Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 284 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5194321 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

2.ci düşen takım gençler oldu.

Karabük
Gençlerbirliği

Çevrimdışı tangaz

Trabzonspor: “Altınordu’nun resmi sitesinde u14 maç sonucunu, “Takımımız, Türkiye Finalleri ilk maçında Trabzonsporlu ağabeylerine (!) 2-1 mağlup oldu” şeklinde yazması, sporun birleştirici ruhuna asla yakışmamaktadır..”

bize yaptıklarının aynısını ts'ye de yapmışlar gözümden düştü bu altınordu.

benim hiç bir zaman gözüme girmemişlerdi zaten  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

BEŞİKTAŞla uğraşanın çocuğu olmaz :bandit:

good bye ümit özat, good bye  :bye:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

bu arada bahsi geçmiş...

ısparta eğirdir dağ komando okulu varken gerisi teferruattır :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Karabük
Gençlerbirliği

ben bejeke sayfasında bunları görmek zorundamıyım kardeşim bizene yaw sizi sportoto başlığına alalım sefgili mod beyimiz :bandit:

Çevrimdışı Kartal Ç

Karabük
Gençlerbirliği

Yarın osmanlı bize ölümüne hücum eder kümede kalma ihtimalini son haftaya taşımak için.
Değerlendirmek lazım.

Yarın osmanlı bize ölümüne hücum eder kümede kalma ihtimalini son haftaya taşımak için.
Değerlendirmek lazım.

bizim kadroda eksik çok 7 kişi bakalım neler olucak.

Çevrimdışı Kartal Ç

bizim kadroda eksik çok 7 kişi bakalım neler olucak.
Adriano ve Quaresma götürülmemiş  :alala:

Fabri

Gökhan         Medel        Vida          Babel

Tolgay        Oğuzhan

Lens                     Talisca                Töre

Larin

valla aslında 8 eksik. hoca taliscayı kadroya yazmasa da olurmuş. Adam milli takıma gidecem diye kendini ölümüne sakınır sahada.
kafada türkiye ligi bitti onun için. sahada 1 eksik kalmanın alemi yok. zaten şu yapıda osmanlı babelin kanattan yüklenecektir habire. gönül sakatlanırsa o zaman seyreyle şenliği.

ben bejeke sayfasında bunları görmek zorundamıyım kardeşim bizene yaw sizi sportoto başlığına alalım sefgili mod beyimiz :bandit:

yarın ki osmanlı için bizi ilgilendiriyor osmanlının ligde kalma şansı daha da arttı.

Mesajımda hakaret yok abi belki ondan da şaşırmış olabilirsin.

Ya da gençlerbirliği-kasımpaşa maçında şu olaylar oluyor böyle oluyor diye bahsetmediğin için de şaşırmış olabilirsin abi.

Ayrıca son olarak "bejeke" değil Beşiktaş.

sevgili abicim.
[ Son Düzenleme: 12 Mayıs 2018, 18:29:28 cursedofdragon ]

valla aslında 8 eksik. hoca taliscayı kadroya yazmasa da olurmuş. Adam milli takıma gidecem diye kendini ölümüne sakınır sahada.
kafada türkiye ligi bitti onun için. sahada 1 eksik kalmanın alemi yok. zaten şu yapıda osmanlı babelin kanattan yüklenecektir habire. gönül sakatlanırsa o zaman seyreyle şenliği.

Talisca mecburiyetten oynar zaten başka adam yok yarın nasıl bir 11 çıkartıcak şenol hoca merak ediyorum açıkcası  :alala:

Belki fatih'i de görebliriz ilk 11'de.

Fabri

Gökhan         Medel       Vida            Fatih

Tolgay       Oğuzhan

Lens                     Talisca                 Babel

Larin   

Çevrimiçi Samet Demir

bu arada bahsi geçmiş...

ısparta eğirdir dağ komando okulu varken gerisi teferruattır :bandit:
Abi kayseri emin ol. Isparta ya giden arkadaşlarda var.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

yarın ki osmanlı için bizi ilgilendiriyor osmanlının ligde kalma şansı daha da arttı.

Mesajımda hakaret yok abi belki ondan da şaşırmış olabilirsin.

Ya da gençlerbirliği-kasımpaşa maçında şu olaylar oluyor böyle oluyor diye bahsetmediğin için de şaşırmış olabilirsin abi.

Ayrıca son olarak "bejeke" değil Beşiktaş.

sevgili abicim.

bırak şimdi hakaret makaret laflarını sen herkese saldırıyordun janım kardeşim açtırma arşivleri bana  :bandit:

Çevrimdışı annoca

Trabzonspor: “Altınordu’nun resmi sitesinde u14 maç sonucunu, “Takımımız, Türkiye Finalleri ilk maçında Trabzonsporlu ağabeylerine (!) 2-1 mağlup oldu” şeklinde yazması, sporun birleştirici ruhuna asla yakışmamaktadır..”

bize yaptıklarının aynısını ts'ye de yapmışlar gözümden düştü bu altınordu.

adamlar haklı. bizim altyapıların sıkıntısı bu. kemik yaşı 18 olan çocuk geliyor u15 de maç yapıyor.

Çevrimdışı yoruk

Saha dışını güzel yorumlamışssın. Saha içine bakacak olursak.

İbrahim Üzülmezin Beşiktaş teknik direktörü olabilmesi için istikrarlı bir başarı göstermesi gerekir. Üst üste 2,3 yıl Rizeyi veya hangi takımı çalıştırıyorsa ilk 5e sokabilir mi? Oynattığı futbol nasıl? Takım zorlu bir sürece girip mağlubiyetler alsa puan kayıpları yaşasa bile akabinde takımını düzeltebiliyor mu? Dalgalı denizlerde kaptanlığı nasıl?

Beşiktaşlı hiçbir futbolcu teknik direktörlük yapacak kapasitede değil maalesef. Rasim Hocamı yedik biz? Adam tarihe geçti 88 gol ile. 3 yabancı ile kendisine saygım sonsuzdur. Fatih Terim, Mesut Yılmaz, Haluk Ulusoy, Mehmet Ağar kumpasına gitmiştir. Süleyman Seba neden ona 2. şans vermedi halen daha düşünürüm? Gordon Milne 2 kere 2. yapmasına rağmen 3. şansı veren efsane başkan.

Konu saptı. İbrahim hele şöyle bir ermeydanında kendini göstersin. Sonra...sonra...belki...10 sene sonra.
Ertuğrul geldi olmadı ya işte o andan sonra dedım kım gelse olmaz eskılerden .Ertugrul Uefa nın yukselen antrenorler adaylarından seçilmişti mesela

Hem sadece biz değil diğer takımlarda da eski oyuncular teknik adam olarak olmaz.Neden kimse yok neden çıkmıyorlar merak edıyorum.Aslında sıkıntıyı biliyorum ama neden böyle onu anlamıyorum.

Rasim hoca cidden kalmalıydı.Samet hoca genel anlamda hakkını vermek lazım bence.Bır de Mehmet Özdilek keşke atılım yapsaydı da gelseydı bize dıye düşünmüşümdür zamanında.

Çevrimiçi underworld

adamlar haklı. bizim altyapıların sıkıntısı bu. kemik yaşı 18 olan çocuk geliyor u15 de maç yapıyor.
Tff lisansı yok mu bunların?
Hepsi afrika doğumlu mu?

Çevrimdışı annoca

Tff lisansı yok mu bunların?
Hepsi afrika doğumlu mu?

haklı derken verdikleri tepkiden bahsetmiyorum. düzgünce yaş küçültmeye tepki vermeleri gerekirken işi şova dökmüş.
haklı oldukları konu Türkiye'de bir çok alt yapı oyuncusunun yaşlarını küçültmeleri.

bırak şimdi hakaret makaret laflarını sen herkese saldırıyordun janım kardeşim açtırma arşivleri bana  :bandit:

ee inkar etmiyorum ki ?

Ceza mı da çekiyordum ?

Neden bana ceza verdiniz diye ortalığı ayağa kaldırmıyordum :)

Yaptığım tek hata da ceza alıyordum.

Çevrimdışı sozkul

ee inkar etmiyorum ki ?

Ceza mı da çekiyordum ?

Neden bana ceza verdiniz diye ortalığı ayağa kaldırmıyordum :)

Yaptığım tek hata da ceza alıyordum.

Job on the training.

İdeal bir uygulamalı staj olmuş..  :icool:

Çevrimiçi underworld

Ba, negredo yu yakalamış gol sayısında

Çevrimdışı ferdi1903

baskan yunanistandaymis, ne yapiyor orda acaba

Çevrimdışı f_madida

Malatyadaki sadik icin aman diyeyim yani, bugun milliyet haber yapmis Besiktas istiyor diye...bugunku macta ilk golun mimariydi resmen, rodrigueze verdi topu.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı caner.eryigit

Biz 2. Olmayalım diye ne güzel ayarlar çektiler yine.kasımpaşa en iyi oyuncusu cezalı.konya ofsayttan gol atıyor son maçı jankutla.gs nin de işi şansa kalmasın diye Poko Halil cezalı ne güzel memleket.mina 20 dk da görevini yaptı bir güzel çıktı hemen.ne ala memleket

Çevrimdışı kyiv

Biz 2. Olmayalım diye ne güzel ayarlar çektiler yine.kasımpaşa en iyi oyuncusu cezalı.konya ofsayttan gol atıyor son maçı jankutla.gs nin de işi şansa kalmasın diye Poko Halil cezalı ne güzel memleket.mina 20 dk da görevini yaptı bir güzel çıktı hemen.ne ala memleket

Kanalları zaplarken denk geldim. Galatasaraylı eski kaleci Kerem, Demba Ba Konya maçında kart gördü cezalı olacak diye basbas bağırıyordu. Demba Ba dan ödleri boklarına karışıyor.

Çevrimdışı ferdi1903

Kanalları zaplarken denk geldim. Galatasaraylı eski kaleci Kerem, Demba Ba Konya maçında kart gördü cezalı olacak diye basbas bağırıyordu. Demba Ba dan ödleri boklarına karışıyor.
Haftaya yokmuymus demba ba?

Çevrimdışı kyiv

Haftaya yokmuymus demba ba?

Emin değilim ceza sınırında gözükmüyor maç öncesi. Neden cezalı dedi anlamadım :alala: belki de karıştırdı. Fakat korktukları kesin  :D

Etiketler: