Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 147 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2680468 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Isı haritası, pas haritası, ortalama pozisyon vs konuşuyoruz da acaba bizim hoca böyle teknolojik şeyleri istatistiği falan seviyor mu? Ben hiç öyle şeylere baktığını düşünmüyorum baksa Quaresma'yı 2.maçtan itibaren yedeğe çekmesi lazımdı..

Çevrimdışı mrred

Lens var. Hiç olmadı sedat sahinturk bile oynasa orda takım oyununa daha fazla katkı sağlar.
Takım içi dengeler mi var bilmiyoruz ki. Q7 oynamadığı zaman küsüyor mu ya da antremanda en çok o çalıştığı için hoca onun hakkını yemek mi istemiyor hepsi olabilir. Çünkü bir ara antremanda en iyi çalışan oyuncum demişti
The great gig in the sky

Çevrimdışı underworld

Tolgay ile q7 arasında bir sorun var maç sonunda son 25 dakika pas oyununa döndük şeklinde bir açıklama yaptı. Ayrıca bir pozisyonda adem q7 ye pas atmadı , taç çizgisine paralel koştuğu için pas atmadı. Ona benzer pozisyon erzurum maçında da olmuştu q7 taç çizgisine parelel koşuyordu lens içeri kat etti Tolgay ona atmadı Lense attı ve penaltı olmuştu
Doğru
Fakat ademin bu kadar kısa sürede olayı kavranması takdirimi kazandı.

Çevrimdışı Rasim

negredo hava alaninda dubai ye gidiyor aspor canli yayin :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı underworld

Q7 gibi demode kalmış kanat tipinin sayfalarca konuşulması bile trajedi.

Çevrimdışı Librarius

hayır her maç 30-40 orta açıp bütün maçı kadledip bir sezonda 10 asist yaptı diye
kahraman ilan edilmesi yokmu sanki 10 asist bizi şampiyon yapacak ama harcanan 30 atak bizi şampiyonluktan ediyor. Kimse bunun farkında değil. ben bunu iki yıldır söylüyorum. bu akşam
hoca lensi harcadı katılıyorum. sol açığa attı ve arkasında canerde hiç beklik görev yapmadı sürekli quaresmanın yanına gitti bektende destek alamadı.
caner bek değil kanatta değerlenecekse iyi bir alternatif olur en azından orta opsiyonu quaresma kadar değil merkeze gelip pas opsiyonunuda kullanıyor. top çalıyor baskı yapıyor. alınmadan önce burda caner sevdalılarına bunu çok anlattım. ismailin ondan daha iyi bek olduğunu söylediğimde ciddiydim işde
aslında bu ismaili yüceltmiyordu onu ismailin bile gerisine koyuyordu.

Mesela Quaresma dün Lens’ten bile kötüydü ama hoca Lens’i çıkardı. Bu adaletsizliktir kardeşim. Lensi sağa Babel’i sola koysun, bak bakalım nasıl oynuyoruz. Lenste Babel’de bejleriyle oynamayı seven, ve gol arayan kanatlar. Ama hoca manevi oğlu Q7’den vazgeçmiyor.

Anlam veremediğim husus şu: yahu geçen seneden beri bu orta oyunu var ve işe yaramıyor. Neden ısrarla bu özürlü oyun sistemini uyguluyorsun? Amacın nedir? Acaba şöylemi düşünüyorsun: ya bir gün tutarsa! Aynı şeyleri 1 senedir yapan ve farklı sonuç bekleyen bir hocamız var malesef. Bu kafayla şampiyon olursak mucize olur.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı underworld

negredo hava alaninda dubai ye gidiyor aspor canli yayin :bandit:
İnş inş

Çevrimdışı kyiv

Benim merak ettiğim Hoca hiç uyarmıyormu Quaresmayı kanatta çakılı ha babam orta yapmasını ya da özellikle mi istiyor? Hiç olmazsa 1 maçta yasaklasa topu sağa çekmeyi ve kaleye soldan direkt şekilde gitmeyi zorunlu hale getirse?Her maç aynı ortaları yapıp yapıp farklı sonuçlar beklemek ne kadar akıllıca?Verime bak çay demle 25 orta 1 tanesi gol olsun quaresma iyi.  :o_o:

Genel de kötü şeyler görmüşken iyiden de bahsetmezsek hak yemiş oluruz. İlkyarıda kazandığımız serbest vuruşta direkt kaleye orta yapmayıp geriye Ademe atılan pas uzun zamandır görmediğimiz farklılıkdı. Bu tip duran top organizasyon çeşitliliğinin artması şart. Rakipler önlem alamayacak hale gelmeli.

Çevrimdışı Rasim

Mesela Quaresma dün Lens’ten bile kötüydü ama hoca Lens’i çıkardı. Bu adaletsizliktir kardeşim. Lensi sağa Babel’i sola koysun, bak bakalım nasıl oynuyoruz. Lenste Babel’de bejleriyle oynamayı seven, ve gol arayan kanatlar. Ama hoca manevi oğlu Q7’den vazgeçmiyor.

Anlam veremediğim husus şu: yahu geçen seneden beri bu orta oyunu var ve işe yaramıyor. Neden ısrarla bu özürlü oyun sistemini uyguluyorsun? Amacın nedir? Acaba şöylemi düşünüyorsun: ya bir gün tutarsa! Aynı şeyleri 1 senedir yapan ve farklı sonuç bekleyen bir hocamız var malesef. Bu kafayla şampiyon olursak mucize olur.
hoca artik töreyi bir zahmet hazirlasin babel santrafor oynasin ilerisi

Töre       Laiyic        Lens

Babel

yapsin bir zahmet :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Havadan oynayacaksak pepe ya da caner bizim sahadan karsi kaleye sisirsin vida da karsi tarafA gitsin daha etkili oluruz.
Dun gene baya orta oldu ama sikor erken gelince aceleyle yuklenmedigimiz icin makul sayida kaldi
Serbest vurus korner falan da sayiyorlardir bir algi yapiliyor mesela fb bizim kadar orta kesiyordur orta kaliteleri falan da facia ama rakam gormedim
Dün bence savunmadan topla kısa pasla yerden çıkmaya gayret ettik hatta bir pozisyonda karius topu yerden kısa pasla başlatmak istedi fakat malatya stoperlere yakın duruyordu hem vida hem de pepe iki tarafa açıldı fakat daha sonra karius vazgeçti ve uzun oynadı. İç saha maçlarında bu oyun planında ısrar etmemiz gerek. Ben hocaya 8. haftaya kadar süre verilmesinden yanayım. Son maç skordan bağımsız bir şekilde hoca da değişim isteği var. Bu takıma da yansımış şimdi sırada caner ve q7 yi takımdaki rolleri konusunda ikna etmek oyunu onların üzerinden oynamayacağımızı onlara kabul ettirmek var. Burada taraftara da iş düşüyor oyuncular plan dışına çıktıklarında tepki verecekler biz orta oyunu değil tempolu pas oyunu istiyoruz diyecekler. Skora göre oyuncuya alkışlamayacaklar
The great gig in the sky

Çevrimdışı Librarius

Senin en iyi oyuncun lensse abi kapatalim kulubu, katara falan satalim
45 dakika iyi sabretti lense, sahada ici bos sise gibi zayif duran bir oyuncu lens, fbde faulle alip gidiyordu toplari millet bisi sandi bunu, anadolu takimlarinda lens seviyesinde cok oyuncu var bu paralari vermeye gerek yoktu

Yahu Allah aşkına biraz insaflı ol. Adamı sola atmış açıkça rezil olsun diye. Herif maçta 5 dakika sağa geçti birinde Adem Arapçasıyla içeri kaçırdı onu. Quaresma ne yaptı? Adem daha ilk maçında q7’nin anlamsız bir oyuncu olduğunu farkedip pas atmamaya başladı. Lens bu haliyle bile Q7’de daha faydalı.

Çevrimdışı ekrembaser

Bu sezonki en mantıklı transfer hamlemiz negredonun gitmesi olacak inşallah

Çevrimdışı caner.eryigit

Başkan önümüzde ki senelerde siyasete girecek herhalde.tez zamanda kavuşur inşallah dileklerine!birşeylerden çekiniyor gelecekle ilgili kendi kaygıları var bence...
Yazık!...

Çevrimdışı Rasim

kafayi yiycem yahu hocayi elestiriyor baskan :s20:
Beşiktaş!

Çevrimdışı atalay

Sebebi basit. Sadece beş oyuncu maç boyunca 100 tane top kaybı yapıyor. Bunların çoğu takım düzenli-yerleşik pozisyon alamadığı aceleci atak sonlandırmalardan kaynaklı. Üçüncü bölgeye git-dön 50 metre geri koş, git 30.sn'de aksiyon dene bir yirmi metre daha koş. Geçen sezon da yazdım. Beşiktaş Alanya maçında 110 km koşmuş diye övünmek ahmaklık oyuncu grubu için de hamallıktır diye. Bu takım grup sürecinde Barça'dan sonra en az mesafe kateden takımdı. Önemli olan doğru oyun kurgusu. Bu oyuncu grubu gereksiz yere efor sarf ediyor. @scarfright

Çevrimdışı o2bucak

Quaresma ve Negredo arasında uyuşmazlık var vakti olan bütün Q7 ve Negredolu pozisyonları izlesin. Ben gördükçe deli oluyorum.

Ne zaman Negredo Ön direk koşusu yapsa Q7 arka direğe kesiyor Ne zaman Arka direğe gitse Q7 ön direğe kesiyor. Negredo tek ve kaleye dikine koşuyorsa topu 2 3 kez sağa sola çekip pozisyonu mahvediyor. Takım Caner gibi sürekli ortayı düşünen bir bek'i kaldırabilir ama kendi zevkine göre orta atan veya çalıma giden adamı kaldıramıyor.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Negredo gitti. İyi olacak.
Querasma'da yedeğe geçince takım gayet iyi olacak

Çevrimdışı caner.eryigit

Yine pırıl pırıllarmış art niyet kasıt yokmuş kapatın dükkanı gidelim abi boşuna yırtınıyoruz..

Çevrimdışı atalay

Basit penetreyi etmemek, içe yerine dışa katetmek, topsuz bir koşu atmamak bütün şekli farklılaştırıyor. Bu sebeple sürekli oynanmayan oyunu anlatıyorum. İzlediğini anlatmak kolay. @mrred

Çevrimdışı Librarius

Umarım stadımızda bir daha konser, etkinlik vs. olmaz ayıptır yahu o stada o zemin yakışıyor mu?

Konser ve çim hastalığı tamamen bahane. Sanırım olay şu: normalde çimlerin hersene yenilenmesi lazım ama bizim yönetim tasarruf için bu senede aynı çimi kullanmaya kalktı ve eline yüzüne bulaştırdı. Çimlerin hali berbat. Yönetimin bu halini güzel yansıtan bir halde çimler.

Dün Candaş Tolga çıkmış hakemler niye böyle yapıyor çok üzülüyorum diyor. Vallahi izlerken kahkaha attım. Ha birde art niyetli kesinlikle değiller ama lütfen dikkatli olsunlar diyor. Bu konuşmayla eminim hakemler kendine gelecektir.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Her zaman böyle oyuncu satılıyor ama giden para nereye gidiyor nerde kullanılıyor bilgi verilmiyor artı kulüp kendini yalancı çıkarıyor dün yaptı açıklamaya bak bugune bak
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı atalay

+Güven'in daha fazla süre almasını istiyorum. Görünen o ki *zemin de müsait.

Çevrimdışı Librarius

Bah ayni anda girmisiz bu konuya. Yahu top sekiyor oyuncu patatese takilip dusuyor
Hiprit olunca cim kalkmayacak falan diyorlardi lens bi basiyor cocuk 2kg toprak kalkiyor, saglam basan adam zaten zemine lens bu zeminde dengesi bozuluyor belki sonra elestiriyoruz cocugu.
Serme oldugunda 3 mac oynamistik zemin jillop gibiydi sonra onu kaldirip ekme yaptilar falan.
Calisan parcaya doknmaayacan arkadas bah noldi zemine. Bursasporun park bahceler muduugunun serdigi zemin daha iyi durumda lan geceleri mangal falan mi yapiyorlar sitatda nedir arkadas

Adimiz gomucuye cikiyor sonra umut guner falan gomunce.
Sitat bu herifin sorumlulugunda degil mi? Cikip konussun bi sesini duyalim bi karsilastirma yapsin voleybolcu olarak zeminle ilgili.
Parke cilalamaya benzemiyor falan desin, sesini duyalim adamin.
Vodafon arenadan sorumlu yoneticymis lo bi yerde maasli bu performansi versin daha da is bulamazsin sonra bunlarin bi yerleri kalkiyor maas istiyorlar.
Maas verecek olsak kendilerini maaslayacagimizi sanacak kadar da sasirmislar

Erman toroglu dun mesela garip garip aeyler soyledi. Ali koc zengindir tiransferlerde indiragandi olmaz fakfukfon kurulmaz tarzi seyler.

Ermana cevap versinler. Yonetici olmadan onceki mal varliklarini aciklasinlar mesela bizde de olmaz boyle seyler desinler, fakiriz ali koctan ama bizde de yok indiragandi deyip topu gsye atsinlar

Erman 3 haftadır çaktırmadan bizim başkanı hırsızlıkla suçluyor. Hep Bodrum’da bir otelden bahsediyor. Erman olduğu için pek dikkate almıyorum ama yine de bilemiyorum. Bodrum otel meselesine bakınca bir tek bizim Başkan’ın oteli var orda. Öyle veya böyle bu herifi susturmak lazım.

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
23 Kasım 2017, 17:17:03
Takım hem kendi hem de rakibini geniş oynatıyor. CL için oldukça iyi tercih. Fakat ligde daha çok saha boşaltarak, metrajları düşük ve ön bölgede hareketli oyunlar tercih etmek gerek. Merkez ve koridor oyunları oynayabilecek merkez orta sahalar ve başta bekler olmak üzere pas istasyonu olabilecek birçok oyuncuya sahibiz. Beklerin hücumda daha çok rol olması için birçok şey gerek. Fakat önce öndeki oyuncunun geriden gelene koridor açıp, alan yaratması lazım. Bu merkezden oynanacak vertical oyunları için de geçerli. Beşiktaş, hücum aksiyonlarını topun kıymetini bilerek sonlandırmalı. Alanya'ya karşı ikinci topları kazanmak için ekstra efor sarf edip, 113 km koşmak Beşiktaş'ın mevcut kadrosu için hamallıktır.

Çevrimiçi levitate

bi kerede desen başkan oyuncu gidiyor başarılar dileriz illa uzatacaksın
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!