Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 67 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5512245 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı serti67

gunaydınlar ıslerı engellıcek bı yagıs varmı stat bolgesınde
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı Mahmut

Günaydın, 10 dk ya stadin ordayim, merak ettiginiz bir sey varsa bakayım

Çevrimdışı serti67

sen nelerı merak edıyosan aynı seylerı merak edıyoruz statla ılgılı ::) gonlunden ne kopuyosa bakk kardesım resmdemı cekcen oda olurr:)
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı ahmetx

arkadaşlar yeni açık çatal merdiven olmayacak demedi demeyin
 :steamed:

@kral_bjk tebrik ederim herkesten önce bilmiştin çatal merdivenden vazgeçildiğni.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı martin40

Tarihi duvardan bi foto atarsan kardesim  :ok:

Çevrimdışı FARUK

Ritz kartalı twitter hesabından alıntı

Çevrimdışı Efe

arkadaşlar pankartları nereye asacağız stad açıldıktan sonra?
yani saha ile tribünlerin başladıgı kısa duvarlar önünde reklam panoları olacaktır heralde, alt-üst tribünler arasında localar var oralara olur mu acaba? nasıl olacak genel olarak hiç konuşuldu mu?
pankart astiracaklarini hiç sanmiyorum belki yeni acik ustten bi kac pankart sarkitilabilir diger yerlerde localar oldugu icin olmaz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

Tarihi duvardan bi foto atarsan kardesim  :ok:
@Mahmut firmaların yazılı olduğu pano var kadırgalar caddesinin başlangıcında kulenin önünde en alt 2 sıra görünmüyor o kısmı çekebilir misin ?
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı ahmetx

@Mahmut bir de kapalı üst bileziklerde küfeki durumunu çekebilir misin?

Çevrimiçi Koa_lAA

yea bu çatal ne ? kaç gündür sorupda cahillliğimi belli etmiim dedim ama yani dayanamadım :D

çatal biliyoz... merdivende biliyoz.. ama çatal merdiven bilmiyoz.. a+b=c olmadı.. c ne.. catal :D

Çevrimdışı Efe

strand jack sökümü ve stand kaldirma islemi suruyormu bi ona bakarsin kapaliya dogruda bi foto çekersen sevinirim
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sylar

çatı kalktığından beri hiç gözle görünür değişiklik olmadı ya.. insanın canı sıkılıyor

Çevrimdışı Efe

yea bu çatal ne ? kaç gündür sorupda cahillliğimi belli etmiim dedim ama yani dayanamadım :D

çatal biliyoz... merdivende biliyoz.. ama çatal merdiven bilmiyoz.. a+b=c olmadı.. c ne.. catal :D
catal merdiven ortadan cikis degilde kapilarin bi sagina birde soluna dosenen gereksiz medivenlere deniyor :icool: karsidan bakilinca ayni çatal gibi gorunuyor burda kıyamet koptu bu çatal yuzunden Allahtan hatadan döndüler normal mediven yaptilar
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Koa_lAA

catal merdiven ortadan cikis degilde kapilarin bi sagina birde soluna dosenen gereksiz medivenlere deniyor :icool: karsidan bakilinca ayni çatal gibi gorunuyor burda kıyamet koptu bu çatal yuzunden Allahtan hatadan döndüler normal mediven yaptilar

he çok muhabbeti döndü.. en son dayanamadım sordum.. saol cevap için.. anladım sayılır :)

Çevrimdışı Efe

çatı kalktığından beri hiç gözle görünür değişiklik olmadı ya.. insanın canı sıkılıyor
saha icinde calismalar suruyor celikler hazirlaniyor saha temizlendi strand jackler sokuluyor daha hizli olmalari biraz zor aralik sonundaki goruntu bize net bisey soyler ilerleyisle ilgili
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Erdem Çözer

sana acilen bir göz doktoruna gitmeni tavsiye ediyorum :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Yasin A.

pankart astiracaklarini hiç sanmiyorum belki yeni acik ustten bi kac pankart sarkitilabilir diger yerlerde localar oldugu icin olmaz
olur mu ama ya, pankartsız olur mu? böyle şeyler olmayacak mı artık? vay anasını, çok talihsiz olur.. özellikle çarşı kapalı'da olacaksa, oralarda pankart asılacak yerler olmalıdır.
locaların altında ve üstünde bulunan yerlere olamaz mı o duvarın ebatlarını aşmayacak şekilde pankart tasarımları yapılabilir belki? mecburen ince uzun olacak belki sunun gibi...

Çevrimdışı sylar

sana acilen bir göz doktoruna gitmeni tavsiye ediyorum :)

abi benım gözler kartal gibi cok sükür :) buradakiler gibi tüm detayları takip edemeyen bi kitle var sonuçta.

Çevrimdışı Mahmut

@Mahmut firmaların yazılı olduğu pano var kadırgalar caddesinin başlangıcında kulenin önünde en alt 2 sıra görünmüyor o kısmı çekebilir misin ?
Abi kapali ve eski acik tarafina simdi inemeyecegim maalesef, tarihi duvara da bakamam yani martin40, numaralidan yeni acigin ortasina kadar sj ler sokulmus,sonra 3 sj var sokulmemis, yeni acik ortalarindan da kapaliya kadar yine nerdeyse hepsi sokulmus, iskeleler ayni kapali ortasina kadar.Ayrica yeni acik kapali birlesiminde kufeki icin iskele kurulmus. Bu da idarelik foto olsun

Çevrimiçi Necmi

günaydın abi kombine satışları ne durumda :) son bilgi var mı @tayfun
dün gece oturdum inceledim :D
şeytanın işi olmazsa ..... yaparmış :bandit: 
@SDemirsoy  hiç bir yerde düzgün yer kalmamış bazı yerler bitmiş
bazılarında az kalmış en kötü olan yarıyı geçmiş en pahalı olanlar bitmek üzere
köşelere rabet fazla
eğer kırmızıların hepsi kombineyse bence temizinden 25000 olmuştur.
ne satıldı diye bakmak için incelemedim uyku tutmadı kapasite hesabı yaptım :D

Çevrimdışı Mahmut

Bir vinc numarali eski acik birlesiminde sj sokuyor, digeri kapali tarafinda catiyla ugrasiyo ne yapio anlamadim, yagmur devam ediocd

LG-VS980 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yldrmaydn

dün gece oturdum inceledim :D
şeytanın işi olmazsa ..... yaparmış :bandit: 
@SDemirsoy  hiç bir yerde düzgün yer kalmamış bazı yerler bitmiş
bazılarında az kalmış en kötü olan yarıyı geçmiş en pahalı olanlar bitmek üzere
köşelere rabet fazla
eğer kırmızıların hepsi kombineyse bence temizinden 25000 olmuştur.
ne satıldı diye bakmak için incelemedim uyku tutmadı kapasite hesabı yaptım :D

ve sonuç? :)
Seninle Başladı Hayat..

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

Çatal merdiven aşağıdaki gibi, Eylül'de eklenmiş bir resim.