2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 200 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3481530 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi underworld

José Macías
Diego lainez
Ezequiel Palacios
Nana Opoku Ampomah
Timothy Weah
Issah abass
Nöbetindeyim

Çevrimdışı mylife1903

Transfer dolar üzerinden yapılsa keşke.. Euro 5,88 şuan  :duman:
Eski bir turk buyugu ne demis
Aman yuro koyma, dolar koy cikolatalari da atma fakire fukaraya dagit

Boyle adamlari dinleyecen hemen dolara gececen

Çevrimdışı ekrembaser

Eski bir turk buyugu ne demis
Aman yuro koyma, dolar koy cikolatalari da atma fakire fukaraya dagit

Boyle adamlari dinleyecen hemen dolara gececen

Ben de bir Türk vatandaşı olarak yazayım. B.ku yedik abi

Çevrimdışı mylife1903

Ben de bir Türk vatandaşı olarak yazayım. B.ku yedik abi
Bisi olmaz ya
Hamdolsun masallah
Dolardan korksak trene binmeyiz

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ekrembaser

Bisi olmaz ya
Hamdolsun masallah
Dolardan korksak trene binmeyiz

Ne treni abi tren yaptırıyorlar bize burada biz tren olduk

Çevrimiçi sozkul

Transfer dolar üzerinden yapılsa keşke.. Euro 5,88 şuan  :duman:

Kanada doları çook daha iyi olurdu..

Çevrimdışı worns

Bu Mendes'ten kendini uluslararası arenada ispat etmemiş oyuncu alınmaz. Portekiz milli takım oyuncusunu, olgun oyuncuyu getiriyorsan ok ama yeni duyulmaya başlayan oyuncularına filan hiç bulaşmamak lazım. Adamın oyuncuyu değerinin üstüne göstermekte, pazarlamakta üstüne yok. Andre Silva gibi üst düzey seviyede hiç bir referansı olmayan oyuncuyu 38 milyona Milan'a çaktılar geçen sene.

Yine Jose Sa haberi gördüm bir kaç yerde. Bunu da geçen sene biraz oynattılar Portoda. Bunun dışında doğru düzgün Portekiz üst ligi deneyimi bile yok. Biraz izledim pek bir özelliği de yok. Bir yerlere verip 1-1.5luk bi kontrat bağlama derdindeler. Uzak durmak lazım.

Çevrimdışı cursedofdragon

(Alıntı)

Resmen şu iki adamın bir arada oynadığı maçı unutamıyorum. Bizleri mest etmişlerdi. Sonrasında maalesef ki Rhodolfo sakatlandı ve bir daha eski formuna kavuşamadı. Ve dedi ki: " Beşiktaş formasını giymeyi hak etmiyorum"
Allah, takımda elini kolunu sallayarak para kazananlara Rhodolfo'nun adamlığı versin...

Çevrimdışı ekrembaser

(Alıntı)

Resmen şu iki adamın bir arada oynadığı maçı unutamıyorum. Bizleri mest etmişlerdi. Sonrasında maalesef ki Rhodolfo sakatlandı ve bir daha eski formuna kavuşamadı. Ve dedi ki: " Beşiktaş formasını giymeyi hak etmiyorum"
Allah, takımda elini kolunu sallayarak para kazananlara Rhodolfo'nun adamlığı versin...

Sadece 23 dk beraber oynadılar 30.saniyede 100 de yüz pozisyon verdik Antep maçıydı sanırsam larson kaçırmıştı orkanın asistini
[ Son Düzenleme: 02 Ağustos 2018, 12:13:01 ekrembaser ]

Çevrimdışı annoca

José Macías
Diego lainez
Ezequiel Palacios
Nana Opoku Ampomah
Timothy Weah
Issah abass
Nöbetindeyim
Bunların yanına yacine adli ve roger assale ekliyelim

Çevrimdışı mylife1903

(Alıntı)

Adamligin dini imani irki bayragi dili falan olmuyor hatta cinsel organi da olmuyor aslinda adamlik dedigimizin. Ne topuklular var 10 erkegin adamligini tek parmagindan cikartir

Sadece 23 dk beraber oynadılar 30.saniyede 100 de yüz pozisyon verdik Antep maçıydı sanırsam larson kaçırmıştı orkanın asistini

orda dikkatini çekmek istediği şey rhodolfonun adamlığı zaten :)

Beşiktaş'ın formasını haketmiyorum demesi.

Bi de takıma sülük gibi yapışanlar var.

Adamligin dini imani irki bayragi dili falan olmuyor hatta cinsel organi da olmuyor aslinda adamlik dedigimizin. Ne topuklular var 10 erkegin adamligini tek parmagindan cikartir

siyahilere hakaret bu :D

Çevrimdışı ekrembaser

orda dikkatini çekmek istediği şey rhodolfonun adamlığı zaten :)

Beşiktaş'ın formasını haketmiyorum demesi.

Bi de takıma sülük gibi yapışanlar var.

Orası ayrı mevzu haklısın

Çevrimdışı Erdem Ayaz

ne pepe ne vida Marcelo Guedes olamaz benim nezlimde

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Yok yahu en az 4-5 maç oynamışlardır beraber.. Kontrol etmek lazım

Çevrimiçi Samet Demir

José Macías
Diego lainez
Ezequiel Palacios
Nana Opoku Ampomah
Timothy Weah
Issah abass
Nöbetindeyim
Bu istediğin adamları ne kadar izledin ?

Maliyetleri ne kadar ?

Tutma ihtimalleri ne ?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Kendi evimizde oynadığımız Napoli maçında 90 dk oynamış olmaları lazım mesela..

Çevrimdışı Erdem Ayaz

BEŞİKTAŞ Gomez ile Görüştü

Alman yıldızın Beşiktaş'a geri dönmeye sıcak baktığı öğrenilirken yönetimin Stuttgart'a kiralama teklifi yapacağı da iddialar arasında.

Yapılan ilk görüşmede Mario Gomez'in eşinin golcü futbolcunun Beşiktaş'a yeniden imza atmasına sıcak baktığı bildirildi.

PARA ÖNEMLİ DEĞİL

Gomez'ın yapılan görüşmede, "Para önemli değil. Beşiktaş'ta çok güzel günlerim geçti. Yeniden Beşiktaş taraftarlarının karşısına çıkmak beni mutlu edecek" dediği öğrenildi.

Beşiktaş Yönetimi Suttgart'la 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan golcü futbolcu için Alman Kulübü'ne ilk etapta kiralama teklifinde bulunacak.

Haber Kaynağı: Takvim

Çevrimdışı abdusta

Kısaca

Vida satılmadan,Negroda-love gönderilmeden transfer beklemeyelim.
Hoca dun ne dedi.? elimde saglam GG-Adriano-Caner var uçunden 2sini seçmek için zorlanıyorum.
orta saha ve forvet hattı oyuncu fazlalıgım var
Morali yüksek bir Tolga Zengin in performansı Fabri kadar yeterki kırılmalar olmasın.

Bu durumda olursa 10 numara ile tek transferle kapatacagız ,oda olursa..
Olmazsa devre arası bakılacaktır,Hoca belkide transfer yapmadan ileride sistem degişikliği ile yol kanallarını
oyuncu yetenekleri ile açmayı deneyebilir.

Transfer olmazsa;

G.G-Pepe-Vida-Caner-Medel-Adriano-Atiba lı defansif dizilmeye kim itiraz eder aramızdan?

Not:Karizmanın ilk 11de oynamasına zaten itiraz eden yok aramızda

Saygılar

Çevrimdışı ekrembaser

Sadece 1 maç 2015/2016 18.hafta 2. yarının ilk maçı diğer maçlar erteleme olduğu için marceloyu zaten oynatamamıştık el capitanoyla tosiç beraber oynamıştı

Çevrimdışı mylife1903

BEŞİKTAŞ Gomez ile Görüştü

Alman yıldızın Beşiktaş'a geri dönmeye sıcak baktığı öğrenilirken yönetimin Stuttgart'a kiralama teklifi yapacağı da iddialar arasında.

Yapılan ilk görüşmede Mario Gomez'in eşinin golcü futbolcunun Beşiktaş'a yeniden imza atmasına sıcak baktığı bildirildi.

PARA ÖNEMLİ DEĞİL

Gomez'ın yapılan görüşmede, "Para önemli değil. Beşiktaş'ta çok güzel günlerim geçti. Yeniden Beşiktaş taraftarlarının karşısına çıkmak beni mutlu edecek" dediği öğrenildi.

Beşiktaş Yönetimi Suttgart'la 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan golcü futbolcu için Alman Kulübü'ne ilk etapta kiralama teklifinde bulunacak.

Haber Kaynağı: Takvim
He onemli degil, karala bir cek ordan 3-4 milyonluk

Sadece 1 maç 2015/2016 18.hafta 2. yarının ilk maçı diğer maçlar erteleme olduğu için marceloyu zaten oynatamamıştık el capitanoyla tosiç beraber oynamıştı

e tamam da 16/17 sezonunda beraber oynamadılar mı hiç? ben hatırlıyorum yahu napoli maçını.. bi de trabzon maçı vardı.. bilgisayar başındaki arkadaşlar bakıp kontrol edebilir  :)

Çevrimdışı f_madida

Son doviz hareketinden sonra transferde hicbir beklentim yok artik.

Tolga'yla devam ederiz. Zaten Negredo-Veli-Aras-Love gibi oyuncular dogustan Besiktas'li olduklarini, kovsak gitmeyeceklerini belirttiler, bunlardan da para kaybedecegimiz kesin gibi. Ingiliz kodamanlar da kendi liglerindeki top toplayiciya 20 milyon Euro verirken bize gelince para yok ayagindalar. Tam insani sinir etmelik bir transfer sezonu.

bele vaziyetin içine...

The world is better in black and white, and red.

Etiketler: