2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 562 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11335280 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi sence babacar dan sow katkısı alırmıyız stili çok benziyo.

Pek bir şeylerini benzemetedim ben: Biri pivot santrafor, öteki seri santrafor.

Çevrimdışı xenos

Burada geçen sezon Mario Gomez sakat kamyon gibi diyenler... şimdide MBOKANİ için sıvıyor bunları söyleyenler hep aynı kişiler...

Gomez kalitesinde bi adam gelmeyecektir bunu herkes çok iyi biliyor ama bekliyor yinede.. Aboubakar beğenilmedi geçen gün aynı şekilde Benteke beğenilmedi ne içtiğinizi merak ediyorum.

Kimseyi beğenmiyoruz nasıl olacak bu iş Dzeko mu gelecek Mandzukic mi gelecek arkadaşlar kendimiz kandırmayalım.. ya aboubakar ya mbokani en iyi ihtimal Eto'o gelir.

bu yazını destekler nitelikte bir örnek, mesaj 5. Hafta Gençlerbirliği maçı sonrası atılmış. Bu kadar kesin dille konuşmak bana da tuhaf geliyor, itiraf edeyim quaresma transferini büyük bir kumar olarak görüyordum çünkü takımdaki geçmişi bir örnek teşkil ediyordu ama hiçbir zaman şu alıntıladığım mesaj kadar da ileri gitmedim.

[/quote]

Gomez bence çok kötü bir transfer. Fizik olarak gerçekten bitik arada bir iki maç çıkar atar ama devamlılık beklemeyelim. Takımı alıp sürükleyemeyecek onun farkındayım. 5 maç oynadık sadece bir maçta 2 golü var. Ne zaman forma girecek de ne zaman takımı sırtlayacak?

[/quote]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Irkçılık'a Hayır....  :olmaz

Ama Mbokani'nin istatiskleri beni hiç mutlu etmedi.
Bazı arkadaşlar futbolda istatistikler doğru sonuç vermez demiş  :biggrinking:
Peki neye göre karar vericez " Malum mu olacak bize yoksa iştihareye mi yatcaz"
Gomezin bize gelmeden öncekı sezonu evet parlak değil ama ondan önceki sezonları kontrol edin.
Bu adam bizde PARLAMAZ , Şenol Güneş parlatır bence diyenlere sesleniyorum ???
Elinizde 2 ekmeklik hamur varken nasıl 5 ekmek pişireceksiniz Hoca içinde bisey olanı parlatacak tabiki de.
Bizde beklemiyoruz üst bir adam ama en azından kiralık gezen 2.sınıf bir adamı almayın lütfen.
evet Mandz. -dzeko gibiler olmaz ama en azından bunlara yakın bir forvet olabilir.

Tsk

Çevrimdışı cursedofdragon

Takımların şuan daki piyasa değeri.

Çevrimiçi Necmi

Gomez 25 zor attı, Mbokani nasıl atacak ayrıca 12 asist yapan Sosa'da yok. Yani yazıyorsunuz ama boşa çoğu, altı dolu değil.
Çok yanlış düşünüyorsun  Gomez atmış olabilir ama peki ortalamasına baktınmı
girdiği 4 pozisyondan birini gole çevirdi Etoo ikide bir yaptı geçen sene o nedenle hiç bir forvet için atamaz diye kestirip atmamak lazım milletin altı boşta senin dolumu bu gezegende bir sosa yok nerden biliyorsun yerini çok daha iyi dolduracak bir on numara gelmeyeceğini birde mbokani özellik olarak gomez değil gomeze asist yapacaktın topla buluşturacaksın oda atacak mbokazi topla buluşuyor onun için özel zahmet etmiyorsun kutuya topu gönder yetiyor Dembaba da bu tarzdı mesela daha az attığı halde gomezden daha üretken forvetti bu rakamlarada törenin ikinci yarı ihaneti yüzünden bütün takım çökmüştü hatırlamıyormusun hücumda tek başına sosa yırtınıyordu son 5-6 maç
mbokani gelirmi bilmiyorum onunla ilgili hiç bir şey duymadım ama olursa kesinlikle diğer seçeneklere bakmam portodaki
oyuncu ne yapacağı soru işareti bence cenkten şu anda yukarda değil mbokani topa giden forvet birde gomez değil her şekilde vurabiliyor bana çok saçma geliyor gomez değil demek gomez gelmeden önce akla gelen seçenek bile değildi adı anılmamıştı. Gomezin çok farklı özellikleri var arasan paran olsa ikinci bir gomez yok bulamazsın o nedenle yeni bir forvet gelecek oyun şekli ona göre şekillenecek hücum şeklimiz komple değişiyor yorum yapanlar hep geçen seneyi düşünüp yapıyor unutmayın dün dündür.

Çevrimdışı tuncaboylu

Takımların şuan daki piyasa değeri.

İlüzyon.

Fenerbahçe tüm takımı satışa çıkarsa, 20 milyon euro bonservis kazanamaz. (Oyuncuların yüksek maaşları ve sitenin yanlış değerlendirmesi yüzünden.)

Mehmet Topal 10 milyon diyor, sözleşmesi elindeyken kimse 2.5 milyon maaş önermedi.
Emenike 9 diyor, 3 veren çıkmaz.
Van Persie 9 diyor, o maaşla bedava elden çıkaramazlar.
Fernadao 8.5, Alper Potuk 8 falan, Volkan Şen 7.5 bunları konuşmaya gerek yok.

Çevrimdışı Bishamon

Çevrimdışı murat baltacı

kısa zamanda stopere omeuro yerine gil kiralanmalı bekleyeceksek uğraşacaksak üst seviye sakho,mangala,kompany gibi isimlerle yine uğraşalım bekleyelim alabilirsek muazzam stoper tandemi kurmuş oluruz. Forvet içinde etoyu bitirelim bony,mandzukiç,remy gibi isimleri yine zorlayalım bekleyelim alabilirsek gol rekoru kıracak ofans hattımız olur.

gil ve eto hamleleri takım ve yönetim üzerindeki baskıyı alır sabah akşam tv lerde Beşiktaş stoper almadı forvet almadı konuşuluyo haliyle insanlarda baskı oluşuyo şu iki hamleyi yapalım kovaladığımız üst seviye oyuncular gelmesede yıkılmayız yine şampiyonluğun en kuvvetli adayı oluruz ama gelirlerse renkliler diz çöker.
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 15:36:48 murat baltacı ]
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Zeki Müren'in bizi görmesi durumuna ne diyosun hocam ?

:zuhaha:  :zuhaha:  :zuhaha:  :zuhaha:  :zuhaha:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

kısa zamanda stopere omeuro yerine gil kiralanmalı bekleyeceksek uğraşacaksak üst seviye sakho,mangala,kompany gibi isimlerle yine uğraşalım bekleyelim alabilirsek muazzam stoper tandemi kurmuş oluruz. Forvet içinde etoyu bitirelim bony,mandzukiç gibi isimleri yine zorlayalım bekleyelim alabilirsek gol rekoru kıracak ofans hattımız olur.

gil ve eto hamleleri takım ve yönetim üzerindeki baskıyı alır sabah akşam tv lerde Beşiktaş stoper almadı forvet almadı konuşuluyo haliyle insanlarda baskı oluşuyo şu iki hamleyi yapalım kovaladığımız üst seviye oyuncular gelmesede yıkılmayız yine şampiyonluğun en kuvvetli adayı oluruz ama gelirlerse renkliler diz çöker.
Necmi abinin belirttiği psikolojik harp açısından önemli. Sonuçta hem rakiplere hem hakemlere hem taraftarlara gözdağı veriyorsun diğer türlü umut vermen bile sıkıntılı.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

kısa zamanda stopere omeuro yerine gil kiralanmalı bekleyeceksek uğraşacaksak üst seviye sakho,mangala,kompany gibi isimlerle yine uğraşalım bekleyelim alabilirsek muazzam stoper tandemi kurmuş oluruz. Forvet içinde etoyu bitirelim bony,mandzukiç gibi isimleri yine zorlayalım bekleyelim alabilirsek gol rekoru kıracak ofans hattımız olur.

Katılmıyorum.

1 hafta baskı görmeyelim diye Eto'o ve Gil gibi senelik 2.5 milyon euro alacak adamları yedeğe transfer edecek lüksümüz yok.

Eto'o ve Gil alınacaksa, Omeruo kiralık alınıp transfer bitirilir. Yok Bony, Remy, Mangala, Sakho gibi adamlardan ikisi alınacaksa, Eto'o ve Gil alınmamalı.

Çevrimdışı Alper1903

Eto'o yu getirin bitsin artik bu is.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yine gün kurtarıcaz.

Lig başladı 10 numaramız ve gol kralımız gitmiş yerlerine oyuncu gelmemiş.

Eldekilerden sadece sağ ve sol bekleri upgrade etmişiz. Stoper yok. Kaleci desen bi yarım daha geldi etti sana 3 tane buçukluk.

Kusura bakmasın başkan ama bu kadarı da fazla. Göz göre göre bu kadar beklenir mi? Hayır, bi de neyi bekliyosun?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yine gün kurtarıcaz.

Lig başladı 10 numaramız ve gol kralımız gitmiş yerlerine oyuncu gelmemiş.

Eldekilerden sadece sağ ve sol bekleri upgrade etmişiz. Stoper yok. Kaleci desen bi yarım daha geldi etti sana 3 tane buçukluk.

Kusura bakmasın başkan ama bu kadarı da fazla. Göz göre göre bu kadar beklenir mi? Hayır, bi de neyi bekliyosun?
Beşiktaş'ın her kuruşu değerli fazla para vermek istemiyorlar. O yüzden son saniyeye kadar pazarlık yapıyorlar.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bikaç forumda Mbokani ile ilgili renkli yorumunu yazıyorum.
Ya bunlar futbol ve adamdan anlamıyo yada biz farklı bir bakış açımız var Mbokaniye karsı  :biggrinking:

*eren yerine biz alaydık keşke. ölüsü yeter bu lige
* Demba Ba ve Gomez de gibi sistem devam ederse buda 15+ gol atar
*Lig icin yeterli ama üst düzey bir forvet degil
*fmde hep bizim takima alirdim. Begenirim kendisini tam bu lig icin
*CL için değil ama lig için cok iyi bir golcü

:alala: :alala: :alala: :alala:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Benim en sinir olduğum şey Türk tipi iş yapıyor oluşumuz. Lafta bu senenin transferleri belliydi dimi?

O zaman erken davranıcaktın oyuncu-klüp ne diyo, ne istiyo erken öğrenecektin ona göre hareket edicektin.

Hele hele Avrupa Şampiyonası'nın olduğu bir transfer döneminde böyle yapmamak aha böyle intihar oluyor işte.

Lig başlıyor senin geçen seneki şampiyonlukta 2 kilit ismin takımda yok, yerlerinde yerler esiyor.

Senelerdir süre gelen stoper ve kaleci ihtiyaçlarını da karşılayamamışsın. Ve aradan 3 ay geçmiş. 3 ay.

Artık laflara değil icraatlara bakmak lazım diye düşünüyorum. Toplum olarak laflara bayılıyoruz biz. Bu değişmeli.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı murat baltacı

Üçüde kiralık olacağı için maliyet kısmına girmiyorum performans olarak hangisi daha uygun olur bize. mbokani son vuruş iyi enteresan golleri var,babacar da genç hızlı bi oyuncu sow gibi kanat forvette oynayabilirmi? forvete eto nun geleceğinide hesaba katarsak kanat forvet oynayabilen bi oyuncuyla çok gol atarız diye düşünüyorum.

mbokani,babacar,aboubakar
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Beşiktaş'ın her kuruşu değerli fazla para vermek istemiyorlar. O yüzden son saniyeye kadar pazarlık yapıyorlar.

Madem öyle Pektemek ve Tolga'ya verilen paralar kimindi diye sorarım o zaman :alala:

Çevrimdışı İhsan

Takaatim kalmadı :) Bundan daha kötü bi transfer dönemi olamaz heralde..

Bence gayet iyi gidiyoruz.

Daha önceleri panikleyip ne kadar kazma aldığımızı unutmayalım.
Şimdi ne yapılması gerektiğini iyi biliyoruz.

İyisine gücümüz yetmiyorsa hiç almayalım daha iyi
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 15:56:20 İhsan ]
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Madem öyle Pektemek ve Tolga'ya verilen paralar kimindi diye sorarım o zaman :alala:
Senin benim gibi taraftarların aldığı ürünlerin parasınında olduğu bilumum gelirlerden gelen beşiktaşın parası :evillol: sinirden doğru düzgün yazamadım

Çevrimdışı Nartallo

Mbokani gelirse Cenk'i de kaybederiz.

Babacar veya Aboubakar'dan birisini kiralayıp Eto'yu almak bence en doğrusu...

Çevrimdışı Bishamon

Benim bir forvet adayım  :D

Son aldığım bilgi 19.03 ü 19.05 ve 19.07 de 3 kap bildirimi arka arkaya olacak
Bu adam niye banlanmıyor?

Geçen seneyi çabuk unutmuşuz.Transferin son günlerinde Marsilya'dan 3 oyuncuyla anlaşmıştık,başkan bu saatten sonra faydalı olmazlar diye transferden vazgeçmişti.Aynı şeyler tekrar yaşanacak sanırım

Çevrimdışı tuncaboylu

Sevgili dostum; laf dönüp dolaşıp buraya geliyor da, bu soruyla neyi öğrenmek istiyorsun tam olarak?

"Pektemek'e çok para verildi, yeni transferlere de verilsin" demek mi istiyorsun?

"Aslında paraya önem vermiyorlar, har vurup harman savuruyorlar" demek mi istiyorsun?

Yeni transferler için sıkı pazarlık yapılmasının nesi kötü?

Ben de diyorum ki Pektemek'e kaptırdığı paradan sonra akıllandılar, kılı kırk yarıyorlar. Ne cevabın olacak buna?

Etiketler: