Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7392817 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı tayfun

:director: :director: :director:
107.blok tükenmiştir,hayırlı olsun,darısı diğer bloklara. :claps:
[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2014, 15:39:59 tayfun ]
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı ercan

Miliyetin derdi belli yetkili biri tutmasın kendini cevap versin ortalık karışsın bunlar da kaos  varmış gibi göstersiler piyasa bunlara kasın.kale almayacaksın hele ki  yönetim bazında cevap verimiceksin resmi sitede genel bi açıklama ile geçicen gidicek.   

Çevrimdışı gereshma

hoş geldin kardeşim ciddiyemi alalım adam yerine koyupta amaçları bu zaten girmeyeceksinki hitleri düşsün onlara verilecek en büyük
ceza budur Beşiktaş taraftarının sadece ciddi Beşiktaş haber sitelerine yönelmesi gerekir bizden olanın google endekslerini yükseltelim onların
sayfalarını her tıklama değerlerine değer katıyor hiç uğramamak lazım :ok:

Yok guzel kardesim, bunlarin sitelerine girmenin onlara para kazandiracagini bildigim icin hayatta girmem. Besiktas'imin sitelerine girer bunlarin linklerine tiklamadan devam ederim. ( ayni olay lig tv icin de gecerli, biz Feyenoord'u elemisken adamlarin ilk haberi galatasarayin hazirlik macini kazanmasiydi )

Ancak bir yerde de insanin canina tak ediyor. Feyenoord maci oncesi, Liverpool maci skor tabelasini koydular; simdi de bu. Siteye girilmese bile, bir tweet atilabilir yada bir e mail gonderilebilir. Boyle bir lakayitlik hangi birimizin calistigi yerlerde var? Ki bu adamlar orada Besiktas haberleri yapmak icin var. Bu is uzerinden para kazaniyorlar. Madem yanlis birsey yaptilar, kulaklari guzel cekilsin ki, anlasinlar durumun vahametini. Tipki patronlarinin anladigi gibi.

Çevrimdışı ozan062

yeni acık ve yd sirketlerinden birinin adı :evillol: :evillol:

bosuna demiyorum o isim oraya konursa ben tepkimi agır olarak belirtirim bu kadar :akuma:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Mustafa gidecekmisin bugun

Şu an için gideceğim gibi görünüyor Efe.   :ok:

Çevrimdışı attila_metu

Şu an için gideceğim gibi görünüyor Efe.   :ok:

Emeğine sağlık Musatafa kardeşim. Hakkın ödenmez.

Çevrimiçi Kartal Ç

:director: :director: :director:
107.blok tükenmiştir,hayırlı olsun,darısı diğer bloklara. :claps:

30 tane daha satılırsa Vodafone Arenamızda 401 ve 430 nlu bloklar da tükenmiş olacak  :claps: çalışmalarını takipteyiz  :ok:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı attila_metu

Kameraya çok sinir oluyorum arkadaşlar. Hiç birşey görünmüyor.
Yeni açık, numaralı çok uzakta.
Eski açık açı dışında.
Ne anladım böyle kameradan..

Çevrimdışı ozan062

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı tayfun

30 tane daha satılırsa Vodafone Arenamızda 401 ve 430 nlu bloklar da tükenmiş olacak  :claps: çalışmalarını takipteyiz  :ok:
:ok:
daha az kaldı saydığımdan beri :)
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı Furkan Sarper

Peki tahminine gore kac kombine satilmidtir toplam

arkadaşlar eski açıkta demir işleri yapılıyor mu ?

Çevrimdışı capo di capi

Satılan kombine adedini nerden görüyorsunuz ?
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Goruldugu uzere eski acik numarali birlesimini aciyorlar yakinda cakili ve grobetonu atilir
Şampiyon Beşiktaş JK

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Goruldugu uzere eski acik numarali birlesimini aciyorlar yakinda cakili ve grobetonu atilir

ee araç giriş çıkışı nolcak Efe ?

Çevrimdışı ahmet türken

bende orayı merak ediyorum. nasıl olacak diye

Çevrimdışı Efe

Bi bolumu aliniyor arka taraf daha ellenmez 2 kamyonun gece bilecegi bi ara birakilacak anlasilan arka kisim icin biraz daha var bence
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Kapalı prekaslar :claps: bu arada yeni aciga ne zaman temel atilacak  :alala:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı TØLGA

Kapalı prekaslar :claps: bu arada yeni aciga ne zaman temel atilacak  :alala:
efe abi sankilm oranın biraz daha işi var gibi benim anlamadıgım eski açık köşede bir yavaşlama var
işçileri numaralıya kaydırıldı dicem yeni işçide geldi garip  :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Efe

efe abi sankilm oranın biraz daha işi var gibi benim anlamadıgım eski açık köşede bir yavaşlama var
işçileri numaralıya kaydırıldı dicem yeni işçide geldi garip  :bandit:
orada sıkiştılar o yuzden numarali tarafina genisleyecek insaat arkaya gidemiyorlar rampadan dolayi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı TØLGA

orada sıkiştılar o yuzden numarali tarafina genisleyecek insaat arkaya gidemiyorlar rampadan dolayi
tm abi sıkıştılarda kat çıkamıyorlar yukarıya doğru onu söylemek istedim  :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Etiketler: