24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor
24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor Tarih : 04.02.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Arda Kardeşler - İbrahim Çağlar Uyarcan - Süleyman Özay - Turgut Doman

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor  [Okunma sayısı 4952 defa] 24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 04.02.2024
Saat : 19:00
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Arda Kardeşler - İbrahim Çağlar Uyarcan - Süleyman Özay - Turgut Doman
VAR : Alper Çetin - Erkan Engin - Murat Tuğberk Curbay
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Unnamed

Yeni transferimiz Cenk Tosun ile coşarız :)

Çevrimiçi Samet Demir

Futbolcu sağlığı herşeyden önemli Cenk kardeşim. Sen tedavine bir an önce başla.
[ Son Düzenleme: 04 Şubat 2024, 13:09:18 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Futbolcu sağlığı herşeyden önemli Cenk kardeşim. Sen tedavine bir an önce başla.

Sakatlığı nedeniyle Cenk forma giyemeyecekmiş..
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Maçta protesto olur maçtan sonra ise 2 tane transfer getirirler
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Maçta protesto olur maçtan sonra ise 2 tane transfer getirirler
net adam almayacaklarsa hiç kimseyi almasınlar yapmasınlar transfer zaten lig gitti Kupayada yetiştiremediler

Tek Rafa yada o ayarda biri yeter

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Yerimizi alalım yavaştan hadi hayırlısı, vurduğum gol yediğin ofsayt olsun Kartalım.

Çevrimdışı ankarakartal06

cenk oynadığı için izlemeyecegim

Çevrimiçi Samet Demir

Kim nerede oynuyor? Bilen bilgilendirsin lütfen.

Çevrimiçi sEuL

Bu Santos’tan bi cacik olmaz.

Sakat Venk’i oynatiyor halen, lan adam sağlıklı iken ne verdiki sakat sakat bu maça 11’de başlatiyorsum.

Çevrimiçi Necmi

şu kadrodan birşey olması için ts nin kötü olması bile yetmez çok çok kötü olmadı gerekir

Çevrimiçi Necmi

Bu Santos’tan bi cacik olmaz.

Sakat Venk’i oynatiyor halen, lan adam sağlıklı iken ne verdiki sakat sakat bu maça 11’de başlatiyorsum.
ne cenkinden bahsediyorsun bir sürü stoper aldık ama 11 de bir tane bile stoper yok ve ts karşısına çıkıyoruz santos ne ligi ne takımı tanıyor esas soru bunu şu an kim yönlendiriyor o kişiyi bulup önce onu kovmak gerekiyor santosun puanı gelecek sene verilir

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Valla ts de kötü ama ilk 11lere bakınca bizden daha kaliteli kadrosu var, bol gollü maç olur gibi beraberlik bekliyorum
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Beden hocasına Cenki oynatmıyor diye sitem edenler bugün Cenk neden oynuyor diye sitem ediyor :)

Çevrimdışı Sefa Kara

yeniliriz uğurcan panterleşir avcı ölümüne kitler macı.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Ayaksiz cenk 11. Takimdaki TEK stoper talha yedek santos umarim 1 gun bile sy takimda kalmazsin. Biktim artik bir oyun plani bile olmayan dar goruslu comar td lerden.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Talisca1903

ben gelmeden dedim bir bildiğim varsa Cenki hayatta kesmez diye eski kurt bu inanmadığı topa girmez  :D

Çevrimiçi kartalizma190399

Sonunda 433ten ciktik hele sukur. Birde cenk yerine muleka olsa cok iyi olurmus.

Çevrimdışı mellfred

rahicha ghezzela verse gole gidecek kanada bol gibi pas attı

Çevrimiçi Necmi

Amartey 6 numarada fena durmuyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ghezzal dışarı, Demir Ege içeri Rashica ile yer değişikliği çok net.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Su an sahada en topcuya benzeyen topçu olması kadronun kalitesizligini de gösteriyor.

Çevrimiçi levitate

adam 6 numara normalde zaten salak leicester stopere çevirdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: