2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 241 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1985983 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı AigleBordeaux

Philip Zinckernagel
20 maç 14 gol 17 asist

31.12.2020 sözleşmesi bitiyor, bize yazmışlar.
Ligi tanımıyor, boş adam :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizim için daha önemli kıstaslar var

Yaşı 30 ve üstü mü
Sergen hocayla çalışmış mı
Kronik sakatlığı var mı

eğer bu soruların cevabı evetse genelde alıyoruz. bakma sen gazetelere
Ligi tanıması da önemli, unutmuşsun.

Çevrimdışı tangaz

burak yılmazın lille deki oyunu aslında şuan bizi tam tamamlayacak forvet profili, devre arası geri mi çağırsak naapsak acaba  :eyes
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Erman1903

Ali Akman cimboma gidiyor diye bir iddia var.

Çevrimiçi Necmi

Ali Akman cimboma gidiyor diye bir iddia var.
cimbom ne demek :bandit:
bunu sadece gs liler kullanır  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

geyse dersen daha güzel duruyor abi  :eyes
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Erman1903

Doğru diyorsun abi düşünemedim :)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Dorukhan gitti ama ortamı yumuşatmaya çalışıyoruz açıklaması mı bu  :alala:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

larin'i marsilya ve betis izliyormuş hmm
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Muriç'den iyi topçu.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Muriç'den iyi topçu.
Ama biz satarsak hile hurdayla satmayacağımız için değeri düşük olacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

fakir lukakusu.

Lukaku'da köpek ismi gibi.

50 milyon €.

manası çok derin ben adama bilezik gibi geçiririm demek.(fb'ye)

Çevrimdışı Erman1903

İyi paraya satsak da yerine ismi olup performansı olmayan birini alırız 3 yıllığına seneligi 2,5 3den. Şimdiden Mandzukic Balotelli isimleri geçiyor. Abuş ile sırayla penaltı atarlar artık. Böyle olacağına Larin kalsın daha iyi.

Olunga dandik Reysol ile sözleşme yeniledi, Leke James var Ocakta bitenlerden bildiğim ama bizim işimiz olmaz bu tarz oyuncularla.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

fakir lukakusu.

Lukaku'da köpek ismi gibi.

50 milyon €.

larin > lukaku

o yüzden lukaku fakir larini olmuş oluyor

ben 60 milyon diyorum

Çevrimdışı MUSTAFA_

İyi paraya satsak da yerine ismi olup performansı olmayan birini alırız 3 yıllığına seneligi 2,5 3den. Şimdiden Mandzukic Balotelli isimleri geçiyor. Abuş ile sırayla penaltı atarlar artık. Böyle olacağına Larin kalsın daha iyi.

Olunga dandik Reysol ile sözleşme yeniledi, Leke James var Ocakta bitenlerden bildiğim ama bizim işimiz olmaz bu tarz oyuncularla.
Bu yönetimin vizyonsuzluğu ile hiçbir şey olmaz da işte biz iyi niyetli konuşuyoruz. Yönetimin anlayışı değişmediği sürece biz ileri değil geriye gideriz. Zaten ekonomik olarak küçülmeye gideceğiz diye açıklama yapmış başkan. Küçüle küçüle yok olacağız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Bu yönetimin vizyonsuzluğu ile hiçbir şey olmaz da işte biz iyi niyetli konuşuyoruz. Yönetimin anlayışı değişmediği sürece biz ileri değil geriye gideriz. Zaten ekonomik olarak küçülmeye gideceğiz diye açıklama yapmış başkan. Küçüle küçüle yok olacağız.

Ekonomik olarak küçülme çok kötü bir şey değil uzun vadede bu şekilde büyüyebilirsin ama bizimkiler bunu cok yanlış anlamış. İsimli fakat performans vermeyen adamlarla ya da iyi gördüğün takımların ıskartalarıyla yok olursun.

Alınacak oyuncuların büyük çoğunluğunun iyi performans veren, para yapacak adamlar olması lazım illa 18 yaşında olmasına gerek yok bir sürü oyuncu var gözlerden uzak, tecrübeli genç kategorisine koyabileceğimz burada örneklerini verdik.

Çevrimdışı Erman1903

muriç berbat durumda bu arada

Fiziğiyle oynayan alelade bir topçu olduğunu biliyorduk zaten. Komşunun tavuğu gözüne kaz gözükürmuş gereksiz abartılıyordu burada da.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ekonomik olarak küçülme çok kötü bir şey değil uzun vadede bu şekilde büyüyebilirsin ama bizimkiler bunu cok yanlış anlamış. İsimli fakat performans vermeyen adamlarla ya da iyi gördüğün takımların ıskartalarıyla yok olursun.

Alınacak oyuncuların büyük çoğunluğunun iyi performans veren, para yapacak adamlar olması lazım illa 18 yaşında olmasına gerek yok bir sürü oyuncu var gözlerden uzak, tecrübeli genç kategorisine koyabileceğimz burada örneklerini verdik.
Planlı yaparsan küçülme mantıklı olur. Ancak yapılan transferler planlı yapıldı diyemiyoruz daha uzun vadeli planlamadan mı bahsedeceğiz? Seneye sıfırdan takım kurmak için plan yapılmış gibi duruyor şimdiye kadar. Büyük ihtimalle Sergen ile de yakında yolları ayırırız ve sezon sonunu beklemeye başlarız. Tabi bu sırada yönetim değişirse de şaşırmam. Başarılı oldukları hiç bir branş yok şu anda. Başarılı olanları da bitirmiş yada bitirmek üzereler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Fiziğiyle oynayan alelade bir topçu olduğunu biliyorduk zaten. Komşunun tavuğu gözüne kaz gözükürmuş gereksiz abartılıyordu burada da.
Ben yabancı takımların yerinde olsam Türkiye'den genç bir oyuncu almıyorsam iki kere düşünürüm. Çünkü Türkiye'de futbol oynandığını düşünmüyorum. Ancak bir takımın oyuncusu Avrupa kupalarında başarılı olursa alırım. Yoksa almak hata oluyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı tangaz

larin > lukaku

o yüzden lukaku fakir larini olmuş oluyor

ben 60 milyon diyorum

yok artık ali sami, too