20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük
20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük Tarih : 13.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Mert Güzenge - Serkan Olguncan - Bahtiyar Birinci - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 4063 defa] 20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Çevrimdışı zubeyirbaya

rashicanın uyduruk top kaybından golü yiyorduk mert çıkardı.

emre bilgin  :s20:

Çevrimiçi sEuL

Neyi Atacan Gedson sende, gidip kaleciye nisanliyor

Çevrimiçi levitate

emre'de geliyor yine iyiyiz haaa
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi BlackEagle16

Yalnız emre bilgin gümbür gümbür geliyor maşalllah 👏👏👏
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi levitate

faul yok haa eleman çekirge gibi zıplıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

neden dünyanın her takımının yaptığı bize karşı oynayamaz maddesi yok

gerçi anç ruiz'e maaşını ödememek için 3 milyon zarara sokmuş adam bunu aklına getirmesini beklemek zor

Çevrimiçi Talisca1903

rashicanın uyduruk top kaybından golü yiyorduk mert çıkardı.

emre bilgin  :s20:
rashica hiç yok ama cenk hep suçlu

Çevrimiçi Talisca1903

Yalnız emre bilgin gümbür gümbür geliyor maşalllah 👏👏👏
bizi mi buldu :bandit: :bandit:

Çevrimiçi sEuL

Yalnız emre bilgin gümbür gümbür geliyor maşalllah
Utku’nun yapamadigini yapıyor ve şans bulabiliyor. Su ana kadar bütün topları üzerine nisanliyor olsakta kalede Ersin’den daha çok güven verdiği kesin.

Çevrimdışı zubeyirbaya

emre'de geliyor yine iyiyiz haaa

mert'ten sonraki potansiyel kalecimiz galiba

Çevrimdışı mellfred

Yalnız emre bilgin gümbür gümbür geliyor maşalllah
bugün gelmesin

Çevrimiçi Mehmet57

Semih’in her hareketi olumlu ama sol kanatta kaleden uzak kaliyor

Çevrimdışı zubeyirbaya

bütün olarak kötü oynadığımız kısmen pozisyonlar bulduğumuz bir bölüm var

son 10 15 dk biraz daha ritm bulduğumuz bir bölüm var

rize maçından farklı değil ama şutlar girmedi. defansif açıdan çok bir gelişim yok.

Çevrimiçi sEuL

Kendi sahamızda resmen doğranıyoruz. Bütün ufak tefek pozisyonlarda düdük rakip lehine caliniyor ve herifler ilk yarıyı sarı kart yemeden bitirdi. Gerçekten inanılmaz

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk, salih, onur şu takıma monte edilmiş el freni. Hele onuru görmeyenlerin rashicayı eleştirmesi kadar komik birşey yok :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Salih ilk yarının en kötüsü. Attığı pasların çoğu rakibe gitti. Gedson ilk yarının hayalitiydi. Gol pozisyonu dışında göremedik. Hakem Semih'e yapılan kündeye nasıl kart vermedi anlaşılır gibi değil. Yediğimiz kartlar doğru ama kızarmayalım. Net ofansif orta sahaya ve 6 numaraya ihtiyacımız var.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı zubeyirbaya

bir de adamlarda kaleci krizi var kiralık kontratına klasik maddeyi koydurmuş olsan bugün maça ıspartadan 3.kaleci diye aldıkları adamla çıkacaklar. ulan anç

Çevrimdışı Sefa Kara

Cenk,Salih,Umut,Onur sahada bu oyuncular varsa galibiyeti unutun.

Onuru bile kesemicekse bu yeni aldığımız sağ bek kepenkleri indirelim gidelim.

Cenk,Salih orta sahası ile çıkacağıma hiç çıkmam daha iyi.

Raşitsa 10 numara olarak kullanmak akıllara neden gelmiyor.

Muleka
Semih          Raşitsa        Ghezzal

Gedson         Demir ege

Çevrimdışı Sefa Kara

Salih ilk yarının en kötüsü. Attığı pasların çoğu rakibe gitti. Gedson ilk yarının hayalitiydi. Gol pozisyonu dışında göremedik. Hakem Semih'e yapılan kündeye nasıl kart vermedi anlaşılır gibi değil. Yediğimiz kartlar doğru ama kızarmayalım. Net ofansif orta sahaya ve 6 numaraya ihtiyacımız var.

Bize verilen kartlar doğru rakibe verilmeyen kartlar sorun.

Bu yönetim bylokcu badem bıyığı koltuktan indirmesi lazım tepki bile göstermedi henüz.

Çevrimiçi sEuL

İkinci yarı kaç haftadır sonradan oyuna girip hiçbir katkı veremeyen Ghezzal yerine umarim Rebic’i görürüz. Devrede Rebic - Cenk değişikliği ile Semih’i en uca ayabilsek hiç olmazsa 11’e 11 sansimiz olabilir.

Illa Ghezzal girecekse eğer sarı kartı olan Demir Ege’nin yerine girmeli. Rashica’yi 10 numara pozisyonuna çekip arkasını Geddon-Salih ile kapatırsak ilerde belki biraz etkinliğimiz artabilir.

Çevrimiçi Samet Demir

Gedsonu takasla bir yere verip muadili bir 6 numara adam almak lazım. Gedson ne 6 ne 6 ne 10. Böyle pozisyonsuz adamları sevmiyorum.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sefa Kara

Gedsonu takasla bir yere verip muadili bir 6 numara adam almak lazım. Gedson ne 6 ne 6 ne 10. Böyle pozisyonsuz adamları sevmiyorum.

Bizim gördüğümüzü yabancılarda görüyor kimse almaz alsalar bile verecekleri maks 5-6 milyon € %50'si bizde 2-3 milyon € gelir o parayada orta saha bulamayız biz.

Çevrimiçi Samet Demir

Bir notta hakeme Allah belanı versin senin.

Çevrimdışı Sefa Kara

Bu oyuncu grubuna pep guardiola gelse bir şey değişmez ama en azından hoca takımı görmüş oldu ligi tanımış olucak kadro sil baştan yeniden yapılanmalı.

Hocanın isteği ilk A+ Santrafor olacaktır.Ve orta saha ve kanat ve bek kısacası kopmle yeni bir takım.

Çevrimiçi Samet Demir

Bizim gördüğümüzü yabancılarda görüyor kimse almaz alsalar bile verecekleri maks 5-6 milyon € %50'si bizde 2-3 milyon € gelir o parayada orta saha bulamayız biz.
2takım içinde win win olacak şekilde fırsat transferi denk gelirse kesinlikle değerlendirmeliyiz.

Etiketler: