2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Renton, Samet Ç, hasankale, Cihan1903, mstfgz, Necmi, Samet Demir, Sefa Kara, uğur07, Kapkarakartal, qp 383, tolga1903, kartalizma190399, doganay, Georgetown, sEuL, blackeagle35, ferdi1903, kartal meriç, CemMert, yorgo_d(geodem), uno_bjk, Umutcan Kaya, sozkul, o2bucak, BlackEagle16, Kartal Ç, Özgür Gültekin, İsmail Özyurt, bjkozy, golazokartal, NioHH, Yancos, GökhanG, BJKTÜRK23, fatihsahin, sefaköykartali, balkan-kartal, Koa_lAA, admsngl898, COB, Monza, Atkar, Dogan1903, murat, mayguntr, Savaş, ergin ve 258 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 93504 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

çüşşş

babasına söyleyin iki tokat atsın kendine gelir
klasik rumen :D

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Slaven Biliç en güçlü adaymis, bu doğruysa bence gün kaybetmeden kongreye gidilsin bu kafa bildin yetersiz₁ anc kafası

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi levitate

klasik rumen :D
akıllara gelir

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Makaay'da ekibindeymiş hocanın Semih kalırsa onun için güzel olur

Çevrimiçi Samet Ç

doğru diyosun rosinin sözleşme seneye bitiyor zaten değerlendirmek lazım

gelsin 13g 11a
https://www.transfermarkt.com/yukinari-sugawara/profil/spieler/405385

Bu da olur gesede ilgileniyormuş gerçi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • Bugün, 20:40:14
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Biliç, Sergen, Şenol, Nuri. Bu tarz adamlar Hasan Arat başkanın tarzı adamlar değil.

Kesinlikle ters köşe yapacak bir TD gelecek. 👍

Çevrimiçi Sefa Kara

Giovanni bizi keser mi ?

Etiketler: