6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş
6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2 - 1 Beşiktaş Tarih : 23.09.2017 Saat : 19:30 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakem : Ali Palabıyık Yayın : beIN Sports

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 42528 defa] 6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Çevrimdışı Fatih_

en temiz kırmızı atibanınkiydi topu eliyle kesti. ele çarpma değil o uzaktan gelen topa elle öyle müdahale kırmızıdır.
abi sen yapma bari 2m mesafeden auta çıkacak top koluna çarptı ki adam sanki kaleci gibi kollarını açmış gibi konuşuyosun.

Çevrimdışı yoruk

Tekrar izledim.Kırmızı yanlış.Kesinlikle kasıt yok orada.Atiba net bakmıyor bile.Kolu da açmıyor.Penaltı tamam kabul edilebilir ama kart ?

Çevrimdışı mylife1903

Komedi filmi gibiydi

Yenileceksek boyle yenilelim. Sikinti yok panik yok boyle olaylar takimi daha da kaynastirir

Çevrimdışı Ayberk

ozanın el ile uzaklaştırdığı ne yapacağız o zaman ceza sahası içinde

mahmut uslunun açıklamalarını sindirebiliyorsa camia , edepsizin önde gidenidir
küfürleri mazur göstermek için canerin özel hayatına girdi, pes yani
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Ereninanoğlu

Negredonun pozisyonu ofsayt degil gordum ben dogrumudur?

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Her derbi aynı yeter be adamlar sırf derbiler gelsede stada gidip hakemi baskıya alsak diye bekliyor biz ve gs bunların oyununa gelip sakin kalamadığımız sürece galibiyet alamayız kadıköyde
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

en temiz kırmızı atibanınkiydi topu eliyle kesti. ele çarpma değil o uzaktan gelen topa elle öyle müdahale kırmızıdır.

kesinlikle yanlış bir ileti bu atiba arkasını dönüyor koluda kapalıya yakın ve kol topa gitmiyor

dombilinin kapalı koluna bakın dirsek nasıl yana doğru yürüyor topu dürtüyor o pozisyon net penaltı atibanın değil sarısı penaltısı bile net değil
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

O Babel - Tolgay gerilimi iyi oldu bence daha çok hırslandırır
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Negredonun pozisyonu ofsayt degil gordum ben dogrumudur?
9.5m ofsayt

Çevrimdışı Nartallo

Buradaki yorumlar şaka herhalde...

Her şeye rağmen yenmemiz lazım diyenler, Jansen denen Van Persie çakmasını övenler...

Allah selamet versin.

Bu gece Cem Papila faciasının tekrarını yaşadık... Umarım toparlanırız...

Burada suç maalesef ki yönetimde... Geçen seneki maçta gereken yapılsaydı, bu geceyi yaşamayacaktık...

Facia göz göre göre geldi...

Çevrimdışı b.damatoglu

İyi koşan atlara ağırlık takarlar handikap denir. Bugün bunhakem bize handikap oldu. İşini daha hissettirmeden yapmayı planlıyordu, eline yüzünr bulaştırdı. Yönetim bu işi nasıl düzeltir bilmem ama biz taraftar olarak bu adamı bu memlekette yaşadığına pişman etmemiz lazım.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Kimse şu saatten sonra efendilikten bahsetmesin bunca zaman Türk futbolu düzelmediyse biz hiç düzeltemeyiz ikinci yarı kendi evimizde cıkıp bugün ne yaşandıysa aynı çirkefliği göstermemiz lazım bu türk futboluna ve federasyona bu yakışıyor mahmut denilen şahıs nasıl cıkıp patır patır konuşuyorsa azizin ağzından he kendi ağzından degil aziz ceza almıyacak mahmut ceza alıcak bizim baskandan cıkarsın 2inci başkanı ağzına gelen herseyi saydırtsın
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi mellfred

Gol attı bu yeterli mi? Penaltı da olsa gol attı. Negredo geldiğinden beri nerde? Bunu dediğim için fenerli yapamazsınız beni.
Negredo un nizami golünü ofside diye iptal etmediniz mi Lan

Çevrimdışı yoruk

Buradaki yorumlar şaka herhalde...

Her şeye rağmen yenmemiz lazım diyenler
Evet dedim çünkü bizim takımın kapasitesi kalitesi belli.2.yarı oynadığımız oyun belli.Ee karşı takımın ne oynayamadığı da belli.Arada bariz fark var.Yenmemiz lazımdı değil ama yenilmemeliydik.O son 20 dk içinde 2 tane gol atmalıydık o baskıda.Topu kaleye atamadık oraya çarptı buraya çarptı oyaladık durduk.

Bu uzun zamandır bizim eksikliğimiz hücumda.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cücü ile Fırat "biz bile gözlerine soka soka bu kadarını yapamazdık"  diye posbıyığa tebrik mesajı geçmişler @Necmi

Çevrimdışı Nartallo

Evet dedim çünkü bizim takımın kapasitesi kalitesi belli.2.yarı oynadığımız oyun belli.Ee karşı takımın ne oynayamadığı da belli.Arada bariz fark var.Yenmemiz lazımdı değil ama yenilmemeliydik.O son 20 dk içinde 2 tane gol atmalıydık o baskıda.Topu kaleye atamadık oraya çarptı buraya çarptı oyaladık durduk.

Bu uzun zamandır bizim eksikliğimiz hücumda.

Takımdan ne bekliyorsun, ne yapsın daha çocuklar. Haksız penaltıdan geriye düştüler, gol attılar verilmedi, penaltı yapıldı verilmedi, bir daha penaltı yapıldı yine verilmedi...

Ne olsun nasıl oynasınlar, süpermen mi bu çocuklar...

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Babel-Tolgay'ın atışması güzel,
Mamut denen nesli tükenmiş yaratığın Caner için açıklamaları güzel,

Bu maçla başlarına nasıl bir Beşiktaş sardıklarının farkında değil.

Bu arada ne olursa olsun hoca o lafları söylemeyecek.
Biz taraftarlar söyleyebiliriz ama gerginliği yönetecek kişi bu kadar kendini kaybetmemeli.

En fazla 2 haftaya kadar Lens formayı alır diye düşünüyorum bu maç biraz daha diri gözüktü, demek ki iyi çalışıyor.

Çevrimdışı yoruk

Takımdan ne bekliyorsun, ne yapsın daha çocuklar. Haksız penaltıdan geriye düştüler, gol attılar verilmedi, penaltı yapıldı verilmedi, bir daha penaltı yapıldı yine verilmedi...

Ne olsun nasıl oynasınlar, süpermen mi bu çocuklar...
Yazdım orada aslında.Topu kaleye atamadık.Vuramıyoruz uzaktan tehlike yaratan oyuncu fazla değil.Tolgay Ozi bunların daha çok kaleyi düşünmesi lazım.Bunu ben hep yazarım bu maça özgü değil ,zaten 2.yarıdaki oyunu beğendim ben.

Çevrimiçi levitate

Biz taraftarlar söyleyebiliriz ama gerginliği yönetecek kişi bu kadar kendini kaybetmemeli.

En fazla 2 haftaya kadar Lens formayı alır diye düşünüyorum bu maç biraz daha diri gözüktü, demek ki iyi çalışıyor.

dönüm noktası olacak inşallah bizim için
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

:claps:
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

Öyle kırmızı kart olurmu abi. Topa bakmıyorki eliyle oynasın bana arkasını dönüyor gibi geldi evet penaltı ama kart yanlıs
kardeşim bilerek yapıp yapmaması önemli değil top kaleye vuruluyor ve elle topu kesiyor bunun karşılığı direk kırmızıdır
hakem sarı veriyor. aslında direk kırmızı çıkartması gerekiyordu.

Çevrimdışı goktasoktay

Öbür başlığa yazdım, buraya da yazayım. Necmi abi pes diyorum sana..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi Necmi

İyi koşan atlara ağırlık takarlar handikap denir. Bugün bunhakem bize handikap oldu. İşini daha hissettirmeden yapmayı planlıyordu, eline yüzünr bulaştırdı. Yönetim bu işi nasıl düzeltir bilmem ama biz taraftar olarak bu adamı bu memlekette yaşadığına pişman etmemiz lazım.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyi koşan ata neden ağırlık taksınlar iyi koştuğu için cezalandırıyorlarmı :D
hafifse kilo dengelemek için ağırlık takılıyor bildiğim kadarıyla

Çevrimdışı goktasoktay

Ahmet çakar çakalını dinleyin

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi