30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş
30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Skor : Akhisar Belediyespor 3-3 Beşiktaş Tarih : 23.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 19 Mayıs Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 144494 defa] 30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Çevrimiçi Mehmet57

Siz hangi maçı izliyorsunuz. İlk yarının en iyi oyuncusu Olcay. 45 dakika boyunca Akhisar'ın öne doğru oynamasını engelledi.

Kaybettigi toplari bir zahmet sayalim. Ofansda olumlu kullanamadigi toplari da sayalim. Sol kanatta topla bulustugunda onu bosken iceri gondermekten aciz oldugu pozisyonu da sayalim.

Bir oyuncu top ile bu derece kotu olursa topsuz oyunda ekstra efor sergilemekte mecburi. Lakin, bu bence yeterli degil.

Çevrimdışı MrtBlgc

Akhisar hiçbir şey oynamıyor beyler, ben 2. Golü 65e kadar falan bulacağımızı düşünüyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Nisan 2016, 20:05:47
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Zaten bu topçulara bakıp öğrendiyse vay halimize. Köşe çizgisinin ordasın be, adam nereye kadar gidebilir. Düşündükçe kahroluyor insan

Yok işte fundamental. Yapması gereken kalçası ile 20 cm boşluk bırakıp bacaklarıyla dışarı itmek adamı. Döndürme yeter!
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

İlk yarıda etkiliydik evet ama pozisyon anlamında daha etkili olabilirdik.

2. yarı baskıya devam edip net pozisyonlar bulmalıyız.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı izmirkartali

Olcay sade, hızlı! Q17 süslü, yavaş... Olcay'a haksızlık yapılıyor her zaman. Ama neyse ki Hoca yemiyor. :)
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı hic2222

Şu maç, kırılma maçı,
Bu virajı galibiyetle dönmek zorundayız
İnşallah ikinci yarı paniklemeyiz
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Ensar

bu takım şampiyon abi şu görüntüye baksanıza :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı OrhanAker

Kerim bugün yine skora katkı yapabilir q7 çıkarsa tercih bence kerim olmalı
Iyi oynuyoruz ama biraz durgunuz hücumda çalım veya dribling ortalığı karıştırır biraz.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Nisan 2016, 20:07:15
  • Beşiktaş / Bodrum
Ulan penaltiyi çıkarttın bari içeri çıkarma be kardeşim de şu topa vuramayislarini unutalim

Dışarı çıkardı aslında şanssızlığı top vücuduna çarptı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı yigiter38

Olcay çıkarsa Akhisar çok pozisyona girer..bana gören sahanın iyilerinden Olcay

Çevrimdışı aa.aslan

Bence rahat oynayıp alacağız maçı strese gerek yok daha iyi takımız 45 dk daha var.
Şampiyon BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı kyiv

Benim anlamadığım bize gol lazım olsa şişirme ortalar yapsak elin kazma savunmaları çıkıp kafa vuruyor ya da bir şekilde topu uzaklaştırabiliyor fakat bizim kaleye 2 top şişirseler 1 tanesi gol oluyor. Nasıl iş anlamıyorum gol yemek bu kadar kolay olmamalı savunma yerindeyken özellikle.Bu maç özelinde değil son yıllarda hastalık oldu rakip ceza sahamıza şişirirse tehlike oluyor.

Çevrimdışı mylife1903

Zor izliyorum cok takiliyor.
Gol guzeldi.

Alexis neden ellerini arkasina aliyor diyen arkadaslar vardi cevani gorduker, dinamo karambolu gibi birseydi uyuz oldum omtop cikmayinca.
Anormal iyi oynuyoruz kimse kimseye laf soylemesin ismailin var hatalari ama ben bile bisi demem ismaile.
Adamlar dogru duzgun ortasahayi gecemeid

Yayin koptu baglandim spikersiz bir sekilde baktim akhisar basiyor, neden geri cekildikki son 7-8 dakika

Saglam duruyor takim oyuncu degismez bence

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Nisan 2016, 20:09:01
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Orhan_

Çevrimdışı izmirkartali

İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı MrtBlgc

OLCAAAAAAAY!!!

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Helal olsun OLCAYYY Sana söyledğim bütün lafları geri alıyorum :DF

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı EMİR EMRE

Etiketler: