Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 103 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8364563 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı D-MAN

Gökhan İnler-Atiba-Oğuzhan oynamamız lazım.

Çevrimiçi 38life

En çok koşan Gökhan İnler olmuş.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

Talisca'yı silen taraftarları gördükçe gülüyorum :) Elinde Talisca var ve 11'de düşünmüyorsun  :kop: :kop:

Çevrimiçi Samet Ç

Talisca ve Aboubakar oynayarak takıma katkıda bulunur. Adaptasyon sürecindeler daha bunu atlatmak için oynamak zorundalar ama biri oyundan alınıyor biri de son 10 dakika oyuna giriyor. Oyundan çıkması gereken adam Tolgay'dı Talisca değildi. Aboubakar'da en geç 65. dakikada oyuna girmesi gerekiyordu. Şenol hocanın muhafazakar yanı buna izin vermiyor tabi.

Çevrimdışı Yasin02

Talisca'yı silen taraftarları gördükçe gülüyorum :) Elinde Talisca var ve 11'de düşünmüyorsun  :kop: :kop:

Bugün kötüydü, Salı günü daha net anlaşılır.
Aquila non capit muscas.

Çevrimiçi Samet Ç

Benfica maçına çıkması gereken on bir bence şöyle ;

Fabri - Caner - Marcelo - Tosic - Gökhan - Atiba - Ozi - Talisca - Quaresma - Olcay - Aboubakar

Olacak olan ;

Tolga - Caner - Marcelo - Tosic - Beck - Atiba - İnler - Ozi - Quaresma - Olcay - Cenk

Çevrimiçi 38life

Bugün kötüydü, Salı günü daha net anlaşılır.

Bugün kötü değildi. Vasattı. İlk maçında ondan harikalar yaratmasını ve Beşiktaşın oyun sistemine şap diye oturmasını bekleyenler önce kendi düşünce biçimlerini değiştirsinler. Zira sorun Taliscada değil sorun kendilerinde. Bir bek oyuncusu veya merkez ortasaha oyuncusu yeni takımlarında sırıtmayabilir. Fakat 10 numara mevkisi, forvet arkası mevkisi için iş öyle değil. o bölgede etrafında çok fazla oyuncu vardır ve çok çabuk karar vermen gerekir. yeni takımda bunu yapabilme ihtimalin çok düşüktür. Takımı ve daha ötesi takımın oyununu tanıman gerekir. Bu da zamanla ve "oynayarak" olacak birşey.

Artı olarak Taliscanın şuanda Beşiktaşın oynadığı oyunda yeri tam olarak yok. Bir şekilde hem Talisca Beşiktaşın oyununa ve forvet arkası oyuncusundan beklediği oyuna alışacak hemde Beşiktaşın oyunu Taliscanın özelliklerini kanıksayıp onu bünyesine alacak.

Hiç kusura bakmayın ama bu bir süreç ister!

Ha siz yok ben hiç uğraşmıyım direk Taliscayı yedek kulübesine hapsedip devam edeyim. Ondan verim almak istemeyecek kadar futbola uzağım derseniz o sizin kendi bileceğiniz iştir. Neyseki Şenol hoca Taliscadan alınabilecek maksimum verimi alacaktır. Muhafazakar tutumu sebebiyle adaptasyon biraz daha yavaş olacak gibi görünüyor ama olsun geç olsun güç olmasın.

Çevrimdışı tangaz

talisca kötü değil, bugün kötüydü. talisca iyiydi diyenler ise hangi maçı izlediler merak ediyorum. olumlu yaptığı 2 hareket vardı biri firikik oldu diğeride sağdan sola paralel uzun top attı. tüm aksiyon buydu...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Penaltı pozisyonunda hakem düdüğü çalar çalmaz Oğuzhan'la Cenk'in hemen birbirlerine bakmaları.. :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

Penaltı pozisyonunda hakem düdüğü çalar çalmaz Oğuzhan'la Cenk'in hemen birbirlerine bakmaları.. :evillol:

eleman keskinliymiş  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

keskinden kız alalım sana Yusuf  :naughty:

Aman diyim abi yapmayalım öyle bişey :evillol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı tangaz

atasözünü bilmiyomusun yusufum cenneti garantiliyorsun  :D tamam belki bu dünyada çekiyorsun ama cennet garanti

Çevrimdışı arda

atasözünü bilmiyomusun yusufum cenneti garantiliyorsun  :D tamam belki bu dünyada çekiyorsun ama cennet garanti

Ben keskinliyim abi :)
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çorumdan alalım sana:evillol:

Çevrimiçi mellfred

elinde maçın tamamı olan kartal beni yeşillendirsin lütfen

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Niye everiyoruz ki beni durduk yere şimdi :kop:

Şu görüntü muazzam ya.

774718596182380544[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

Çevrimdışı Berat

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Kapkarakartal

Şenol Güneş: "TFF, bu maçı Cuma oynayalım talebimizi reddetti. Benfica ile Kiev dün oynadı. Hadi bizi dinlemiyorsunuz dünyadaki örneklere bakın." 

Bir golde Şenol GÜNEŞ'ten.  :claps:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şurda da Ersoy Özdem yazmış ama..

774721965542215680[/tweet]][/url]

Çevrimdışı Berat

Kalan Eylül ayı fikstürümüz ;

13 Eyl - Benfica (D) - 20:45
18 Eyl - Akhisar (D) - 19:00
24 Eyl - Galatasaray - 19:00
28 Eyl - Dinamo Kiev - 20:45

Çevrimdışı cursedofdragon

Elinde maçın tamamı olan varsa banada atabilir mi?  :)

maç daha yeni bitti bu kadar hızlı birisi yoktur :)

1-2 gün beklememiz lazım :)

Etiketler: