2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 305 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6181233 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

FM2018 mi bu?

Ben öyle çocuk oyunları oynamam o yaşı çoktan geçtim  :ok:

Çevrimdışı İhsan

Beşiktaş sahiline yaklaşırlarsa bir kaç tekne batmadan o yolculuk bitmez :D

Fillerle Birinci Köprü tarafından tekneleri alıp karadan devam etsinler  :biggrinking:
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Birkaç Bizim ve Ts sayfalarında gördüm çok güzel bir fıkra 🤣

Trabzonspor Beşiktaş ile anılan Yusuf Yazıcı transferine karşılık takasla Beşiktaş'tan Gökhan Töre,Tolgay Arslan ve Dusko Tosic'i istedi.

Çevrimiçi underworld

Birkaç Bizim ve Ts sayfalarında gördüm çok güzel bir fıkra 🤣

Trabzonspor Beşiktaş ile anılan Yusuf Yazıcı transferine karşılık takasla Beşiktaş'tan Gökhan Töre,Tolgay Arslan ve Dusko Tosic'i istedi.
Tolgay yerine inler olursa tamamdır

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Tolgay yerine inler olursa tamamdır

Veli+Pektemek+Töre . En iyisi

Çevrimdışı mylife1903

3 korner bir tolgay ( ismael)

Ya yapamadiklari gs son dk fb maçı talisca ya vermediği bi sezon hangi büyük maçı kazandık. Yeni stadakizda galibetimiz yok.

Q7 ile level atlayamayiz.( sağ kanat)

Gol atamayan,
Ofsayt kuralını bilmeyen,
Orta acma dışında asisti olmayan,
Takım oyunundan kopuk,
Hocasina ,takımdaki onun açığını kapatmak için bir tarafını parcalayan arkadaşina saygısı olmayan,
Yaşını almış bundan sonra kendi adına kaybedecegi bir şey olmayan biriyle yola çıkmak , vah ki vah !!

Babelin sağ kanat tiplisini bulup getirsinler
Peki

Çevrimdışı Berat

Ben öyle çocuk oyunları oynamam o yaşı çoktan geçtim  :ok:

Football Manager çocuk oyunu ise biz çekip gidelim hayattan.

Çevrimdışı Çağatay

umrumda değil ben korku oyunları oynuyorum silent hill,resident evil filan.

Gulyabani var dabbe var bak onlarda güzel oyunlar tavsiye ederim

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu Querasma tagı baya baya taraftarı ikiye böldü.

Küfür kavga kıyamet gırla sanki iki gün önce biz şampiyon olmadık. Bravo valla.

Şampiyonluk sonrası millet rahat rahat dolasır biz böyle saçma sapan işlerle uğraşıyoruz. 

Çevrimdışı Çağatay

Football Manager çocuk oyunu ise biz çekip gidelim hayattan.

Cocukken 9 taş oynarsik bak aklima geldi duygulandim

Gulyabani var dabbe var bak onlarda güzel oyunlar tavsiye ederim

Ben onlar film diye biliyordum ama :)

Çevrimdışı Berat

Cocukken 9 taş oynarsik bak aklima geldi duygulandim

Ben de PlayStation 1'de SilentHill oynardım abi popülerdi o dönem.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Marcelo-Adriano-Atiba-Ozi(uçuk teklif lazım) Satılamaz satılması teklif dahi edilemez... Ozi hariç bu adamları adam başı 10 m a bile satsak ki çok zor yerine alacağımız adamlardan ne bu katkıyı ne de aidiyeti görebiliriz... Takımın omurgasıyla temeliyle oynayıp bir çuvalı inciri berbat etmesinler...

Oyuncu satışı gerekiyorsa başka oyunculardan karşılanmalı mesela ben hariç çoğu kişi yere göre sığdıramıyor ama kimse yazmıyor Fabri yi daha 30 olmamış kaleci yapsın işte la liga ya vs transfer para getirsin...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi sozkul

ben kupa törenindeki hal ve tavırlarına da ayar oldum zaten. içime sinmeyen ikinci adam da gg, fenerde iken kanırta kanırta şampiyon olduk derken bizde beşiktaş takımı beşiktaş taraftarı gibi ifadeler kullanması hiç hoş değil aidiyet duygusu olmaksızın profesyonelce işimi yaparım güdüsü ile hareket ediyor, belki sorun yok işini iyi yapsın da denebilir bunu da anlarım ama ben sindiremiyorum, mesela caner böle değil ona daha çok ısınıyorum bu nedenle.

GG'nin tavırlarına sen geldiğinde de gıcık kapmıştın değil mi, yanlış hatırlamıyorsam bir sindirememe muhabbeti dönmüştü. GG miydi mevzu? arşivci arkadaş ortalarda yok olsa sorardık.
Bana GG hiç batmıyor, hatta seviyorum onu. Birisi interden geldi, yeni sevgilisi  şimdiki karısı onu depresyondan çıkarıp mutlu etti, koyu Beşiktaşlı. GG nin karısı fenerli ona rağmen geldi. Farklı ortamlardan geldiler.

Çevrimdışı Anıl1903

Havada
Karada
Denizde
#şampiyONBEŞiktaş #Beşiktaş

@anadolujet 
@temsaofficial 
@bekoturkiye

Çevrimiçi sozkul

İki taraf da gereksiz bir abartma içinde. Ne Quaresma'ya rağmen sampiyon olduk, ne de sırf Quaresma sayesinde.

Bazen beni maç içinde deli etmesini, arka direkte kimse olmadığı halde saçma sapan bir şekilde oraya ortalamasını, frikiklerin hepsine salça olmasını, triplere girmesini ve kırmızı kartlık hareketlerini falan ben de sevmiyorum.

Ama Quaresma'ya rağmen sampiyon olduk sözü de bence mantıklı değil. İyi kötü katkısı oldu, kenardan kullandığı duran topları genelde tehlike yarattı, top ayağına geldiğinde rakip takımda tedirginlik yarattı. İyi kötü 13 tane asist de yaptı ki, bunlardan bazıları çok önemliydi.

Yalnız Quaresma'daki tehlike şu: seneye dünya kupası var diye kendini göstermeye kalkarsa, bu saydığım kötü özellikleri iyice keskinleşebilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu yoruma katılıyorum.

Çevrimiçi sozkul

bence ibrahimovic için mali risk alınabilir. Drogba bu ligde çöp kadroyu sırtlayıp şampiyon yapmışken , ülkenin en iyi oturmuş kadrosu ile ibrahimovic ligi parçalar. ülkede onu hiçbir savunma tutamaz. Özellikle o narsist tavırlarıyla renklileri aşağılaması falan biraz düşünüyorumda resmen lige tecavüz ederiz. zaten bonservisi yok elindeki fazlalıkları yolla al.

Alacağımız mali risk nedir,  avrupa kupalarından men yemek dışında?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Quaresma'nın gidişi de gelişi gibi çok sancılı ve acılı olacak bu belli oldu  :bandit: Beşiktaş taraftarını birbirine düşüren tarihte oyuncumuz yoktur Quaresma dışında herhalde... Beşiktaş taraftarına bu tartışmaların yakışmadığını düşünüyorum. Özellikle de sosyal medya gibi herkese açık mecralarda tag savaşı yaparak...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Quaresma'nın gidişi de gelişi gibi çok sancılı ve acılı olacak bu belli oldu  :bandit: Beşiktaş taraftarını birbirine düşüren tarihte oyuncumuz yoktur Quaresma dışında herhalde... Beşiktaş taraftarına bu tartışmaların yakışmadığını düşünüyorum. Özellikle de sosyal medya gibi herkese açık mecralarda tag savaşı yaparak...
Bi tomson degil tabi

Çevrimiçi gokhans

Alacağımız mali risk nedir,  avrupa kupalarından men yemek dışında?
transfer bedeli ödenmiyeceği için men yeme riskin sadece maaş bütçeden olur. Onuda kullanmadığın fazlalık oyuncuları elinden çıkararak rahatlıkla dengeleyebilirsin. zaten 3.3 abu alıyordu , aras , pektemek ve g.inleride yolla rahatlıkla dengelersin. Sonra lig tarihi gol rekorunu kırarız

Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Çağatay

Çevrimiçi Sinan66

Hani bu sene  bitiyordu ffp mi nedir ? q7 yi gölgede bırakacak bir yildiz lazim. Vallahi seneye tahammül edemem bu adama

Etiketler: