2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 296 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2708183 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Samet Demir

Erdoğan Kaya. Ezbere "altyapıdaki çocuklar üflesen uçar" diyenlere selam. :) Fiziki görünüm çok önemli değil. Önemli olan var olan fiziğini nasıl kullandığı.

Oyunculara karşıdan bakınca kas kütlesinin hacimli olmasını istiyorlar. Güç bu değilki.

Veli city maçında bir omuzla toure yi yıktı. Keza milli maçtaki Dorukhan ve pogba eşleşmesi. Dorukhan hiç ezilmedi.

Demem o ki bu çocuklar fırsatı hak ediyorlar..

[ Son Düzenleme: 17 Temmuz 2019, 17:28:07 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

he zaten bursada bize oyuncu satmak için kapıda bekliyordu.
tek yapacakları fiyat arttırmak için bizi basamak olarak kullanmak olur.
yıllardır kaç oyuncularına talip olduk bir oyuncularını bile alamadık ama her oyuncularındada bizi fiyat arttırmak için basamak olarak kullandılar
adamlarda messi olsa teklif götürecek yönetime derim
Alamiyorsak fiyat arttırırız abi. Dert ettiğin şeye bak.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Oyunculara karşıdan bakınca kas kütlesinin hacimli olmasını istiyorlar. Güç bu değilki.

Veli city maçında bir omuzla toure yi yıktı. Keza milli maçtaki Dorukhan ve pogba eşleşmesi. Dorukhan hiç ezilmedi.

İkili mücadelelerde fiziksel olarak en önemli şey dengedir. Ardından güç gelir. Cüsse ise nadiren işe yarar. Dahası ikili mücadelelerde fiziksel özelliklerden daha önemlisi zihinsel özelliklerdir. Zihinsel özellikleri tabi net ifadelerle sınıflandırmak zor. Ama önsezi önemli. Düşünme ve reaksiyon verme hızı önemli. Rakibin her bir hareketini çok hızlı sezinleyip vücudunun ve topun konumunu ona göre değiştirmesi gerek.

Bir hücum oyuncusu olmasına rağmen burada İlkay İşlerin nasıl topu başarılı şekilde sakladığını görüyoruz. Bir yandan elleriyle rakibin yandan gelip topla kendisinin arasına girmeye çalışmasını engelliyor, bir yandan gövdesini geride ayaklarını önde tutarak rakibin aşağıdan ayakla topa müdahele etmesini engelliyor, diğer yandan rakibin konumunu eliyle ve vücuduyla kontrol edip kendi konumunu topla rakibi arasında en uygun yerde tutmaya çalışıyor, diğer yandan ön taraftaki rakibinin topa hamle yapmasını engellemek için topu en doğru yerde tutmaya çalışıyor, diğer yandan topu takım arkadaşlarına çıkartmak için çevresini tarıyor. Boğuştuğu oyuncunun İlkaydan daha cüsseli olduğu ortada, ama İlkaydan topu alma şansı yok...

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Takimda siyahi topcularimiz azaliyor, en az iki tane lazim :D
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Tek kelimeyle Süper!

Kardesim bilerek kariusa giydirip foto cekmisler, bu adam ne giyse cok güzel gözükür  :lol:
Ama siyah alinir :icool:
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı haluk.m

Hazırlık maçı yapıyorsun sol kanat Lens, sağ kanat Quaresma  fıkra bu kadar. Gideceğe benzemiyorlar.

Çevrimdışı 38life

[ Son Düzenleme: 17 Temmuz 2019, 19:15:14 38life ]

Çevrimdışı 38life

Hazırlık maçı yapıyorsun sol kanat Lens, sağ kanat Quaresma  fıkra bu kadar. Gideceğe benzemiyorlar.

45'er dakika oynayacaklar kardeşim. Senin tavsiyen nedir? iletelim.

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı haluk.m

45'er dakika oynayacaklar kardeşim. Senin tavsiyen nedir? iletelim.

İlet kardeş, solda schürle oynasın, lens'i kaleye koyun, karius'un boy uzun forvete, ricardo sağdan bombalar zaten.

Çevrimiçi Necmi

Abi sen zaten yıllardır Gökhan Töre düşmanısın gökhan quaresmadan da lensten de daha fazla katkı verirdi bu takıma.
verirdi ne zaman yeni oyuncu değil bizde 5 sene önce geldi
ne yapmalıydık bir 5 sene dahamı kenarda otururken para vermeliydik
allahtan ingilizler tongoya düştüde zararın bir kısmından kurtulduk
adamı istememeniz için daha ne yapması lazım bayağı merak ediyorum
bir oyuncunun takımına yapabileceği her türlü pisliği yaptı.
ne quaresmanın nede lensin kesip attığı tırnak bile olamaz
bu kadar beleş oyuncu arayan renkliler bile onunla imzalamaya tenezzül etmedi serbest oyuncuyken
hemde neden acaba hem ikisininde kanat oyuncusuna ihtiyacı var
bizim kanat oyuncusuna ihtiyacımız varken neden gönderdik hiçmi sorgulamıyorsunuz
bunları. Demek istemeyen bir ben değilim istanbulda başakda bile kendine yer bulamadı.

Çevrimiçi Necmi

Erdoğan Kaya. Ezbere "altyapıdaki çocuklar üflesen uçar" diyenlere selam. :) Fiziki görünüm çok önemli değil. Önemli olan var olan fiziğini nasıl kullandığı.

tabi ligdede karşısına dokunmayım diyen abileri çıkar değilmi. :D

Çevrimdışı 38life

İlet kardeş, solda schürle oynasın, lens'i kaleye koyun, karius'un boy uzun forvete, ricardo sağdan bombalar zaten.

tamamdır.

Çevrimdışı 38life

tabi ligdede karşısına dokunmayım diyen abileri çıkar değilmi. :D

Dokunmayım diyen derken?

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş : 1 - Pendikspor : 0

Güven ( quaresma )

Çevrimiçi Necmi

Biz onu hiç bilmiyorduk zaten.
Adamın bonservisi yok, sende bunu bilmiyorsun herhalde.
bonservisi olmayan boşta oyuncuyu bursadan nasıl alıyorsun
ben oyuncuyu tanımam takip etmedim farkındaysan oyuncuyla alakalı hiç yorum yapmadım bursa deyince
bursa olayına konuştum.

Çevrimiçi Necmi

yarı bellerine geliyor sübyan bu çocuk daha :D
ne şansı kadroya alınması en büyük şansızlığı olur kulübede yok olur gider.
her oyuncu iyide olsa a takıma alınmaz olgunlaşması beklenir bazen alarak ezersin çocuğu

Çevrimiçi Necmi

Alamiyorsak fiyat arttırırız abi. Dert ettiğin şeye bak.

o olurda diğer yönden bu merdivenciler yüzünden her sene çok yıpranıyoruz
gereksiz yere neden fiyat arttıralım bursayımı zengin edeceğiz. renklinin cebinden çıkacak bir iki M fazla para
onları iflas ettirmez ama bursayı ihya eder.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bonservisi olmayan boşta oyuncuyu bursadan nasıl alıyorsun
ben oyuncuyu tanımam takip etmedim farkındaysan oyuncuyla alakalı hiç yorum yapmadım bursa deyince
bursa olayına konuştum.

2017-2018 sezonu Bursaspor oyuncusu, 2019 sözleşmesini feshettiyse boşta etmediyse Bursa oyuncusu.
Herhalde tanımlama yeterlidir.

Çevrimiçi Necmi

Dokunmayım diyen derken?
videoda görmüyormusun dokunmamak için çabalıyorlar hırpalamak istemiyorlar.
quaresmaydı o sanırım ligde o haraketi rakip oyuncu yapsa quaresmaya bir tekmeyle havada parande attırır.
çocuk beline geliyor ya biz neyi konuşuyoruz quaresma kendi oğluyla bile daha sert oynuyor :D

Çevrimiçi Necmi

2017-2018 sezonu Bursaspor oyuncusu, 2019 sözleşmesini feshettiyse boşta etmediyse Bursa oyuncusu.
Herhalde tanımlama yeterlidir.
döndük dolaştık aynı yere geldik :D
serbestmi değilmi :evillol:
değilse benim ilk yorumum doğru oluyor oyuncuyu dikkate almasam bile değilse zaten oyuncuyla alakalı bir yorum yapmadım
hedefimde bursa vardı bursa üzerinden yorum yaptım.

Çevrimdışı 38life

videoda görmüyormusun dokunmamak için çabalıyorlar hırpalamak istemiyorlar.
quaresmaydı o sanırım ligde o haraketi rakip oyuncu yapsa quaresmaya bir tekmeyle havada parande attırır.
çocuk beline geliyor ya biz neyi konuşuyoruz quaresma kendi oğluyla bile daha sert oynuyor :D

Tamamen taraflı yorum yapıyorsun. Söylediğin şeylerin gerçeklikle alakası yok. Yıllardır Quaresmayı antrenmanlarda seyretmesem kandıracaksın beni.