Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 56 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5080473 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Erdem Çözer

neden araştırılmasına karşısın?.. stres birikimi olmuş olabilir dizde..  bak bir haber...

diyor ki.. hibrit çimde oynayan futbolcunun , hibrit olmayan bir çimde oynadığında sakatlanma şüphesi daha fazla...

umarım görsellik uğruna başka bir oyuncumuz daha gitmez..

ben kötü zeminde oynayalım demiyorum... yine SIS yapsın ama hibrit yapmayabilir.. yine halı gibi olsun.. ısıtması vs herşeyi olsun...

http://www.standard.co.uk/sport/football/harry-redknapp-maybe-arsenal-s-injuries-are-down-to-the-pitches-a3128826.html

bu haber aynı bizim medya gibi masa başı bir haber.. Arsenal'in yıllardır yaşadığı aşırı sakatlıkları bir yere bağlamaya çalışıyorlar.. Mesela biz de yıllardır aşırı sayıda sakatlık yaşardık ama bu sene neredeyse hiç yaşamadık.. Bence hibritten daha çok Arsene Wenger'e ve yardımcılarına odaklanmalılar :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Erdem Çözer

rhodolfo aynı dizden sakatlanmış olabilir.. ters düşmüş olabilir... ancak hibrit çim in %5 bile etkisi olsa önemli değil mi sence?

önemli tabi ki ama olduğuna dair bilimsel bir kanıt yok.. aslına bakarsan olması için mantıklı bir sebepte görünmüyor.. bir çok soğuk ülkede bırak hibriti yapay sahalar kullanan takımlar var
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2016, 16:54:21
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
güncel
Güncel
iki resim arasındaki 7 farkı bulun :evillol:
1-iki tane file serilmiş 2.resimde
2-yerde 4 tane kedi yolu var 2.resimde
...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı eaglearena

Yeni açık arka tarafa gelen resimde gözüken tahta kutuların içinde ne var bilen var mı??

Çevrimdışı cursedofdragon

rhodolfonun 10 sene onceki dizi aynı şekilde aynı yerinden sakatlandı ne alakası var hibrit çimle ?

Çevrimdışı Tarık16

Fotoğraflar arasında geçiş yapmak için maus tekerleğini kullanmayı yeni keşfetmiş olmamdan dolayı kendimi kınıyorum .  :s20: :s20: :s20: :ebebe: :ebebe: :ebebe:

bu bilgiyi verdiğin için teşekkür ederim. Benide büyük bir zahmetten kurtardın.  :) :) :)

Çevrimdışı Murat Gültekin

Yeni açık arka tarafa gelen resimde gözüken tahta kutuların içinde ne var bilen var mı??

koltukların kutularına benziyor diğer sitede vardı geçen haftadan fotolarda, içeriye istiflenmişti.
DJ uyuma Hakan Peker çalsana, ateşini yolla bana...

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı tugozcan

sanıyorum koltuk.
koltukların geldiği kutulara benziyor gibi geldi

Çevrimdışı sallapati

size şöyle örnek vereyim...

günde en az 1 kez sık örülmüş zeminde (hibrit) antrenman yapan futbolcunun dizinde oluşan esneme , hibrit olmayan bir zemine çıktığında ( yani yumuşak zeminde) , esnemeye karşı daha hazırlıksız olabilir..

zaten rhodolfonun başına gelen bu...

söyle bir örnek vereyim...

diz bağlarını paket lastiği gibi düşünün.. o paket lastiğini Hergün 2-3 kez çok esnettiğinizi düşünün...

bir diğer paket lastiğini ise  diğerine nazaran günde daha az esnettiğinizi düşünün...

esnetilmeyen pasket lastiği 1 ay sonra çok esnediğinde kopabilir...

olayın mantığı bu...

Çevrimdışı heart

abi yalnız soruların Orhan Veli şiiri gibi olmuş :D @heart

Ben de sana kontra yapayım o zaman;

Alp Er Tunga öldi mü?
Isız ajun kaldı mu?
Ödlek öçin aldı mu?
Emdi yürek yırtılur.

:D :D
dediğin gibi okuyunca şiir tadında olmuş  :D
... Gel benim ol sözlerim ol gecelerim kalsın gündüzlerim ol ...

