BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)
BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Beşiktaş Forum|BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA) Maça gidecek ve gitmeyi düşünecekler bu başlık üstünden organize olabilirler.. BİLETİ almak için:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)  [Okunma sayısı 113091 defa] BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Çevrimdışı Volkan Başaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı FARUK

güzel gidiyor :)
akşamları artış oluyor mu  satışta işten çıkıp evine ulaşanların net üzerinden alması gibi
yada tecrübenize göre hangi saatlerde artış oluyor

Satış sabahları daha çok oluyor. Akşam 8 den sabah 8 e kadar 750-800 satılıyor..

Sanırım ofiste yada okulda insanlar daha çok karar veriyorlar..

Bugün 18300 felan olur yarın öğlene doğruda 19 in olur..

Onemli olan kale arkaları. Diğer yerler dolacak.

En ucuz yer oysa..

Konyalılar gelirsede kale arkası dolar diye düşünüyorum..

Şu an bile iyi rakam bence..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı forzAonur

Rezerve yapmak aklıma gelmedi, o kadar da kullandım YHT'yi, defalarca rezervasyon yaptırdım ama o an aklıma gelmedi. Şimdi de tren dolu gözüküyor.

Dolu olmasi imkansiz baya yer vardi cunku

Çevrimdışı idil

Biletler kapış kapış gidiyor bu güzel ama sizce bu biletlerden alanların yarısının trabzonlu olma ihtimali nedir?  :evillol: :evillol: malum maç anadolu da trabzonlulara kıyak yaptık biraz  :D
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı forzAonur

Biletler kapış kapış gidiyor bu güzel ama sizce bu biletlerden alanların yarısının trabzonlu olma ihtimali nedir?  :evillol: :evillol: malum maç anadolu da trabzonlulara kıyak yaptık biraz  :D

İlla ki tslide olacaktir belki yarisida olabilir

Çevrimdışı idil

İlla ki tslide olacaktir belki yarisida olabilir

peki 4 büyükler arasında seyirci yasağı nasıl sağlanacak? Ts pasoligi olan Beşiktaş maçına bilet alabiliyor mu?
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı forzAonur

peki 4 büyükler arasında seyirci yasağı nasıl sağlanacak? Ts pasoligi olan Beşiktaş maçına bilet alabiliyor mu?
ts alamaz ama diger takim alabilir sacma sapan isler zaten mahkemelik yakinda kalkmazsa sasirmayin

Çevrimdışı adnan49

Satılan bilet 18.187 günde ortalama 4 bin bilet satılıyor pazara 3 gün var bugün 20 bin olsa pazara satışta olan 35 bin bilet tükenir açılmayan kısımlar da açılırsa stad ful dolar rahat

Trabzon PassoLig kart ile Bu maçta bilet alınamaz. Eğer Beşiktaş kulübü isteseydi son 24 saat kalaya kadar tüm kartlara kapatabilirdi ama yapmadı..

Trabzonlu 100 kişi olmaz, daha kendi sahasındaki maçlara gitmiyorlar :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Abdullah

lan olm en az 10000 kişi dönücek ankaraya neyden korkuyosun @Abdullah bi şekilde gidersin evine ankaraya ulaşınca
Evde olsaydım sıkıntı olmazdı zaten  :(

Çevrimdışı EmreTkgz42

bu güncel tablolara nerden ulaşıorsunuz yüzde yüz doğru mudur? fazla hızlı artmıyor mu sayı sizce de :/
hızlı artması iyi değil gibi konuşmuşsunuz :D

Çevrimdışı EmreTkgz42

Bursa/İNEGÖL 'den 7 kişi geliyoruz..
Forumca toplanacağız beraber olmak istersen cep telefon numaranı özelden yaz kardeşim @Emirhan

Çevrimdışı Ferhat Türk

Forumca toplanacağız beraber olmak istersen cep telefon numaranı özelden yaz kardeşim @Emirhan

Emre pazar gelicem nasipse kafaya koydum. Şimdi passolige başvursam çıkar mı geç geliyormuş nasıl olucak anlatsana
Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı EmreTkgz42

Emre pazar gelicem nasipse kafaya koydum. Şimdi passolige başvursam çıkar mı geç geliyormuş nasıl olucak anlatsana
Sevindim, internetten www.passolig.com.tr den hemen başvur. Sonra pttmatige gidip bilet ücretini tc numarana yatircaksin daha sonra www.passo.com.tr den bilet satın alacaksn. Bundan sonra tek geçişlik passkart alman gerekiyor bunu da konya kartal yuvası veya konya stadyumundan alacaksın.
Fakat maç günü çok sıra olur eskişehirde passolig çıkartan bi yerden passoligi alırsan aynı yerden bilet de yukletebilirsin.
Ben böyle biliyorum daha kesin bilgi için 0850 724 3344 passolig müşteri hizmetlerini ara. @CosmiC

Çevrimdışı Ferhat Türk

Sevindim, internetten www.passolig.com.tr den hemen başvur. Sonra pttmatige gidip bilet ücretini tc numarana yatircaksin daha sonra www.passo.com.tr den bilet satın alacaksn. Bundan sonra tek geçişlik passkart alman gerekiyor bunu da konya kartal yuvası veya konya stadyumundan alacaksın.
Fakat maç günü çok sıra olur eskişehirde passolig çıkartan bi yerden passoligi alırsan aynı yerden bilet de yukletebilirsin.
Ben böyle biliyorum daha kesin bilgi için 0850 724 3344 passolig müşteri hizmetlerini ara. @CosmiC

Uzunmuş yahu :) doğu alttan bilet kalmamış, doğu üstten de yarına kalmaz biter herhalde. kale arkasında görüşemeyiz bizim forum doğu tribününden aldı galiba biletleri. Bir de gittim bayiden  başvurdum diyelim anında çıkartıyorlar mı bileti bekliyor muyuz bir de eskişehir'de beşiktaş pasokartı verirler mi ne diyorsun

Çevrimdışı Emre şahin

Hemen başvurunu yap ardından passo.com.tr ye üye ol biletini al herseyi 20 dakkada halladersin @CosmiC

Çevrimdışı Deniz

İstanbula gitmesem konyaya kesin gelirdim.bence imkani olanlar kacirmasin..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Ferhat Türk

Hemen başvurunu yap ardından passo.com.tr ye üye ol biletini al herseyi 20 dakkada halladersin @CosmiC

passkart meselesi varmış ya o sorun çıkartır mı hocam emre öyle dedi de. sonra saatlerce onu bekleyip stada giremezsek koyar adama :) @Emre şahin

Çevrimdışı Emirhan

Abi sabah 7 gibi buradan çıkıp Konya'ya vardığımızda bazı tarihi yerleri gezeceğiz. Maça 1 saat kalada stada giriş yapacağız o yüzden olmaz gibi :))

Çevrimdışı forzAonur

Ayrica konyadan ankaraya yht ek seferi full dolmustur bilginize...

Etiketler: