Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365755 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Ah Toroglu ah..

Yönetim,T.d ve Futbolcular
Ulusal spor kanallarıyla röportaj,söyleşi yaparken
senin kanalın nasibini alamadı.
İftirayı aşan maksatlı,çamur atayım gündem yaratayım derken
baltanı taşa vurmuşsun..

saygılar
iyi etmişler harbiden aspora röportaj hakkı vermedilermi :D

Çevrimdışı tangaz

benimki pazar akşamında beri çıkarmıyor. Bide koca kız oldu halen söyleyemiyor ismini. Bekiştaş diyor  :lol:

dostum onu öğretmek sana düşüyor mesela ben 2 senedir her gece yatmadan önce yanağını öperim sonra kulağına "siyah beyaz en büyük beşiktaş şampiyon beşiktaş şampiyon ela" der öle yatırırım  :ok: gerçi ben anne karnındayken müzik dinletin dediler ben marşları dinleterek şeetmiştim o süreci  :biggrinking:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Onlar basketten kafasını kaldırdı mı ki bizimle dalga geçicekler :D  :evillol:

bu gözle bakarsak her şeye bir kulp takılır. yıllar önce ankara otobüs terminali yeni yapılıyordu ismini ilk olarak aşot koyuyorlardı (ankara şehirlerarası otobüs terminali nin kısaltması gibi) sonra bu i.melih gökçek mi ne biri tuttu efenim o kelimeyi araştırdım ermenice mi ne dedi sonra tuttular şimdiki adı olan aşti (ankara şehirlerarası terminal işletmesi) yaptılar sonra biri çıktı efenim buda ibranice galiba vbvb dedi velhasıl kelam koy geç. koyduk mu der geçersin  :D

basın medya saldıracaksa çok şey bulur mesala bu seneki metekalkavan2-trabzonspor 1 manşeti gibi fotomaçın.
ben Vodafone Kartalyuvası istedim ama Vodafone Park daha bir güzel oldu sanki.
söyleyişteki vurgu ses ahengi vs. güzel oldu bence...

hiçbiriniz katılmamışsınız bana  :bandit: demek fazla evhamlıyım hatta bu benim aklıma gelenler bunlar daha neler bulur demiştim  :evillol:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Karabay

dostum onu öğretmek sana düşüyor mesela ben 2 senedir her gece yatmadan önce yanağını öperim sonra kulağına "siyah beyaz en büyük beşiktaş şampiyon beşiktaş şampiyon ela" der öle yatırırım  :ok: gerçi ben anne karnındayken müzik dinletin dediler ben marşları dinleterek şeetmiştim o süreci  :biggrinking:
abi bir iki denedim kız baktım papağana dönecek bıraktım.  :lol:
O zaten mayayı aldı. Sonrası olur bir şekil.

Çevrimdışı tangaz

maya zaten belli maşallah  :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı eaglekartal

bugün hangi kanalda hangi oyuncumuz röportaj verecek şeyini nerden takip ediyorduk kaçırmayalım zor oluyor her kanalda olunca kim nerde takip etmek  :biggrinking:

Çevrimdışı eaglekartal

angut sitelerinden bir alıntı
Lens kargalarda iş yapmaz masallarına kendinizi inandırmayı bırakın. Ulan adamlarda kaleci dahil hepsinin ayağı top yapıyor lens te giderse top diye oynarlar bizim orta sahayla. Alamıyorsak eğer onlarada aldırmamak lazım

(Hakaret Yasak)₄ taktı azize resmen bela oldu başımıza izin vermemeliyiz bu transfere

ahahahahaa :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Tatar bir shaman buyucu buluyon abi kulagina ufletiyon islem tamam.

Çevrimdışı sametbagan

Yok mu şurda Dün akşam Fikret Başkanımızın sokup çıkardığı programın videosunu atacak kara kartal.izleyelim de bi keyif cigarası yakayım :D

Çevrimiçi Necmi

hiçbiriniz katılmamışsınız bana  :bandit: demek fazla evhamlıyım hatta bu benim aklıma gelenler bunlar daha neler bulur demiştim  :evillol:
tam tersi akşam asporda uğur karakullukçu Fikret Orman çok doğru söylüyor diye
destek verdi. Aslında euroligin ipliğinin pazara çıkarılması için bu tartışmayı açmak gerekiyordu
5 ülkenin belli takımlarının katılmasıyla eurolig olmaz her sene aynı takımlar dön dur. tamamen
kapalı kutu ticari oluşum avrupa ülkelerinin şampiyonlarının temsil hakkının bile olmadığı bir lig
ispanya italya Türkiye israil rusya yunanistan belli takımlarından oluşmuş araya bir iki misafir takım aldıkları
bir yapı birde buna avrupanın en büyük kupası diyorlar avrupanın bunu taktığı falan yok.
tamamen bir şirketin ticaret yapmak için kurduğu bir yapı

Çevrimdışı BJKTÜRK23

destek verdi. Aslında euroligin ipliğinin pazara çıkarılması için bu tartışmayı açmak gerekiyordu
5 ülkenin belli takımlarının katılmasıyla eurolig olmaz her sene aynı takımlar dön dur. tamamen
kapalı kutu ticari oluşum avrupa ülkelerinin şampiyonlarının temsil hakkının bile olmadığı bir lig
ispanya italya Türkiye israil rusya yunanistan belli takımlarından oluşmuş araya bir iki misafir takım aldıkları
bir yapı birde buna avrupanın en büyük kupası diyorlar avrupanın bunu taktığı falan yok.

Necmi abi yanlış mı alıntıladın bizim ki park kavgasıydı  :D

Çevrimdışı atakan eraslan

Yok mu şurda Dün akşam Fikret Başkanımızın sokup çıkardığı programın videosunu atacak kara kartal.izleyelim de bi keyif cigarası yakayım :D

aynen , parça pinçik ikişer dakka koymuşlar hep

Çevrimdışı tangaz

afyonu daha patlatamamış heralde, bunlar hep şampiyonluk sarhoşluğundan  :D

Çevrimiçi Necmi

benim kafa euroligde
işin park kısmına gelince benim ilk baştan beri istediğimdi arena ismini istemiyordum zaten
park daha havalı oluyor :D

Çevrimdışı mylife1903

Ispanyol degil daha ziyade yahudi isine benziyor bu. saf silkeliyirlar bizim turk sirketlerinde sponsor oluyor.

Buyuk turk dusunuru vardi eskiler hatirlar titan kenan hah onun organizasyonu olabilir diyor kagebe.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Mayıs 2017, 15:01:32
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Sanki biz oynuyormuşuz gibi maçı seyredip, Başakşehir’in kazanmasını diliyoruz. Kazanırsa inşallah biz Avrupa’ya gideceğiz." dedi.
inşallah konya alır kupayı da sürekli bize sallayan rıza ve  fenerli başkanları gidemez.
ayrıca konya alınca fener ve gs sezonu erken açıp ön elemeler oynayacaklar.
bu sene Osmanlı erken açtı nasıl düştü ikinci yarı gördük.
seneye Trabzon kupada yok tek rakibimiz ts olur gibime geliyor.
haydi konyaa...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı BJKTÜRK23

benim kafa euroligde
işin park kısmına gelince benim ilk baştan beri istediğimdi arena ismini istemiyordum zaten

tamam  bir an kendimden şüphe ettim oruç kafa ben mi yanlış alıntıladım diye   :D

Çevrimdışı tangaz

benim kafa euroligde

başına da st. eklesek st.vodafon park bu methiye üzerine vodafone sponsorluk ücretini yükseltir belki  :eyes

Çevrimdışı Mahmut

Yüzde yuz katiliyorum, federasyon gibi her ulkenin temsilcisinin olmadigi kurumlar olmazsa, bu sirket gibi kar odakli bir kurum olursa o kurumdan hem adalet bekleyemezsin, kendi kari icin herseyi yapabilir.
Ben sadece hala fenerde oynamasina ragmen lens bize gelmek istiyor demesini yadirgadim. Sezon bitse zaten sunderlandin oyuncusu ama hala sezon bitmedi.

Çevrimiçi Necmi

72 saat uykusuz kaldım Murat gitmeden bir gün önce uyumamışdım gitmek gibi bir planım yoktu
son gece @Oktay  ve @MURAT  bir gaz verdi gecenin ikisinde kendimi bilet alırken buldum :bandit:
gidiş ve dönüş gecelerinide sayınca gerçi dönüşte yarı yolda uyumuşum gözümü izmitte açtım
dönüş yolundada ben kullandım ilk arabayı en son hatırladığım ıhlarada sanırım hasan dağının zirvesine yakın bir yerlede yol arıyordum gitmek için
oraya nasıl çıktığım konusunda hiç bir fikrim yok bir ara ıhlara köyünün içinde geçtim. buna bağlı bir sürü köyden
geçtim hani yol falan yok bildiğin arazide toprak yollar stabilize yollar kendimi aksaraya zor attım 90 km yolu iki saatte geçmişim
aksarayda @MURAT  direksiyonu verip kendimi arka koltuğa attım :D
yol yordu anca kendime geliyorum 1200 km gitmek kolayda git maçı seyret dön biraz fazla kaçtı sanırım.
bir gün erken gidip bir gece kalmak gerekiyordu sanırım biz tam deplasman yaptık.

Çevrimdışı tangaz

72 saat uykusuz kaldım Murat gitmeden bir gün önce uyumamışdım gitmek gibi bir planım yoktu
son gece @Oktay  ve @MURAT  bir gaz verdi gecenin ikisinde kendimi bilet alırken buldum :bandit:
gidiş ve dönüş gecelerinide sayınca gerçi dönüşte yarı yolda uyumuşum gözümü izmitte açtım
dönüş yolundada ben kullandım ilk arabayı en son hatırladığım ıhlarada sanırım hasan dağının zirvesine yakın bir yerlede yol arıyordum gitmek için
oraya nasıl çıktığım konusunda hiç bir fikrim yok bir ara ıhlara köyünün içinde geçtim. buna bağlı bir sürü köyden
geçtim hani yol falan yok bildiğin arazide toprak yollar stabilize yollar kendimi aksaraya zor attım 90 km yolu iki saatte geçmişim
aksarayda @MURAT  direksiyonu verip kendimi arka koltuğa attım :D
yol yordu anca kendime geliyorum 1200 km gitmek kolayda git maçı seyret dön biraz fazla kaçtı sanırım.
bir gün erken gidip bir gece kalmak gerekiyordu sanırım biz tam deplasman yaptık.

eski kurtlara yakışan bir deplasman olmuş ayağınıza yüreğinize sağlık  :claps:

Çevrimdışı tuncaboylu

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Sanki biz oynuyormuşuz gibi maçı seyredip, Başakşehir’in kazanmasını diliyoruz. Kazanırsa inşallah biz Avrupa’ya gideceğiz." dedi.
inşallah konya alır kupayı da sürekli bize sallayan rıza ve  fenerli başkanları gidemez.
ayrıca konya alınca fener ve gs sezonu erken açıp ön elemeler oynayacaklar.
bu sene Osmanlı erken açtı nasıl düştü ikinci yarı gördük.
seneye Trabzon kupada yok tek rakibimiz ts olur gibime geliyor.
haydi konyaa...
Evet Konya kazanmalı.
Hafta sonu da Bursa düşerse tamamdır sezon.
Wolfsburg düşmedi, ona üzüldüm biraz.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Mayıs 2017, 15:11:12
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Bence artık ilginin Başkana gösterilmesi gerekiyor. Burda taraftar yanlış yapıyor.
aslında bütün emek onun ve yönetim kurulunun.
Başkan tribüne çağırılmayı çoktan haketti.
sadece kutlamada bağırılsın başkana.
maçlarda bağırıldığı zamanları hatırlayın en kötü dönemlerimiz başkana tezahürat yapıldığı dönemlerdir.
başkan ve yönetime tezahürat onları gevşetir kendilerini herşeyin üstünde görmeye başlarlar.
böyle iyi çok iyi çalışıyor yönetim takdirimizi alıyorlar zaten tezahürat yapılmasa da gücenecek adamlar değiller...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı benyv-

Yüzde yuz katiliyorum, federasyon gibi her ulkenin temsilcisinin olmadigi kurumlar olmazsa, bu sirket gibi kar odakli bir kurum olursa o kurumdan hem adalet bekleyemezsin, kendi kari icin herseyi yapabilir.
Ben sadece hala fenerde oynamasina ragmen lens bize gelmek istiyor demesini yadirgadim. Sezon bitse zaten sunderlandin oyuncusu ama hala sezon bitmedi.

Doğru veya yanlış euroleague açıklamalarını da yerinde bulmadım, Süt kupası tabiri ne kadar yanlışsa, Avrupa kupasını yeni getirmiş bir Türk takımına karşı, kupaya para tuzağı gibi bir şey de söylenmez sıcağı sıcağına. Ondan sonra renklilerin eline malzeme veriyoruz. Umarım bu söylemlerden vazgeçer yönetim. Daha ağırbaşlı olmalıyız. Kendi başarımız bize yeter.

Çevrimdışı tuncaboylu

Sezon bitmemiş...
Sezonunun ortasında "Quaresma bize gelmek istiyor" diye basın toplantısı yapan o sıfatsız adama az bile bu.
Başkan yine insaflı, ben olsam Hasan Ali'yi de alır, İsmail'i tek bırakırım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: