok büyük hergün baktığın için öyle görünüyor aslında bir çok kolon kalıplanıyor kalıplanmasa şuan beton döken fışkırtıcı orda olmazdı ayrıca tablalarında kalıpları hazırlandı demirleri örülüyor yeterlimi kesinlikle değil çok daha hızlı olmalılar ama bu mali yapıyla bu kadar bunada şükür işler yürüyor sene sonu çatı inşaatına hazır olsun stad baka bişey istemem :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Etiketler: