2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 430 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6185213 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Oğuzhan'ın abuya attığı pasa da ben bayıldım  :D
Tolgay'ın Abou'ya pası da iyiydi, Abou fena harcadı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tolgay'ın Abou'ya pası da iyiydi, Abou fena harcadı.

en büyük eksiği son vuruş zaten  :D

Çevrimdışı cagdas44

Beşiktaşın resti,bundan sonraki adım Aboubakarın Porto ya arıza çıkarması Beşiktaşdan başka yere gitmem demesi 1 yıl sonrada bize imza parasına geri dönmesi
yaşı daha genç.

saygılar

Eyşan taktiği yapalım Porto ile hazırlık maçı iyi olur

Çevrimiçi Mehmet57

Bu Lyon der ki alin 8+Yanga Mbiwa.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimiçi gokhans

sözleşmesi bitenlerden kolasinac gelip adrianoyu 10civarı çine satsak süper olur. tolgay yada oğuzhandan birinide satıp yerine sözleşmesiz leiva sonrada ver yıllık 7,8 getir ibrahimovici.

Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Vida'nın Menajeri :  "Oyuncumun Beşiktaş'a transferi konusunda konuşmak adına bugün doğru bir zaman değil. Yarın ya da Çarşamba çok daha net konuşacağız. Bir iki güne ihtiyacımız var" dedi.

Bu sefer kesin geliyor sanırım  :lol:

Çevrimdışı cagdas44

sözleşmesi bitenlerden kolasinac gelip adrianoyu 10civarı çine satsak süper olur. tolgay yada oğuzhandan birinide satıp yerine sözleşmesiz leiva sonrada ver yıllık 7,8 getir ibrahimovici.

18'e yazacak Türk oyuncu lazım, şuan 7 oyuncuyu sınırda yazıyoruz yedekte 11'e giremeyecek oyuncu riskine gireriz Oğuzhan ya da Tolgay satışında

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Spor Toto Süper Lig'de Sezon İstatistikleri

Spor Toto Süper Lig’de sezonun sona ermesiyle birlikte en çok gol atan takım Beşiktaş olurken, en az gol yiyen ekip ise Medipol Başakşehir oldu.

Spor Toto Süper Lig'de Sezon İstatistikleri
Spor Toto Süper Lig'de sezonun sona ermesiyle birlikte en çok gol atan takım Beşiktaş olurken, en az gol yiyen ekip ise Medipol Başakşehir oldu. Gol krallığında zirvede Wagner Love yer alırken, asist liderliğinde ise Wesley Sneijder başı çekti.
Süper Lig'de 2016-2017 sezonunun sona ermesiyle başarılı istatistiklere sahip takımlar ve futbolcular belli oldu. 16 hafta sonunda oynanan maçların ardından öne çıkan istatistikler şöyle:
Şampiyon Beşiktaş
Beşiktaş, 34 maç sonunda 23 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 8 beraberlik sonucu topladığı 77 puanla sezonu lider bitirdi ve 15. şampiyonluğunu elde etti. Medipol Başakşehir ise 21 galibiyet, 10 beraberlik ve 3 mağlubiyetle elde ettiği 73 puanla ligi ikinci sırada bitirdi. Bu sezon istenen performansı gösteremeyen iki ekipten Fenerbahçe, 18 galibiyet, 10 beraberlik ve 6 mağlubiyetle 64 puanla 3. sırada yer alırken, Galatasaray ise 20 galibiyet, 4 beraberlik ve 10 mağlubiyetle topladığı 64 puanla 4. sırada bulunuyor. Sarı-kırmızılılar, ikili averajda sarı-lacivertlilerin gerisinde olduğu için sezonu dördüncü tamamladı.
En fazla başarılı pas yapan takım Galatasaray
Süper Lig'in 2016-2017 sezonunda, en çok başarılı pas yapan takım Galatasaray oldu. Sarı-kırmızılılar, maç başına yaptığı 480 pas ile bu alanda ilk sırayı çekerken, Beşiktaş maç başına yaptığı 453 pas ortalamasıyla ikinci sırada yer alıyor. Rakiplerine göre pas sayısı düşük olan Fenerbahçe ise 335 pas ortalamasına sahip.
Topa en çok sahip olan Galatasaray ve Beşiktaş
Topa en çok sahip olmada zirveyi iki takım paylaşıyor. Beşiktaş ve Galatasaray, yüzde 61'le maç başı topa sahip olma oranında ilk sırada yer alıyor. Bu iki takımı yüzde 53 ile Medipol Başakşehir ve Fenerbahçe izlerken, Osmanlıspor ise yüzde 52 ile beşinci sırada yer alıyor.
Trabzonspor bu sezon sarardı
Ligin en fazla sarı kart gören takımı Trabzonspor oldu. Bordo-mavililer 98 sarı kartla bu alanda zirvede bulunuyor. Karadeniz ekibini 95 kartla Kayserispor izlerken, Aytemiz Alanyaspor 89, Adanaspor, Fenerbahçe ve Kardemir Karabükspor ise sezon boyunca 87 kez sarardı.
Rizespor ligin kırmızı kart lideri
Spor Toto Süper Lig'e veda eden Çaykur Rizespor, vedasını sezonun en çok kırmızı kart gören takımı unvanıyla yaptı. Mavi-yeşilliler, gördüğü 8 kırmızı kartla bu kulvarda zirvede yer alıyor. Rizespor'u 7 kırmızıyla Bursaspor takip ediyor. Antalyaspor ve Gaziantepspor'un da 6 kırmızı kartı bulunuyor.
Gol Kralı Vagner Love
Spor Toto Süper Lig'de gol krallığı yarışında zirvenin sahibi 23 golle Vagner Love. Love'ı, 20 golle Beşiktaş'ın golcüsü Cenk Tosun takip ediyor. Antalyaspor'un Kamerunlu yıldızı Samuel Eto'o 18 golle üçüncü sırada yer alırken, Konyasporlu Riad Bajic ise attığı 17 golle bu alanda dördüncü sırada bulunuyor.
Asist lideri Sneijder
Spor Toto Süper Lig'de 2016-2017 sezonunun asist kralı Galatasaray'da Wesley Sneijder oldu. Hollandalı orta saha, 15 asistle zirvede yer alırken, Beşiktaşlı Querasma 13 asistle Sneijder'i takip ediyor. Fenerbahçeli Lens ve Kayserisporlu Deniz Türüç'ün ise 11 asisti bulunuyor. - İSTANBUL
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

18'e yazacak Türk oyuncu lazım, şuan 7 oyuncuyu sınırda yazıyoruz yedekte 11'e giremeyecek oyuncu riskine gireriz Oğuzhan ya da Tolgay satışında
Sanırım Musa Çağıran'ı alacağız ama Tolgay ve Oğuzhan kalitesinin epey altında olduğunu düşünüyorum.

Aboubakar Beşiktaş'ın bu sezon en medyatik ismi oldu (Ajans Press)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Azubuike- Emre Akbaba- Ferdi Kadıoğlu ne oldu acaba?
 İlgileniyoduk bu adamlarla ama...

Çevrimdışı cagdas44

Sanırım Musa Çağıran'ı alacağız ama Tolgay ve Oğuzhan kalitesinin epey altında olduğunu düşünüyorum.

Tolgay-Oğuzhan ikilisi bizim için önemli, hem skorer isimler hem de yaptıkları iş skor üretmekten fazlası adı olan birilerini almak için feda etmemeliyiz

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tolgay-Oğuzhan ikilisi bizim için önemli, hem skorer isimler hem de yaptıkları iş skor üretmekten fazlası adı olan birilerini almak için feda etmemeliyiz
katılıyorum, eğer ikisi de kalırsa İçerideki ve nispeten kolay deplasmanlarda Tolgay Oğuzhan Talisca üçlüsüyle oynamak iyi olacaktır bence hem atibayı da çok zorlamamış oluruz.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı atakan eraslan

Pepe zu PSG

ya psg de gitsin para verip pahalı birini alsın , ne işin var pepeyle mepeyle hayret bir şey  :bandit:

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu Fenerbahçe bize son dakikada gol attığında çılgınlar gibi seviniyorlardı da, anlam verememiştik ya.

O golün değeri şimdi ortaya çıktı, o gol sayesinde 3. bitirdiler ligi. Bence alışsınlar, bundan sonra her sene 3. olma sevinci yaşayacaklar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Pepe zu PSG
Onlar da Mendes'in başka bir yağlı kapısı.

Super Lig de YILIN FUTBOLCUSU :busted_cop:

Andersooooooonnnn :director: :director:

Çevrimdışı sozkul

bence alakası yok fenerde 4 gol 12 asist yapan biri Beşiktaşda bunu ikiye katlar
ama işin doğrusu ben olsam daha iyisine bakarım. daha öncede dediğim gibi lensin en büyük
faydası fenere takılan kapak olur heleki fenerdeki istatistiklerini geçerse fener büyük darbe yer yıl boyu

Fener'de bütün ama bütün toplar lens oynuyorsa lense atıldı, oynadığı dakika başına kendisine atılan pas oranlamasında Q7 yi katlar, o istatistiğe bu açıdanda bakmak lazım.
[ Son Düzenleme: 05 Haziran 2017, 16:16:06 sozkul ]

Çevrimdışı arda

adamlar gene tungaya düşürdü diyelim kısacası.
şu portekizlilerden ömür boyu uzak durmak lazım.

''kimse bizim aklımızla dalga geçmesin ! ''

Seneye Dünya Kupası var Q7 trio yapıp gitsin Çin'e asyalılar da trivela görsün azcık :)

Geçen sezon çok büyük katkısı oldu! tripleri bilmemneler bırakın bu aspor ağızlarını! Emek var ortada, Şampiyonluk var! Vurun tamam da adam bizim adamımız öldürmeyin. Eskiden Yalan Rüzgarı diye bir dizi vardı valla onda bu kadar entrika gizem ihanet yoktu :D

Ahmet Çakar, Erman Toroğlu gibi hakem eskileri, endüstriyel futbolun, medya endüstrisinde hapsolup kaldılar artık, büyük kariyerleri olabilir kendilerince ama bitti o dönemler geçti, koşu mesafesi ısı haritası felan bunlarla dalga geçen (kendilerinden kat be kat daha iyi yapanalr piyasada olduğundan anlamamazlıktan gelen) tipler bunlar. İsimleri de "büyük" olduğundan orta şeker takılamazlar. Ya en tepede populer olacaklar ya da yok olup gidecekler! Paranın yüzü sıcak tabi dan dun konuş para kazan oh mis tam bunlar gibi zihniyetlerin aşık olduğu hayatlar! @underworld sana alıntı yaptım konuyu biraz dağıttım :D ama sana denk geldi :) kusra bakma

Hıncal Uluç bunu yıllarca yapıp kaymağı götürdü! Medya da bunlar rol model olunca Taner Karaman gibi tiplerin ne bu yolu benimsemesi gayet normal! Beşiktaş'lı olunmaz Beşiktaş'lı doğulur, her dönemin adamı tipler Beşiktaş taraftarını daha da konsolide eder! Şampiyon olduk  eyvallah ama ligin sonuna doğru, bel altına çok girdiler, önümüzdeki sene daha da salya sümük saldıracaklar. Biri Eto'o yu dolar diline biri Mitroviç'i biri Başkan'ı biri Şenol Güneş'i ama inşallah yine sezon sonu Büyük Beşiktaş taraftarı dolayacak alayına üstüsüte!

Q7 candır, Navas heyecan :D

Bi @abdusta  Saygılar da benden  :evillol:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fener'de bütün ama bütün toplar lens oynuyorsa lense atıldı, oynadığı dakika başına kendisine atılan pas oranlamasında Q7 yi katlar, o istatistiğe vu açıdanda bakmak lazım.
karijmayı hiç sevmeyen biri olarak, onun verdiği katkıyı verebileceğini sanmıyorum. açık alan topçusu olduğunu düşünüyorum.

Çevrimiçi underworld

Seneye Dünya Kupası var Q7 trio yapıp gitsin Çin'e asyalılar da trivela görsün azcık :)

Geçen sezon çok büyük katkısı oldu! tripleri bilmemneler bırakın bu aspor ağızlarını! Emek var ortada, Şampiyonluk var! Vurun tamam da adam bizim adamımız öldürmeyin. Eskiden Yalan Rüzgarı diye bir dizi vardı valla onda bu kadar entrika gizem ihanet yoktu :D

Ahmet Çakar, Erman Toroğlu gibi hakem eskileri, endüstriyel futbolun, medya endüstrisinde hapsolup kaldılar artık, büyük kariyerleri olabilir kendilerince ama bitti o dönemler geçti, koşu mesafesi ısı haritası felan bunlarla dalga geçen (kendilerinden kat be kat daha iyi yapanalr piyasada olduğundan anlamamazlıktan gelen) tipler bunlar. İsimleri de "büyük" olduğundan orta şeker takılamazlar. Ya en tepede populer olacaklar ya da yok olup gidecekler! Paranın yüzü sıcak tabi dan dun konuş para kazan oh mis tam bunlar gibi zihniyetlerin aşık olduğu hayatlar! @underworld sana alıntı yaptım konuyu biraz dağıttım :D ama sana denk geldi :) kusra bakma

Hıncal Uluç bunu yıllarca yapıp kaymağı götürdü! Medya da bunlar rol model olunca Taner Karaman gibi tiplerin ne bu yolu benimsemesi gayet normal! Beşiktaş'lı olunmaz Beşiktaş'lı doğulur, her dönemin adamı tipler Beşiktaş taraftarını daha da konsolide eder! Şampiyon olduk  eyvallah ama ligin sonuna doğru, bel altına çok girdiler, önümüzdeki sene daha da salya sümük saldıracaklar. Biri Eto'o yu dolar diline biri Mitroviç'i biri Başkan'ı biri Şenol Güneş'i ama inşallah yine sezon sonu Büyük Beşiktaş taraftarı dolayacak alayına üstüsüte!

Q7 candır, Navas heyecan :D

Bi @abdusta  Saygılar da benden  :evillol:
Beni onlarla ayni potada değerlendirmenden ötürü seni kınıyorum !

Çevrimdışı Karabay

Beşiktaşın bu yıl transferi hareketli olmayacak
sonuçta oturmuş bir takım var.

Rakiplerimizin çok hareketli ,hararetli umutsuz ,sitemli bekleyişlerivar
ama ne yazıkki bu fırumda bunları paylaşmak,Ti geçmek ,gülümsemek
@Necmi yasak
keşke uçundan dokunup yazabilip,eğlenseydik

saygılar

oturmuş takımdan marcelo ve adrianoyu çekerseniz bu takım hep ayakta gezer abicim. Hatta boş otobüste bile ayakta gider.
Saygılar.

Çevrimdışı arda

Beni onlarla ayni potada değerlendirmenden ötürü seni kınıyorum !

Haydaaa! ne alakası var, aşkolsun. Senin mesajı görünce yazmaya başladım sonra konu konuyu açtı bende üşenip müstakil olarak postlamadım bidaha. Zaten Q7 yaş, kontrat süresi felan aklın yolu bir bende katılıyorum ama işte birde başka gerçekler var! Performans binbir türlü parametreye bağlı bunda bize düşen görevlerde var bunu demek istemiştim esasen. Bitik Gomez geldi mesela, tamam milli takım motivasyonu vardı ama sakatlıklarla boğuşmuş performansı yerlerde olan adam. Bi sene tozunu attı ligin gitti. Tutmasa aldığı paradan tut her şeyi eleştirilebilinirdi. Q7 son iki sezondur baya katkı verdi takıma. Maçlarda atılan tekmeler tahrikler beinsports dahil hiç konuşulmazken biz de adamı tek taraflı tu kaka edersek olur mu. Böle bi kafada yazdım yani, burdaki herkesin paylaşımlarını zevkle okuyorum yoksa kimseye bi şey diyeceğim yok ayrıca bana ne yani herkesin görüşü kendine. Yanlış anlama ama olur mu :)
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Etiketler: