2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Talisca1903, Samet Demir, NioHH, Renton, pinehitman, Gökhan Kurt, ömer kınalı, blackeagle35, tolga1903, hasankale, Umutcan Kaya, Samet Ç, mayguntr, kartal meriç, kartalizma190399, Kapkarakartal, BlackEagle16, murat, MUSTAFA_, Savaş, sEuL, yorgo_d(geodem), Nartallo, admsngl898, Esref, underworld, uno_bjk, Yancos, zafkan, Cihan1903, CemMert, Ahmet Kömürcüler, mellfred, fatihsahin, Georgetown, kaan77, murat baltacı, Atkar, Kartal Ç, Doğukan E., Monza ve 195 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 87280 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Ne seçimi ?
aziz başakanı söylüyorum maurinho almış taliscayı da alacak deniyor ali koç kazanınca halı sahada takım kurar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • Bugün, 21:56:07
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Spartak Moskova, Aboubakar için Beşiktaş'ın kapısını çaldı. (L'Acteur)

Çevrimiçi levitate

serco demişki rotamız yabancı hocaya kaymış

alayım bi lucescu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

serco demişki rotamız yabancı hocaya kaymış

alayım bi lucescu
yağızda nuri diyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bence hiç biri net bir halt bilmiyor, bir şeyler yazabilmek için sallıyor.

Çevrimiçi levitate

yağızda nuri diyor
yağız nuriden başkasını demedi zaten
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

al işte buda buradan yürüyor

Etiketler: