2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 313 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2041018 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı tangaz

Basketbol gibi olsun. Şubat ayına kadar transfer serbest  :ebebe:

offf tam katliyam olur neydi o filmin adı arınma günümüydü heh o hesap işte  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

kaliniç zu verona deniyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

kaliniç zu verona deniyor
O transfer gece gerçekleşti. Listeden çıktı Kalinic  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Daha kötüsünü görmedik. Pato gelirse görün siz şenliği  :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Scout çalışıyor tam bir ajax modeli

Madem bukadar sıvayacaktın , burak gökhan caner ruiz ‘ i tut, elneny yerine josefi al, abubakarı getir, bir tane de genç yabancı kaleciyle kafaya oynardı bu takım.
Sonuç olarak hiç bişeye dokunmasalar daha iyiydik.

Çevrimdışı tangaz

O transfer gece gerçekleşti. Listeden çıktı Kalinic  :tabe:

geriye balocan ve mandzukiç kaldı o zaman

Çevrimdışı tangaz

Madem bukadar sıvayacaktın , burak gökhan caner ruiz ‘ i tut, elneny yerine josefi al, abubakarı getir, bir tane de genç yabancı kaleciyle kafaya oynardı bu takım.

burak dün döktürdü walla 2. golde pozisyonda vardı 3.golü efsane sokuşturdu tam güçlü forvet golü attı ahh ulan fikret orman negredo yerine alsaydı herifi şimdi herşey bambaşkaydı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sadece gideceklerin yarısını tutup geri kalan yerine de gençler ve bir iki nokta transferle bu işin altından kalkılabilirdi. Biz arkamızdan atlı kovalıyor gibi ne kadar yabancı bulduysak aldık. Şu an takımda 18 tane yabancı var ve forvet gelince 19 tane olacak. 5 tane oyuncuyla ne yapacağız? Kimse bu tarafı düşünmüyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

geriye balocan ve mandzukiç kaldı o zaman
Balotelli düşüneyim demiş. Mandzukic de akşam pazarına kaldığı ve isteyeni çok olduğu için fiyat yükseltmiş. İkisinin de olma ihtimali düşük görünüyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

2 yıllık kiralama sürecinde Alpay satılsa ve pay verilse Sörloth'ta olduğu gibi hadi bi nebze anlaşılır. Ama muhtemelen kariyeri boyunca bu yüzde 20lik madde olacak, anlamak güç gerçekten.

Çevrimiçi Samet Demir

Biz Alanyasporla kardeş kulüp anlaşması falan imzaladık da ben mi kaçırdım?
Kardeş olan biziz yanlız. İşin garip tarafıda bu.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Geçmiş olsun. Gitmesi en muhtemel isim olan Mirin de elimizde kaldı. Kadro dışı kalan oyunculardan takım kursak alt ligde şampiyonluğa oynar  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

FB'yi şampiyon yapacaklar. Alanya'ya yaptığımız destek yetmedi biraz da FB'ye yapalım  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Geçmiş olsun. Gitmesi en muhtemel isim olan Mirin de elimizde kaldı. Kadro dışı kalan oyunculardan takım kursak alt ligde şampiyonluğa oynar  :ebebe:

Transfer işi önemli ama , bukadar uzun zamanda sadece Rocoyu elden çıkarabilmek büyük fiyasko.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yeni kazığımız hayırlı olsun. Oyuncunun kapısına kamyonla parayı dayayınca fikri değişmiş  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ortak bir paydada buluşamadı basın hala  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

FB'yi şampiyon yapacaklar. Alanya'ya yaptığımız destek yetmedi biraz da FB'ye yapalım  :D

Abi 20 yabancımız mı olacak kontratlı? Mirin douglas bile duruyor daha lens duruyor boyd duruyor larin gitmedi takım yabancı çöplüğü oldu ne rodrigezi? Hadi serdar tamam cidden welinton yerine 1000 kere tercih ederim 500 bin euro'ya falan gelecekse gelsin başlasın ama rodrigez'i napacaz onu anlamadım

Çevrimiçi Akil Emre

Kırıntılı da gelmiyor mu? , bu kadroya yakışan bir kaleci eksikliğini hissederiz

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hayırlı olsun.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

burak varken burakın yanına yerine onu yedekleyecek hatta kesecek profil lazım diyorduk burak gitti bırakın onu kesecek adamı yedekleyecek bile bulamadık

Çevrimdışı Erman1903

Hayırlı olsun.

Biraz zor olur hayırlı. Başkanın muhteşem bilgi ve bağlantılarıyla getirdiği yeni kıt hücumlu bekimiz. Kendin aldığında kıymetli olur, ayağı kopmuş olsa da oturur birlikte poz verirsin.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Gece operasyonu...

Valla mışıl mışıl uyudum. O uykusuz geceleri 03/04 sezonundan sonra bıraktım ben. Herkese de tavsiye ederim. Sosyal medyada sinirden cam çerçeve indiren uyuyamayan beşiktaşlılar görüyorum üzülüyorum.

Çevrimdışı ilhan mansız

Rodrigez yetmez, Tolga ciğerciyi de alın,, Serdar Aziz de süper!!!! Transfer, tebrik ediyorum sizleri,, Allah sonumuzu hayretsin,,

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yetenekli 10 tane yabancı getirirdik biz bu maaş bütçesiyle. Bu konuda haklı ama tüm oyuncuların tek takıma gönderilmesi konusunda haksız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★