Çevrimdışı FARUK

günde en az 1 kez sık örülmüş zeminde (hibrit) antrenman yapan futbolcunun dizinde oluşan esneme , hibrit olmayan bir zemine çıktığında ( yani yumuşak zeminde) , esnemeye karşı daha hazırlıksız olabilir..

diz bağlarını paket lastiği gibi düşünün.. o paket lastiğini Hergün 2-3 kez çok esnettiğinizi düşünün...

bir diğer paket lastiğini ise  diğerine nazaran günde daha az esnettiğinizi düşünün...

olayın mantığı bu...
Çapraz bağ sakatlığı farklı sallapati
Bahsettiğin sert ve ya yumuşak olayı kaslar ve yan bağlar ve menisküsler için söylenebilir
Ama çapraz bağ dizin dönmesiyle alakalı ters basmalarda kopuyor genelde
Bu şekilde sert yumuşak zeminden etkilenecek olsa  dize darbedelerde kopması daha çok görülürdü

Çevrimdışı sallapati

Çapraz bağ sakatlığı farklı sallapati
Bahsettiğin sert ve ya yumuşak olayı kaslar ve yan bağlar ve menisküsler için söylenebilir
Ama çapraz bağ dizin dönmesiyle alakalı ters basmalarda kopuyor genelde
Bu şekilde sert yumuşak zeminden etkilenecek olsa  dize darbedelerde kopması daha çok görülürdü

tabiki dizler öne ve geriyor doğru esner... menisküs ve çapraz bağ dizin iç kısmında olduğunu da biliyorum .. ama hibrit çim yan basmalarda , dizi daha hazırlıksız hale getiriyor olamaz mı @FARUK .. Harry Redknapp bunu savunmuş

Çevrimiçi Necmi

olayın mantığı bu...
hiç bir bilimsel mantığa oturmuyor arsenalden örnek vererekmi bilimsel mantığa oturtacaksın dünyada hibriti bir arsenalmi kullanıyor
ingilteredeki bütün sahalar hibrit mesela bu daha çok antrenman şekliyle alakalı geçen sene patır patır sakat verirken bu sene sakatlıklar
minimumda kalıyor mesela senin tezine görede hibrit sahada yapılan antrenmanlar sakatlığı önlemiş oluyor :D
mesela bilicin takımıda patır patır sakatlanmaya başladı demekki saha değilde sorumlu bilic bu konuda

Çevrimdışı eski inönü

Numaralının ortasına koltuk montajı yapılmamış, acaba Bjk amblemi mi yapılacak oraya?

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı FARUK

Numaralının ortasına koltuk montajı yapılmamış, acaba Bjk amblemi mi yapılacak oraya?
Basın tribünü var üst tribün ortasında

Çevrimiçi Necmi

tabiki dizler öne ve geriyor doğru esner... menisküs ve çapraz bağ dizin iç kısmında olduğunu da biliyorum .. ama hibrit çim yan basmalarda , dizi daha hazırlıksız hale getiriyor olamaz mı @FARUK .. Harry Redknapp bunu savunmuş
bir kişinin savunması olayı doğru kılmaz karşılığında aksi yönde bir sürü örnek varken
dünyada bir arsenal bir de biz kullanmıyoruz hibrit antrenman sahasını
bu birazda zeminin sertliğiyle alakalı maç öncesi sulayıp yumuşatmazsan zemin sert olur buda
adaleleri yorar dün akşam sahanın sulandığını görmedim devre arasıda sulanmadı. Zemin çok kuruydu
bu güne kadar hep sularlardı.

Çevrimdışı sallapati

hiç bir bilimsel mantığa oturmuyor arsenalden örnek vererekmi bilimsel mantığa oturtacaksın dünyada hibriti bir arsenalmi kullanıyor
ingilteredeki bütün sahalar hibrit mesela bu daha çok antrenman şekliyle alakalı geçen sene patır patır sakat verirken bu sene sakatlıklar
minimumda kalıyor mesela senin tezine görede hibrit sahada yapılan antrenmanlar sakatlığı önlemiş oluyor :D
mesela bilicin takımıda patır patır sakatlanmaya başladı demekki saha değilde sorumlu bilic bu konuda

düz mantık yapıyorsun Necmi abi , ben %5 etkisi bile olsa araştırılabilir dedim..

çalışma sistemi , dinlenmeme , yeterli uykuyu almama , vücut direncinin düşmesi , darbe  , beslenme ...

hepsinin etkisi var ama belki hibrit çim in de %2-3 etkisi vardır.. araştırılmaya değmez mi?.

umarım kalan 16 hafta ciddi sakatlık olmaz

Çevrimdışı Deniz

Oraya ozel ekranli masali koltuklar takilacak
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı tangaz

Protokol tribünü değil mi orası? koltuklarda daha özel konforlu deri kaplı falan olacaktır muhtemelen  :ok:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

yok üste masa koyacaklar altada protokol koltuklarını :D

Çevrimdışı eski inönü

Basın tribünü var üst tribün ortasında
peki oraya amblem yapmak mümkün mü sizce?

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı tangaz

bir kişinin savunması olayı doğru kılmaz karşılığında aksi yönde bir sürü örnek varken
dünyada bir arsenal bir de biz kullanmıyoruz hibrit antrenman sahasını
bu birazda zeminin sertliğiyle alakalı maç öncesi sulayıp yumuşatmazsan zemin sert olur buda
adaleleri yorar dün akşam sahanın sulandığını görmedim devre arasıda sulanmadı. Zemin çok kuruydu
bu güne kadar hep sularlardı.

dün saha sulandı maçtan 1 saat kadar önce ligtv yayınında gösteriliyordu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona