23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor: 0 - Beşiktaş: 1 Gol: Atiba (Dk.44) Tarih : 08 / 03 / 2015 Saat : 14:00 Stadyum : Sivas 4 Eylül Hakem :Bülent Yıldırım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 76695 defa] 23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Giray Burak

Hoca maçı bitirince bizim takımın yarısı yere attı kendini. resmen posası çıkmış gibi uzandılar çime .
İkinci pik yüklenecek ,takım uçacak mevzusu geçiyordu konuşulanlarda , 1 ay önceydi sanırsam.
uçan halimiz buysa ,,,,

antremanları takip eden varmı ,çokmu yükleniyor antremanlarda bilic ...neden bu kadar yorgunluk ..geçen hafta bende yorgun takım diyerek savunuyordum bilici.

Ama artık 1 hafta dinlenmiş takım ,neden bu futbolcuların kondisyonu böyle ,,merak uyandırıcı .

Çevrimdışı nannan

İyi savunduk dedi Bilic. İyice saçmalamaya başladı artık.
Sivas'ın toplam şut sayısı 16, sadece 1'i direği tutmuş, Cenk'in pozisyonu yok. Verdiğimiz net pozisyon Şeşu ve Utaka olmak üzere 2.
45 dakika kapanarak pozisyon vermemek iyi kapanmaktır bence. Bugünkü sorunumuz 2. yarıda top kontrollerinin ve pasların başarısız olmasıydı. Savunmada sorunumuz yoktu.

Çevrimdışı nannan

billic'in büyük teknik adam değil; olamayacak. bu maçta yeniden gösterdi bunu. demba'yı gereksiz çok bekletti hem etkisizdi hem de son dakikaya kadar gereksiz yordu.en azından hafta içi maçına dingin çıkabilirdi. takım rezilleri oynuyor böyle galibiyet olmaz olsun.
 bazı oyuncular 2 adam geçince neden şut çekmeyi de  kendi hakları görüyorlar anlamıyorum. tolgay ve kerim iki net pozisyonu başlamadan bitirdiler

GS'nin Eskişehir maçını 90 dakika izledim. Maç sonunda Eskişehir'in topu direkten döndü, dönüşü gol oldu. 0 puandan 3 puana çıktılar, ne oynadıkları belli değil 16 senedir kazanamadıkları Kadıköy'e kazanmak için gidiyorlar hala. Büyük takım sadece takım ve skorla olunmaz. Taraftarın da büyük takım taraftarı olduğunu kabullenmesi lazım. Zor deplasmanı aldık dönüyoruz. Hala ligin zirvesindeyiz. Merak ediyorum şampiyon olsak böyle futbolla olmaz olsun mu diyeceğiz?

Çevrimdışı Orhan_

Beyler uyanın biraz etrafınıza bakın. Sezon başından beri gs ne oynadı fb ne oynadı da bu oyunla şampiyonluk zor diyorsunuz?
23. haftada liderle puanımızı eşitlemişiz. Akşamki maçın skoruna göre liderliği geri alabiliriz. Eyvallah kötü oynadık da Sivas'ın 16'da 0 şutu var. Son dakikada direkten dönen haricinde verdiğimiz ciddi pozisyon sayısı 1. O da şeşunun posizyonu, direkten dönenin aynısı. Gücüne güç katmaya geldik diye bağırıyoruz, maç kazandıktan sonra kaybetmiş gibi konuşuyoruz. Takım zaten ne kadar kötü oynadığının farkında.
Sevinmek için sevmedik lafını yanlış anlamışsınız çoğunuz ki kazandığımız maç için bile sevinemiyorsunuz.
bir de şu açıdan bakın; oyun ve maçın gidişatı olarak %100 puan kaybedeceğimizi düşündüğümüz Sivas deplasmanından 3 puanla döndük. Son dakikada rakibin topu direkten döndü. Demek ki yukarıdaki de bizim yanımızda.  :ok:
Akşam da yorumcuları izler iyice gerilirsiniz. Biz kötü oynayıp kazandığımızda Beşiktaş kazandı ama kötü oynuyor olur, gs fb kazandığında ligin sonlarına doğru kötü oynayıp da kazanmak büyük takım olmanın göstergesi olur.

Şu yapılan eleştirileri hala tek maç üzerinden anlamanızı anlayamıyorum. Bizim takım uzunca bir süredir top oynamıyor. Hatta kötü oynadığı maç sayısı iyi oynadığından daha fazladır. Bu eleştirilerin %100 üne yakını haftalardır tekrarlanıyor. Sevinmek için sevmediğimizden dolayı, galibiyetten çok takımın ruhuna, karakterine takılmışız. Bir yanlış anlama varsa önce kendini sorgula. Medyanın ne dediği önemli değil. Her türlü sallarlar takıma. Ayrıca gs fb ne oynadı ki demek haksızlık olur. Eminim ki uzunca bir süredir bizden daha iyi oynuyorlar. Bu yarışın en önemli olayı da zaten nasıl başladığından çok nasıl bitirdiğindir.

Çevrimdışı altan0348

günler öncesinden söylemiştim. bu maçı kazanmamız zor diye . bilic efendinin aklı neredeyse artık sergen maç sonu fena eleştirdi kendisini. mucize oldu 3 puan. böyle giderse üstüne basarak söylüyorum şampiyonluk çok zor. ersan saatli bomba, necip pedro franco ikilisi daha sağlam duruyor.  demba ba giderek daha kötü oynamaya başladı gökhan da öyle keza. cenk bir an önce iyileşmeli. bilic mustafayı oyuna alarak beşiktaş'ı 42 bin tl zarara sokmuştur. hakkımı helal etmiyorum hem mustafaya hem bilice.
[ Son Düzenleme: 08 Mart 2015, 16:52:13 altan0348 ]

Çevrimiçi kahyaoglueren

GS'nin Eskişehir maçını 90 dakika izledim. Maç sonunda Eskişehir'in topu direkten döndü, dönüşü gol oldu. 0 puandan 3 puana çıktılar, ne oynadıkları belli değil 16 senedir kazanamadıkları Kadıköy'e kazanmak için gidiyorlar hala. Büyük takım sadece takım ve skorla olunmaz. Taraftarın da büyük takım taraftarı olduğunu kabullenmesi lazım. Zor deplasmanı aldık dönüyoruz. Hala ligin zirvesindeyiz. Merak ediyorum şampiyon olsak böyle futbolla olmaz olsun mu diyeceğiz?
katılıyorum puan kaybedince saçma sapan oyunculara küfürler.Gökhan Töreye demediklerini bırakmadılar etmedikleri küfür kalmadı sosyal medyadan.Penaltı yaptırdı diye adam. 80. dakikada çizgide top kovalıyor 120 dakikalık maçtan sonra defans açığını kapatmaya çalışıyor oysaki

Çevrimdışı Orhan_

Sivas'ın toplam şut sayısı 16, sadece 1'i direği tutmuş, Cenk'in pozisyonu yok. Verdiğimiz net pozisyon Şeşu ve Utaka olmak üzere 2.
45 dakika kapanarak pozisyon vermemek iyi kapanmaktır bence. Bugünkü sorunumuz 2. yarıda top kontrollerinin ve pasların başarısız olmasıydı. Savunmada sorunumuz yoktu.

Sivas'ın beceriksizliği senin yaptığın savunmaya eşit değildir. Adamlar her türlü varyasyonu yaptılar ve bizimkiler izledi. 45 dakika boyunca Sivas adına tek eksik goldü, o da bizim şansımız.. Yoksa biz savunma falan yapmadık. Bunu söylemek akla mantığa aykırı. Adamlar akın akın geldi arkadaşım. 16 şut ne demek yahu. O kadar ortaya izin vermek nedir? Bu mudur iyi savunma anlayışı. İleri vurulan dan dun topları söylemiyorum bile.

Çevrimdışı DADAYKARTALI

hemen bilic ile 5 yıl sözleşme yenilememiz lazım daha iyisini bulamayız uefa kupasını kaldırınca pişman olursunuz...

Çevrimiçi kahyaoglueren

günler öncesinden söylemiştim. bu maçı kazanmamız zor diye . bilic efendinin aklı neredeyse artık sergen maç sonu fena eleştirdi kendisini. mucize oldu 3 puan. böyle giderse üstüne basarak söylüyorum şampiyonluk çok zor. ersan saatli bomba, necip pedro franco ikilisi daha sağlam duruyor.  demba ba giderek daha kötü oynamaya başladı gökhan da öyle keza. cenk bir an önce iyileşmeli. bilic mustafayı oyuna alarak beşiktaş'ı 42 bin tl zarara sokmuştur. hakkımı helal etmiyorum hem mustafaya hem bilice.
Şu zihniyetten vazgeçin bence.Oyuncu değiştirmese neden değiştirmedi dicektin süreyi eritmedi dicektin

Çevrimdışı nannan

Şu yapılan eleştirileri hala tek maç üzerinden anlamanızı anlayamıyorum. Bizim takım uzunca bir süredir top oynamıyor. Hatta kötü oynadığı maç sayısı iyi oynadığından daha fazladır. Bu eleştirilerin %100 üne yakını haftalardır tekrarlanıyor. Sevinmek için sevmediğimizden dolayı, galibiyetten çok takımın ruhuna, karakterine takılmışız. Bir yanlış anlama varsa önce kendini sorgula. Medyanın ne dediği önemli değil. Her türlü sallarlar takıma. Ayrıca gs fb ne oynadı ki demek haksızlık olur. Eminim ki uzunca bir süredir bizden daha iyi oynuyorlar. Bu yarışın en önemli olayı da zaten nasıl başladığından çok nasıl bitirdiğindir.
Hücum oyuncularımız uyumlarını kaybettiler, formsuzlar son zamanlarda kabul. Ama takım savunmasında iyiyiz diyebilirim. Maçtan sonraki açıklamalara bakarsak takım iyi oynamadığının farkında zaten. Medya da sallayıp duracak şimdi diğer takımlara yaptığının tam tersine. Genç bi takımımız varken bir de taraftarın vurması gereksiz.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

iYiki izlememisim maci. Pazar gunune stresli baslayacaktim.

Butun sayfalari okudum. Takim bildigimiz gibi oynamis. Sans bu sefer bizden yana olmus.

Hala sampiyon olacagiz diyen varsa gulerim. 

Gecen hafta takim yorgun diyodunuz, simdi de takim Brugge macini dusunuyor diyorsunuz. :lol:

Bilic'in tek taktigi var o da Gokhan Tore.

Çevrimdışı altan0348

Şu zihniyetten vazgeçin bence.Oyuncu değiştirmese neden değiştirmedi dicektin süreyi eritmedi dicektin

mustafa yerine alsaydı ya atınçı, oğuzhanı. kardeşim anlayın artık mustafadan hiç bir b.k olmaaaaazzz....yönetimin en büyük günahlarından birisi pektemekle sözleşme yenilemesi... ömer dönecek ya seneye ne diye sözleşme imzlarsın şu vitaminsizle diyemiyorsunuzz!!!.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Şu yorumlara bakar mısınız daha neler neler var?

Çevrimdışı DADAYKARTALI

Bilic düşmanları BJK lı değildir...

Çevrimdışı nannan

Sivas'ın beceriksizliği senin yaptığın savunmaya eşit değildir. Adamlar her türlü varyasyonu yaptılar ve bizimkiler izledi. 45 dakika boyunca Sivas adına tek eksik goldü, o da bizim şansımız.. Yoksa biz savunma falan yapmadık. Bunu söylemek akla mantığa aykırı. Adamlar akın akın geldi arkadaşım. 16 şut ne demek yahu. O kadar ortaya izin vermek nedir? Bu mudur iyi savunma anlayışı. İleri vurulan dan dun topları söylemiyorum bile.

Bu maç Cenk'in kurtarışı yok. 16 şut atmış olabilirler. Pozisyon bulamadıkları için uzaktan vurdular içeri top şişirip durdular her türlü varyasyon dediğiniz buysa. 45 dakika kapanmayı tartışabiliriz, çeşitli etkenleri olabilir bunun. Ama 45 dakika kapanarak son dakikalarda 2 pozisyon verdik sadece. Ben bu savunmaya kötü demem. Formsuzluğumuz savunmada değil hücumda. Paslar isabetsiz. 2. yarıda da ilk yarıdaki gibi top çeviremedik.

Çevrimdışı nannan

Sergen önce şu an ne iş yaptığına karar versin. Artık yorumcu değil teknik direktör. Bilic'e TVden sallayabilir ama Sivas TD olarak sallayamaz kusura bakmasın.
Pektemek değişikliğini de şöyle düşün;
-Rakibin stoperi hücuma paslarıyla olsun şutlarıyla olsun çok katkı sağlayan Da Costa.
-Demba Ba yorulmuş.
-Kapanmışsın maçı bitirmeye oynuyorsun.
Bu durumda ileriye Pektemek'i koymak Da Costa'yı 5-10m geri atar ileriye katkısını minimuma indirir. Geçen sezon FB derbisinde de aynısını yaptı Bilic Mustafa'yı Caner'in kanadına aldı ligin en iyi beki 9 kişilik takıma karşı hücuma çıkamadı.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Benim anlamadığım şey tamam kötü oynayabiliriz,düşmeler olabilir,ama takım düştüğünde bizim ayağa kaldırmamız gerekirken biz yardım elimizi de çekiyoruz.Destek olmak varken köstek oluyoruz.Bu takım Gs ve fb nin toplamından daha fazla yol katetti.Şuan oyun dışında ki avrupa liginde iyi oynuyoruz,iyi bir noktadayız.ŞUAN DESTEK ZAMANI.

Çevrimdışı Orhan_

Bu hesabın tüm mesajlarına bakın. Bildiğin trollük yapıyor herif.

Çevrimdışı Efe

Bilic iyidir candır bu takımı buralara getirdiği yeter insaflı olun be...
bencede takimi yerden yere vuruyorsunuzda sanki 10 senedir her maci super top oynayip sampiyon oluyoruz arkaya bakan yok herkes su ana konsantre olmus 11 hafta kaldi baslarim futboluna fener iyi oynuyoda ne oluyor bize 3 puan lazim liverpool macinda oynayan takimda bu 51 puani alan takimda bu destek lazim artik kazamak hersey iyi oyunayarak kazanmak keyiif ama kazanmak en onemlisi :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı nannan

Benim anlamadığım şey tamam kötü oynayabiliriz,düşmeler olabilir,ama takım düştüğünde bizim ayağa kaldırmamız gerekirken biz yardım elimizi de çekiyoruz.Destek olmak varken köstek oluyoruz.Bu takım Gs ve fb nin toplamından daha fazla yol katetti.Şuan oyun dışında ki avrupa liginde iyi oynuyoruz,iyi bir noktadayız.ŞUAN DESTEK ZAMANI.

Bu dediklerine somut örnekler vereyim hemen:
-Olimpiyat'taki Tottenham maçı.
-Ankara'daki Sivas maçı.
-Ankara'daki Mersin maçı.
-Olimpiyat'taki Liverpool maçı.
-Konya'daki Trabzon maçı.
Kısmen de olsa Başakşehir'deki Kasımpaşa ve Akhisar maçları.
Bu maçlar takımın ev sahibi olduğunu ve taraftarın desteğini gerçekten hissettiği nadir maçlar bu sezon. Destek gördüklerinde neler yaptıklarını gördük bu maçlarda. Yıl 2015 olmuş millet Emre Çolak denen vitaminsizden hala yıldız olmasını beklerken biz Olcay'ı silip atıyoruz. Az sahip çıksak ya?

Çevrimdışı Efe

yok okadarda uzun boylu degil kardes laflarini dusunerek yaz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yusuf koca

evet arkadaşlar kötü oynayarak kazandık ama hemen futbolcularımızı tukaka yapmayalım .zaman zaman bu ligin en iyi futbolunu oynayanda bu futbolcular

Çevrimdışı ZEKI

Valla Bilici sevmem ama kimsenin Besiktasliligini sorgyulamaya hakkim olmaz. Sizde sorgulamayin sakin.

Çevrimdışı nannan

Valla Bilici sevmem ama kimsenin Besiktasliligini sorgyulamaya hakkim olmaz. Sizde sorgulamayin sakin.

bu arkadaşın çoğu mesajı sıkıntılı zaten alıntı yapıp cevap vererek konuyu uzatmamayı tavsiye ederim abi. :ok:

Çevrimdışı nannan

Arkadaşlar hepinize tavsiyem akşamki maçı hem fbli hem de gslilerin olduğu bir ortamda kendinizi yaya yaya izleyin. :) ağlayıp bağırıp çağırmalarını izlemek çok zevkli bir olay. :) Biz 3 puanımızı aldık bu akşam sülalemiz raat. :D Hafta içi de klasik Avrupa tarifesi yaparız keyfimiz yerine gelir yine zaten. :ok: