1.Hafta / Mersin İdman Yurdu - Beşiktaş
1.Hafta / Mersin İdman Yurdu - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|1.Hafta / Mersin İdman Yurdu - Beşiktaş Skor : Mersin İdman Yurdu 2-5 Beşiktaş Tarih : 16.08.2015 Saat :  22:00 Stadyum : Mersin Arena Hakem: Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1.Hafta / Mersin İdman Yurdu - Beşiktaş  [Okunma sayısı 71947 defa] 1.Hafta / Mersin İdman Yurdu - Beşiktaş

Çevrimdışı legendmaster

tolga hala saçmalamaya devam ediyor bir kaleci alınsa iyi olacak

Çevrimdışı Onur Küçük

Yazdığımı bir daha oku istersen...

Gomez'i deneyecek elbette.
Demek istediğim skor 2-1 olsaydı risk almaz, yapacağı değişiklik Ozi-Gomez  Cenk-Frei değil , muhtemelen başta Ozi-Frei  ve sonrasında Cenk-Gomez şeklinde olurdu.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Bu gökhan töre nedir arkadaş Kanser etti beni

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne yapti? Ben sadece ikinci devre izledim, takir takir oynadi. Sadece izledigim kisimda net iki adama sari gostertti.

Çevrimdışı GÖRKEM

Çevrimdışı f_madida

Ne yapti? Ben sadece ikinci devre izledim, takir takir oynadi. Sadece izledigim kisimda net iki adama sari gostertti.

Ilk yari kotuydu, ikinci yari bir 20 dk Tore gibi oynadi adamlar 10 kisi kaldi...sonra da sakatlandi galiba.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı ümer

Takıma acil kaleci sol stoper

Çevrimdışı f_madida

Gencler-Rize macindan sacma bir skor cikmazsa liderlikle baslayacagiz.

Çevrimdışı ümer

Maç boyunca laubali oynadığını herkes görmüştür sanırım

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Öyle bir orta saha alınmalı ki %30 ileriye taşısın hem kalite hem oyunu.. Artık rode mi olur fer mi olur, mucize gerçekleşir fellaini mi olur bilmem.

Çevrimdışı Ensar

Oğuzhanın bu performansindan sonra , lucas transfer edilip atibanin yerine koyup lucas-ozi yapsak nasıl olur , lucas tek başına kaldırabilir mi ?
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı GÖRKEM

Stoper Transferinden vazgecebilirler belki. Kaleci de almayabilirler.

Sart olan tek Bölge Orta Saha.

Çevrimdışı f_madida

Öyle bir orta saha alınmalı ki %30 ileriye taşısın hem kalite hem oyunu.. Artık rode mi olur fer mi olur, mucize gerçekleşir fellaini mi olur bilmem.

Insallah yonetim skora bakip da pintilik yapmaz...Rode lazim, kaleci lazim, adam gibi bir de stoper gelmeli ki bunlarla birlikte yavas yavas kendimiz bulalim.

Çevrimiçi mayguntr

Töre çok dağınıktı , takımda ona bi rol biçilmeli bence yoksa kendini eritecek gibi , Q17 den çok etkilenmiş gördüm ben onu ,çizgileri çok net olan bir görev verilmeliki disiplin içinde oynayabilsin.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Cenk 3 Gol :claps:
Oguzhan 3 Asist :claps:
Olcay 1 Gol 2 Asist :claps:
Muhtesem Baslangic...
Iste Gercek Besiktas iste Senol Güneş Farki :tabe:
Buyuk takimin ne oldugunu nasil oynamasi gerektigini bilen bir hocayla neler yapacagimizi gorduk...
Tesekkurler Senol Gunes Hocam :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı GÖRKEM

Oğuzhanın bu performansindan sonra , lucas transfer edilip atibanin yerine koyup lucas-ozi yapsak nasıl olur , lucas tek başına kaldırabilir mi ?

Olmaz. Ilk yari Atiba-Ozi ile cok zorlandik Orta Sahada. Necip ile ücleyince rahatladik.

Çevrimdışı Scout

Cevizlerinizi Öpeyim Olcay Oguzhan Cenk Rhodolfo  :evillol: Sevinçten Çıldırıyorum
Pika Pika

Çevrimdışı ismail

Stoper kaleci önlibero şampiyonnuz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Efe

fellaini cuk oturur
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı f_madida

Stoper Transferinden vazgecebilirler belki. Kaleci de almayabilirler.

Sart olan tek Bölge Orta Saha.

Ilk yarida verdigimiz pozisyonlari mersine degilde ligin ilk 6 sirasina oynayan duzgun bir takima versek bugun skor cok farkli olabilirdi...ortasaha-stoper-kaleci bunlar asgari ihtiyaclari takimin...

Çevrimdışı Ensar

Olmaz. Ilk yari Atiba-Ozi ile cok zorlandik Orta Sahada. Necip ile ücleyince rahatladik.
Ama lucas bence atibadan daha çok top kapan daha çok ısıran bi oyuncu bu açıdan düşünün
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Yakup

http://haber.besiktasarena.com/degisim-uzerine.html

İlk 15 dakika gol attık ve 4 tane ceza sahası içinden gol attık. Bunlar hep beklenen şeylerdi ama hala eksiklerimiz var. Şimdi diğerleri düşünsün  :ishock:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Tolga

Bugün gerçekten çok iyi bir galibiyet aldık. :)

Bu sezon buna benzer skorları çok göreceğiz.

Darısı haftaya Ts maçına  :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Gerçekten bende Törede bir dağınıklık görüyorum kendinde değil bu sene hayal kırıklığı yaratmaz bize inşAllah.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı GÖRKEM

Ilk yarida verdigimiz pozisyonlari mersine degilde ligin ilk 6 sirasina oynayan duzgun bir takima versek bugun skor cok farkli olabilirdi...ortasaha-stoper-kaleci bunlar asgari ihtiyaclari takimin...

Katiliyorum da bu saaten sonra 3 Transfer yapmazlar diye söyledim. En önemlisi Orta Saha.

Etiketler: