2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 182 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3481065 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Çevrimdışı savaş altay

Zirvede birakir insallah
:lol: Sözleşme sonunu kast ediyorsan ivit. Oldu iki asist.

Çevrimdışı savaş altay

Sıra Töre'de. İkinci yarı girsin pls

Çevrimdışı worns

Lens fizik olarak iyi durumda en azından. Geçen seneye göre ince duruyor. 3. kanat olarak iş yapar.

O kadar şey yapmayın kendisi 4 küsür milyon euroyla bu senenin en flaş transferi. Bu sene muhtemelen bu kadar pahalı başka adam almayız.

Çevrimdışı ekrembaser

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Tamam orta kafa taktigiyle oynuyoruz yine ona diyecek bisey yok artık. Ama en azından orta yapacagimiz sirada ceza sahasında 4 5 adamımız olması lazım.

Biri orta yapacagı sırada 2 kişi falan oluyor ceza sahasında

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı ALDENYX

Beşiktaş, Negredo'nun transferi konusunda İspanyol kulübü Rayo Vallecano ile anlaşmaya vardı. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Negredo, İspanya'ya gidecek. (DHA) :) :halay:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi levitate

Beşiktaş, Negredo'nun transferi konusunda İspanyol kulübü Rayo Vallecano ile anlaşmaya vardı. Büyük bir sürpriz yaşanmazsa Negredo, İspanya'ya gidecek. (DHA) :) :halay:
oley be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Talisca yokluğundan bu görüntü. Ama hala varmış gibi oynuyoruz. Talisca Babel ve bir de santrafor derken geçen sene en azından 3 kafa etkinliği yüksek oyuncuyla içeri giriyorduk. Rakip savunmanın dengesi ters paslarla bir biçimde bozulursa iş de yapıyorduk. Hele CLde kapanmayan takımlar bunu bir türlü durduramamıştı.

Artık talisca yok. Umarım teknik kulübe bunun farkındadır. Talisca iyi ya da kötü yönleriyle bütün hücum organizasyonunu değiştirecek kadar etkili oyuncu kaldı ki 15-16dan geçen seneye gelen yolda en önemli fark 3 orta sahalı düzenden taliscalı düzene evrimdi. Bütün biçim bu yolda değişti.

Şu an oynadığımız oyun oldukça garip. Hiç bir ceza sahası içi etkinliği olmayan üç orta saha. Biri kafa özelliği olan iki kanat (Babel) bi de aslında kafa toplarında fena görünmeyen ama bütün rakip oyuncular üzerinde olduğu için nefes alamayan larin sahada. ve biz orta yapmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. hem de yapabildiği ender şeylerden biri topa kafa vurabilmek olan bi rakibe karşı. iki kere topu yere indirdik maç 2-0 oldu.

Kaldı ki önceliğimiz Tsl olacağı için bize yeni talisca lazım değil. Kolay önlem alınan bir takıma dönüşebildiğimizi geçen sene gördük. Bize ofansif orta saha lazım. Tolgay ve Ozinin verimli kullanılabileceği bir orta saha dizilimi ve hücum planı lazım.

Yolumuz yol değil. Teknik kulübenin kredisi bende oldukça fazla geçen yıllardaki durumu kotarma becerisinden dolayı. ama bu sene kaygılarım biraz fazla. kagawa filan gelirse bir biçimde sorunun çözümüne yaklaşılır ama sevdiğim bir oyuncu olmasına karşın chadli gelirse sanki aynı hikaye devam edecek. uzun chadli solda, talisca rolünde babel, ortacı quaresma. arkada bilmem kaç metrede koşturup verimsiz görünen ve tefe koyulan ozi. mecburen atiba-medel oynamaya başlamak. bu şekilde avrupa liginde filan yine orta üstü iş yapılır ama tslde çok puan kaybederiz. saha geometirisi iyi düzeydeki başakşehir gibi rakiplerle maçlar filan yine kabus olur.

kritik bir dönemeçdeyiz bence. umarım doğru seçimi yapar ve doğru oyuncuları alırız.
[ Son Düzenleme: 02 Ağustos 2018, 22:13:59 worns ]

Çevrimdışı 38life

Gökhan Gönülün iletişimsizlik ve anlaşmazlıktan yarattığı sorunlar bir değil, iki değil, üç değil...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Arap kulübü diye kırmızı yazı var malum tv de
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı abdusta

Gökhan Gönülün iletişimsizlik ve anlaşmazlıktan yarattığı sorunlar bir değil, iki değil, üç değil...

Karizmayı arıyor..
birlikde 4 çarpan oluyorlar.

sağ ayagına bile alsa topu bir türlü orta yapamıyor..

saygılar

Çevrimdışı savaş altay

Yine ve yeniden Larin  :biggrinking:

Lens out Töre ing

Çevrimdışı 38life

Larinden Klas bir kafa vuruşu daha. Yükselişi ve önceliği alışı iyi ama kafa vuruşu iyi değil deniyordu. Geliştirmeye başlamış.

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı Sercan62

Larin umarım tüm sezon böyle devam eder. Çok beğendim kendisini. Tabi rakip zayıf, seviye olarak düşük ama gol vuruşları bu adamın çok temiz.

Bu arada Atiba ve Noah'ı görünce istemsizce mutlu  oluyorum :) :)

Çevrimdışı savaş altay

Uçağa binmeden inanmam. Net değil sanki , büyük süpriz ne ya?  :lol:

Çevrimdışı savaş altay

Maça daldım , tribünleri görünce dedim bu kadar güvenliğin ne işi var her yerde?

Bizim formalarmış  :icool:

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı savaş altay

jajajajaja Töre bu sene 11

Larin Hattick  :busted_cop:

Çevrimdışı abdusta

Uçağa binmeden inanmam. Net değil sanki , büyük süpriz ne ya?  :lol:

ortalıgı karıştıran Fırat Günayer haberi
http://www.unionrayo.es/medios-turcos-el-rayo-vallecano-llega-a-un-acuerdo-con-negredo/

halbuki rayo vallecanadon Michael diye biri Negredo bizim opsiyonlarımızdan biri diye demeç vermiş,kesin birşey yok yani
http://cadenaser.com/programa/2018/08/01/el_larguero/1533160292_269645.html

genede haydi hayırlısı olsun diyelim

saygılar

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimdışı kyiv

Töre&Larin A.Ş. sezonu açtı. Bu sene iç saha maçlarında daha bol gol göreceğiz.

Çevrimiçi levitate

LARIIIIIN

cenk'in siyahi ve kanadalı versiyonu :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: