2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

kartalizma190399, Yancos, kartal meriç, Sinan66, sozkul, Cihan1903, ugurkartalizma, Renton, Samet Ç, Gökhan Kurt, cornelius, admsngl898, yaço58, İbrahim, hasankale, zafkan, ergin, fatihsahin, ferdi1903, BlackEagle16, COB, İsmail Özyurt, tolga1903, Savaş, uğur07, qp 383, c3c2k ve 169 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 53971 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi kartalizma190399

Okan geçen sene ilk yarı bizle oynadığı maçta yenilseydi kovuluyordu. :) o maç hiç aklımdan çıkmıyor. Şenol hocamın cenki 11 redmondu yedekte bekletmesi uğruna maçı verdik. Gs de de sol bekte emre taşdemir vardı.

Bu kadar desteğe rağmen şampiyon olamıyorsan sonun tv de yorumcu olmak olur..

O maci kaybetse bile kovmazlardi. Adamlar bilmemkac mac arka arkaya kazandi, bu sene aldiklari puan belli. Bize yenilselerdi bile kopma olmuyordu.
Gecen sene basinda Icardi Rashica vs gelmemisken adam savunma oturtup 1-0 yene yene puanlari oyle veya boyle toplatti takimina.
O basari'yi Senol Gunes gosteremiyor iste. En azindan savunma'yi siki tutup Aboubakar Ghezzal Chamberlain sans verdigin Semih'le vs 1-0 ite kaka gidebilirdin sen de.

Şu adamı istiyorum bende.

Ben de hic istemiyorum. Semih ve Muci varken tamamen gereksiz. Ayni tarz oyuncu.
Kisa forvetleri alip alip duruyoruz sonra yer bulamayip kanada atiyoruz niye adam gecmiyor niye gol atmiyor diye kiziyoruz.
Hala sacma sapan isimler gundemde.
Ya 4-4-2 oynatacaksin ya da 4-2-3-1 inadindan vazgecmiyorsan kanatoglu kanat alacaksin ve pivot santrfor.
Depay'i aldik, nerede oynayacak?

Okan bence lig için yeterli avrupa için yetersiz bir geçiş hocasıdır.

Yetersiz olsa ne yazar. 2 sene rekorlar kirarak sampiyon oldu.
Takimi fazla dagitmazlarsa ve istediklerini yaparlarsa Fatih Terim'in rekorunu da kirar.
Bizde bu kotu durumda cikacak maddi guc ve akil yok, daha stratejimizi bile oturtamiyoruz.
FB desen her zaman kaos icerisinde, bir de baskanlik durumlari var.
Adamlar sacmalamazsa 4-5 diye gider bu sampiyonluk sayilari.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • Bugün, 12:55:42
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Menajerler, Tottenham'ın 28 yaşındaki on numarası Lo Celso'yu Beşiktaş'a önerdi. (Takvim)

Çevrimiçi Samet Demir

O maci kaybetse bile kovmazlardi. Adamlar bilmemkac mac arka arkaya kazandi, bu sene aldiklari puan belli. Bize yenilselerdi bile kopma olmuyordu.
Gecen sene basinda Icardi Rashica vs gelmemisken adam savunma oturtup 1-0 yene yene puanlari oyle veya boyle toplatti takimina.
O basari'yi Senol Gunes gosteremiyor iste. En azindan savunma'yi siki tutup Aboubakar Ghezzal Chamberlain sans verdigin Semih'le vs 1-0 ite kaka gidebilirdin sen de.
O mu toplattı 😁😁😁😁 1-0 maçların %70i hakem ittirmesidir. Kritik eşik atlayınca rüzgarı arkasına alıyor. Klasik gs. O eşiği atlayana kadar büyükekşi istifa diyorlardı. Elimde dosyalar var açıklayacağım diyorlardı. Hep kirli düzen.

Önemli olan o kritik eşik. Bence gs ve okana çok fazla anlam yüklüyorsun.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Yetersiz olsa ne yazar. 2 sene rekorlar kirarak sampiyon oldu.
Takimi fazla dagitmazlarsa ve istediklerini yaparlarsa Fatih Terim'in rekorunu da kirar.
Bizde bu kotu durumda cikacak maddi guc ve akil yok, daha stratejimizi bile oturtamiyoruz.
FB desen her zaman kaos icerisinde, bir de baskanlik durumlari var.
Adamlar sacmalamazsa 4-5 diye gider bu sampiyonluk sayilari.

Şu yorumunu şaşırarak okuyorum. 😁😁😁

Super lig tarihinin en kirli sezonu için rekor diyorsun. Normal şartlarda böyle rekor kıran bir takımın avrupada esip gürlemesi lazım. Misal Fikret Orman ve Şenol Güneş zamanı biz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Ramos'u getiremeyiz, oyle bir dunya yok, takim ici dengeleri bozar dedigini biliyorum.
Hic beklemedigimiz sikintilarla karsilastik dedigini biliyorum.
Bircok kontrati devam eden oyuncumuz var, gondermesi cok zor dedigini biliyorum.
Kontrati biten oyuncularla daha cok gorusecegiz dedigini biliyorum.

Soyledikleri bence dogru o ayri mesele, ama biraz yan cizmek oluyor bu. Yan cizmeyi gectim, celiskili aciklamalar yapiyor.
Ya sampiyonluga oynayacagiz catir cutur oynayacak takim kuracagiz diyeceksin, ya da sartlari acik acik anlatip ona gore bir planlama yapacaksin.
Butcesi kisitli takim devre arasinda 2 oyuncu'ya 25 milyon euro yatirim yapmaz, 6 aylik donemi kullanip o parayla 5 tane oyuncu alir.
Butcesi kisitli takim gider F. Santos'u getirmez, takim gelistirecek basariya ac genc bir hoca'yla anlasir.
Soylemleri birbiriyle ve aksiyonlariyla celisiyor bence.

Yani kulübün içine işlemiş bi yapı var ve bu dışarıdan görünen birşey değil yapılan üyelikler, yapılan tica anlaşmalara uyulmaması bir sürü haciz vbç durumlar. topçulara ödenmesi gereken sürpriz durumlar. hiç bir şey söylemesin mi bu insanlar ne bekliyorsunuz tam olarak anlamadım. kulüp tam bir b.k çukuruna dönüşmüş.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Şu yorumunu şaşırarak okuyorum. 😁😁😁

Super lig tarihinin en kirli sezonu için rekor diyorsun. Normal şartlarda böyle rekor kıran bir takımın avrupada esip gürlemesi lazım. Misal Fikret Orman ve Şenol Güneş zamanı biz.

Sezon kirli olduğu gibi..

Ne Beşiktaş ne Trabzon be Başakşehir ne başka süpriz anadolu takımı dişli veya kadro olarak güçlü takım yok. Bir daha böyle sezon olur mu bilinmez.

Mesela Trabzon seneye daha güçlü olacak keza başakşehir. Alman hocayla ritim yakalayan samsun daha zor kaybeden ekip olabilir. Göztepe geliyor ve proje takımı sürpriz zor rakip olabilir.

Seneye farklı olacak işin özeti.

Çevrimiçi Talisca1903

Haller sabun gibi adam öyle savunmalar kucağa falan alamaz sıyrılır yani, o fiziğe rağmen bence iyi koşuyor ayak ve kafa ile çok iyi bitirici zaten.

Mert

Weiser                            De Virj                       Hermoso             Guerrero

Di Maria                           Al - Musrati      Tielmans                 Rafa Silva

Haller  - Semih

*** Muci yi 22 milyon Euro
*** Gedson u  14 e  bize 7 kaldı
*** Rachica      7 milyona
*** Masuaku 2 ye
*** Muleka 4 e
*** Colley 1,5 - 2 ye
*** Onana 3 e
*** Rosier  2 ye
*** Aboubakar maaştan kurtuldum
***Montero kiralık veya 1 milyona sattım
*** Rebiç  maaşın yarısını verdim gönderdim.
*** Ox 2 milyona sattım.

Maaşlarla beraber 60 70 milyona yakın tasarruf + gelir sağladım.

Tekrar bakınca kadro biraz fazla ofansif olmuş.

mulekayı 4 e rashicayı 7 e satan adama ekonomominin anahtarını veririm ben bunun bir tık üstü Sülün Osman

Çevrimiçi ONUR KOLCU

mulekayı 4 e rashicayı 7 e satan adama ekonomominin anahtarını veririm ben bunun bir tık üstü Sülün Osman

Bence ikiside o fiyatlara gider.

Etiketler: