Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 129 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2680195 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı underworld

"Antrenman ve stad çimi çok bozuk. "
Via Şenol Güneş

Ümraniye niye bozuldu bu nasıl iş 2 sene olmadan mal patladı elimizde.

Çevrimdışı ekrembaser

"ZEMİNLE İLGİLİ 3 HAFTADIR ÇALIŞIYORLAR"

"Zeminle ilgili arkadaşlarımız 3 haftadır çalışıyorlar. Üç hafta öncesine göre zemin çok daha iyi durumda."

Arkadaslari degistirmenin zamani herhalde. Ne 3 haftasi ilk maci temmuzda oynamadik mi
Necmi abi sis elemanlarina ulasabiyorsa bi fikir alsin bu durum hakkinda
Temmuz basinda degil miydi konsert 2 ay gecti
Konser oncesi patates eksen urun alip satip gelen parayla yeni zemin sererdin

Sadece rengi düzeliyor abi boyuyorlar mı acaba diye şüphelenmiyor değilim zaten benim Çan’ımı sıkan çimin altı orası betona dönüyor toprak hastalandıysa eyvah eyvah diyorum. Bizimkiler çimin hastalandığını söylüyorlar umarım öyledir

Çevrimdışı mylife1903

"Antrenman ve stad çimi çok bozuk. "
Via Şenol Güneş

Ümraniye niye bozuldu bu nasıl iş 2 sene olmadan mal patladı elimizde.
Antreman sahasi da mi bozukmus oha be

E tabi kilolu oyuncu alirsan tiraktor gibi ustune kagni gibi samtrafor alirsan bozarlar zemini
Yok arkadas bu razgari sececektik biz hirpit yerine ceviz agaci dikecektik

Çevrimdışı underworld

Şakira ısınmaya Ümraniye de başlamış galiba
Antreman sahasi da mi bozukmus oha be

E tabi kilolu oyuncu alirsan tiraktor gibi ustune kagni gibi samtrafor alirsan bozarlar zemini
Yok arkadas bu razgari sececektik biz hirpit yerine ceviz agaci dikecektik

Çevrimdışı mylife1903

Sadece rengi düzeliyor abi boyuyorlar mı acaba diye şüphelenmiyor değilim zaten benim Çan’ımı sıkan çimin altı orası betona dönüyor toprak hastalandıysa eyvah eyvah diyorum. Bizimkiler çimin hastalandığını söylüyorlar umarım öyledir
Dis guclerin bi oyunu olmasin bu
Boyle bi mikrop varsa mesela ben semt icinden iki ekip kurardim gs ve fb kombinesi alirdim bunlara salardim mikrobu rakibin sahaya
Ekip kirmaya da gerek yok aslinda yonetimde fb kombinesi almaya hevesli yoneticimiz var o versin mikrobu

Çevrimdışı underworld

''oyun tarif edilebilir bir oyun olmaktan çıktı .goller duran toplardan veya kornerlerden geliyor.''
via önder özen

Çevrimdışı ekrembaser

''oyun tarif edilebilir bir oyun olmaktan çıktı .goller duran toplardan veya kornerlerden geliyor.''
via önder özen

70 ten sonra orta oyunu bittikten sonra 10 kişi kalmamıza rağmen gayet tarif edilebilir oynadık aslında

Çevrimdışı abdusta

Sahanin durumu nedir, hastalik gecmemis mi?
Vodafone arenadan sorumlu yonetici umut guner neden aciklama yapmaz
Bu yonetimi cok uyardik, fikret baskani da uyardik ama ne oldum manyagi olmuslar
Boyle yukselislerin cok darbeli dususleri olur.
Kurulan yonetime bah arkadas.
Ezik diyen yonetici cikiyor aciklama yapiuor, basin sozcusu metin albayrak piyasada yok, 10 kasimda Ataturksuz yazi yazmayi basarmis yandas tolga isik die bi yonetici cikiyor garip bi aciklama yapiyor, baskan kayip.

Hazirlik macinda taraftar mi musteri mi ne desem sitada gelen kalabalik besiktasin sahibi taraftardir diye bagirip baskani ofsaytte birakti bu mactada donup taca attilar.

Fikret orman bir tatil yapsin azicik dinlensin kendini toparlasin bu gidisle karsisina rakip cikar mayista ki ben secim kaybwtmesini hic istemiyorum baskanin ama aziz yildirim gibi gider sonra

Tüm Türk stadlarında salgın hastalık varmış,
keşke milli maç arası özel maç başka yerde oynansaydı
çimler dinlenipde kendine gelemiyor.
Ümit Güner Bol Nane Limon ve Tavuksuyu çorbayla çimleri sulattırsada çabucak iyileşsinler.

Saygılar

Çevrimdışı mylife1903

70 ten sonra orta oyunu bittikten sonra 10 kişi kalmamıza rağmen gayet tarif edilebilir oynadık aslında
Golu ilk 10 dakikada bulsak kalan surede de benzer oyun olabilir
Git gele donusturup acayip bir kaos futbolu oynayabilirsen bu ligde basarili sonuclar alabiliyorsun. Rus ruletine donuyor oyun

Çevrimdışı mylife1903

Tüm Türk stadlarında salgın hastalık varmış,
keşke milli maç arası özel maç başka yerde oynansaydı
çimler dinlenipde kendine gelemiyor.
Ümit Güner Bol Nane Limon ve Tavuksuyu çorbayla çimleri sulattırsada çabucak iyileşsinler.

Saygılar
Italya liginde de bozuk zeminler var adamlar ronaldoyu falan tarlaya suruyor zemin bahane olmamali ama fazla dillenince yazdik gorusumuzu.
Bu bizi kiskanan almanlaron bir oyunu olabilir bndyi salmislardir bizim sitatlara sonucta yuro sampinyonasi icin rakibiz elemanlarla
Butun cimlerin bozulmasi cok manidar

Çevrimdışı abdusta

Medelin haksız sarı kartı nedeniyle FB maçında Atibada oynayamayacaksa

GG-Roco-Vida-Caner
   Pepe-Adem-Oguzhan

dizilişi yada Medelin yerine Adriaonuyu bekliyorum
Acaba Şenol hoca Necip tercihi ile bizi yanıltacakmı?

Saygılar

Çevrimdışı mylife1903

Medelin haksız sarı kartı nedeniyle FB maçında Atibada oynayamayacaksa

GG-Roco-Vida-Caner
   Pepe-Adem-Oguzhan

dizilişi yada Medelin yerine Adriaonuyu bekliyorum
Acaba Şenol hoca Necip tercihi ile bizi yanıltacakmı?

Saygılar
Nejipjan senin karijmadan da once kirmizi gorur abi

Çevrimdışı caner.eryigit

Biri Caner ile q7 ye yaptığınız ortalara geçen sene arkadan gelip kafa vurabilen talisca olmadığını anlatsın.negredo zaten hiç yükselemiyor.forvetsiz nasıl olacak bilmiyorum?

Çevrimdışı mylife1903

Biri Caner ile q7 ye yaptığınız ortalara geçen sene arkadan gelip kafa vurabilen talisca olmadığını anlatsın.negredo zaten hiç yükselemiyor.forvetsiz nasıl olacak bilmiyorum?

Anlar mi onlar sence

Çevrimdışı onurturan

Bizim başkan saat kaçta konuşacak bilen var mı?

Konuşmasında ürkmezgile yaptığı açıklamadan doşayı laf sokacak mı yoksa yine mi torunoğullarına laf sokacak?

Medelin cezası iptal olabilir mi?

Roco pepe tandem yapsak vida sol bek ortada adriano ozi önlerinde adem solda babel sağda lens nasıl olur?

Antrenman çimlerinin de bozulması ne anlama geliyor konser teorisini taca atıyor hepimizin shakiradan birer posta özür dilemesi gerekmez mi?

Kafamda yellpazesi geniş sorular.

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimdışı caner.eryigit

Anlar mi onlar sence
Yok abi çok bozuyorlar oyunu.o kadar top kaybına bayern Barça Real olsan dayanamazsın..mümkünse ikisi sahada aynı anda olmasın.q7 artık hamle oyuncusu olsa 60-70 ten snr fln daha yararlı olur.ama ilk önce onu buna ikna edeceksin.caner de iyi niyetli eyvallah mücadele de ediyorda dün ilk yarı kapalı önünde orta sahayı 1 metre geçip orta yaptı negredo ya hemde;)
Yalnız zemin bildiğin bitmiş ayıp!

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı onurturan

reyiz senin sakalli konusmus dün dinledinmi :s20:
Onun devamı var valla ben fener maçlarına gidiyom orda hiç böyle alengirli işler yok küfür etmek istediğimiz zaman biz bbütün trübün saatlerce küfür ederiz yani anlayamadım gitti bu beşiktaş taraftarını..

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Şenol Güneş: "Pas yapmaya müsait bir saha yoktu. Ljajic bir ara takıldı düştü. Zemin çok kötü. Deplasmana gelen takım için de bu bir avantaj. Oyun kurmak, hücum etmek, pasla atağa çıkmak zor oluyor. Bugün olumsuzluklara rağmen kazanmayı başardık. Bu çok önemliydi."

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şenol Güneş: "Pas yapmaya müsait bir saha yoktu. Ljajic bir ara takıldı düştü. Zemin çok kötü. Deplasmana gelen takım için de bu bir avantaj. Oyun kurmak, hücum etmek, pasla atağa çıkmak zor oluyor. Bugün olumsuzluklara rağmen kazanmayı başardık. Bu çok önemliydi."

zemini boşa bahane etmesin, orta sahada pas oyunu oynayacak adamları pasifize eden saçma sistemden vazgeçmediği sürece hava sıcaklığı da dahil bir çok bahane dinleriz.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı mylife1903

reyiz senin sakalli konusmus dün dinledinmi :s20:
Rasim abi gormem mi sen dun de yazmisin zaten gormemle beraber androit tiviye kumanda siparisi vermem bir oldu hanim falan uyandi noluyoz diye

Çevrimdışı mylife1903

Yok abi çok bozuyorlar oyunu.o kadar top kaybına bayern Barça Real olsan dayanamazsın..mümkünse ikisi sahada aynı anda olmasın.q7 artık hamle oyuncusu olsa 60-70 ten snr fln daha yararlı olur.ama ilk önce onu buna ikna edeceksin.caner de iyi niyetli eyvallah mücadele de ediyorda dün ilk yarı kapalı önünde orta sahayı 1 metre geçip orta yaptı negredo ya hemde;)
Yalnız zemin bildiğin bitmiş ayıp!

Omurga oturuyor voltrani olusturuyoz

Ikarus
Pepe vida
    Atiba
    Adem
   Mr iks
Soyle olacak
Adri ile ggyi de yaziyon otomatik 8 adam etti kalanlari paf takimdan koysunlar
Eldeki cikmalari da yarisi antikaciya yarisi takasta kullanmak uzere yani

Çevrimdışı mylife1903

Onun devamı var valla ben fener maçlarına gidiyom orda hiç böyle alengirli işler yok küfür etmek istediğimiz zaman biz bbütün trübün saatlerce küfür ederiz yani anlayamadım gitti bu beşiktaş taraftarını..
Adam besiktas taraftarini tanimiyor yarin ona vip tiribunden hayatinda duymadigi bir sekilde hitap ederler. Benim kufur arsivim iyidir de vip tiribunde duyduklarimi hayal bile edememistim elimde not defteri oturup yaziyordum maci izleyemiyordum valla
Bi gs macinda ftye anam anam koca koca kalantor herifler yani simdi dusunurken utandim, hani istesen o pzosiyona giremezsin ahtopot gibi olman lazim