2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 484972 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

şiki şiki baba diyorlar deuschland tan sen anla şampiyon takımın golcusünü alacaz

Sen yavaş yavaş yeni nickine alış bence :) Muci1903
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sozkul

iyi futbolcu alalım diyince para mı var klüp batacak ya scout transferi sonuç 21 milyon bonservis demek ki alınabiliyormuş şu muhasebeci ezik taraftar yapısından kurtardıkları için başkana ve yönetime ayrıca teşekkür ederim
yazada rafa silva ayarında adam bekliyorum parası pulu zerre umurumda değil

Çok ilginç gerçekten. 21 milyonu nasıl ödeyeceğiz diye sordum, bir arkadaşımız muhasebeci kafasını bırakalım demiş ama en azından söylediğini Türkiye ortamına uyarlamış bir mantığa oturtmaya çalışmış, sende düşünmüş düşünmüş seviyeyi nasıl artırırım demişsin muhasebecinin yanına ezik eklemişsin. Muhasebeci olsam çok bozulurdum, ben transfer yapılamadı diye kendimi ezik filan hissetmiyordum bilesin.
Bu paraları nasıl ödeyeceğiz bilmiyorum ama Talisca gibi saçma bir transfer yerine bu adamları aldıkları için çok mutluyum. En azından para kazanma olasılığımız olan adamları getirdiler, üstelik takım oyuncusu bunlar.

Çevrimiçi Talisca1903

musratiye biraz takılayımda kaç zamndır hayalini kurduğum adam sniper lara özel ilgim var illa ki değişir :ok: :ok:

Çevrimiçi Necmi

ihraş yurtdışına satış ithal yurtdışından alım ikisi arasındaki fark cari açık bir günde 25 milyon bonservis verince Necmi abi error verdi
ne bir günü iki saatte gitti 25 m 🤑

Çevrimdışı Serdar3444

Valla bende bir rahatlama, bir gevşeklik oluştu. O kadar kızgındım ki yönetime. Buraya ya da  twittera. ..bir şeyler yazmamak için kaçtım resmen telefondan.
Anç den kaçarken doluya tutulmuş, aldatılmış, ihanete uğramış bir his içimde öyle bir öfke uyandırdı ki,
Bu ara transfer dönemi Gerçekten eziyet gibiydi  çok umutsuzluğa kapıldım ama haksızda değildim. Sabır yoklaması çeker gibi oldu,  Svenson, English man ve Santos pek parlak transferler değildi. Kadro zaten vasat, gelenler vasat, rakipler coşuyor.... Vaatlere bakıyorum, yapılanlara bakıyorum, arada uçurum  var, işte Bu  büyük bir öfke uyandırdı..
 belki de  benim gibi dolup dolup taşan yüreklerin baskısı yönetime bu transferleri yaptırdı. Hüseyin Yücel Başkan da bu minvalde birşeyler söyledi, bizi eleştirerek transfer yaptıranlara teşekkür ediyoruz diye....
Bu açıklaması çok hoşuma gitti, kendisini çok sevdim, A klas adammış...
Sadece Bu iki transfer değil, yaşlı çöp almamaları da içimi rahatlattı, gelecek için umutlandırdı. Hasan Başkandan da özür felanda dilemeye gerek duymuyorum,çünkü verdikleri fotoğraf çok parlak değildi...  kaybedilen puanları kabul edemiyorum, kupaya da veda edebilirdik. Çok parlak bir oyunla kazanmadık....
Ama  gün itibari ile mutluluğumuzun kaynağı oldular... Yolları açık olsun.... İnşallah böyle devam ederler....

Çevrimiçi Necmi

biz ernest diyelim bu muçi beni pek sarmadı

Çevrimiçi gokhans

yeni bir talisca çıkabilir muçiden gelişimi devam ediyor o gelen taliscaya göre oyunu daha olgunlaşmış farklı meziyetleride var iyi olur inşallah çok ümit vadediyor
talisca’nın şut kabiliyeti çok farklı bir seviye. Onu baz alarak izlersek hayal kırıklığı yaratır. Maxim romachenko, bakasetas kadar olsun yeterki videolardan gördüğüm kadar en az onlar kadar iyi. Talisca’ya nazaran en büyük artısı hızı. İnanılmaz hızlı ve driblingci maşallah..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

Çok ilginç gerçekten. 21 milyonu nasıl ödeyeceğiz diye sordum, bir arkadaşımız muhasebeci kafasını bırakalım demiş ama en azından söylediğini Türkiye ortamına uyarlamış bir mantığa oturtmaya çalışmış, sende düşünmüş düşünmüş seviyeyi nasıl artırırım demişsin muhasebecinin yanına ezik eklemişsin. Muhasebeci olsam çok bozulurdum, ben transfer yapılamadı diye kendimi ezik filan hissetmiyordum bilesin.
Bu paraları nasıl ödeyeceğiz bilmiyorum ama Talisca gibi saçma bir transfer yerine bu adamları aldıkları için çok mutluyum. En azından para kazanma olasılığımız olan adamları getirdiler, üstelik takım oyuncusu bunlar.
senin üzerine alacağın ne var abi yıllardır taraftarımızın üzerine ölü toprağı serpiyorlar gs fb alır Beşiktaşın parası mı var denilmiyor mu?3-5 hesabi yapa yapa ne kadar çer çöp varsa doldurduk hemde daha fazla maliyete.Sen üzerine alınma ama ne zaman bir futbolcu ismi zikretsek alınamaz moduna giriliyordu ha ben Taliscaya özel hayranım o başka birşey ama 3 tane parasına bir tane alalım dedğimde söyenenleri bir oku istersen ondan sonra ne demek istediğimi daha iyi anlarsın ve gereksz alınganlık yaptığının farkına varırsın
Sana şöyle söyleyeyim Al musratiyi ilk konuştuğumuzda levitate samet ve ben hemen maddiyatına girdik alamayız olduk. Kendimi ayırmıyorum ben de 6 nın üzerine çıkmayız sendromuna kapıldım böyle bir olgu var camiada
senlik birşey yok

ha bu arada para kazanırız kazanmayız bilemem satıştan ama daha gelmeden satmayı düşünüyoruz hele bir oynasınlar biraz izleyelim oynatmaya alınır futbolcu satmaya değil satarsan denk gelir oda extrası olur
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2024, 00:12:52 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

spiker muki diye söylüyor gibi geldi okunuşu ne ki bunun bilenler yazsın muci muçi muki

Çevrimiçi Necmi

Valla bende bir rahatlama, bir gevşeklik oluştu. O kadar kızgındım ki yönetime. Buraya ya da  twittera. ..bir şeyler yazmamak için kaçtım resmen telefondan.
Anç den kaçarken doluya tutulmuş, aldatılmış, ihanete uğramış bir his içimde öyle bir öfke uyandırdı ki,
Bu ara transfer dönemi Gerçekten eziyet gibiydi  çok umutsuzluğa kapıldım ama haksızda değildim. Sabır yoklaması çeker gibi oldu,  Svenson, English man ve Santos pek parlak transferler değildi. Kadro zaten vasat, gelenler vasat, rakipler coşuyor.... Vaatlere bakıyorum, yapılanlara bakıyorum, arada uçurum  var, işte Bu  büyük bir öfke uyandırdı..
 belki de  benim gibi dolup dolup taşan yüreklerin baskısı yönetime bu transferleri yaptırdı. Hüseyin Yücel Başkan da bu minvalde birşeyler söyledi, bizi eleştirerek transfer yaptıranlara teşekkür ediyoruz diye....
Bu açıklaması çok hoşuma gitti, kendisini çok sevdim, A klas adammış...
Sadece Bu iki transfer değil, yaşlı çöp almamaları da içimi rahatlattı, gelecek için umutlandırdı. Hasan Başkandan da özür felanda dilemeye gerek duymuyorum,çünkü verdikleri fotoğraf çok parlak değildi...  kaybedilen puanları kabul edemiyorum, kupaya da veda edebilirdik. Çok parlak bir oyunla kazanmadık....
Ama  gün itibari ile mutluluğumuzun kaynağı oldular... Yolları açık olsun.... İnşallah böyle devam ederler....
muleka ortaya çıkıp mulekalık yapmasa tur gitmişdi bir dakika bile kazanacak gibi oynamadık muleka girdi dengelerini bozdu sadece goller dışında pozisyonumuz varmı hatırlamıyorum

Çevrimiçi sozkul

sen arçeliğin ihraç markası dedin ben ayrı bir marka dedim nasıl aynısı son dönem bilmiyorum ama ürünleride birebir aynı değil olanıda var olmayanıda var arçelik ayrı bir firma beko ayrı bir firma yani arçeliğin alt markası değil şu anda arçelikde iç dış satılıyor bekoda iç dış satılıyor ama koç yurt dışında daha çok bekoyu öne çıkarıyor

senin bu meseleye böyle takacağını bilmiyordum. Şöyle anlatayım,  bir zamanlar yalnızca arçelik vardı, Türkiye'nin gümrük duvarı tarifeleriyle kapalı demir perde ekonomileri gibi yönetildiği zamandı, yavaş yavaş durum değişti, Arçeliği yurtdışında satalım dediler fakat yabancıların bu markayı telaffuz edemeyeceğini farkettiler, ilk aşamada arçelik ürünlerinin üzerine BEKO yazdılar, ve öyle sattılar, işler iyi gitti. sonra yabancı ülkeler için bazı ek ürünler eklediler, mesela ben 2000 yılında 45cm beko bulaşık makinası almıştım Belçikada, o zaman Türkiyede bu ürünü satmıyorlardı. Sonra neden olmasınki deyip bu ürünlerin üzerine arçelik yazıp buradada satmaya başladılar.
Arçelik olmasa Beko olmazdı, o nedenle Arçeliğin ihraç markası dedim Arçeliği yurtdışında satmak için üretilmiş bir marka BEKO.

Çevrimiçi sozkul

sen arçeliğin ihraç markası dedin ben ayrı bir marka dedim nasıl aynısı son dönem bilmiyorum ama ürünleride birebir aynı değil olanıda var olmayanıda var arçelik ayrı bir firma beko ayrı bir firma yani arçeliğin alt markası değil şu anda arçelikde iç dış satılıyor bekoda iç dış satılıyor ama koç yurt dışında daha çok bekoyu öne çıkarıyor

Bana bir BEKO ürünü göster Arçelikde aynısını bulamayayım, yarına kadar süre veriyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Onana ve Rosier opsiyonları kullanılır ise 7-8 bandında gelecek zaten. Amirden de çıkarız büyük ihtimalle. Ödeyeceğimiz çok büyük fark kalmaz gibi duruyor. Birde yaptığımız sponsorluk anlaşmasına da ayar çekilmiş sanırım öteki türlü alınan para bankalar birliği anlaşmasına gidiyormuş. Net bilgisi olan yazabilir. Bir başka örnek olarak da;

Ox un 1.5 imza parası ve 2.5 maaş var bu durumda 9 milyon maliyeti var.

Muci 10 bonservis 1.8 maaş 15.4 milyon maliyeti var. Bu durumda hangisi ucuz, hangisi pahalı?

Verdiğimiz paralardan ziyade stratejimizi bu şekilde devam ettirdiğimiz sürece muhasebeci bile olsan işin sonunda zarar etmediğini anlarsın.

2 tane veterana 3-4 maaş vereceğimize satabildiğimiz adam 1-2 maaş vermez her türlü daha mantıklı oluyor abi.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Bana bir BEKO ürünü göster Arçelikde aynısını bulamayayım, yarına kadar süre veriyorum.

Özlemişim bu tarz atışmaları. 😁😁😁

Çevrimiçi sozkul

Onana ve Rosier opsiyonları kullanılır ise 7-8 bandında gelecek zaten. Amirden de çıkarız büyük ihtimalle. Ödeyeceğimiz çok büyük fark kalmaz gibi duruyor. Birde yaptığımız sponsorluk anlaşmasına da ayar çekilmiş sanırım öteki türlü alınan para bankalar birliği anlaşmasına gidiyormuş. Net bilgisi olan yazabilir. Bir başka örnek olarak da;

Ox un 1.5 imza parası ve 2.5 maaş var bu durumda 9 milyon maliyeti var.

Muci 10 bonservis 1.8 maaş 15.4 milyon maliyeti var. Bu durumda hangisi ucuz, hangisi pahalı?

Verdiğimiz paralardan ziyade stratejimizi bu şekilde devam ettirdiğimiz sürece muhasebeci bile olsan işin sonunda zarar etmediğini anlarsın.

2 tane veterana 3-4 maaş vereceğimize satabildiğimiz adam 1-2 maaş vermez her türlü daha mantıklı oluyor abi.

Bırak bu muhasebeci ayaklarını Samet, kanepeye veselinoviçvari uzan keyfine bak.. :)

Çevrimiçi Necmi

talisca’nın şut kabiliyeti çok farklı bir seviye. Onu baz alarak izlersek hayal kırıklığı yaratır. Maxim romachenko, bakasetas kadar olsun yeterki videolardan gördüğüm kadar en az onlar kadar iyi. Talisca’ya nazaran en büyük artısı hızı. İnanılmaz hızlı ve driblingci maşallah..
şut kabiliyetinden söylemedim o yönüyle kimse talisca gibi olamaz zaten milletin kafasında bir on numara var ya bu ona oturmaz hayal kırıklığı olmasın talisca gibi on numara yani on gol atarsa bir asist yapar merkezde oyun kurmaz topu alıp kaleye yönelen tip gibi geldi ne kadarını atar göreceğiz talisca buraya geldiğinde tek bildiği kaleye tek vuruşdu oyunun başka yönünde yoktu takım oyuncusu değildi bu takım oyuncusu oyun kimliği olarak taliscadan artıları var

Çevrimiçi Talisca1903

[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2024, 00:22:01 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

aradaki  e yi atıp Cissernst gibi gedsonernst yapalım daha iyi oldu gibi

Çevrimiçi sozkul

Bırak bu muhasebeci ayaklarını Samet, kanepeye veselinoviçvari uzan keyfine bak.. :)

Bunu yazınca arşivi taradım internetde o fotoyu bulamadım, fotospordu galiba, veselinoviç kanepede uzanmış, tek eline kafayı dayamış poz verirken gönlümden 5 geçiyor diyordu, yok o foto artık bulamadım.

Çevrimiçi murat

spiker muki diye söylüyor gibi geldi okunuşu ne ki bunun bilenler yazsın muci muçi muki
Tiranlı mıçı :lol:
[ Son Düzenleme: 10 Şubat 2024, 00:31:01 murat ]

Çevrimiçi Talisca1903

Musrati ayağının tozuyla çamuruyla   gelmiş :lol: :lol: :lol:

Çevrimiçi sozkul

aradaki  e yi atıp Cissernst gibi gedsonernst yapalım daha iyi oldu gibi

Ernesto olsun, bana sevdiğim birini hatırlatıyor.

Çevrimiçi Necmi

bekonunkileri arçelikte bulursun ama arçeliktekileri bekoda bulamazsın şu anı bilmiyorum ama arçelik ürün gammı daha genişdi vede bildiğim kadarıyla birebir aynı değiller ama tartıştığımız konuda bu değil beko arçeliğin alt markası değil bağımsız bir marka ayrı koldan muhasebe ediliyor şöyle düşün beko mağazasında arçelik ürünü satılmıyor aynı marka olsalar formanın önü beko arkası arçelik komik olmazmı

Çevrimiçi Samet Demir

Muhasebeci bile olsan şu 2 adamı beğenmeyeni Allah çarpar. :) :)

Çevrimiçi Necmi

Etiketler: