Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7393561 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ilhan mansız

artık bundan sonra kaçacak yerimiz yok  :D gerçi burdada denetçiler arada bir mesajlarımı siliyor ama :bandit:
burdan gidersem herhalde kimse peşimden gelmez :evillol:
ziyaretçiler sırayla üye oluyor galiba  :ok:

Çevrimdışı erdm6

Hoşbulduk :)Oradaki konu ölünce iş başa düştü bulmak için.Bu aralar inşaat yavaşladı gibi sanki maddi sıkıntı hakkında söylentiler doğru gibi.

Çevrimdışı Altuğ

Konuyu takip eden diğer ziyaretçileri de aramızda görmek istiyoruz.

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Anıl

Mabet ortalarda gözükmüyor. Tatil mi, İstanbul dışında mı?  :alala:Gelse de hareketlense forum.
9-11 arası Ankara'dayım diyordu, yarından itibaren burada olur :ok:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

paint shopcusu
senin çizimle üçüncü kiriş yıkılır :evillol: :evillol: hemde kalıbı sökerken :bandit:

Çevrimdışı ilhan mansız

artık bundan sonra kaçacak yerimiz yok  :D gerçi burdada denetçiler arada bir mesajlarımı siliyor ama :bandit:
burdan gidersem herhalde kimse peşimden gelmez :evillol:
her işte ir hayır vardır. wow ve dh daki saçmalıklardan kaçarken en son bu forumu kurdunuz ve bence mükemmel oldu

Çevrimdışı ALI RIZA

birde görsek :bandit: bulaşmayacağız ama :evillol:
tehlikeli oldukları kadar çok mütevaziler...!  :D bir iş yapacaklar uyarıda bulunacaklar ya hemen yönetime bildiriyorlar Aynı benim gibi mütevaziler...!  :kop: :kop:
[ Son Düzenleme: 12 Ağustos 2014, 00:34:45 SaLVaDoR ]

Çevrimdışı ALI RIZA

senin çizimle üçüncü kiriş yıkılır :evillol: :evillol: hemde kalıbı sökerken :bandit:
Abi onu yaparken hıçkırdım öyle oldu tadilat edilir şekilde bıraktım :) ne de olsa çiçekler gibi salla patti gibi yapıyorum (salla patti üyemiz gibi degil :) ) Obitaş gibi özen göstermiyoruz  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Efe

Tır bizim oraya gelmiş. Çoluk çocuk, dayı yeğen yeni formalara saldırdık.

:ok: :claps:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

:kop: abi beton dışarı akar bence dökülürken  :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

her işte ir hayır vardır. wow ve dh daki saçmalıklardan kaçarken en son bu forumu kurdunuz ve bence mükemmel oldu
forumu mükemmel yapan üyelerdir. Bütün arkadaşlar bunun bilinciyle haraket edince ortaya güzel bir şey çıkıyor
birde mesajlarını ilgili konulara atıp o konularında haraket kazanmasını sağlarlarsa gerçekten güzel bir forum olacak
birde diğer konulardada mesai harcamak lazım Beşiktaş demek stad demek değildir. transfer ve maç konularıda en azından aktif olmalıki
forumun bir geleceği olsun

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Kartal Ç

her yer paint oldu yok mu arttıran  :lol: benim hesap böyleydi Necmi abi. dediin gibi arada 2 kiriş daha var da 1i kapalıdaki son kirişe yapışık diye son kirişle aynı boyda yaparlar diye düşündüm.

Çevrimdışı keremfrat1

@SaLVaDoR @Efe Hoşbulduk :) ya çalışmak zor be @Efe abı :) ofiste hıç bakamıyorum foruma anca akşam :)

Çevrimdışı Efe

her yer paint oldu yok mu arttıran  :lol: benim hesap böyleydi Necmi abi. dediin gibi arada 2 kiriş daha var da 1i kapalıdaki son kirişe yapışık diye son kirişle aynı boyda yaparlar diye düşündüm.

senin hesap daha doğru salvadordan :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

@SaLVaDoR @Efe Hoşbulduk :) ya çalışmak zor be @Efe abı :) ofiste hıç bakamıyorum foruma anca akşam :)

yavaş yavaş ben iş yerinde satış yaparken bile bakıyorum sıkıntı yok alışırsın :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı keremfrat1

yavaş yavaş ben iş yerinde satış yaparken bile bakıyorum sıkıntı yok alışırsın :icool:
aslında işim 5 te bıtıyo eve gelmem 7 :) ama hep yatıyorum sonra gece 11 de kalkıyorum yoruluyorum ama alışıcam ofıste yasak değil net :) şantıyeye olçum çıkıyo genelde işte arada sabah girebılıyorum yasak yok :)

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Uzunca bir süre askerde olacağımdan foruma giremeyeceğim öncelikle kendinize sonrada yuvamıza iyi bakın arkadaslar  asker dönüsü görüsmek üzere.

Çevrimdışı Efe

Uzunca bir süre askerde olacağımdan foruma giremeyeceğim öncelikle kendinize sonrada yuvamıza iyi bakın arkadaslar  asker dönüsü görüsmek üzere.

hayırlı teskereler  :by2:
Şampiyon Beşiktaş JK

Etiketler: