Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Kapkarakartal, puntistis, sEuL, Sinan66, pinehitman, emre_1978, yorgo_d(geodem) ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 300752 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
hepsine imzamı atarım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
hepsine imzamı atarım
sen imzanı attığına göre bizede onaylamak düşer artık 🤔🧐

Çevrimiçi Samet Demir

😁😁😁
Rosier ve ikisi sağlam olsa ne güzel yazın elimiz rahatlar. İkiside tip olarak da kafa olarak da aynı... Duygusal yanım kalmalarından yana.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

Amartey’in abisi vefat etmiş, cenaze için ülkeden ayrılmış. Gedsonda sakatlıktan dolayı rize maçında yokmuş.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi sEuL

Ligi 3. bitiren ve TR kupasini kazanan takimlar sanirim UEFA Avrupa kupasina katilabilmek icin on eleme ve play-off'lara katilacak. Bu durumda, olurda sansa bala Ankaragucu'nu elersek kupada - umarim finaldeki rakibimiz Ts olur.
Ts hem 3.lugu hemde kupayi kazanirsa, 5. olsak bile konfederasyon kupasina gidiyoruz.
Bugun ki oyunu gordukten sonra Konfederasyon kupasina gidebilirsek opup basimin ustune koyarim.
Finalde Karagumruk falan gelirse ben pek yenebilecegimizi sanmiyorum artik.
Oyuncular sezonu kafalarinda resmen bitirmisler, sahada ki duruslari, beden halleri ve vurdumduymaz hareketleri inanilmaz cildirtiyor beni. Bu kadar da gostere gostere olmaz, milyon eurolari aliyorsunuz asagilik herifler.

Çevrimiçi Necmi

Ligi 3. bitiren ve TR kupasini kazanan takimlar sanirim UEFA Avrupa kupasina katilabilmek icin on eleme ve play-off'lara katilacak. Bu durumda, olurda sansa bala Ankaragucu'nu elersek kupada - umarim finaldeki rakibimiz Ts olur.
Ts hem 3.lugu hemde kupayi kazanirsa, 5. olsak bile konfederasyon kupasina gidiyoruz.
Bugun ki oyunu gordukten sonra Konfederasyon kupasina gidebilirsek opup basimin ustune koyarim.
Finalde Karagumruk falan gelirse ben pek yenebilecegimizi sanmiyorum artik.
Oyuncular sezonu kafalarinda resmen bitirmisler, sahada ki duruslari, beden halleri ve vurdumduymaz hareketleri inanilmaz cildirtiyor beni. Bu kadar da gostere gostere olmaz, milyon eurolari aliyorsunuz asagilik herifler.
sadece kupayı kazanan ve şlden elenen takım katılmıyormu

Çevrimiçi sEuL

sadece kupayı kazanan ve şlden elenen takım katılmıyormu
Benim anladığım kadarıyla :

1. Şampiyonlar ligi direkt
2. Şampiyonlar ligi ön elemeleri
3. UEFA Avrupa ön elemeleri
4. Konferans ligi ön elemeler

Türkiye kupasını kazananda Avrupa ligi play off’larina gidiyor diye okumuştum.

Her hafta bunlar degisiyordu bir ara ama sanırım şu an bu şekilde

Çevrimiçi Samet Demir

Benim anladığım kadarıyla :

1. Şampiyonlar ligi direkt
2. Şampiyonlar ligi ön elemeleri
3. UEFA Avrupa ön elemeleri
4. Konferans ligi ön elemeler

Türkiye kupasını kazananda Avrupa ligi play off’larina gidiyor diye okumuştum.

Her hafta bunlar degisiyordu bir ara ama sanırım şu an bu şekilde
1. Olanda bu sene eleme oynayacak diye biliyorum
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Olabilir Samet, her hafta ülke sıralaması degisiyordu bir ara, ben 1. direkt gidicek sanıyordum ama tam olarak bilmiyorum.

Çevrimiçi levitate

oynamayacak galiba seneyi 9. bitirdik diye biliyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi gokhans

oynamayacak galiba seneyi 9. bitirdik diye biliyorum
bu seneyi etkilemiyor. Ön eleme var bu yıl.

Çevrimiçi Samet Demir

Mucinin sol ayakla frikiğini konuşmak ve Muciyi onurlandırma iletisi...

Çevrimiçi gokhans

Mucinin sol ayakla frikiğini konuşmak ve Muciyi onurlandırma iletisi...
saolsunlar lütfedip bıraktılar frikiği..

Çevrimiçi Samet Demir

saolsunlar lütfedip bıraktılar frikiği..
Seneye inşallah takıma daha çok katkı sağlayacak.

Etiketler: