30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş
30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Skor : Akhisar Belediyespor 3-3 Beşiktaş Tarih : 23.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 19 Mayıs Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 144497 defa] 30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Ensar

Olcay ne yapıyor da oynuyor aga ? geçen hafta kerim ve olcay oynadı ikisi de bişey yapmadı ama kerim asist yaptı kilidi açtı. olcay hiç birşey yapmıyor hiç birşey
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi 38life

Çok tedirginim çok! Dikkatli olmalıyız. Akhisarin hücum hattı sağlam bizim defans çürük kere çürük. Topu ayagimizda tutmamiz lazım. Dusuk tempoda oynamamiz lazım. Rakibe top vermemek lazım.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Samet Demir

Olcay ne yapıyor da oynuyor aga ? geçen hafta kerim ve olcay oynadı ikisi de bişey yapmadı ama kerim asist yaptı kilidi açtı. olcay hiç birşey yapmıyor hiç birşey
Kusura bakmayin ama şu olcay konusunu ısıtma işini bırakın artık.

balkonunuza camınıza bayrak asın..

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Savaş

Attığın şut vurduğun top gol olsun Kartal'ım!!

Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan Beşiktaş'ım!!!

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bekrakn

sene başından beri atiba-oğuzhan-sosa oynuyoruz.

Tolgay hem hazır değil hem o zaman rakibi boğamıyoruz sadece biraz oynamalarına izin versek yeter.

aynen sene başından beri oturmuş bir düzen var ama bir tane değişiklik yapmak kimyayı o kadar bozar mı?

maç boyu kendi sahalarına gömülüp paslaşmamızı keseler sonra da hızlı bi kontrayla buldukları tek golün üzerine yatarlarsa diye tırsıyorum.

hemen maçın başında bir gol bulup sonrasında kendi oyunumuzu maç 0-0 gibi oynarsak o zaman rahat ederiz diye düşünüyorum.

bu tedirginlikle nasıl başa çıkıyorsunuz ahali tek ben mi en kötüsünü düşünüyorum yoksa  :duman: :duman:

Attığın gol yediğin ofsayt olsun Beşiktaş'ım.

Çevrimdışı Kemal

Aga olcayin gerisinde ismail dengesizi var hoca naapsin oraya töre koyup q17 yle degistirse maç içi 2 oyuncudada sol kanat otoban olur , Olcay ismaile destekli oynuyor

aynen sene başından beri oturmuş bir düzen var ama bir tane değişiklik yapmak kimyayı o kadar bozar mı?

maç boyu kendi sahalarına gömülüp paslaşmamızı keseler sonra da hızlı bi kontrayla buldukları tek golün üzerine yatarlarsa diye tırsıyorum.

hemen maçın başında bir gol bulup sonrasında kendi oyunumuzu maç 0-0 gibi oynarsak o zaman rahat ederiz diye düşünüyorum.

bu tedirginlikle nasıl başa çıkıyorsunuz ahali tek ben mi en kötüsünü düşünüyorum yoksa  :duman: :duman:

evlerinde 4 maçtır kazanamıyorlar.

Deplasmanda ev sahibi gibiyiz :) Akhisardan daha fazla seyircimiz var :)

Bu sene deplasmanda sadece 1 kere kaybettik oda fener'e :)

Atiba,oğuzhan,sosa formdalar kadroyu bozmaya gerek yok :) Tolgay seneye anca oynar yavaş yavaş yada şampiyonluğu garantilersek son maçlar da oynar.

Rahatladınız mı biraz :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bütün gün tık yok, gelip de son yarım saat heyecan tutuyo ya deli oluyorum ha :akuma:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı raichu

Bütün gün tık yok, gelip de son yarım saat heyecan tutuyo ya deli oluyorum ha :akuma:

Bende de var o heyecan :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Atiba,oğuzhan,sosa formdalar kadroyu bozmaya gerek yok :) Tolgay seneye anca oynar yavaş yavaş yada şampiyonluğu garantilersek son maçlar da oynar.

+Kasımpatı
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

+Kasımpatı

pardon bide o var şampiyon olmuşcasına oynayan kasımpatı.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Boğazınız kurumasın sesiniz kısılmasın inşallah

723896565677592577[/tweet]][/url]

Çevrimdışı Ömer Fikri Er

Tüm sezon olcay ı tartışarak geçti :D Demek ki takıma bir katkısı var ki oynatıyor hoca.

En basidinden geçen hafta asist öncesi pası olcay vermişti :)
Maç içinde insanı çıldırtsa da o olmadan olmuyor

Çevrimdışı Kemal

Tosic : geçen sene bizi şampiyonluktan eden takımla maçımız demiş

Bunu belleklerine kazimalari çok güzel , geçen sene tribünde ağlayan beşiktaşlı çocuklar gözümün önünde

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Marcelo Rodallega'ya yakın oynasın yeter.

Çevrimdışı raichu

şimdiden içim buz tuttu resmen  :duman:

buz mu ne buz'u benim her yerimden ateş fışkırıyor kulaklarım yanıyor şuan :D

Çevrimdışı Karabay

Çevrimdışı Bekrakn

bunları ben de kendi kendime söylüyorum ama olmuyor :D galiba hakem bitiş düdüğünü çalacak öyle rahatlayacağım :D

kaç haftadır formları kötüydü geçen hafta bursa maçını aldılar benim içime düştü bir kurt. hayır akhisarla bir derdim yok hatta ege takımıdır kazansın da isterim ama bizle olan maçlarında değil, hele bu maç hiç değil :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kerime o uzun pasi atan kimdi ?

Asistin asistini yapti kerime , Olcay pek goze batmıyor cok asist yapmıyor ama butun pozisyonlarin icinde var bu sezon bir cok macta asistin asistini yapti ve hemen her Golde payi var bir sekilde tamam bende cok kızıyorum cok eleştiriyorum ama Yigidi öldür hakkini yeme :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: