Beşiktaş JK 1-1 Monaco FC 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 4. Maçı
Beşiktaş JK 1-1 Monaco FC 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 4. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK 1-1 Monaco FC 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 4. Maçı Skor : Beşiktaş JK 1 - 1 Monaco FC Tarih : 01.11.2017 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Paolo Tagliavento Yayın : Tivibu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK 1-1 Monaco FC 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 4. Maçı  [Okunma sayısı 32824 defa] Beşiktaş JK 1-1 Monaco FC 2017/18 Şampiyonlar Ligi G Grubu 4. Maçı

Çevrimdışı underworld

İç sahada galip gelmeliydik ama bir türlü bitirici işi yapamıyoruz

Çevrimdışı Liquidator

Q7  bencil olmasa 3 puanı almışdık. neyse sağlık olsun. ne diye bilirizki, olanla ölene malesef çare yokdur

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı goktasoktay

4. maçta da çok iyi oyun oynadık, helal olsun kartalıma. lakin son vuruşlarda bir lakaytlık vardı nedense. Yine çok net kazanabilirdik. Sağlık olsun, sadece rahatlıkla ve farklı kazanabileceğimiz maçta berabere kaldık diye biraz buruldum.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Dr.Zeck

bugun glik te belkide sezonun macını oynadı bize karşı

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı cursedofdragon

4. maçta da çok iyi oyun oynadık, helal olsun kartalıma. lakin son vuruşlarda bir lakaytlık vardı nedense. Yine çok net kazanabilirdik. Sağlık olsun, sadece rahatlıkla ve farklı kazanabileceğimiz maçta berabere kaldık diye biraz buruldum.

geçen seneki şampiyonlar liginde ki Beşiktaş'ı izliyorum zannettim 2.ci yarı.

ilk yarı çok iyiydik de.

Biz oyuna tempo yapalım derken panik yapıyoruz garip garip şeyler yapıyoruz.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Negredo ile başlasak 2 golü vardı diye düşünüyorum.

Negredo ile başlasak 2 golü vardı diye düşünüyorum.

yazık oluyor adama.

Adam gol de attı moralliydi.

Çevrimdışı EMİR EMRE

yazık oluyor adama.

Cenk'e gelen ortalarda Negredo pozisyonda olsa iki tane bırakırdı. Çok net söylüyorum bu konuda yazık oluyor Negredo'ya.

Çevrimdışı Mavi Tuna

yazık oluyor adama.

Bu maçlar da kullanmak lazım hele ki bu oyun planın da iyi iş yapardı. İkinci yarı oyuna girerdi ama sakatlıklar oyun planını alt üst etti

SM-N950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yoruk

Hoca bayağı bir sövecek.Hiç mutlu olduğunu sanmıyorum şimdi.Çok kızdı çünkü.Haklı da.

Değişiklikler garip idi ama hoca hadi oynayın madem alın size şans veriyorum dedi.Belki ezbere sorunu onlar da bulup da Ozi -Cenk oynamamalı falan yazacaklar olacak ama sorun onlar değildi bugün.

Babel-Cenk-Quaresma final kısımlarında etkili olsalar 4 olacaktı bu maç.

2.yarı Tosic çıktı Medel'i soktu şans verdi hoca.Sonra Tolgay çıktı bu sefer de Mitrovic'i soktu Medel'i orta alan almak için.Yani burada amaç Mitrovici sokmak değil Medel'i orta alana alabilmek idi.Zaten Tolgay son 10 dk sakat oynadı ve orta alanda boşluk kaldı .Tosic -Tolgay çıktıktan sonra Medel-Mitrovic kaynaklı takım savunmasında çok sıktıntı yaşadık .Tosic öne çıkıyor ve adamlara basıyordu topu karşılıyordu adamlar gelemiyordu.Tolgay vücudunu koyuyor hamleler yapıyordu.Medel adeta etkisiz kaldı 20 dk boyunca orada.Çok hücum yedik.En sonunda da Atiba'nın yerine kaldırdı adamı.Medel efendi oynayın işte diye.Böylece Atiba'yı da dinlendirmiş olası bir sakatlığın önüne geçmiş oldu.
Yani Medel Mitrovic hamleleri sınıfta kaldı ama burada suç oyuncuda .Adamlar kendilerin hazır tutmak geliştirmek zorunda.2.yarı 30 dk sonra Ozi de yorulunca zaten top tutmadık.
Ama burada takım gol atmak istedi bu yüzden çok faul verdik çok top verdik.Bir an evvel 2.golu atalım artık bitsin durumu oldu oyuncularda.Bu da hocanın istediği oyunmuydu bilmiyorum ? Atabilirdik ama yukarıda yazdığım gibi Cenk-Q7-Babel üçlüsünü final vuruşlarındaki sıkıntı nedeniyle gol gelmedi.

Genel anlamda oyunu beğendim.Oynamak istediğimiz oyun hoşuma gitti .Ortadan gitmek uzun toplara oynamamak.Pepe'nin top şişirdiğini görmedim mesela.Ozi kötü oynamadı ama daha etkili olmalıydı.Bu maç onun maçı olabilirdi tam fırsatını yakalmıştı.

Tosic-Tolgay çıkınca takım bütünlüğünde açıklar verdik.Bunların üstüne topu tutup 1 puana değilde 3 puana oynamaya çalışınca ve gol de gelmeyince sıkıntılar yaşadık.Olayın maçın tüm özeti bu.Ayrıca Medel'in daha çok çalışması lazım adeta takımda değil gibi.Yabancı olduğu o kadar belli ki.Hoca alın işte hodri meydan dedi oyuncu yapamadı.

Yenmemiz gerekiyordu ,rahat 3/4-1 bitecek maç olacaktı.Ama adamlar da çok kaçırdı çok beceriksiz davrandılar.Yenip artık bitirmeliydik ama bu da iyi.Yenilmemek de iyi .Şampiyonlar Liginde Monaco karşısında 1 puan yetmez diye 3 puana oynamak da iyi.İşte zaten geldiğimiz nokta artık burası.Buna bakmak lazım.Bugün olmadı ama yarın atarız golleri mesela.

Bu maçlar da kullanmak lazım hele ki bu oyun planın da iyi iş yapardı. İkinci yarı oyuna girerdi ama sakatlıklar oyun planını alt üst etti

bi kerede ilk 11 başlasan sürekli son 10-20 dk girmesin :)

Oyuncuyu kazanalım oyuncuya mesaj verelim sen bizim içinde önemlisin der gibisinden.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

@yoruk bence herkes gorevini yapti. Hocanin sakatlik olmasa Medel ya da Mitrovic'i alacagini sanmiyorum, mecburiyetten aldi. Onlar da gorevlerini yaptilar. Monaco can havliyle yuklenince cok pozisyon bulmus gibi oldular, ama biz de cok pozisyon bulduk. Babel, Cenk ve Quaresma ucu de bencillik yaptilar son 15-20 dakika yoksa rahat ikinci ve ucuncu golu bulabilirdik. Ben oyundan memnunum. Oguzhan'dan baska da kimsenin sirittigini dusunmuyorum.

Bu arada umarim artik neden Atiba'nin yaninda Tolgay'in oynamasi gerektigi anlasilmistir. Ders verdi yine. Top kapti, pas verdi, pres yapti. Iste o bolgede oyle oynanir. Bir top kazanamayan Oguzhan ve Talisca yuzunden aksiyor takim ligde. Onumuzdeki macta ortada Atiba Tolgay, ilerde Cenk Negredo izleriz umarim.

Çevrimdışı Mavi Tuna

bi kerede ilk 11 başlasan sürekli son 10-20 dk girmesin :)

Oyuncuyu kazanalım oyuncuya mesaj verelim sen bizim içinde önemlisin der gibisinden.
Keşke 11 de başlasa ama Hoca tahtaya ilk Cenk yazıyor. Alanya maçı sonrası adam kendine güveni gelmiş başlat bu maçta hem aidiyeti artsın hem morallensin tam da Negredo ya göre bir oyundu.

Çevrimdışı Neo Nesil

taliscayı bu maçta da 11 başlatsa ya da 10 numarada negredoyu oynatıp yerine 60 sonrası taliscayı soksa idi şu anda burası canlanıyor olurdu.

oğuzhan/tolgayın 10 numara olmayacağını artık herkes anlamıştır.

[ Son Düzenleme: 01 Kasım 2017, 22:48:27 Neo Nesil III ]

Çevrimdışı yoruk

@yoruk bence herkes gorevini yapti. Hocanin sakatlik olmasa Medel ya da Mitrovic'i alacagini sanmiyorum, mecburiyetten aldi. Onlar da gorevlerini yaptilar. Monaco can havliyle yuklenince cok pozisyon bulmus gibi oldular, ama biz de cok pozisyon bulduk. Babel, Cenk ve Quaresma ucu de bencillik yaptilar son 15-20 dakika yoksa rahat ikinci ve ucuncu golu bulabilirdik. Ben oyundan memnunum. Oguzhan'dan baska da kimsenin sirittigini dusunmuyorum.

Bu arada umarim artik neden Atiba'nin yaninda Tolgay'in oynamasi gerektigi anlasilmistir. Ders verdi yine. Top kapti, pas verdi, pres yapti. Iste o bolgede oyle oynanir. Bir top kazanamayan Oguzhan ve Talisca yuzunden aksiyor takim ligde. Onumuzdeki macta ortada Atiba Tolgay, ilerde Cenk Negredo izleriz umarim.

Evet hemfikiriz.Ama Medel bariz yabancı gibi takımda.Çok daha fazlası lazım.Zaten bizim takımın sorunu bu.Giren oyuncular vermeleri gerektiği katkıları veremiyor bir türlü.

Keşke 11 de başlasa ama Hoca tahtaya ilk Cenk yazıyor. Alanya maçı sonrası adam kendine güveni gelmiş başlat bu maçta hem aidiyeti artsın hem morallensin tam da Negredo ya göre bir oyundu.

Hoca da görür inş en kısa zamanda bu söylediğimizi.

Çevrimdışı yoruk

Hoca da görür inş en kısa zamanda bu söylediğimizi.
Bence yakındır oynaması.Cenk 2 maçtır biraz sallantı da %80 ile sezona başladıysa %50 lere falan düştü gibi Talisca nasıl kulübeyi gördü o da görecektir merak etmesin taraftarlar. :D :D

Çevrimdışı Ersoy

Bence yakındır oynaması.Cenk 2 maçtır biraz sallantı da %80 ile sezona başladıysa %50 lere falan düştü gibi Talisca nasıl kulübeyi gördü o da görecektir merak etmesin taraftarlar. :D :D
İmkan yok. Neden olduğunu da açıklamama gerek yoktur herhalde. Hepimiz tanıyoruz hocayı.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı goktasoktay

geçen seneki şampiyonlar liginde ki Beşiktaş'ı izliyorum zannettim 2.ci yarı.

ilk yarı çok iyiydik de.

Biz oyuna tempo yapalım derken panik yapıyoruz garip garip şeyler yapıyoruz.
Aynen, son 20 dakika oyunu tutamadık, onlar hızlandırdı, biz de ayak uydurunca rus ruleti gibi oldu. Allah’tan Fabri miz var. Çok kritik toplar aldı yine...

Çevrimdışı yoruk

İmkan yok. Neden olduğunu da açıklamama gerek yoktur herhalde. Hepimiz tanıyoruz hocayı.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Neden ? Torpil mi geçiyor yoksa ? Yerli diye mi oynatıyor yoksa ? Yapmayın arkadaş ya..

Çevrimdışı underworld

Oynamayan oyuncu taraftar gözünde her zaman daha kıymetli oluyor vesselâm.

Çevrimdışı yoruk

Yalnız Talisca resmen yürümüş oyuna girdikten sonra.Özellikle 91.dakikada olan pozisyonda.NTVSpor da çok bariz belli oldu o pozisyon.

Çevrimdışı Egos

cenk kanatlara çok açılıyor   kutuda fazla yer almıyor  taliscada olmadıgına göre   sagdan soldan yapılan ortalara  hızlı hücumlara  cevap veremez gibi benim düşüncem böyle  sanki bu maç özelinde  şu kadroda  negredo  daha fazla iş yapar

talisca'nın yokluğunda yaşayacağımız problemi güzel özetlemişsin ağabey, sakatlıklardan dolayı negredo öngörünü deneyimleyemedik; fakat talisca tehdidi olmayınca hücumdaki aksama düşündüğün gibi gerçekleşti.

yine de seyir zevki daha yüksekti, uzun zaman sonra saç baş yolacak kadar kaçan pozisyon ürettik. 
[ Son Düzenleme: 02 Kasım 2017, 02:01:51 Egos ]

Etiketler: