3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük
3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük Tarih : 28.08.2021 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Onur Özütoprak VAR : Hakan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 21936 defa] 3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%81.5]
1 puan
1 [%3.7]
0 puan
4 [%14.8]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimiçi levitate

Favorinin kim olduğunu hatırlattığımız bir maç oldu. Rosier belkide geldiğinden beri en etkili oyununu oynadı, maçın adamı. Görünüşe göre fazla bir fizik açığı yokmuş. Herkes iyiydi, aptalca kartları olmasa Salih'de önceki maçlarından iyiydi. Burası büyük takım, cezası bittiğinde kenara çekilmeli. Aklı başına gelince katkı verecektir.

Yarış adına çok önemli bir galibiyet, mücadele -oyuncularin 10 kişi kaldıktan sonra azmi ve yardımlaşması değerli emareler. Daha iyi şeyler de söyleyebiliriz ama şimdiden çok abartmamak lazım yarışın başı, fazlası pek iyi gelmiyor.

geçen seneki ruh devam ediyor onu görmek güzeldi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu maç çok zorladık yapacak bişey yok

maç sonu josefte kendini yere bırakmış 3 sakatımız var...
Adım atacak hali kalmamıştır değerli jokerimizin. Batsman de çıkınca çok yalnız kaldı ileride basan oyuncu olarak. Kimse değinmedi ama Batsman rakip defansa çok iyi baskı uyguladı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Rıdvan iyi oynadığı her maçta sakatlanıyor. Umarım yine uzun süre sahalardan uzak kalmaz.
yine boş bıraktığı rakibe yetişeyim derken kendini sakatladı
sürekli yerini kaybetti musayı solda kaç defa tek başına bıraktı kendi ortada
ben iyi oyununu göremedim vasat oyunu oynadı altına düşmediği için iyi göründü ama iyi değildi
baskı yerken yerni kaybeden beke iyi denmez

Çevrimiçi levitate

Adım atacak hali kalmamıştır değerli jokerimizin. Batsman de çıkınca çok yalnız kaldı ileride basan oyuncu olarak. Kimse değinmedi ama Batsman rakip defansa çok iyi baskı uyguladı  :tabe:
bats kaçırdıkları dışında kusursuz oynadı bayıldım valla

maç sonu murat hoca "helal lan" dercesine sarıldı buna çok sevindi :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

çok beğendim bu sene gol olup yağar şu ilk golünü atıp stresten bir çıksında

Çevrimiçi mellfred

6-7 olacak maç gene beşiktaş kanseriyle bitti
josef gezal roser ersin maçın iyilerindendi
batşuayi atabilseydi keşke
depslaman maçı olsaydı puanı bırakmıştık, iyi mücadele ettik

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gol yememize vurgu yapması güzel. Defansa çok iyi katkı verdi hücum ile birlikte  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Alex iyi konuşmuş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

rıdvanla olmaz mı nasıl olmaz abi harika oynadı işte

takmışsın rıdvana valla :D
şimdi heyecanın geçince maçı oturup tekrar izle bakalım harikamı oynamış maçın başından sonuna kadar mevkisini terketti rakibin en tehlikeli adamı musa solda tek başına cirit atıyordu
ilk yarıda vidanın sektirdiği topta bek rakibini öylemi kovalar bir metre uzağında rahatsız etmedi insan çizgiye doğru iter yanında koşmaz az daha yiyorduk bir bekin asla yapmaması gereken hatalar yapıyor ama görmek istemiyorsunuz
ersininde bence tek hatası maçın sonuna doğru içeri tokatladığı o topu her  kaleci dışarı tokatlardı tokatladığı yerde iyiki rakip yoktu top içerde olurdu ama zor pozisyondu hoş görülebilir
mert fişeklemiş onu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cücü'ye iyi geçirmiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

6-7 olacak maç gene beşiktaş kanseriyle bitti
josef gezal roser ersin maçın iyilerindendi
batşuayi atabilseydi keşke
depslaman maçı olsaydı puanı bırakmıştık, iyi mücadele ettik
yoo cüno sayesinde deplasmanda gibiydik zaten

Çevrimdışı Erman1903

geçen seneki ruh devam ediyor onu görmek güzeldi

Erken puan kaybı ve eleştiriler herkesin kendine gelmesi adına hayırlısı olmuş diyebiliriz. Rıdvan da iyiydi Ersin keza öyle forma aslanın ağzında tek tek saymamak lazım bu bir iddia maçı herkesin iyi olduğu maçlar çok olmaz unutup hemen sonrakine bakmak lazım.

N'Koudou Larin daha erken olabilirdi kendi adıma tek onu diyebilirim.
[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2021, 00:16:26 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

yine boş bıraktığı rakibe yetişeyim derken kendini sakatladı
sürekli yerini kaybetti musayı solda kaç defa tek başına bıraktı kendi ortada
ben iyi oyununu göremedim vasat oyunu oynadı altına düşmediği için iyi göründü ama iyi değildi
baskı yerken yerni kaybeden beke iyi denmez
Hele bir pozisyonda ben çırpındım, yerini kaybetme, topu oraya atacaklar diye ki attılar da. Allahtan harcadı adamlar pozisyonu.çocuk tempolu oynuyor, mücadele ediyor ama çok yol katetmesi lazım.

Salih, atibadan bişeyler öğrenirse komple topçu olur. Şu anda istenileni veremiyor o bölgede..

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Bir devre 10 kişi oynamamıza rağmen rakibe önemli bir gol şansı vermememiz olumlu. Lakin bunda rakibin sahaya çıkarken savunma yapmaktan başka bir planı olmamasının da payı olduğunu düşünüyorum. Geçen hafta Antep'in, bu hafta Karagümrük'ün tempoyu düşürmeye çalışmaktan başka bir çabaları yoktu. Attığımız gol bireysel yetenek ama onun dışında bayağı net pozisyonlarımız da var.

İyiler: Ersin, Ghezzal, Rosier, Batshuayi, Josef
Kötüler: Hakem, zemin, rakip

Ekleme: Ersin bu sene çok daha özgüvenli oynuyor, böyle devam.
[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2021, 00:21:41 Gökhan Güvenç ]
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı goktasoktay

Konuş hocam. O İlk sarıyı ancak bize çıkarırlar. Ne hikmetse karagümrüğe çıkması gerekenler de cebinde bekledi. O ikinci yarı giren 27 numaraları kaç faul yaptı üst üste, kart görmedi?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakem yöneteceği sporun kurallarını bilmiyor. Böyle rezil bir TFF ve hakemler tarihte görülmedi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Çevrimiçi Necmi

Hele bir pozisyonda ben çırpındım, yerini kaybetme, topu oraya atacaklar diye ki attılar da. Allahtan harcadı adamlar pozisyonu.çocuk tempolu oynuyor, mücadele ediyor ama çok yol katetmesi lazım.

Salih, atibadan bişeyler öğrenirse komple topçu olur. Şu anda istenileni veremiyor o bölgede..
ısı haritasına baksak sol bekimizin yeri sarıdır bir kere baskı yiyorduk topu kaptık
sağ açığa attık orda topu alan rıdvandı bask yerken çocuk orta sahanın sağında
kesinlikle sahada ne yaptığını bilmiyor deli dana gibi koşuyor işde koşuncada iyi oynadı sanıyor millet

Çevrimiçi levitate

Rıdvana değil altyapıdan çıkanlara tatkık. :)
yanlış mesajı alıntılamışsın kral :D

Çevrimdışı worns

Hakem yöneteceği sporun kurallarını bilmiyor. Böyle rezil bir TFF ve hakemler tarihte görülmedi.

yuh arkadaş bu nasıl bi saçmalık. ben de neden atiba değil de necip girdi yahu dedim durdum.

öyle bi zorunluluk olmaması lazım. kural, üç yerli olmalı değil ki max 8 yabancı olabilir. teixeria-atiba değişikliği gayet olabilirdi. bence necip bu uyarı yüzünden girmiş bildiğin. neyse ki gökhan töre'yi falan sokup maçı riske atmamışız necip iki senedir her türlü iş görüyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

yuh arkadaş bu nasıl bi saçmalık. ben de neden atiba değil de necip girdi yahu dedim durdum.

öyle bi zorunluluk olmaması lazım. kural, üç yerli olmalı değil ki max 8 yabancı olabilir. teixeria-atiba değişikliği gayet olabilirdi. bence necip bu uyarı yüzünden girmiş bildiğin. neyse ki gökhan töre'yi falan sokup maçı riske atmamışız necip iki senedir her türlü iş görüyor.
Sayemizde Türk futbol kamuoyu kuralı öğrendi. Tam bir rezalet. Hakem diye bunları sahaya çıkartıyorlar bir de.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Kural kesin böyle mi? Öyleyse durum vahim! Bunlar hakem değil gerçekten!

Çevrimiçi levitate

şimdi heyecanın geçince maçı oturup tekrar izle bakalım harikamı oynamış maçın başından sonuna kadar mevkisini terketti rakibin en tehlikeli adamı musa solda tek başına cirit atıyordu
ilk yarıda vidanın sektirdiği topta bek rakibini öylemi kovalar bir metre uzağında rahatsız etmedi insan çizgiye doğru iter yanında koşmaz az daha yiyorduk bir bekin asla yapmaması gereken hatalar yapıyor ama görmek istemiyorsunuz
ersininde bence tek hatası maçın sonuna doğru içeri tokatladığı o topu her  kaleci dışarı tokatlardı tokatladığı yerde iyiki rakip yoktu top içerde olurdu ama zor pozisyondu hoş görülebilir
mert fişeklemiş onu

ne heyecanı abi düz maç izledik işte :D

arayana hata çok diyorum

bende her naç nsakala'ya takıp gömüyorum sen çok beğeniyorsun. bana kalırsa da sen onun hatalarını görmek istemiyorsun?

kalkıp boş kart görüp takımı eksik bırakmadı, ofsayt bozmadı, elinden geldiğince adamını tuttu, hücumda da idare etti

bir kere kendi adamını unutup vidaya yardıma gitmesi dışında falsosunu görmedim

Etiketler: