30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş
30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Skor : Akhisar Belediyespor 3-3 Beşiktaş Tarih : 23.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 19 Mayıs Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 144389 defa] 30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Blackmd1

Quaresma cıkmalı Töre veya Kerim girmeli.

Çevrimdışı Tolga

ben de oraya geleceğim, o topu nasıl ileri vuramadık ya..

bugün takımın hücum ve savunmasında şampiyonluk stresi çok açık belli oluyor.
Top ceza sahamıza geldiğinde herkes panik yaşıyor.

Rakiplerde artık bunu bildikleri için topu bizim yarı sahaya rastgele yolluyorlar orada karambol falan olur oradan gol buluruz diye.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Alexis penaltıya kadar takımın en iyisiydi, bireysel hatalar olmasa gol yemeyeceğiz.

İyiler Atiba, Gomez ve Olcay. Sosa ile Oğuzhan idare ediyor. Quaresma istekli ama o kadar basit tercih hataları yapıyor ki başkası yapsa futbolculuğu sorgulanır.

Her maçı kendi kendimize zora sokuyoruz. İkinci yarı sakin kalmak lazım, telaş bize hiç yaramıyor.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi 38life

Yine, yeni, yeniden İsmail... 45 dakika oyunu kontrol ettiğimiz, rakibi kaleye yaklaştırmadığımız maçta yaptığı anlamsız faul sonrası gol yedik.

Ve bu adamla sözleşme yenilenmeye çalışılıyor. Bu ligde İsmailden kötü sol bek yok...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Orhan_

Bakırköy ruh ve sinir hastalıklarının bir çok hastası kesin Beşiktaşlıdır. Bu kadar saçmalık olamaz. İsmail dönük adamı çekiştirir faul olur. O ceza sahasında ne varsa inen her top bizi kanser eder. Elleri arkasından çıkmayan adam topa elleri açık seçik gider. Yazık olmasın o kadar emeğe. Adamlar kalemize gelemezken yine rakibe motivasyon hediye ettik. Böyle başka bir takım daha yoktur dünyada. Sürekli kendi işimizi zora sokuyoruz. 

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Q17 yeter be yeter delirtti beni bu adam ne ya bomboş top atmıyor kaç oldu bu artık hemen töre girmeli ismail senin oynayacağın futbolun ben ya bu kaç oldu ya inşallah sözleşme yenilenmez ismail denen adamla

Çevrimdışı Tyson

Yav aga bi sakin olun hemen dayadınız gene negatifi, öyle ya da böyle alacağız bu maçı, Akhisarda bi cacık yok.

İkinci yarı 10 dakika yüklenip sıkıştıracağız 2. golü sonrasında da koparırız diye düşünüyorum.
Bir Bilebilsen..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Nisan 2016, 19:57:16
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Quaresma eğer önde girsek çıkmalıydı ancak artık sahada kalmalı skoru alana dek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Berat

Bu maçtan sonra hala ama Quaresma böyle Quaresma , yok böyle hırslı vs. diyecek arkadaşlarımız olacak takımı sabote eden bu adamı artık savunmayın yeter. İsmail'in ise ciddi futbol bilgisi sorunu var. Sözleşme uzatılacak bir de bu arkadaşla.

Çevrimdışı izmirkartali

İsmail çekmedi ki rakibi. El teması var, adam yattı, Cüneyt de fırsat kolluyor zaten, çaldı hemen. Eyyaamm...
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı cisse557

Olcay varken Q7 çıkmaz. Ne kadar kötü oynasa da bencil olsa da skora etki edebiliyor. Bkz: Ts maçı.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İsmail,olcay,quaresma

şuan maçı batırıyor.
Olcaya haksızlık etme ismail ile Q17 maçı katletti

Çevrimdışı cursedofdragon

Alexis penaltıya kadar takımın en iyisiydi, bireysel hatalar olmasa gol yemeyeceğiz.

İyiler Atiba, Gomez ve Olcay. Sosa ile Oğuzhan idare ediyor. Quaresma istekli ama o kadar basit tercih hataları yapıyor ki başkası yapsa futbolculuğu sorgulanır.

Her maçı kendi kendimize zora sokuyoruz. İkinci yarı sakin kalmak lazım, telaş bize hiç yaramıyor.

olcay iyi mi şimdi ?

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Nisan 2016, 19:58:07
  • Beşiktaş / Bodrum
Kontrollü, dominant gayet iyi bir oyun oynuyoruz kazanacağız sakin olun.

İlk yarı bununla baş edemeyen Akhisar ikinci yarı hiç edemez.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı EMİR EMRE

Top ceza sahamıza geldiğinde herkes panik yaşıyor.

Rakiplerde artık bunu bildikleri için topu bizim yarı sahaya rastgele yolluyorlar orada karambol falan olur oradan gol buluruz diye.

aynen öyle, bak sonuç da veriyor malesef.

ikinci yarı golü bulup mümkün oldukça topa sahip olmalıyız, rakibe topu 30 saniye felan bıraktık adamlar bir şekilde tehlike yarattı.

Olcaya haksızlık etme ismail ile Q17 maçı katletti

şu maçta kerim ile mi başlasak daha iyi olurdu olcay ile mi ?

Çevrimdışı Luccâ

Herkesin gözünden kaçan asıl nokta Sosa. Hayalet gibi dolandı ilk yarı sahada. Etkili ve organize atak yapamama nedenimiz asıl bu. Oğuzhan hem topu ileriye taşıyor hemde oyun kurmaya çalışıyor. Böyle olunca da etkili olamıyoruz.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2016, 16:21:22 atalay ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Nisan 2016, 19:58:45
  • Beşiktaş / Bodrum
Olcay varken Q7 çıkmaz. Ne kadar kötü oynasa da bencil olsa da skora etki edebiliyor. Bkz: Ts maçı.

Kimsenin çıkmasına gerek yok zaten şuan oyun iyi. Tekrar atacağız.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Quaresma eğer önde girsek çıkmalıydı ancak artık sahada kalmalı skoru alana dek.
Külliyen zarar ya töre girsin bence toparlamıştır

Kontrollü, dominant gayet iyi bir oyun oynuyoruz kazanacağız sakin olun.

İlk yarı bununla baş edemeyen Akhisar ikinci yarı hiç edemez.

en az 2 farklı öne geçmek lazım çağrı 3-1 diyorum bende kazanacağımızı inanıyorum ancak defansa güvenemiyorum.

Çevrimdışı RevivaL

Arkası dönük oyuncuya faul yapan oyuncu benim gözümde amatördür. Top döndü dolaştı gol oldu. Alexis'in pozisyonu da anlık reflex, penaltı yapmak istemediği için elleri açtı ve top geldi ele.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

İlla kanser edecekler. İlla sinir krizi geçirtecekler.  :s20: :s20:  Oyun sende 2-0 yap bak keyfine ya. Şu akhisar denen lanet takım neden bize gram top oynamayıp gol bulabiliyor bir şekilde ya deli olacam.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı kyiv

Şampiyonluğa oynayan takıma bak. 2 top şişirdiler elimiz ayağımıza dolandı. Delgado, Marcelo bu takıma hiç birşey katmadılar. İkinci yarı gol bile atsak son dakikalarda adamlar şişirdiğinde yine işimiz iş. Son dakikalara 3-1 önde girmezsek bu maçı alamayız.offf bok vardı yediniz o golü...

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Yahu yazıklar olsun yaa biz bu Delgadoyu nasıl aldık abi, mahalle maçında bilr o pozisyonda eller havada gitmezsin, her sene her sene böyle bir tane nunune çıkıyor yakıyor yıkıyor hayallerimizi paramparça ediyor, yazıklar olsun abi ben bu adamı oynatacağıma 3 lü defans yaparım orta sahaya necipi alırım, bu Alexi nedir ya yoka artık ya, yazıklar olsun sana be.

Etiketler: